Hledat

Ubytování

Lleida

V regionu Lleida (Španělsko) máme celkem 1755 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Lleida

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Lleida

El jardí de l'avet

9,5

El jardí de l'avet

Ubytování (Bed and breakfast) El jardí de l'avet. Set 300 metres from Spanish Association Against Cancer, El jardí de l'avet offers accommodation with a shared lounge, a garden and room service for your... Ubytování El jardí de l'avet se nachází ve městě Lleida (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 437 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ca La Pia

9,5

Ca La Pia

Ubytování (Prázdninový dům) Ca La Pia. Set in Corbíns, Ca La Pia offers shared lounge, free WiFi, a 24-hour front desk, and a tour desk. The air-conditioned accommodation is 39 km from Fraga. Ubytování Ca La Pia se nachází ve městě Lleida (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 883 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agora Apartments

9,4

Agora Apartments

Ubytování (Apartmán) Agora Apartments. Boasting city views, Agora Apartments features accommodation with a balcony and a coffee machine, around less than 1 km from Workers' Commissions. Ubytování Agora Apartments se nachází ve městě Lleida (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 779 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CAL BLASI

9,4

CAL BLASI

Ubytování (Prázdninový dům) CAL BLASI. Set in Lleida in the Catalonia region, CAL BLASI has a balcony and garden views. This property offers access to a patio and free private parking. Ubytování CAL BLASI se nachází ve městě Lleida (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 388 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dúplex Es Termes

9,2

Dúplex Es Termes

Ubytování (Apartmán) Dúplex Es Termes. Boasting mountain views, Dúplex Es Termes offers accommodation with a balcony and a coffee machine, around a few steps from Termas Baronia de Les. Ubytování Dúplex Es Termes se nachází ve městě Lleida (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 180 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Parador de Lleida

9,2

Parador de Lleida

Ubytování (Hotel) Parador de Lleida. Parador de Lleida is set in Roser Convent which dates back to the 17th Century. The hotel's Restaurant l'Aplec is set within the church. Ubytování Parador de Lleida se nachází ve městě Lleida (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 151 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca Prats Hotel Golf & Spa

9,1

Finca Prats Hotel Golf & Spa

Ubytování (Hotel) Finca Prats Hotel Golf & Spa. Just 10 km from the centre of Lleida, Finca Prats Hotel Golf & Spa is a luxurious hotel set in a large, gardened estate. Ubytování Finca Prats Hotel Golf & Spa se nachází ve městě Lleida (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 532 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamentos Real Lleida

9,1

Apartamentos Real Lleida

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Real Lleida. Featuring air conditioning, free WiFi and a free access to a small gym, Apartamentos Real Lleida offers accommodation in Lleida. Ubytování Apartamentos Real Lleida se nachází ve městě Lleida (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 987 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Real

8,9

Hotel Real

Ubytování (Hotel) Hotel Real. Tento moderní a funkční hotel, který byl na konci roku 2007 kompletně zrekonstruován, se nachází v centru města, přímo u řeky, a nabízí ubytování v nově... Ubytování Hotel Real se nachází ve městě Lleida (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 439 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Goya

8,7

Hotel Goya

Ubytování (Hotel) Hotel Goya. Hotel Goya is located in central Lleida, next to the city’s bus station and university. Ubytování Hotel Goya se nachází ve městě Lleida (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 734 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartaments Peronel.la

8,7

Apartaments Peronel.la

Ubytování (Apartmány) Apartaments Peronel.la. Located in central Lleida, opposite Lleida Train Station and Ave terminal, Apartaments Peronel.la offers modern apartments with free WiFi. Ubytování Apartaments Peronel.la se nachází ve městě Lleida (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 856 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

NH Lleida Pirineos

8,6

NH Lleida Pirineos

Ubytování (Hotel) NH Lleida Pirineos. NH Lleida Pirineos is located on Lleida's Passeig de Ronda Main Road, close to Ricardo Vinyes Square. Ubytování NH Lleida Pirineos se nachází ve městě Lleida (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 628 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zenit Lleida

8,6

Zenit Lleida

Ubytování (Hotel) Zenit Lleida. Zenit Lleida is in the commercial centre of Lleida, a short walk from La Seu Cathedral and the AVE Train Station. Ubytování Zenit Lleida se nachází ve městě Lleida (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 600 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Sansi Park

8,5

Hotel Sansi Park

Ubytování (Hotel) Hotel Sansi Park. Located in the heart of Lleida, Hotel Sansi Park offers free Wi-Fi, a bar-restaurant and functional air-conditioned rooms with flat-screen satellite TV. Ubytování Hotel Sansi Park se nachází ve městě Lleida (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 321 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Ibis Styles Lleida Torrefarrera

8,5

Hotel Ibis Styles Lleida Torrefarrera

Ubytování (Hotel) Hotel Ibis Styles Lleida Torrefarrera. Conveniently located with direct access to the A-2 motorway which connects Barcelona and Zaragoza, Hotel Ibis Styles Lleida Torrefarrera is located in... Ubytování Hotel Ibis Styles Lleida Torrefarrera se nachází ve městě Lleida (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 243 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

El Mirador de la Torra

8,5

El Mirador de la Torra

Ubytování (Prázdninový dům) El Mirador de la Torra. Located in La Baronia de Rialb, El Mirador de la Torra provides accommodation with barbecue facilities, free WiFi, a shared kitchen, and a tour desk. Ubytování El Mirador de la Torra se nachází ve městě Lleida (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 206 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Ciudad de Lleida

8,4

Hotel Ciudad de Lleida

Ubytování (Hotel) Hotel Ciudad de Lleida. The Hotel Ciudad de Lleida is located in a peaceful district of central Lleida, one of Catalonia’s beautiful provincial capitals. Ubytování Hotel Ciudad de Lleida se nachází ve městě Lleida (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 543 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ramon Berenguer IV

8,4

Ramon Berenguer IV

Ubytování (Hotel) Ramon Berenguer IV. Ramón Berenguer se nachází v komerčním a obchodním centru města Lleida, naproti vlakovému nádraží a terminálu AVE (vysokorychlostní vlak v síti Španělska). Ubytování Ramon Berenguer IV se nachází ve městě Lleida (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 958 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ibis Lleida

8,3

Ibis Lleida

Ubytování (Hotel) Ibis Lleida. Located just off the N-240 Motorway, the modern Ibis Lleida offers a gym, a 24-hour bar and air-conditioned rooms with flat-screen TV. Ubytování Ibis Lleida se nachází ve městě Lleida (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 217 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Nadal

8,1

Hotel Nadal

Ubytování (Hotel) Hotel Nadal. Hotel Nadal offers good-value accommodation in the centre of Lleida, just a short walk from the AVE Train Station and Feria Trade Fair. Ubytování Hotel Nadal se nachází ve městě Lleida (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 772 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ibis Budget Lleida

8

Ibis Budget Lleida

Ubytování (Hotel) Ibis Budget Lleida. Just a 5-minute walk from Lleida’s modern shopping district, the Ibis Budget Lleida offers a gym, a 24-hour bar and air-conditioned rooms with free Wi-Fi. Ubytování Ibis Budget Lleida se nachází ve městě Lleida (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 955 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Reina Isabel

7,8

Hotel Reina Isabel

Ubytování (Hotel) Hotel Reina Isabel. Hotel Reina Isabel features a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Lleida. Ubytování Hotel Reina Isabel se nachází ve městě Lleida (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 615 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

SM Apartments Station

7,7

SM Apartments Station

Ubytování (Apartmány) SM Apartments Station. SM Apartments Station is located in Lleida, 500 metres from Provincial Council of Lleida and provides air-conditioned accommodation with free WiFi, as well... Ubytování SM Apartments Station se nachází ve městě Lleida (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 338 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

L'Hostalet

7,6

L'Hostalet

Ubytování (Penzion) L'Hostalet. Tento penzion se nachází ve městě Lleida, 15 minut chůze od historického centra města a místního muzea, a nabízí moderní, klimatizované pokoje s bezplatným... Ubytování L'Hostalet se nachází ve městě Lleida (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 785 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa de campo

7,6

Casa de campo

Ubytování (Prázdninový dům) Casa de campo. Featuring pool views, Casa de campo provides accommodation with a restaurant, free bikes and a seasonal outdoor swimming pool, around 3. Ubytování Casa de campo se nachází ve městě Lleida (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 935 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

SM Apartments

6,7

SM Apartments

Ubytování (Apartmány) SM Apartments. Featuring city views and free WiFi, SM Apartments features accommodation attractively located in Lleida, within a short distance of Museo Arqueológico,... Ubytování SM Apartments se nachází ve městě Lleida (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 829 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nou Parador De Gualda

5,8

Nou Parador De Gualda

Ubytování (Motel) Nou Parador De Gualda. Boasting a restaurant, bar, shared lounge and free WiFi, Nou Parador De Gualda is situated in Lleida, 3.3 km from Lleida Official College of Nursing and 3. Ubytování Nou Parador De Gualda se nachází ve městě Lleida (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 905 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Mora

Casa Mora

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Mora. Located in Torre de Capdella in the Catalonia region, Casa Mora has a patio and river views. Ubytování Casa Mora se nachází ve městě Lleida (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 930 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ramonet

Ramonet

Ubytování (Apartmány) Ramonet. Featuring barbecue facilities, Ramonet features accommodation in Son. Ubytování Ramonet se nachází ve městě Lleida (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 242 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cal Soi

Cal Soi

Ubytování (Prázdninový dům) Cal Soi. Set in Lleida, 2.9 km from Spanish Red Cross and 3.5 km from Catalonia Official College of Psychologists, Cal Soi offers a seasonal outdoor swimming pool... Ubytování Cal Soi se nachází ve městě Lleida (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 801 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament ancora 2ª línia mar platja d'aro

Apartament ancora 2ª línia mar platja d'aro

Ubytování (Apartmán) Apartament ancora 2ª línia mar platja d'aro. Set in Platja d'Aro in the Catalonia region, Apartament ancora 2ª línia mar platja d'aro features a terrace. Ubytování Apartament ancora 2ª línia mar platja d'aro se nachází ve městě Lleida (Španělsko - Katalánsko).

Ubytování v městech regionu Lleida

Ubytování v městech regionu Lleida

Ubytování v regionu Lleida - Španělsko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 1755 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Lleida.

Region Lleida může být skvělým místem pro strávení dovolené.