Hledat

Ubytování

Kafr El Sheikh

V regionu Kafr El Sheikh (Egypt) máme celkem 2 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Kafr El Sheikh

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Kafr El Sheikh

قرية سياحية مارينا دلتا

قرية سياحية مارينا دلتا

Ubytování (Apartmány) قرية سياحية مارينا دلتا. Located in ‘Izbat Abū Sulayman, قرية سياحية مارينا دلتا offers accommodation with access to a garden. Ubytování قرية سياحية مارينا دلتا se nachází ve městě ‘Izbat Abū Sulayman (Egypt - Kafr El Sheikh). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 360 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

مارينا دلتا

مارينا دلتا

Ubytování (Apartmán) مارينا دلتا. Situated in ‘Izbat Abū Sulayman in the Kafr El Sheikh region, مارينا دلتا has a terrace and garden views. Ubytování مارينا دلتا se nachází ve městě ‘Izbat Abū Sulayman (Egypt - Kafr El Sheikh). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 913 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

مارينا دلتا

مارينا دلتا

Ubytování (Apartmán) مارينا دلتا. مارينا دلتا is situated in ‘Izbat Abū Sulayman and offers a terrace. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytování مارينا دلتا se nachází ve městě ‘Izbat Abū Sulayman (Egypt - Kafr El Sheikh). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 700 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

مارينا دلتا

مارينا دلتا

Ubytování (Apartmány) مارينا دلتا. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, شاليه بمارينا دلتا is set in ‘Izbat Abū Sulayman. Ubytování مارينا دلتا se nachází ve městě ‘Izbat Abū Sulayman (Egypt - Kafr El Sheikh). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 478 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Marseilia Beach 3 Ground Floor with garden and Pool View شقى ارضى بجنينه على بيسين مارسيليا بيتش 3

Marseilia Beach 3 Ground Floor with garden and Pool View شقى ارضى بجنينه على بيسين مارسيليا بيتش 3

Ubytování (Apartmán) Marseilia Beach 3 Ground Floor with garden and Pool View شقى ارضى بجنينه على بيسين مارسيليا بيتش 3. This apartment provides a garden. The apartment consists of 1 bathroom and a living room. Ubytování Marseilia Beach 3 Ground Floor with garden and Pool View شقى ارضى بجنينه على بيسين مارسيليا بيتش 3 se nachází ve městě Egypt (Egypt - Kafr El Sheikh). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 015 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ڤيلا مارينا دلتا

ڤيلا مارينا دلتا

Ubytování (Vila) ڤيلا مارينا دلتا. Situated in ‘Izbat Abū Sulayman, فيلا بقرية مارينا دلتا provides accommodation with a private pool. Ubytování ڤيلا مارينا دلتا se nachází ve městě ‘Izbat Abū Sulayman (Egypt - Kafr El Sheikh). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 060 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v regionu Kafr El Sheikh, Egypt

Region Kafr El Sheikh, Egypt se nachází na území země Egypt. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2 hotelů a ubytování v regionu Kafr El Sheikh, Egypt.