Hledat

Ubytování

Ismailia

V regionu Ismailia (Egypt) máme celkem 17 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Ismailia

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Ismailia

Salem Apartment

9,4

Salem Apartment

Ubytování (Apartmán) Salem Apartment. Salem Apartment is set in Ismailia. Offering a balcony and city views, the apartment includes 2 bedrooms, a living room, flat-screen TV, an equipped... Ubytování Salem Apartment se nachází ve městě Ismá'ílíja (Egypt - Ismailia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 239 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tolip El Forsan Hotel

8,2

Tolip El Forsan Hotel

Ubytování (Hotel) Tolip El Forsan Hotel. Facing the beachfront, Tolip El Forsan Hotel offers 5-star accommodation in Ismailia and has a restaurant, bar and garden. Ubytování Tolip El Forsan Hotel se nachází ve městě Ismá'ílíja (Egypt - Ismailia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 951 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mercure Ismailia Forsan Island

7,9

Mercure Ismailia Forsan Island

Ubytování (Hotel) Mercure Ismailia Forsan Island. Situated in a tranquil setting of greenery by the coast of Ismailia, this 4-star hotel has its own private beachfront by the lake. Ubytování Mercure Ismailia Forsan Island se nachází ve městě Ismá'ílíja (Egypt - Ismailia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 770 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa 5 with Private Pool

7,7

Villa 5 with Private Pool

Ubytování (Vila) Villa 5 with Private Pool. Situated in Fayed in the Ismailia region, Villa 5 with Private Pool has a balcony and pool views. Ubytování Villa 5 with Private Pool se nachází ve městě Fayed (Egypt - Ismailia). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 540 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Six Corners Resort

7,7

Six Corners Resort

Ubytování (Rezort) Six Corners Resort. Situated on the Bitter lakes in Abu sultan 15 minutes away from Ismailia, Six Corners Resort Fayed features a traditional Arabic décor. Ubytování Six Corners Resort se nachází ve městě Fayed (Egypt - Ismailia). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 280 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fayed Armed Forces Hotel

7

Fayed Armed Forces Hotel

Ubytování (Aparthotel) Fayed Armed Forces Hotel. Featuring sea views, Fayed Armed Forces Hotel in Fayed features accommodation, a restaurant, a garden, a private beach area and a terrace. Ubytování Fayed Armed Forces Hotel se nachází ve městě Fayed (Egypt - Ismailia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 153 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

El Morgan Hotel

6,1

El Morgan Hotel

Ubytování (Hotel) El Morgan Hotel. Offering 3 outdoor pools, a private beach area and a fitness centre. El Morgan Hotel is located in Fayed. Free Wi-Fi access is available in all areas. Ubytování El Morgan Hotel se nachází ve městě Fayed (Egypt - Ismailia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 624 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Al Norus Resort Ismailia

6,1

Al Norus Resort Ismailia

Ubytování (Apartmány) Al Norus Resort Ismailia. With a restaurant and a garden, Al Norus Resort Ismailia is situated in Ismailia and features free WiFi. Private parking is available on site. Ubytování Al Norus Resort Ismailia se nachází ve městě Ismá'ílíja (Egypt - Ismailia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 217 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fanara Apartments Armed Forces

Fanara Apartments Armed Forces

Ubytování (Aparthotel) Fanara Apartments Armed Forces. Featuring sea views, Fanara Apartments Armed Forces in Fayed features accommodation, a restaurant, a garden, a private beach area and a terrace. Ubytování Fanara Apartments Armed Forces se nachází ve městě Fayed (Egypt - Ismailia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 589 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v regionu Ismailia, Egypt

Region Ismailia, Egypt se nachází na území země Egypt. Momentálně pro vás evidujeme celkem 17 hotelů a ubytování v regionu Ismailia, Egypt.