Hledat

Ubytování

Gharbia

V regionu Gharbia (Egypt) máme celkem 8 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Gharbia

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Gharbia

Rural Guest House

7,9

Rural Guest House

Ubytování (Penzion) Rural Guest House. Set in Tanta, Rural Guest House features a garden, terrace and free WiFi throughout the property. The guest house has family rooms. Ubytování Rural Guest House se nachází ve městě Tanta (Egypt - Gharbia). V následujících dnech se ceny pohybují od 309 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

High way Hotel

5,9

High way Hotel

Ubytování (Hotel) High way Hotel. Located in Tanta, High way Hotel features a shared lounge, garden, casino, and free WiFi throughout the property. Ubytování High way Hotel se nachází ve městě Tanta (Egypt - Gharbia). V následujících dnech se ceny pohybují od 487 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Panorama Tanta

5,5

Panorama Tanta

Ubytování (Hotel) Panorama Tanta. Panorama Tanta in Tanta has 4-star accommodation with a bar and a garden. Ubytování Panorama Tanta se nachází ve městě Tanta (Egypt - Gharbia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 217 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Grand Cleopatra

Hotel Grand Cleopatra

Ubytování (Hotel) Hotel Grand Cleopatra. Hotel Grand Cleopatra is a 3-star property situated in Maḩallat al Burj. Ubytování Hotel Grand Cleopatra se nachází ve městě Maḩallat al Burj (Egypt - Gharbia). V následujících dnech se ceny pohybují od 852 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

El-Fateh St. 2bedroom Apartment

El-Fateh St. 2bedroom Apartment

Ubytování (Apartmán) El-Fateh St. 2bedroom Apartment. Featuring air conditioning, El-Fateh St. 2bedroom Apartment offers accommodation in Ţanţā. Ubytování El-Fateh St. 2bedroom Apartment se nachází ve městě Tanta (Egypt - Gharbia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 782 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Furnished Apartment at Tanta

Furnished Apartment at Tanta

Ubytování (Apartmán) Furnished Apartment at Tanta. شقه مفروشه is located in Tanta and offers a terrace. Guests staying at this apartment have access to free WiFi. Ubytování Furnished Apartment at Tanta se nachází ve městě Tanta (Egypt - Gharbia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 217 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v regionu Gharbia, Egypt

Region Gharbia, Egypt se nachází na území země Egypt. Momentálně pro vás evidujeme celkem 8 hotelů a ubytování v regionu Gharbia, Egypt.