Hledat

Ubytování

Costa Rei

V regionu Costa Rei (Itálie) máme celkem 1163 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Costa Rei

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Costa Rei

Villa Antonio

10

Villa Antonio

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Antonio. Villa Antonio se nachází v Costa Rei, 200 metrů od pláže Costa Rei. Nabízí ubytování s grilem, bezplatným Wi-Fi a sdílenou kuchyní. Ubytování Villa Antonio se nachází ve městě (Itálie - Sardinie).

Villetta a 350 m dal mare

10

Villetta a 350 m dal mare

Ubytování (Prázdninový dům) Villetta a 350 m dal mare. Villetta a 350 m dal mare se nachází v Costa Rei, 1,1 km od pláže Costa Rei a 1,1 km od Spiaggia di Piscina Rei. Nabízí terasu a klimatizaci. Ubytování Villetta a 350 m dal mare se nachází ve městě (Itálie - Sardinie).

Un Gioiellino a Costa Rei Centro - 350 m dal mare

10

Un Gioiellino a Costa Rei Centro - 350 m dal mare

UbytováníUn Gioiellino a Costa Rei Centro - 350 m dal mare. Un Gioiellino a Costa Rei Centro - 350 m dal mare nabízí ubytování se zahradou asi 2,8 km od Spiaggia di Piscina Rei. Ubytování Un Gioiellino a Costa Rei Centro - 350 m dal mare se nachází ve městě Costa Rei (Itálie - Sardinie).

SU BISU, Costa Rei, Ferienhaus, sea view, 500m from the beach

10

SU BISU, Costa Rei, Ferienhaus, sea view, 500m from the beach

UbytováníSU BISU, Costa Rei, Ferienhaus, sea view, 500m from the beach. SU BISU, Costa Rei, Ferienhaus, sea view, 500m from the beach se nachází asi 1,4 km od Spiaggia di Piscina Rei a nabízí ubytování s terasou, balkonem a... Ubytování SU BISU, Costa Rei, Ferienhaus, sea view, 500m from the beach se nachází ve městě Costa Rei (Itálie - Sardinie).

Bilocale Mimosa 80 m dalla spiaggia

10

Bilocale Mimosa 80 m dalla spiaggia

UbytováníBilocale Mimosa 80 m dalla spiaggia. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Bilocale Mimosa 80 m dalla spiaggia is located in Costa Rei. Ubytování Bilocale Mimosa 80 m dalla spiaggia se nachází ve městě Costa Rei (Itálie - Sardinie).

Casa Casciu La collina sul mare

10

Casa Casciu La collina sul mare

Ubytování (Vila) Casa Casciu La collina sul mare. Casa Casciu La collina sul mare se nachází v letovisku Costa Rei, jen pár kroků od pláže Spiaggia di Cala Monte Turno a 350 metrů od pláže Spiaggia di Cala... Ubytování Casa Casciu La collina sul mare se nachází ve městě Costa Rei (Itálie - Sardinie).

Costa Rei - Casa vacanza vicino al mare

10

Costa Rei - Casa vacanza vicino al mare

Ubytování (Prázdninové domy) Costa Rei - Casa vacanza vicino al mare. Costa Rei - Casa vacanza vicino al mare se nachází v Costa Rei a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Costa Rei - Casa vacanza vicino al mare se nachází ve městě Costa Rei (Itálie - Sardinie).

Casa Olivo Le ginestre

10

Casa Olivo Le ginestre

Ubytování (Apartmán) Casa Olivo Le ginestre. Casa Olivo Le ginestre se nachází v Costa Rei a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Ubytování Casa Olivo Le ginestre se nachází ve městě Costa Rei (Itálie - Sardinie).

Sea Palm View a 50m dal mare con spiaggia privata

10

Sea Palm View a 50m dal mare con spiaggia privata

UbytováníSea Palm View a 50m dal mare con spiaggia privata. Výhled na mořské palmy a 50m dal mare con spiaggia privata se nachází v Costa Rei a nabízí soukromou pláž. Ubytování Sea Palm View a 50m dal mare con spiaggia privata se nachází ve městě Costa Rei (Itálie - Sardinie).

Costa Rei Beach Central House with Terrace!

10

Costa Rei Beach Central House with Terrace!

UbytováníCosta Rei Beach Central House with Terrace!. Costa Rei Beach Central House s terasou!Ubytování se zahradou a terasou se nachází v Costa Rei, 600 metrů od pláže Costa Rei, 2,8 km od pláže Santa Giusta... Ubytování Costa Rei Beach Central House with Terrace! se nachází ve městě Costa Rei (Itálie - Sardinie).

La casa di Ale&Dona

10

La casa di Ale&Dona

Ubytování (Prázdninové domy) La casa di Ale&Dona. La casa di Ale&Dona se nachází v Costa Rei, necelý 1 km od pláže Costa Rei a 10 minut chůze od Spiaggia di Piscina Rei. Nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování La casa di Ale&Dona se nachází ve městě Costa Rei (Itálie - Sardinie).

Locazione Turistica Rei Sole - REI308

10

Locazione Turistica Rei Sole - REI308

Ubytování (Prázdninový dům) Locazione Turistica Rei Sole - REI308. Locazione Turistica Rei Sole - REI308 se nachází v Costa Rei, 250 metrů od Spiaggia di Piscina Rei a 1,3 km od pláže Costa Rei. Ubytování Locazione Turistica Rei Sole - REI308 se nachází ve městě Costa Rei (Itálie - Sardinie).

Villa Virgilio near the beach

10

Villa Virgilio near the beach

UbytováníVilla Virgilio near the beach. Villa Virgilio near the beach se nachází asi 1,4 km od Spiaggia di Piscina Rei a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem na moře. Ubytování Villa Virgilio near the beach se nachází ve městě Costa Rei (Itálie - Sardinie).

Villetta belvedere

10

Villetta belvedere

UbytováníVilletta belvedere. Villetta belvedere se nachází 1,9 km od Spiaggia di Piscina Rei a nabízí ubytování se zahradou, terasou a výhledem na město. Ubytování Villetta belvedere se nachází ve městě Costa Rei (Itálie - Sardinie).

[VILLA COSTA REI] 500 meters from the sea Wifi

10

[VILLA COSTA REI] 500 meters from the sea Wifi

Ubytování[VILLA COSTA REI] 500 meters from the sea Wifi. [VILLA COSTA REI] 500 metrů od moře Wifi nabízí ubytování s terasou a patiem, méně než 1 km od pláže Costa Rei. Ubytování [VILLA COSTA REI] 500 meters from the sea Wifi se nachází ve městě Costa Rei (Itálie - Sardinie).

Villa Eucaliptus

10

Villa Eucaliptus

UbytováníVilla Eucaliptus. Villa Eucaliptus se nachází v Costa Rei, jen pár kroků od pláže Costa Rei a 2,9 km od pláže Santa Giusta. Ubytování Villa Eucaliptus se nachází ve městě Costa Rei (Itálie - Sardinie).

Casa degli Oleandri

10

Casa degli Oleandri

Ubytování (Prázdninový dům) Casa degli Oleandri. Casa degli Oleandri se nachází v Costa Rei, 350 metrů od pláže Costa Rei a 1,6 km od Spiaggia di Piscina Rei, a nabízí klimatizaci. Ubytování Casa degli Oleandri se nachází ve městě Costa Rei (Itálie - Sardinie).

Locazione Turistica Rei Sole - REI304

10

Locazione Turistica Rei Sole - REI304

Ubytování (Prázdninový dům) Locazione Turistica Rei Sole - REI304. Locazione Turistica Rei Sole - REI304 se nachází v Costa Rei, 300 metrů od Spiaggia di Piscina Rei a 1,2 km od pláže Costa Rei. Ubytování Locazione Turistica Rei Sole - REI304 se nachází ve městě Costa Rei (Itálie - Sardinie).

Villa delle Rose

10

Villa delle Rose

Ubytování (Vily) Villa delle Rose. Villa delle Rose se nachází v Costa Rei, jen pár kroků od pláže Costa Rei a 2,9 km od pláže Santa Giusta. Nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování Villa delle Rose se nachází ve městě (Itálie - Sardinie).

Villa Sunrise 1

10

Villa Sunrise 1

UbytováníVilla Sunrise 1. Villa Sunrise 1 se nachází v Costa Rei, 250 metrů od pláže. Ubytování má klimatizaci a terasu. Ubytování Villa Sunrise 1 se nachází ve městě Costa Rei (Itálie - Sardinie).

COSTA REI A 2 passi dal mare...............

10

COSTA REI A 2 passi dal mare...............

Ubytování (Prázdninový dům) COSTA REI A 2 passi dal mare................ COSTA REI A 2 passi dal mare se nachází v Costa Rei, 1,8 km od pláže Santa Giusta a 1,9 km od Spiaggia di Piscina Rei. Má terasu a klimatizaci. Ubytování COSTA REI A 2 passi dal mare............... se nachází ve městě Costa Rei (Itálie - Sardinie).

Casa Pina

10

Casa Pina

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Pina. Casa Pina se nachází v Costa Rei na Sardinii a nabízí terasu a výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Pina se nachází ve městě Costa Rei (Itálie - Sardinie).

Perla Marina

10

Perla Marina

UbytováníPerla Marina. Set in Costa Rei, within 2.6 km of Spiaggia di Piscina Rei, Perla Marina offers accommodation with air conditioning. The accommodation is 1. Ubytování Perla Marina se nachází ve městě Costa Rei (Itálie - Sardinie).

Casa Perla Rei - a due passi dalla spiaggia

9,9

Casa Perla Rei - a due passi dalla spiaggia

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Perla Rei - a due passi dalla spiaggia. Ubytování se nachází v Costa Rei, 100 metrů od pláže Costa Rei a 1,7 km od Spiaggia di Piscina Rei. Ubytování Casa Perla Rei - a due passi dalla spiaggia se nachází ve městě Costa Rei (Itálie - Sardinie).

Domixedda

9,9

Domixedda

UbytováníDomixedda. Domixedda se nachází v Costa Rei, 2,5 km od Spiaggia di Piscina Rei, a nabízí ubytování s klimatizací. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Domixedda se nachází ve městě Costa Rei (Itálie - Sardinie).

Domus Deborah

9,8

Domus Deborah

UbytováníDomus Deborah. Domus Deborah se nachází v Costa Rei, 700 metrů od pláže Costa Rei, 2,8 km od pláže Santa Giusta a 3 km od Spiaggia di Santa Giusta. Nechybí ani koupelna. Ubytování Domus Deborah se nachází ve městě Costa Rei (Itálie - Sardinie).

"SARDESIDENCE" Spiaggia Privata WiFi Parcheggio Riservato

9,8

"SARDESIDENCE" Spiaggia Privata WiFi Parcheggio Riservato

Ubytování"SARDESIDENCE" Spiaggia Privata WiFi Parcheggio Riservato. "SARDESIDENCE" Spiaggia Privata WiFi Parcheggio Riservato nabízí ubytování se zahradou asi 50 metrů od pláže Costa Rei. Ubytování "SARDESIDENCE" Spiaggia Privata WiFi Parcheggio Riservato se nachází ve městě Costa Rei (Itálie - Sardinie).

Villa Matu’

9,7

Villa Matu’

Ubytování (Vila) Villa Matu’. Villa Matu' se nachází v Costa Rei, 400 metrů od pláže Costa Rei a 1,7 km od Spiaggia di Piscina Rei. Ubytování Villa Matu’ se nachází ve městě Costa Rei (Itálie - Sardinie).

Villa Limone intero alloggio a 300 mt dal mare 8p

9,7

Villa Limone intero alloggio a 300 mt dal mare 8p

Ubytování (Vily) Villa Limone intero alloggio a 300 mt dal mare 8p. Villa Limone intero alloggio a 300 mt dal mare 8p se nachází v Costa Rei, 300 metrů od pláže Costa Rei a 1,6 km od pláže Santa Giusta, a nabízí zahradu a... Ubytování Villa Limone intero alloggio a 300 mt dal mare 8p se nachází ve městě (Itálie - Sardinie).

Casa Marcella

9,7

Casa Marcella

UbytováníCasa Marcella. Casa Marcella se nachází v Costa Rei, 600 metrů od pláže Costa Rei a 2,8 km od pláže Santa Giusta. Ubytování Casa Marcella se nachází ve městě Costa Rei (Itálie - Sardinie).

STELLA BEACH HOUSE AT FREE BEACH RESIDENCE

9,7

STELLA BEACH HOUSE AT FREE BEACH RESIDENCE

UbytováníSTELLA BEACH HOUSE AT FREE BEACH RESIDENCE. STELLA BEACH HOUSE AT FREE BEACH RESIDENCE se nachází asi 2,5 km od Spiaggia di Piscina Rei. Nabízí výhled na moře, soukromý úsek pláže a balkon. Ubytování STELLA BEACH HOUSE AT FREE BEACH RESIDENCE se nachází ve městě Costa Rei (Itálie - Sardinie).

Villa Escargot Luxury in Costa Rei Beach

9,7

Villa Escargot Luxury in Costa Rei Beach

Ubytování (Vily) Villa Escargot Luxury in Costa Rei Beach. Villa Escargot Luxury se nachází v Costa Rei, jen pár kroků od pláže Costa Rei a 3 km od Spiaggia di Piscina Rei. Nabízí ubytování v Costa Rei. Ubytování Villa Escargot Luxury in Costa Rei Beach se nachází ve městě (Itálie - Sardinie).

[Sea view- 5 minutes from the beach] Garden, Wi-Fi, bbq

9,7

[Sea view- 5 minutes from the beach] Garden, Wi-Fi, bbq

Ubytování[Sea view- 5 minutes from the beach] Garden, Wi-Fi, bbq. Apartmán s výhledem na moře se nachází v letovisku Costa Rei, pouhých 1,5 km od pláže Costa Rei. Ubytování [Sea view- 5 minutes from the beach] Garden, Wi-Fi, bbq se nachází ve městě Costa Rei (Itálie - Sardinie).

Bilocale a pochi passi dal mare

9,7

Bilocale a pochi passi dal mare

UbytováníBilocale a pochi passi dal mare. Bilocale a pochi passi dal mare se nachází v Costa Rei. Ubytování Bilocale a pochi passi dal mare se nachází ve městě Costa Rei (Itálie - Sardinie).

Casa Fiori

9,7

Casa Fiori

Ubytování (Apartmán) Casa Fiori. Casa Fiori se nachází v Costa Rei, 100 metrů od pláže Costa Rei a 1,9 km od Spiaggia di Piscina Rei, a nabízí klimatizaci. Ubytování Casa Fiori se nachází ve městě Costa Rei (Itálie - Sardinie).

La Terrazza sull'Alba

9,7

La Terrazza sull'Alba

UbytováníLa Terrazza sull'Alba. La Terrazza sull'Alba se nachází asi 600 metrů od pláže Costa Rei a nabízí ubytování se zahradou, balkonem a výhledem na moře. Ubytování La Terrazza sull'Alba se nachází ve městě Costa Rei (Itálie - Sardinie).

Villetta panoramica Costa Rei

9,7

Villetta panoramica Costa Rei

Ubytování (Prázdninové domy) Villetta panoramica Costa Rei. Villetta panoramica Costa Rei se nachází v Costa Rei, v blízkosti pláže Costa Rei a 15 minut chůze od Spiaggia di Piscina Rei. Ubytování Villetta panoramica Costa Rei se nachází ve městě (Itálie - Sardinie).

Casa delle Sorelle

9,7

Casa delle Sorelle

UbytováníCasa delle Sorelle. Casa delle Sorelle se nachází v Costa Rei, necelý 1 km od pláže Costa Rei, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa delle Sorelle se nachází ve městě Costa Rei (Itálie - Sardinie).

Villa Spritz Sant Elmo

9,7

Villa Spritz Sant Elmo

UbytováníVilla Spritz Sant Elmo. Villa Spritz Sant Elmo se nachází asi 300 metrů od Spiaggia di Sami a nabízí ubytování se zahradou, společným lounge, terasou a výhledem na moře. Ubytování Villa Spritz Sant Elmo se nachází ve městě Costa Rei (Itálie - Sardinie).

Villa Milena Costa Rei VISTA MARE

9,7

Villa Milena Costa Rei VISTA MARE

UbytováníVilla Milena Costa Rei VISTA MARE. Villa Milena Costa Rei VISTA MARE se nachází v Costa Rei, necelý 1 km od pláže Costa Rei, a nabízí ubytování s výhledem na hory, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Villa Milena Costa Rei VISTA MARE se nachází ve městě Costa Rei (Itálie - Sardinie).

20 steps from the beach

9,6

20 steps from the beach

Ubytování20 steps from the beach. Ubytování se nachází v Costa Rei, 100 metrů od pláže Costa Rei a necelý 1 km od Spiaggia di Piscina Rei. Ubytování 20 steps from the beach se nachází ve městě Costa Rei (Itálie - Sardinie).

Casa Cò

9,6

Casa Cò

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Cò. Casa Có se nachází v Costa Rei, 600 metrů od pláže Costa Rei a 2,9 km od Spiaggia di Piscina Rei. Nabízí klimatizaci. Ubytování Casa Cò se nachází ve městě Costa Rei (Itálie - Sardinie).

Sun & Beach house Costa Rei

9,6

Sun & Beach house Costa Rei

UbytováníSun & Beach house Costa Rei. Sun & Beach house Costa Rei se nachází v Costa Rei, necelý 1 km od pláže Costa Rei. Ubytování Sun & Beach house Costa Rei se nachází ve městě Costa Rei (Itálie - Sardinie).

Sardegna Costa Rei StelladiMare

9,6

Sardegna Costa Rei StelladiMare

UbytováníSardegna Costa Rei StelladiMare. Sardegna Costa Rei StelladiMare se nachází v Costa Rei, 200 metrů od pláže Costa Rei a 2,6 km od pláže Santa Giusta, a nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování Sardegna Costa Rei StelladiMare se nachází ve městě Costa Rei (Itálie - Sardinie).

Panoramicissima

9,6

Panoramicissima

Ubytování (Prázdninový dům) Panoramicissima. Tento samostatně stojící prázdninový dům se nachází v Monte Nai na Sardinii, 62 km od Cagliari. Poskytuje výhled na moře a je vzdálen 14 km od... Ubytování Panoramicissima se nachází ve městě Costa Rei (Itálie - Sardinie).

Costa Rei, villa Turquesa a 100 m dalla spiaggia

9,5

Costa Rei, villa Turquesa a 100 m dalla spiaggia

Ubytování (Vila) Costa Rei, villa Turquesa a 100 m dalla spiaggia. Vila Turquesa a 100 m dalla spiaggia se nachází v Costa Rei, 1,3 km od pláže Santa Giusta a 1,7 km od Spiaggia di Santa Giusta, Costa Rei, a nabízí... Ubytování Costa Rei, villa Turquesa a 100 m dalla spiaggia se nachází ve městě Costa Rei (Itálie - Sardinie).

VILLA GIULIA

9,5

VILLA GIULIA

Ubytování (Prázdninový dům) VILLA GIULIA. VILLA GIULIA se nachází v Costa Rei, 1,1 km od pláže Santa Giusta a 1,4 km od Spiaggia di Santa Giusta. Nabízí gril a klimatizaci. Ubytování VILLA GIULIA se nachází ve městě (Itálie - Sardinie).

Free beach residence-50 mt dalla spiaggia- bungalow 1254-Costa rei Centre

9,5

Free beach residence-50 mt dalla spiaggia- bungalow 1254-Costa rei Centre

UbytováníFree beach residence-50 mt dalla spiaggia- bungalow 1254-Costa rei Centre. Free beach residence-50 mt dalla spiaggia- bungalow 1254-Costa rei Centre nabízí ubytování v Costa Rei, 50 metrů od pláže Costa Rei. Ubytování Free beach residence-50 mt dalla spiaggia- bungalow 1254-Costa rei Centre se nachází ve městě Costa Rei (Itálie - Sardinie).

CASTEDEDDU 7

9,5

CASTEDEDDU 7

Ubytování (Apartmán) CASTEDEDDU 7. CASTEDEDDU 7 se nachází v Costa Rei, 200 metrů od pláže Costa Rei a 1 km od Spiaggia di Piscina Rei. Nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování CASTEDEDDU 7 se nachází ve městě Costa Rei (Itálie - Sardinie).

Villa Veronica

9,5

Villa Veronica

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Veronica. Villa Veronica se nachází v Costa Rei, necelý 1 km od Spiaggia di Cala Sinzias a 2,3 km od Spiaggia di Cala Monte Turno. Nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování Villa Veronica se nachází ve městě (Itálie - Sardinie).

Villa Tulipani

9,5

Villa Tulipani

Ubytování (Vila) Villa Tulipani. Villa Tulipani se nachází v Costa Rei, jen 1,1 km od pláže Santa Giusta a 1,5 km od Spiaggia di Santa Giusta, a nabízí terasu. Ubytování Villa Tulipani se nachází ve městě (Itálie - Sardinie).

Ubytování v městech regionu Costa Rei

Ubytování v městech regionu Costa Rei

Ubytování v regionu Costa Rei - Itálie

Momentálně pro vás evidujeme celkem 1163 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Costa Rei.

Region Costa Rei může být skvělým místem pro strávení dovolené.