Hledat

Ubytování

Costa Paradiso

V regionu Costa Paradiso (Itálie) máme celkem 1717 hotelů a ubytování.

Pro region Costa Paradiso doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Costa Paradiso (226). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Costa Paradiso

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Costa Paradiso

La Finestra Blu

10

La Finestra Blu

UbytováníLa Finestra Blu. Situated in Costa Paradiso in the Sardinia region, La Finestra Blu has a balcony and sea views. Ubytování La Finestra Blu se nachází ve městě Costa Paradiso (Itálie - Sardinie).

Villa cesar

10

Villa cesar

UbytováníVilla cesar. Villa cesar se nachází v Costa Paradiso a nabízí sezónní venkovní bazén, terasu a gril. Ubytování Villa cesar se nachází ve městě Costa Paradiso (Itálie - Sardinie).

Appartamento Maya Vista Mare P2.1

10

Appartamento Maya Vista Mare P2.1

UbytováníAppartamento Maya Vista Mare P2.1. Appartamento Maya Vista Mare P2.1 se nachází asi 1,6 km od Spiaggia di Li Cossi a nabízí výhled do zahrady a bar. Ubytování Appartamento Maya Vista Mare P2.1 se nachází ve městě Costa Paradiso (Itálie - Sardinie).

Casa Mira con piscina e bellissima vista mare

10

Casa Mira con piscina e bellissima vista mare

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Mira con piscina e bellissima vista mare. Casa Mira con piscina e bellissima vista mare se nachází v Costa Paradiso na Sardinii a nabízí zahradu. Ubytování Casa Mira con piscina e bellissima vista mare se nachází ve městě Costa Paradiso (Itálie - Sardinie).

Villa Ester - A Sardinian Paradise

10

Villa Ester - A Sardinian Paradise

Ubytování (Vily) Villa Ester - A Sardinian Paradise. Villa Ester - A Sardinia Paradise se nachází asi 2,9 km od Spiaggia di Li Cossi a nabízí výhled na moře, zahradu a terasu. Ubytování Villa Ester - A Sardinian Paradise se nachází ve městě (Itálie - Sardinie).

Villa Averla-con giardino tra graniti e mare

10

Villa Averla-con giardino tra graniti e mare

UbytováníVilla Averla-con giardino tra graniti e mare. Villa Averla-con giardino tra žuli e mare se nachází asi 2,4 km od Spiaggia di Li Cossi a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Villa Averla-con giardino tra graniti e mare se nachází ve městě Costa Paradiso (Itálie - Sardinie).

Domo in su mare

10

Domo in su mare

UbytováníDomo in su mare. Domo in su mare se nachází v Costa Paradiso a nabízí bar. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Domo in su mare se nachází ve městě Costa Paradiso (Itálie - Sardinie).

El Pireo by DomusAway

10

El Pireo by DomusAway

Ubytování (Apartmány) El Pireo by DomusAway. El Pireo by DomusAway se nachází asi 2,4 km od Spiaggia di Li Cossi a nabízí výhled na bazén, venkovní bazén a terasu. Ubytování El Pireo by DomusAway se nachází ve městě Costa Paradiso (Itálie - Sardinie).

2-bedroomed modern apartment with seaview

10

2-bedroomed modern apartment with seaview

Ubytování (Apartmán) 2-bedroomed modern apartment with seaview. Tento moderní apartmán s výhledem na moře se nachází v Costa Paradiso, 1,3 km od Spiaggia di Li Cossi a 2,8 km od Spiaggia Del Porto La Cruzitta. Ubytování 2-bedroomed modern apartment with seaview se nachází ve městě Costa Paradiso (Itálie - Sardinie).

villa paradise beach

10

villa paradise beach

Ubytovánívilla paradise beach. Villa paradise beach se nachází v Costa Paradiso a nabízí soukromý bazén a bezplatné Wi-Fi. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování villa paradise beach se nachází ve městě Costa Paradiso (Itálie - Sardinie).

VILLA CAPITANO-INFINITYHOLIDAYS

10

VILLA CAPITANO-INFINITYHOLIDAYS

UbytováníVILLA CAPITANO-INFINITYHOLIDAYS. VILLA CAPITANO-INFINITYHOLIDAYS se nachází v Costa Paradiso, jen 2,9 km od Spiaggia di Li Cossi. Nabízí sezónní venkovní bazén, terasu a bankomat. Ubytování VILLA CAPITANO-INFINITYHOLIDAYS se nachází ve městě Costa Paradiso (Itálie - Sardinie).

Casa Atlante

10

Casa Atlante

UbytováníCasa Atlante. Casa Atlante se nachází v Costa Paradiso na Sardinii a má balkon. Nabízí zahradu, terasu, výhled na moře a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Casa Atlante se nachází ve městě Costa Paradiso (Itálie - Sardinie).

Ginepro Verde

10

Ginepro Verde

Ubytování (Prázdninový dům) Ginepro Verde. Ginepro Verde se nachází jen 2,1 km od Spiaggia Del Porto La Cruzitta v Costa Paradiso a nabízí ubytování s terasou, zahradou a sezónním venkovním bazénem. Ubytování Ginepro Verde se nachází ve městě Costa Paradiso (Itálie - Sardinie).

Casa Geranio

10

Casa Geranio

UbytováníCasa Geranio. Casa Geranio se nachází v Costa Paradiso a nabízí venkovní bazén a výhled na hory. Výhled směřuje do zahrady. Ubytování Casa Geranio se nachází ve městě Costa Paradiso (Itálie - Sardinie).

Locazione Turistica Gatti

10

Locazione Turistica Gatti

Ubytování (Vila) Locazione Turistica Gatti. Costa Paradiso se nachází v Costa Paradiso, 2,7 km od Spiaggia. di Li Cossi, Locazione Turistica Gatti nabízí ubytování s klimatizací. Ubytování Locazione Turistica Gatti se nachází ve městě Costa Paradiso (Itálie - Sardinie).

Veranda sul Paradiso

10

Veranda sul Paradiso

Ubytování (Prázdninový dům) Veranda sul Paradiso. Veranda sul Paradiso se nachází v Costa Paradiso a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Veranda sul Paradiso se nachází ve městě (Itálie - Sardinie).

La Casa del Leccio

10

La Casa del Leccio

UbytováníLa Casa del Leccio. La Casa del Leccio se nachází v Costa Paradiso a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování La Casa del Leccio se nachází ve městě Costa Paradiso (Itálie - Sardinie).

Villetta Phyl

10

Villetta Phyl

UbytováníVilletta Phyl. Villetta Phyl se nachází v Costa Paradiso. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villetta Phyl se nachází ve městě Costa Paradiso (Itálie - Sardinie).

Villa La Cuata

9,7

Villa La Cuata

Ubytování (Prázdninový dům) Villa La Cuata. Villa La Cuata se nachází v Costa Paradiso, jen 1,1 km od Spiaggia Del Porto La Cruzitta. Nabízí sdílený lounge, zahradu a sdílenou kuchyň. Ubytování Villa La Cuata se nachází ve městě (Itálie - Sardinie).

CASA Sabrina Costa Paradiso

9,7

CASA Sabrina Costa Paradiso

UbytováníCASA Sabrina Costa Paradiso. CASA Sabrina Costa Paradiso nabízí ubytování se zahradou a výhledem na moře, asi 1,9 km od Spiaggia di Li Cossi. Ubytování CASA Sabrina Costa Paradiso se nachází ve městě Costa Paradiso (Itálie - Sardinie).

Casa Mare, Villaggio Galanu

9,7

Casa Mare, Villaggio Galanu

UbytováníCasa Mare, Villaggio Galanu. Casa Mare, Villaggio Galanu se nachází v Costa Paradiso. Ubytování Casa Mare, Villaggio Galanu se nachází ve městě Costa Paradiso (Itálie - Sardinie).

Villetta Sapphire con piscina

9,6

Villetta Sapphire con piscina

UbytováníVilletta Sapphire con piscina. Villetta Sapphire con piscina se nachází v Costa Paradiso a nabízí sezónní venkovní bazén. Tento prázdninový dům má zahradu a neplacené soukromé... Ubytování Villetta Sapphire con piscina se nachází ve městě Costa Paradiso (Itálie - Sardinie).

Villa Cecilia

9,6

Villa Cecilia

UbytováníVilla Cecilia. Villa Cecilia nabízí ubytování se zahradou a výhledem do klidné ulice, asi 1,8 km od Spiaggia di Li Cossi. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Cecilia se nachází ve městě Costa Paradiso (Itálie - Sardinie).

Villa Alessandra

9,5

Villa Alessandra

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Alessandra. Villa Alessandra se nachází v Costa Paradiso. Tento prázdninový dům má zahradu a terasu. Prázdninový dům má 2 oddělené ložnice, 2 koupelny a obývací pokoj. Ubytování Villa Alessandra se nachází ve městě (Itálie - Sardinie).

Una terrazza in Paradiso

9,5

Una terrazza in Paradiso

Ubytování (Prázdninový dům) Una terrazza in Paradiso. Una terrazza se nachází v Paradiso, asi 2,6 km od Spiaggia Del Porto La Cruzitta, a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na moře. Ubytování Una terrazza in Paradiso se nachází ve městě (Itálie - Sardinie).

Casa Faedda Costa Paradiso

9,4

Casa Faedda Costa Paradiso

UbytováníCasa Faedda Costa Paradiso. Casa Faedda Costa Paradiso se nachází asi 2,4 km od Spiaggia di Li Cossi a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na hory. Ubytování Casa Faedda Costa Paradiso se nachází ve městě Costa Paradiso (Itálie - Sardinie).

Villa Flavia con piscina

9,4

Villa Flavia con piscina

UbytováníVilla Flavia con piscina. Villa Flavia con piscina se nachází v Costa Paradiso a nabízí sezónní venkovní bazén a výhled do zahrady. Ubytování Villa Flavia con piscina se nachází ve městě Costa Paradiso (Itálie - Sardinie).

Villa Rocce Rosse

9,4

Villa Rocce Rosse

UbytováníVilla Rocce Rosse. Villa Rocce Rosse se nachází v Costa Paradiso, 50 km od Isola dei Gabbiani, a nabízí ubytování s klimatizací. Ubytování Villa Rocce Rosse se nachází ve městě Costa Paradiso (Itálie - Sardinie).

Villa Unica - Appartamenti Alba e Tramonto

9,4

Villa Unica - Appartamenti Alba e Tramonto

Ubytování (Prázdninové domy) Villa Unica - Appartamenti Alba e Tramonto. Villa Unica - Appartamenti Alba e Tramonto je nezávislý dům na klidném kopci Tinnari na Sardinii a nabízí zastřešené patio s krásným výhledem na... Ubytování Villa Unica - Appartamenti Alba e Tramonto se nachází ve městě (Itálie - Sardinie).

Casa Ginepro

9,4

Casa Ginepro

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Ginepro. Casa Ginepro se nachází v Costa Paradiso a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, restaurací a přístupem do zahrady se sezónním venkovním... Ubytování Casa Ginepro se nachází ve městě Costa Paradiso (Itálie - Sardinie).

LA BRIOSA-INFINITYHOLIDAYS

9,4

LA BRIOSA-INFINITYHOLIDAYS

UbytováníLA BRIOSA-INFINITYHOLIDAYS. LA BRIOSA-INFINITYHOLIDAYS se nachází v Costa Paradiso a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. V okolí se můžete věnovat pěší turistice a rybaření. Ubytování LA BRIOSA-INFINITYHOLIDAYS se nachází ve městě Costa Paradiso (Itálie - Sardinie).

Ultrapanoramica a Costa Paradiso

9,3

Ultrapanoramica a Costa Paradiso

Ubytování (Vila) Ultrapanoramica a Costa Paradiso. Ultrapanoramica a Costa Paradiso se nachází v Costa Paradiso, 3 km od Spiaggia Del Porto La Cruzitta, a nabízí ubytování s klimatizací. Ubytování Ultrapanoramica a Costa Paradiso se nachází ve městě (Itálie - Sardinie).

Villa Esmeralda - Free Wifi - with swimming pool

9,3

Villa Esmeralda - Free Wifi - with swimming pool

UbytováníVilla Esmeralda - Free Wifi - with swimming pool. Villa Esmeralda - Free Wifi - s venkovním bazénem a terasou plavecký bazén nabízí ubytování v Costa Paradiso s bezplatným Wi-Fi a výhledem do zahrady. Ubytování Villa Esmeralda - Free Wifi - with swimming pool se nachází ve městě Costa Paradiso (Itálie - Sardinie).

Locazione Turistica Il Nido

9,2

Locazione Turistica Il Nido

Ubytování (Prázdninový dům) Locazione Turistica Il Nido. Locazione Turistica Il Nido se nachází v Li Valcaggi, 1,4 km od Spiaggia Del Porto La Cruzitta a 2,7 km od Spiaggia di Li Cossi, a nabízí výhled na moře. Ubytování Locazione Turistica Il Nido se nachází ve městě Costa Paradiso (Itálie - Sardinie).

Appartamento Le Pleiadi

9,1

Appartamento Le Pleiadi

UbytováníAppartamento Le Pleiadi. Appartamento Le Pleiadi se nachází v Costa Paradiso na Sardinii a nabízí terasu. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appartamento Le Pleiadi se nachází ve městě Costa Paradiso (Itálie - Sardinie).

Casa del Tramonto Costa Paradiso

9

Casa del Tramonto Costa Paradiso

Ubytování (Prázdninový dům) Casa del Tramonto Costa Paradiso. Casa del Tramonto Costa Paradiso nabízí ubytování v Costa Paradiso, 1 km od Spiaggia di Li Cossi. Ubytování Casa del Tramonto Costa Paradiso se nachází ve městě Costa Paradiso (Itálie - Sardinie).

Villa Aloe

9

Villa Aloe

Ubytování (Vila) Villa Aloe. Villa Aloe se nachází asi 2 km od Spiaggia Del Porto La Cruzitta a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Villa Aloe se nachází ve městě (Itálie - Sardinie).

Nice home in Costa Paradiso with Outdoor swimming pool, WiFi and 2 Bedrooms

9

Nice home in Costa Paradiso with Outdoor swimming pool, WiFi and 2 Bedrooms

UbytováníNice home in Costa Paradiso with Outdoor swimming pool, WiFi and 2 Bedrooms. Nice home in Costa Paradiso nabízí ubytování s terasou, venkovním bazénem, Wi-Fi a 2 ložnicemi v Costa Paradiso s bezplatným Wi-Fi a výhledem na moře. Ubytování Nice home in Costa Paradiso with Outdoor swimming pool, WiFi and 2 Bedrooms se nachází ve městě Costa Paradiso (Itálie - Sardinie).

Villa Costa Paradiso vacanze

9

Villa Costa Paradiso vacanze

UbytováníVilla Costa Paradiso vacanze. Villa Costa Paradiso vacanze se nachází v Costa Paradiso, asi 2 km od Spiaggia di Li Cossi, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování Villa Costa Paradiso vacanze se nachází ve městě Costa Paradiso (Itálie - Sardinie).

Corbezzolo Giallo

9

Corbezzolo Giallo

UbytováníCorbezzolo Giallo. Located in Costa Paradiso in the Sardinia region, Corbezzolo Giallo features a garden. Ubytování Corbezzolo Giallo se nachází ve městě Costa Paradiso (Itálie - Sardinie).

Casa Gardenia 2

9

Casa Gardenia 2

UbytováníCasa Gardenia 2. Casa Gardenia 2 se nachází v Costa Paradiso na Sardinii a nabízí balkon a výhled do zahrady. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Gardenia 2 se nachází ve městě Costa Paradiso (Itálie - Sardinie).

Nuvola Bianca

9

Nuvola Bianca

Ubytování (Vila) Nuvola Bianca. Nuvola Bianca se nachází asi 1,6 km od Spiaggia Del Porto La Cruzitta a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na moře. Ubytování Nuvola Bianca se nachází ve městě Costa Paradiso (Itálie - Sardinie).

Villetta La Risacca

9

Villetta La Risacca

Ubytování (Prázdninový dům) Villetta La Risacca. Villetta La Risacca se nachází v Costa Paradiso a nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Villetta La Risacca se nachází ve městě (Itálie - Sardinie).

VILLA ASFODELO-INFINITYHOLIDAYS

9

VILLA ASFODELO-INFINITYHOLIDAYS

UbytováníVILLA ASFODELO-INFINITYHOLIDAYS. VILLA ASFODELO-INFINITYHOLIDAYS se nachází v Costa Paradiso a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. Ubytování VILLA ASFODELO-INFINITYHOLIDAYS se nachází ve městě Costa Paradiso (Itálie - Sardinie).

Residence La Cala infinityholidays

9

Residence La Cala infinityholidays

UbytováníResidence La Cala infinityholidays. Residence La Cala infinityholidays se nachází v Costa Paradiso, 2,1 km od Spiaggia di Li Cossi, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a... Ubytování Residence La Cala infinityholidays se nachází ve městě Costa Paradiso (Itálie - Sardinie).

Holiday house Rosmarino

9

Holiday house Rosmarino

UbytováníHoliday house Rosmarino. Holiday house Rosmarino se nachází v Costa Paradiso a nabízí sezónní venkovní bazén a terasu. Nabízí výhled do zahrady a terasu. Ubytování Holiday house Rosmarino se nachází ve městě Costa Paradiso (Itálie - Sardinie).

Locazione Turistica Lentischio

9

Locazione Turistica Lentischio

Ubytování (Prázdninový dům) Locazione Turistica Lentischio. Locazione Turistica Lentischio se nachází v Costa Paradiso na Sardinii a nabízí terasu a výhled na moře. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Locazione Turistica Lentischio se nachází ve městě Costa Paradiso (Itálie - Sardinie).

villa aloe 2

9

villa aloe 2

Ubytování (Prázdninový dům) villa aloe 2. Villa aloe 2 se nachází v Costa Paradiso, 2 km od Spiaggia Del Porto La Cruzitta a 2,4 km od Spiaggia di Li Cossi. Ubytování villa aloe 2 se nachází ve městě (Itálie - Sardinie).

Violetta Zoe

9

Violetta Zoe

Ubytování (Vila) Violetta Zoe. Violetta Zoe se nachází v Costa Paradiso, 1,7 km od Spiaggia Del Porto La Cruzitta a 2,5 km od Spiaggia di Li Cossi. Ubytování Violetta Zoe se nachází ve městě (Itálie - Sardinie).

La Dimora del Falco

9

La Dimora del Falco

UbytováníLa Dimora del Falco. La Dimora del Falco se nachází asi 1,3 km od Spiaggia Del Porto La Cruzitta a nabízí výhled do zahrady, sezónní venkovní bazén a balkon. Ubytování La Dimora del Falco se nachází ve městě Costa Paradiso (Itálie - Sardinie).

Residence Bellavista-INFINITYHOLIDAYS

9

Residence Bellavista-INFINITYHOLIDAYS

UbytováníResidence Bellavista-INFINITYHOLIDAYS. Residence Bellavista-INFINITYHOLIDAYS se nachází v Costa Paradiso, 2,5 km od Spiaggia di Li Cossi, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené... Ubytování Residence Bellavista-INFINITYHOLIDAYS se nachází ve městě Costa Paradiso (Itálie - Sardinie).

Ubytování v městech regionu Costa Paradiso

Ubytování v městech regionu Costa Paradiso

Ubytování v regionu Costa Paradiso - Itálie

Momentálně pro vás evidujeme celkem 1717 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Costa Paradiso.

Pro region Costa Paradiso doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Costa Paradiso (226). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Region Costa Paradiso může být skvělým místem pro strávení dovolené.