Hledat

Ubytování

Beni Suef

V regionu Beni Suef (Egypt) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Beni Suef

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Beni Suef

Alassiouty Sport Resort

8,7

Alassiouty Sport Resort

Ubytování (Rezort) Alassiouty Sport Resort. Alassiouty Sport Resort has a restaurant, seasonal outdoor swimming pool, a fitness centre and bar in ‘Ezbet Sîdi Abu el-Nûr. Ubytování Alassiouty Sport Resort se nachází ve městě Egypt (Egypt - Beni Suef). V následujících dnech se ceny pohybují od 778 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Viena Health Resort

7,3

La Viena Health Resort

Ubytování (Rezort) La Viena Health Resort. Offering a spa centre and hot tub, La Viena Health Resort is situated in Fayoum. Ubytování La Viena Health Resort se nachází ve městě Maydūm (Egypt - Beni Suef). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 262 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jewel Inn Beni Suef سابقاً Tolip

6,5

Jewel Inn Beni Suef سابقاً Tolip

Ubytování (Hotel) Jewel Inn Beni Suef سابقاً Tolip. Boasting a terrace, Tolip Inn Beni Suef is situated in Beni Suef. Ubytování Jewel Inn Beni Suef سابقاً Tolip se nachází ve městě Beni Suef (Egypt - Beni Suef). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 338 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

private villa contian 8 huge apartments

private villa contian 8 huge apartments

Ubytování (Vila) private villa contian 8 huge apartments. Guests staying at this villa have access to a fully equipped kitchen. This villa will provide guests with 3 bedrooms, a flat-screen TV and air... Ubytování private villa contian 8 huge apartments se nachází ve městě Egypt (Egypt - Beni Suef). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 462 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Al Saraya Hotel Bani Sweif

Al Saraya Hotel Bani Sweif

Ubytování (Hotel) Al Saraya Hotel Bani Sweif. Boasting a 24-hour front desk, this property also provides guests with a restaurant. The rooms have a balcony. Ubytování Al Saraya Hotel Bani Sweif se nachází ve městě Egypt (Egypt - Beni Suef). V následujících dnech se ceny pohybují od 391 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v regionu Beni Suef, Egypt

Region Beni Suef, Egypt se nachází na území země Egypt. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování v regionu Beni Suef, Egypt.