Hledat

Ubytování

Beni Suef

V regionu Beni Suef (Egypt) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Beni Suef

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Beni Suef

Alassiouty Sport Resort

8,7

Alassiouty Sport Resort

Ubytování (Rezort) Alassiouty Sport Resort. Alassiouty Sport Resort has a restaurant, seasonal outdoor swimming pool, a fitness centre and bar in ‘Ezbet Sîdi Abu el-Nûr. Ubytování Alassiouty Sport Resort se nachází ve městě Egypt (Egypt - Beni Suef).

La Viena Health Resort

7,3

La Viena Health Resort

Ubytování (Rezort) La Viena Health Resort. Offering a spa centre and hot tub, La Viena Health Resort is situated in Fayoum. Ubytování La Viena Health Resort se nachází ve městě Maydūm (Egypt - Beni Suef).

City Center Hotel Beni Suef

7

City Center Hotel Beni Suef

Ubytování (Hotel) City Center Hotel Beni Suef. City Center Hotel Beni Suef se nachází v Beni `Atîyo a nabízí 3hvězdičkové ubytování s vlastním balkonem. Ubytování City Center Hotel Beni Suef se nachází ve městě Beni Suef (Egypt - Beni Suef).

Jewel Inn Beni Suef سابقاً Tolip

6,5

Jewel Inn Beni Suef سابقاً Tolip

Ubytování (Hotel) Jewel Inn Beni Suef سابقاً Tolip. Boasting a terrace, Tolip Inn Beni Suef is situated in Beni Suef. Ubytování Jewel Inn Beni Suef سابقاً Tolip se nachází ve městě Beni Suef (Egypt - Beni Suef).

iBiZa garden

iBiZa garden

Ubytování (Chata) iBiZa garden. IBiZa garden se nachází v Beni Sulīmān esh Sharqīya a nabízí terasu. Tato chata má zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování iBiZa garden se nachází ve městě Egypt (Egypt - Beni Suef).

Bostan Alward Hostal

Bostan Alward Hostal

Ubytování (Apartmán) Bostan Alward Hostal. Bostan Alward Hostal se nachází v Banī ‘Aţīyah v regionu Beni Suef a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Bostan Alward Hostal se nachází ve městě Banī ‘Aţīyah (Egypt - Beni Suef).

Country house

Country house

Ubytování (Bed and breakfast) Country house. Country house nabízí ubytování se zahradou v Maydūmu. Ve vlastní plně vybavené koupelně najdete bidet a pantofle. Ubytování Country house se nachází ve městě Beni Suef (Egypt - Beni Suef).

Bostan Alward Hostal

Bostan Alward Hostal

Ubytování (Apartmán) Bostan Alward Hostal. Bostan Alward Hostal se nachází v obci Tell `Abu Nârûz v regionu Beni Suef a nabízí zahradu. Tento klimatizovaný apartmán má 1 ložnici, kuchyň a 1... Ubytování Bostan Alward Hostal se nachází ve městě Egypt (Egypt - Beni Suef).

private villa contian 8 huge apartments

private villa contian 8 huge apartments

Ubytování (Vila) private villa contian 8 huge apartments. Guests staying at this villa have access to a fully equipped kitchen. This villa will provide guests with 3 bedrooms, a flat-screen TV and air... Ubytování private villa contian 8 huge apartments se nachází ve městě Egypt (Egypt - Beni Suef).

Al Saraya Hotel Bani Sweif

Al Saraya Hotel Bani Sweif

Ubytování (Hotel) Al Saraya Hotel Bani Sweif. Boasting a 24-hour front desk, this property also provides guests with a restaurant. The rooms have a balcony. Ubytování Al Saraya Hotel Bani Sweif se nachází ve městě Egypt (Egypt - Beni Suef).

مارينا الساحل الشمالي

مارينا الساحل الشمالي

Ubytování (Apartmán) مارينا الساحل الشمالي. Featuring a hot tub, مارينا الساحل الشمالي is located in Beni Zâyid. This property offers a private pool and free private parking. Ubytování مارينا الساحل الشمالي se nachází ve městě Banī Zāʼid (Egypt - Beni Suef).

Ubytování v regionu Beni Suef, Egypt

Region Beni Suef, Egypt se nachází na území země Egypt. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování v regionu Beni Suef, Egypt.