Hledat

Ubytování

Belalp

V regionu Belalp (Švýcarsko) máme celkem 143 hotelů a ubytování.

Pro region Belalp doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Belalp (16). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Belalp

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Belalp

Hotel Pension Wellness Tigilou

9,6

Hotel Pension Wellness Tigilou

Ubytování (Hotel) Hotel Pension Wellness Tigilou. Hotel Pension Wellness Tigilou se nachází v Belalpu a nabízí restauraci, bar, společný lounge a přímý přístup na sjezdovku. Ubytování Hotel Pension Wellness Tigilou se nachází ve městě Belalp (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 072 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Belalp

9

Hotel Belalp

Ubytování (Hotel) Hotel Belalp. Hotel Belalp se nachází v nadmořské výšce 2137 metrů na plošině Aletschbord v Jungfrau-Aletsch, jež je na seznamu světového dědictví UNESCO, a nabízí... Ubytování Hotel Belalp se nachází ve městě Belalp (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 666 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hamilton Lodge & Spa

8,7

Hamilton Lodge & Spa

Ubytování (Hotel) Hamilton Lodge & Spa. Located 50 metres from the Belalp Ski area, Hamilton Lodge & Spa offers free WiFi in all areas and luxurious rooms with a private bathroom and a cable TV. Ubytování Hamilton Lodge & Spa se nachází ve městě Belalp (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 866 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Sparrhorn

8,7

Hotel Sparrhorn

Ubytování (Hotel) Hotel Sparrhorn. Located right on the ski slopes, Hotel Sparrhorn offers rooms with free Wi-Fi and flat-screen TV, as well as a restaurant with fireplace and a terrace... Ubytování Hotel Sparrhorn se nachází ve městě Belalp (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 736 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Augenblick

Augenblick

Ubytování (Apartmány) Augenblick. Set in Belalp, 48 km from Saas-Fee, Augenblick offers ski-to-door access and free WiFi. The apartment offers a children's playground. Ubytování Augenblick se nachází ve městě Belalp (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 177 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Andara

Andara

Ubytování (Chata) Andara. Located in Belalp, Andara provides accommodation with a balcony and free WiFi. The chalet features mountain views and is 49 km from Saas-Fee. Ubytování Andara se nachází ve městě Belalp (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 404 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Augusta

Augusta

Ubytování (Apartmány) Augusta. Providing a terrace, Augusta provides accommodation in Belalp. The apartment offers a children's playground. Ubytování Augusta se nachází ve městě Belalp (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 809 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

belrudo

belrudo

Ubytování (Apartmán) belrudo. Belrudo is located in Belalp. The property features mountain views and is 48 km from Saas-Fee. Ubytování belrudo se nachází ve městě Belalp (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 017 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Swantee

Swantee

Ubytování (Chata) Swantee. Featuring accommodation with a balcony, Swantee is located in Belalp. The chalet features mountain views and is 48 km from Saas-Fee. Ubytování Swantee se nachází ve městě Belalp (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 177 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

SoleLuna SOL1

SoleLuna SOL1

Ubytování (Apartmán) SoleLuna SOL1. SoleLuna SOL1 is situated in Belalp and offers a garden. This apartment features a terrace. The apartment also provides guests with 1 bathroom. Ubytování SoleLuna SOL1 se nachází ve městě Belalp (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 606 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Silberdistel SD1

Silberdistel SD1

Ubytování (Apartmán) Silberdistel SD1. Silberdistel SD1 is set in Belalp. The accommodation is 42 km from Zermatt. The apartment also features 1 bathroom. The apartment offers a terrace. Ubytování Silberdistel SD1 se nachází ve městě Belalp (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 004 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Malva

Malva

Ubytování (Apartmán) Malva. Malva is situated at 2084 metres above sea level at the car-free Belalp, which is reachable by cable car from Blatten ob Naters. Ubytování Malva se nachází ve městě Belalp (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 586 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpenlodge

Alpenlodge

Ubytování (Chata) Alpenlodge. Located in Belalp in the Canton of Valais region, Alpenlodge features a balcony. Ubytování Alpenlodge se nachází ve městě Belalp (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 177 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Snowshop Mario

Snowshop Mario

Ubytování (Apartmán) Snowshop Mario. Snowshop Mario is located in Belalp, 2000 metres above sea level and offers a self-catering accommodation unit with free WiFi and ski-to-door access. Ubytování Snowshop Mario se nachází ve městě Belalp (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 787 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v městech regionu Belalp

Ubytování v městech regionu Belalp

Ubytování v regionu Belalp - Švýcarsko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 143 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Belalp.

Pro region Belalp doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Belalp (16). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

V regionu Belalp máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Hotel Pension Wellness Tigilou (9,6*), Hotel Belalp (9*), Hamilton Lodge & Spa (8,7*), Hotel Sparrhorn (8,7*), Augenblick (0*), Andara (0*), Augusta (0*), belrudo (0*), Swantee (0*), SoleLuna SOL1 (0*).

Region Belalp může být skvělým místem pro strávení dovolené.