Hledat

Ubytování

Beheira

V regionu Beheira (Egypt) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Beheira

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Beheira

AL Tayser Hotel

3,4

AL Tayser Hotel

Ubytování (Hotel) AL Tayser Hotel. Situated in Damanhûr, AL Tayser Hotel provides free WiFi. Boasting family rooms, this property also provides guests with a terrace. Ubytování AL Tayser Hotel se nachází ve městě Damanhûr (Egypt - Beheira). V následujících dnech se ceny pohybují od 883 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Porto Marina quiet apartment

Porto Marina quiet apartment

Ubytování (Apartmán) Porto Marina quiet apartment. Set in El-Wiḥda in the Beheira region, Porto Marina quiet apartment features a balcony and garden views. Ubytování Porto Marina quiet apartment se nachází ve městě Al Wiḩdah (Egypt - Beheira). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 434 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury Villa in Golf Al Solimania, Cairo Alexandria Desert Road

Luxury Villa in Golf Al Solimania, Cairo Alexandria Desert Road

Ubytování (Vila) Luxury Villa in Golf Al Solimania, Cairo Alexandria Desert Road. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Luxury Villa in Golf Al Solimania, Cairo Alexandria Desert Road is located in Sadat New Industrial... Ubytování Luxury Villa in Golf Al Solimania, Cairo Alexandria Desert Road se nachází ve městě Madīnat as Sādāt (Egypt - Beheira). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 054 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v regionu Beheira, Egypt

Region Beheira, Egypt se nachází na území země Egypt. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování v regionu Beheira, Egypt.