Hledat

Ubytování

Axalp

V regionu Axalp, Švýcarsko (Švýcarsko) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Axalp

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Axalp

Chemihüttli Apartments Axalp

9,2

Chemihüttli Apartments Axalp

Ubytování (Apartmány) Chemihüttli Apartments Axalp. Located in Axalp in the Canton of Bern region, Chemihüttli Apartments Axalp provides accommodation with free private parking. Ubytování Chemihüttli Apartments Axalp se nachází ve městě Axalp (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 203 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Bärgmatte

9,2

Chalet Bärgmatte

Ubytování (Chata) Chalet Bärgmatte. Featuring a restaurant, a bar, and a garden, Chalet Bärgmatte offers accommodation in Axalp with free WiFi and mountain views. Ubytování Chalet Bärgmatte se nachází ve městě Axalp (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 663 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bärghuus Axalp

8,9

Bärghuus Axalp

Ubytování (Hostel) Bärghuus Axalp. Bärghuus Axalp nabízí přímý přístup na sjezdovky a nachází se na odlehlém místě, 1400 metrů nad mořem. Pokoje mají bezplatné Wi-Fi a dřevěný nábytek. Ubytování Bärghuus Axalp se nachází ve městě Axalp (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 027 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Burehüsli

Chalet Burehüsli

Ubytování (Chata) Chalet Burehüsli. Offering free WiFi and mountain views, Chalet Burehüsli is an accommodation set in Axalp. The property is 41 km from Wengen, and private parking is... Ubytování Chalet Burehüsli se nachází ve městě Axalp (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 537 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Axalp

Two-Bedroom Apartment in Axalp

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Axalp. Two-Bedroom Apartment in Axalp is situated in Axalp. Ubytování Two-Bedroom Apartment in Axalp se nachází ve městě Axalp (Švýcarsko - Bern).

Ubytování v městech regionu Axalp

Ubytování v městech regionu Axalp

Ubytování v regionu Axalp, Švýcarsko

Region Axalp, Švýcarsko se nachází na území země Švýcarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování v regionu Axalp, Švýcarsko.