Hledat

Ubytování

Avila

V regionu Avila (Španělsko) máme celkem 832 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Avila

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Avila

Panorama Atico VuT-278

10

Panorama Atico VuT-278

Ubytování (Apartmán) Panorama Atico VuT-278. Featuring pool views, Panorama Atico VuT-278 offers accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, a bar and a garden, around 600 metres from Royal... Ubytování Panorama Atico VuT-278 se nachází ve městě Ávila (Španělsko - Kastilie a León).

Casa del Puente

10

Casa del Puente

Ubytování (Apartmán) Casa del Puente. Casa del Puente is situated in the Old Town of Avila district of Avila, less than 1 km from Lienzo Norte Conference and Exhibition Centre, a 14-minute walk... Ubytování Casa del Puente se nachází ve městě Ávila (Španělsko - Kastilie a León).

Casas del Castillo, 1

10

Casas del Castillo, 1

Ubytování (Apartmán) Casas del Castillo, 1. In the Old Town of Avila district of Avila, close to Lienzo Norte Conference and Exhibition Centre, casas del castillo has a garden and a washing machine. Ubytování Casas del Castillo, 1 se nachází ve městě Ávila (Španělsko - Kastilie a León).

Turismo de calidad Avila Casa Prana

10

Turismo de calidad Avila Casa Prana

Ubytování (Vila) Turismo de calidad Avila Casa Prana. Turismo de calidad se nachází v Avile, 17 km od obchodního centra Bulevar-Carrefour a Národní policejní akademie. Ubytování Turismo de calidad Avila Casa Prana se nachází ve městě Ávila (Španělsko - Kastilie a León).

Panorama Suite

9,9

Panorama Suite

Ubytování (Apartmán) Panorama Suite. Located just 700 metres from Royal Monastery of Saint Thomas, Panorama Suite provides accommodation in Avila with access to a bar, a garden, as well as a... Ubytování Panorama Suite se nachází ve městě Ávila (Španělsko - Kastilie a León).

INTRAMUROS alojamiento dentro de la muralla

9,8

INTRAMUROS alojamiento dentro de la muralla

Ubytování (Apartmán) INTRAMUROS alojamiento dentro de la muralla. INTRAMUROS alojamiento dentro de la muralla se nachází v historickém centru Avily, nedaleko kláštera sv. Terezy, a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování INTRAMUROS alojamiento dentro de la muralla se nachází ve městě Ávila (Španělsko - Kastilie a León).

Almena de San Segundo

9,8

Almena de San Segundo

Ubytování (Apartmán) Almena de San Segundo. Located in a 16th century building next to the Walls of Avila, this apartment features free WiFi. Ubytování Almena de San Segundo se nachází ve městě Ávila (Španělsko - Kastilie a León).

El piso del rastro

9,8

El piso del rastro

Ubytování (Apartmán) El piso del rastro. El piso del rastro se nachází ve čtvrti Avila Wall v Avile a nabízí klimatizaci, balkon a výhled na město. Ubytování El piso del rastro se nachází ve městě Ávila (Španělsko - Kastilie a León).

Santa Suites

9,8

Santa Suites

Ubytování (Apartmány) Santa Suites. Situated within 100 metres of Avila City Hall and 100 metres of Torreón de los Guzmanes in Avila, Santa Suites features accommodation with free WiFi and... Ubytování Santa Suites se nachází ve městě Ávila (Španělsko - Kastilie a León).

Hogar Regina

9,7

Hogar Regina

Ubytování (Prázdninový dům) Hogar Regina. Hogar Regina se nachází v Avile a nabízí bar, zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na bazén. K dispozici je také soukromý bazén. Ubytování Hogar Regina se nachází ve městě Ávila (Španělsko - Kastilie a León).

Los Tres Monos

9,7

Los Tres Monos

Ubytování (Apartmán) Los Tres Monos. Los Tres Monos se nachází v Avile, 200 metrů od kláštera sv. Terezy a 300 metrů od konferenčního a výstavního centra Lienzo Norte. Ubytování Los Tres Monos se nachází ve městě Ávila (Španělsko - Kastilie a León).

UN RINCÓN EN LA MORAÑA

9,7

UN RINCÓN EN LA MORAÑA

Ubytování (Venkovský dům) UN RINCÓN EN LA MORAÑA. Featuring garden views, UN RINCÓN EN LA MORAÑA offers accommodation with a patio and a coffee machine, around 18 km from The Four Posts. Ubytování UN RINCÓN EN LA MORAÑA se nachází ve městě Ávila (Španělsko - Kastilie a León).

La Casa de Mozo

9,7

La Casa de Mozo

Ubytování (Apartmán) La Casa de Mozo. La Casa de Mozo se nachází v Avile, pouhých 300 metrů od turistické kanceláře Castilla y Leon, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování La Casa de Mozo se nachází ve městě Ávila (Španělsko - Kastilie a León).

VuT Las Almenas

9,7

VuT Las Almenas

Ubytování (Apartmán) VuT Las Almenas. VuT Las Almenas se nachází v historickém centru Avily, nedaleko kláštera sv. Terezy, a nabízí bezplatné Wi-Fi a pračku. Ubytování VuT Las Almenas se nachází ve městě Ávila (Španělsko - Kastilie a León).

Las Ventanas del Cielo

9,7

Las Ventanas del Cielo

Ubytování (Apartmán) Las Ventanas del Cielo. Featuring a spa bath, Las Ventanas del Cielo is located in Avila. The property is 100 metres from Castilla y Leon Tourism Office. Ubytování Las Ventanas del Cielo se nachází ve městě Ávila (Španělsko - Kastilie a León).

Casa Luz

9,6

Casa Luz

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Luz. Casa Luz se nachází v Avile, 600 metrů od Torreón de los Guzmanes. Nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a nepřetržitě otevřenou recepci. Nabízí terasu a gril. Ubytování Casa Luz se nachází ve městě Ávila (Španělsko - Kastilie a León).

VIVIENDA DE USO TURÍSTICO CENTRO

9,6

VIVIENDA DE USO TURÍSTICO CENTRO

Ubytování (Apartmán) VIVIENDA DE USO TURÍSTICO CENTRO. Boasting a patio with city views, a shared lounge and a terrace, VIVIENDA DE USO TURÍSTICO CENTRO can be found in Avila, close to Royal Monastery of Saint... Ubytování VIVIENDA DE USO TURÍSTICO CENTRO se nachází ve městě Ávila (Španělsko - Kastilie a León).

VuT Los Telares Muralla

9,6

VuT Los Telares Muralla

Ubytování (Apartmán) VuT Los Telares Muralla. VuT Los Telares Muralla is located in Ávila's Old Town, next to the Exhibition Centre and just 400 metres from Santa Teresa Convent. Ubytování VuT Los Telares Muralla se nachází ve městě Ávila (Španělsko - Kastilie a León).

VUT Plaza de la Fruta

9,6

VUT Plaza de la Fruta

Ubytování (Apartmán) VUT Plaza de la Fruta. In the Old Town of Avila district of Avila, close to Torreón de los Guzmanes, VUT Plaza de la Fruta features a terrace, free WiFi and a washing machine. Ubytování VUT Plaza de la Fruta se nachází ve městě Ávila (Španělsko - Kastilie a León).

VuT Ávila Centro Ciudad

9,6

VuT Ávila Centro Ciudad

Ubytování (Apartmán) VuT Ávila Centro Ciudad. VuT Ávila Centro Ciudad se nachází v Avile, 300 metrů od katedrály Ávila, a nabízí ubytování s terasou, bezplatným Wi-Fi a přepážkou s turistickými... Ubytování VuT Ávila Centro Ciudad se nachází ve městě Ávila (Španělsko - Kastilie a León).

La Casa de la Luna

9,6

La Casa de la Luna

Ubytování (Apartmán) La Casa de la Luna. Featuring city views, La Casa de la Luna provides accommodation with a patio and a kettle, around 600 metres from Avila Provincial Council. Ubytování La Casa de la Luna se nachází ve městě Ávila (Španělsko - Kastilie a León).

LA ESTRELLA

9,6

LA ESTRELLA

Ubytování (Apartmán) LA ESTRELLA. LA ESTRELLA se nachází asi 300 metrů od turistické kanceláře Castilla y Leon a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na město. Ubytování LA ESTRELLA se nachází ve městě Ávila (Španělsko - Kastilie a León).

La Flor De Lis

9,6

La Flor De Lis

Ubytování (Apartmán) La Flor De Lis. La Flor De Lis is situated in the Old Town of Avila district of Avila, 300 metres from Avila Council Office, 400 metres from Torreón de los Guzmanes and... Ubytování La Flor De Lis se nachází ve městě Ávila (Španělsko - Kastilie a León).

Apartment iDesign 2

9,6

Apartment iDesign 2

Ubytování (Apartmán) Apartment iDesign 2. Boasting city views, Apartment iDesign 2 provides accommodation with a balcony and a kettle, around 100 metres from Avila City Hall. Ubytování Apartment iDesign 2 se nachází ve městě Ávila (Španělsko - Kastilie a León).

Casa Rural El Corral

9,6

Casa Rural El Corral

Ubytování (Venkovský dům) Casa Rural El Corral. Casa Rural El Corral se nachází asi 16 km od býčí arény Ávila a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na hory. 18 km od Torreón de los... Ubytování Casa Rural El Corral se nachází ve městě Ávila (Španělsko - Kastilie a León).

Vivenda turistica "La Catedral"

9,5

Vivenda turistica "La Catedral"

Ubytování (Prázdninový dům) Vivenda turistica "La Catedral". Featuring city views, Vivenda turistica "La Catedral" offers accommodation with a balcony and a coffee machine, around 100 metres from Avila City Hall. Ubytování Vivenda turistica "La Catedral" se nachází ve městě Ávila (Španělsko - Kastilie a León).

Casa Rural Olivar de Gredos Entorno privilegiado con vistas de ensueño

9,5

Casa Rural Olivar de Gredos Entorno privilegiado con vistas de ensueño

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Rural Olivar de Gredos Entorno privilegiado con vistas de ensueño. Casa Rural Olivar de Gredos Entorno privilegiado con vistas de ensueño se nachází v Arenas de San Pedro v Kastilii a Leonu a nabízí terasu. Ubytování Casa Rural Olivar de Gredos Entorno privilegiado con vistas de ensueño se nachází ve městě Ávila (Španělsko - Kastilie a León).

Apartamentos Abula

9,5

Apartamentos Abula

Ubytování (Apartmán) Apartamentos Abula. Boasting city views, Apartamentos Abula offers accommodation with a balcony and a coffee machine, around 600 metres from Royal Monastery of Saint Thomas. Ubytování Apartamentos Abula se nachází ve městě Ávila (Španělsko - Kastilie a León).

La Casa del Presidente

9,5

La Casa del Presidente

Ubytování (Hotel) La Casa del Presidente. Set in Avila, 200 metres from Torreón de los Guzmanes, La Casa del Presidente offers accommodation with a restaurant, private parking, a shared lounge and... Ubytování La Casa del Presidente se nachází ve městě Ávila (Španělsko - Kastilie a León).

Benavites 5 centro-centro

9,5

Benavites 5 centro-centro

Ubytování (Apartmán) Benavites 5 centro-centro. Benavites 5 centro-centro features a terrace and is situated in Avila, within just a few steps of Avila City Hall and 200 metres of Avila Council Office. Ubytování Benavites 5 centro-centro se nachází ve městě Ávila (Španělsko - Kastilie a León).

Casa Palacio Polentinos VUT-AV390

9,5

Casa Palacio Polentinos VUT-AV390

Ubytování (Apartmán) Casa Palacio Polentinos VUT-AV390. Casa Palacio Polentinos VUT-AV390 se nachází v historickém centru Avily, 200 metrů od okresní rady Avila, 300 metrů od kláštera sv. Ubytování Casa Palacio Polentinos VUT-AV390 se nachází ve městě Ávila (Španělsko - Kastilie a León).

Casa Jimena

9,5

Casa Jimena

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Jimena. Featuring city views, Casa Jimena offers accommodation with a patio and a coffee machine, around 1.2 km from Avila's Bus Station. Ubytování Casa Jimena se nachází ve městě Ávila (Španělsko - Kastilie a León).

Casa Rural Las Pegueras

9,5

Casa Rural Las Pegueras

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Rural Las Pegueras. The Casa Rutal Las Pegueras is located in Avila. The accommodation is 10 km from Arenas de San Pedro. Ubytování Casa Rural Las Pegueras se nachází ve městě Ávila (Španělsko - Kastilie a León).

ENTREMURALLAS

9,4

ENTREMURALLAS

Ubytování (Apartmán) ENTREMURALLAS. ENTREMURALLAS se nachází v Avile, pouhých 100 metrů od radnice a 200 metrů od Torreón de los Guzmanes. Ubytování ENTREMURALLAS se nachází ve městě Ávila (Španělsko - Kastilie a León).

VUT MI PRIMER DESTINO

9,4

VUT MI PRIMER DESTINO

Ubytování (Apartmán) VUT MI PRIMER DESTINO. VUT MI PRIMER DESTINO se nachází v Avile, 90 metrů od radnice, 200 metrů od okresní rady Avila a 200 metrů od Torreón de los Guzmanes. Ubytování VUT MI PRIMER DESTINO se nachází ve městě Ávila (Španělsko - Kastilie a León).

El Tostado

9,4

El Tostado

Ubytování (Apartmán) El Tostado. Featuring city views, El Tostado provides accommodation with a patio and a coffee machine, around 400 metres from Avila Provincial Council. Ubytování El Tostado se nachází ve městě Ávila (Španělsko - Kastilie a León).

San Juan de la Cruz

9,4

San Juan de la Cruz

Ubytování (Apartmány) San Juan de la Cruz. Featuring city views and free WiFi, San Juan de la Cruz features accommodation attractively situated in Avila, within a short distance of Torreón de los... Ubytování San Juan de la Cruz se nachází ve městě Ávila (Španělsko - Kastilie a León).

SWEET HOME ÁVILA

9,3

SWEET HOME ÁVILA

Ubytování (Apartmán) SWEET HOME ÁVILA. Offering city views, SWEET HOME ÁVILA is an accommodation located in Avila, 1.2 km from La Viña Garden and 1.3 km from Ávila Cathedral. Ubytování SWEET HOME ÁVILA se nachází ve městě Ávila (Španělsko - Kastilie a León).

Hostal Doña Juana

9,3

Hostal Doña Juana

Ubytování (Penzion) Hostal Doña Juana. Featuring 1-star accommodation, Hostal Doña Juana is situated in Avila, less than 1 km from Avila City Hall and a 14-minute walk from Avila County Council. Ubytování Hostal Doña Juana se nachází ve městě Ávila (Španělsko - Kastilie a León).

NAVAQUESERA MIRADOR DE GREDOS

9,3

NAVAQUESERA MIRADOR DE GREDOS

Ubytování (Prázdninový dům) NAVAQUESERA MIRADOR DE GREDOS. Situated in Avila in the Castile and Leon region, NAVAQUESERA MIRADOR DE GREDOS features a terrace and mountain views. Ubytování NAVAQUESERA MIRADOR DE GREDOS se nachází ve městě Ávila (Španělsko - Kastilie a León).

KLOLA

9,3

KLOLA

Ubytování (Apartmán) KLOLA. KLOLA se nachází v Avile, 700 metrů od Torreón de los Guzmanes, 700 metrů od okresní rady Avila a katedrály Ávila. Ubytování KLOLA se nachází ve městě Ávila (Španělsko - Kastilie a León).

Dúplex Vallespín

9,3

Dúplex Vallespín

Ubytování (Apartmán) Dúplex Vallespín. Dúplex Vallespín se nachází v Avile, 200 metrů od kláštera sv. Terezy a 300 metrů od provinční rady Avila, a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Dúplex Vallespín se nachází ve městě Ávila (Španělsko - Kastilie a León).

Vergarillas 2

9,3

Vergarillas 2

Ubytování (Apartmán) Vergarillas 2. Vergarillas 2 is situated in the Old Town of Avila district of Avila, 300 metres from Torreón de los Guzmanes, 400 metres from Avila Provincial Council and... Ubytování Vergarillas 2 se nachází ve městě Ávila (Španělsko - Kastilie a León).

El museo

9,3

El museo

Ubytování (Apartmán) El museo. El museo se nachází v Avile, 100 metrů od katedrály Ávila a 400 metrů od radnice. Nabízí výhled na město. K dispozici je také soukromé parkoviště. Ubytování El museo se nachází ve městě Ávila (Španělsko - Kastilie a León).

Antika Snoga

9,3

Antika Snoga

Ubytování (Penzion) Antika Snoga. Boasting a shared lounge and free WiFi, Antika Snoga is located in Avila, 200 metres from Avila Cathedral and 400 metres from Torreón de los Guzmanes. Ubytování Antika Snoga se nachází ve městě Ávila (Španělsko - Kastilie a León).

El balcón de Alba

9,2

El balcón de Alba

Ubytování (Apartmán) El balcón de Alba. El balcón de Alba se nachází asi 300 metrů od turistické kanceláře Castilla y Leon a nabízí výhled na město, sdílený lounge a balkon. Ubytování El balcón de Alba se nachází ve městě Ávila (Španělsko - Kastilie a León).

Plaza del Rastro

9,2

Plaza del Rastro

Ubytování (Apartmán) Plaza del Rastro. Boasting city views, Plaza del Rastro offers accommodation with a patio and a coffee machine, around 300 metres from Avila Provincial Council. Ubytování Plaza del Rastro se nachází ve městě Ávila (Španělsko - Kastilie a León).

A Cuerpo de Rey * Centro de Ávila

9,2

A Cuerpo de Rey * Centro de Ávila

Ubytování (Apartmán) A Cuerpo de Rey * Centro de Ávila. A Cuerpo de Rey * Centro de Ávila is located in the Old Town of Avila district of Avila, 400 metres from Torreón de los Guzmanes, 500 metres from Convent... Ubytování A Cuerpo de Rey * Centro de Ávila se nachází ve městě Ávila (Španělsko - Kastilie a León).

Ubytování v městech regionu Avila

Ubytování v městech regionu Avila

Ubytování v regionu Avila - Španělsko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 832 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Avila.

Region Avila může být skvělým místem pro strávení dovolené.