Hledat

Ubytování

Avila

V regionu Avila (Španělsko) máme celkem 832 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Avila

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Avila

Panorama Atico VuT-278

10

Panorama Atico VuT-278

Ubytování (Apartmán) Panorama Atico VuT-278. Featuring pool views, Panorama Atico VuT-278 offers accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, a bar and a garden, around 600 metres from Royal... Ubytování Panorama Atico VuT-278 se nachází ve městě Ávila (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 309 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa del Puente

10

Casa del Puente

Ubytování (Apartmán) Casa del Puente. Casa del Puente is situated in the Old Town of Avila district of Avila, less than 1 km from Lienzo Norte Conference and Exhibition Centre, a 14-minute walk... Ubytování Casa del Puente se nachází ve městě Ávila (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 409 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casas del Castillo, 1

10

Casas del Castillo, 1

Ubytování (Apartmán) Casas del Castillo, 1. In the Old Town of Avila district of Avila, close to Lienzo Norte Conference and Exhibition Centre, casas del castillo has a garden and a washing machine. Ubytování Casas del Castillo, 1 se nachází ve městě Ávila (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 261 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Panorama Suite

9,9

Panorama Suite

Ubytování (Apartmán) Panorama Suite. Located just 700 metres from Royal Monastery of Saint Thomas, Panorama Suite provides accommodation in Avila with access to a bar, a garden, as well as a... Ubytování Panorama Suite se nachází ve městě Ávila (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 230 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento Del Mercado

9,8

Apartamento Del Mercado

Ubytování (Apartmán) Apartamento Del Mercado. Featuring city views, Apartamento Del Mercado offers accommodation with a balcony and a kettle, around 300 metres from Torreón de los Guzmanes. Ubytování Apartamento Del Mercado se nachází ve městě Ávila (Španělsko - Kastilie a León).

Almena de San Segundo

9,8

Almena de San Segundo

Ubytování (Apartmán) Almena de San Segundo. Located in a 16th century building next to the Walls of Avila, this apartment features free WiFi. Ubytování Almena de San Segundo se nachází ve městě Ávila (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 825 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Santa Suites

9,8

Santa Suites

Ubytování (Apartmány) Santa Suites. Situated within 100 metres of Avila City Hall and 100 metres of Torreón de los Guzmanes in Avila, Santa Suites features accommodation with free WiFi and... Ubytování Santa Suites se nachází ve městě Ávila (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 574 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

UN RINCÓN EN LA MORAÑA

9,7

UN RINCÓN EN LA MORAÑA

Ubytování (Venkovský dům) UN RINCÓN EN LA MORAÑA. Featuring garden views, UN RINCÓN EN LA MORAÑA offers accommodation with a patio and a coffee machine, around 18 km from The Four Posts. Ubytování UN RINCÓN EN LA MORAÑA se nachází ve městě Ávila (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 968 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Las Ventanas del Cielo

9,7

Las Ventanas del Cielo

Ubytování (Apartmán) Las Ventanas del Cielo. Featuring a spa bath, Las Ventanas del Cielo is located in Avila. The property is 100 metres from Castilla y Leon Tourism Office. Ubytování Las Ventanas del Cielo se nachází ve městě Ávila (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 355 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

SAN VICENTE Apartments

9,7

SAN VICENTE Apartments

Ubytování (Apartmány) SAN VICENTE Apartments. Located within 200 metres of Castilla y Leon Tourism Office and 200 metres of Ávila Cathedral in Avila, SAN VICENTE Apartments provides accommodation with... Ubytování SAN VICENTE Apartments se nachází ve městě Ávila (Španělsko - Kastilie a León).

VUT Plaza de la Fruta

9,6

VUT Plaza de la Fruta

Ubytování (Apartmán) VUT Plaza de la Fruta. In the Old Town of Avila district of Avila, close to Torreón de los Guzmanes, VUT Plaza de la Fruta features a terrace, free WiFi and a washing machine. Ubytování VUT Plaza de la Fruta se nachází ve městě Ávila (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 309 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

VuT Los Telares Muralla

9,6

VuT Los Telares Muralla

Ubytování (Apartmán) VuT Los Telares Muralla. VuT Los Telares Muralla is located in Ávila's Old Town, next to the Exhibition Centre and just 400 metres from Santa Teresa Convent. Ubytování VuT Los Telares Muralla se nachází ve městě Ávila (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 731 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

VIVIENDA DE USO TURÍSTICO CENTRO

9,6

VIVIENDA DE USO TURÍSTICO CENTRO

Ubytování (Apartmán) VIVIENDA DE USO TURÍSTICO CENTRO. Boasting a patio with city views, a shared lounge and a terrace, VIVIENDA DE USO TURÍSTICO CENTRO can be found in Avila, close to Royal Monastery of Saint... Ubytování VIVIENDA DE USO TURÍSTICO CENTRO se nachází ve městě Ávila (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 591 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Casa de la Luna

9,6

La Casa de la Luna

Ubytování (Apartmán) La Casa de la Luna. Featuring city views, La Casa de la Luna provides accommodation with a patio and a kettle, around 600 metres from Avila Provincial Council. Ubytování La Casa de la Luna se nachází ve městě Ávila (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 093 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment iDesign 2

9,6

Apartment iDesign 2

Ubytování (Apartmán) Apartment iDesign 2. Boasting city views, Apartment iDesign 2 provides accommodation with a balcony and a kettle, around 100 metres from Avila City Hall. Ubytování Apartment iDesign 2 se nachází ve městě Ávila (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 517 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Flor De Lis

9,6

La Flor De Lis

Ubytování (Apartmán) La Flor De Lis. La Flor De Lis is situated in the Old Town of Avila district of Avila, 300 metres from Avila Council Office, 400 metres from Torreón de los Guzmanes and... Ubytování La Flor De Lis se nachází ve městě Ávila (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 361 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casas del Castillo, 3

9,6

Casas del Castillo, 3

Ubytování (Prázdninový dům) Casas del Castillo, 3. In the Old Town of Avila district of Avila, close to Lienzo Norte Conference and Exhibition Centre, Casas del Castillo, 3 features a terrace and a washing... Ubytování Casas del Castillo, 3 se nachází ve městě Ávila (Španělsko - Kastilie a León).

Vivenda turistica "La Catedral"

9,5

Vivenda turistica "La Catedral"

Ubytování (Prázdninový dům) Vivenda turistica "La Catedral". Featuring city views, Vivenda turistica "La Catedral" offers accommodation with a balcony and a coffee machine, around 100 metres from Avila City Hall. Ubytování Vivenda turistica "La Catedral" se nachází ve městě Ávila (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 404 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamentos Abula

9,5

Apartamentos Abula

Ubytování (Apartmán) Apartamentos Abula. Boasting city views, Apartamentos Abula offers accommodation with a balcony and a coffee machine, around 600 metres from Royal Monastery of Saint Thomas. Ubytování Apartamentos Abula se nachází ve městě Ávila (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 805 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Benavites 5 centro-centro

9,5

Benavites 5 centro-centro

Ubytování (Apartmán) Benavites 5 centro-centro. Benavites 5 centro-centro features a terrace and is situated in Avila, within just a few steps of Avila City Hall and 200 metres of Avila Council Office. Ubytování Benavites 5 centro-centro se nachází ve městě Ávila (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 485 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Jimena

9,5

Casa Jimena

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Jimena. Featuring city views, Casa Jimena offers accommodation with a patio and a coffee machine, around 1.2 km from Avila's Bus Station. Ubytování Casa Jimena se nachází ve městě Ávila (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 884 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Casa del Presidente

9,5

La Casa del Presidente

Ubytování (Hotel) La Casa del Presidente. Set in Avila, 200 metres from Torreón de los Guzmanes, La Casa del Presidente offers accommodation with a restaurant, private parking, a shared lounge and... Ubytování La Casa del Presidente se nachází ve městě Ávila (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 187 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Rural Las Pegueras

9,5

Casa Rural Las Pegueras

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Rural Las Pegueras. The Casa Rutal Las Pegueras is located in Avila. The accommodation is 10 km from Arenas de San Pedro. Ubytování Casa Rural Las Pegueras se nachází ve městě Ávila (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 041 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

El Tostado

9,4

El Tostado

Ubytování (Apartmán) El Tostado. Featuring city views, El Tostado provides accommodation with a patio and a coffee machine, around 400 metres from Avila Provincial Council. Ubytování El Tostado se nachází ve městě Ávila (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 355 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

San Juan de la Cruz

9,4

San Juan de la Cruz

Ubytování (Apartmány) San Juan de la Cruz. Featuring city views and free WiFi, San Juan de la Cruz features accommodation attractively situated in Avila, within a short distance of Torreón de los... Ubytování San Juan de la Cruz se nachází ve městě Ávila (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 895 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

NAVAQUESERA MIRADOR DE GREDOS

9,3

NAVAQUESERA MIRADOR DE GREDOS

Ubytování (Prázdninový dům) NAVAQUESERA MIRADOR DE GREDOS. Situated in Avila in the Castile and Leon region, NAVAQUESERA MIRADOR DE GREDOS features a terrace and mountain views. Ubytování NAVAQUESERA MIRADOR DE GREDOS se nachází ve městě Ávila (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 197 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

SWEET HOME ÁVILA

9,3

SWEET HOME ÁVILA

Ubytování (Apartmán) SWEET HOME ÁVILA. Offering city views, SWEET HOME ÁVILA is an accommodation located in Avila, 1.2 km from La Viña Garden and 1.3 km from Ávila Cathedral. Ubytování SWEET HOME ÁVILA se nachází ve městě Ávila (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 099 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hostal Doña Juana

9,3

Hostal Doña Juana

Ubytování (Penzion) Hostal Doña Juana. Featuring 1-star accommodation, Hostal Doña Juana is situated in Avila, less than 1 km from Avila City Hall and a 14-minute walk from Avila County Council. Ubytování Hostal Doña Juana se nachází ve městě Ávila (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 691 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vergarillas 2

9,3

Vergarillas 2

Ubytování (Apartmán) Vergarillas 2. Vergarillas 2 is situated in the Old Town of Avila district of Avila, 300 metres from Torreón de los Guzmanes, 400 metres from Avila Provincial Council and... Ubytování Vergarillas 2 se nachází ve městě Ávila (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 017 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Antika Snoga

9,3

Antika Snoga

Ubytování (Penzion) Antika Snoga. Boasting a shared lounge and free WiFi, Antika Snoga is located in Avila, 200 metres from Avila Cathedral and 400 metres from Torreón de los Guzmanes. Ubytování Antika Snoga se nachází ve městě Ávila (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 118 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Plaza del Rastro

9,2

Plaza del Rastro

Ubytování (Apartmán) Plaza del Rastro. Boasting city views, Plaza del Rastro offers accommodation with a patio and a coffee machine, around 300 metres from Avila Provincial Council. Ubytování Plaza del Rastro se nachází ve městě Ávila (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 988 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

A Cuerpo de Rey * Centro de Ávila

9,2

A Cuerpo de Rey * Centro de Ávila

Ubytování (Apartmán) A Cuerpo de Rey * Centro de Ávila. A Cuerpo de Rey * Centro de Ávila is located in the Old Town of Avila district of Avila, 400 metres from Torreón de los Guzmanes, 500 metres from Convent... Ubytování A Cuerpo de Rey * Centro de Ávila se nachází ve městě Ávila (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 354 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The Little House Sir

9,2

The Little House Sir

Ubytování (Apartmán) The Little House Sir. Set in Avila, 400 metres from Torreón de los Guzmanes and 700 metres from Castilla y Leon Tourism Office, The Little House Sir offers free WiFi and air... Ubytování The Little House Sir se nachází ve městě Ávila (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 099 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Serapio

9,2

Casa Serapio

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Serapio. Set in Avila, 500 metres from Torreón de los Guzmanes, Casa Serapio offers accommodation with a garden, free WiFi, a 24-hour front desk, and a tour desk. Ubytování Casa Serapio se nachází ve městě Ávila (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 925 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Helen VUT 378

9,1

Casa Helen VUT 378

Ubytování (Apartmán) Casa Helen VUT 378. Casa Helen VUT 378 is set in Avila, 1 km from Lienzo Norte Conference and Exhibition Centre and 1. Ubytování Casa Helen VUT 378 se nachází ve městě Ávila (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 122 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vallespin Suite

9,1

Vallespin Suite

Ubytování (Prázdninový dům) Vallespin Suite. Located in Avila, less than 1 km from Lienzo Norte Conference and Exhibition Centre, Vallespin Suite provides a living room with a flat-screen TV. Ubytování Vallespin Suite se nachází ve městě Ávila (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 705 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vergarillas 1

9,1

Vergarillas 1

Ubytování (Apartmán) Vergarillas 1. Vergarillas 1 is set in the Old Town of Avila district of Avila, 400 metres from Torreón de los Guzmanes, 400 metres from Avila Provincial Council and 500... Ubytování Vergarillas 1 se nachází ve městě Ávila (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 017 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CASA SANTA ANA

8,9

CASA SANTA ANA

Ubytování (Apartmán) CASA SANTA ANA. Boasting garden views, CASA SANTA ANA features accommodation with a balcony and a coffee machine, around 700 metres from Royal Monastery of Saint Thomas. Ubytování CASA SANTA ANA se nachází ve městě Ávila (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 701 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

VIVIENDA DE USO TURÍSTICO CASA ABAD

8,9

VIVIENDA DE USO TURÍSTICO CASA ABAD

Ubytování (Apartmán) VIVIENDA DE USO TURÍSTICO CASA ABAD. Located 100 metres from Avila Council Office in Avila, Apartamento Abad offers accommodation with a kitchen. The property has mountain views. Ubytování VIVIENDA DE USO TURÍSTICO CASA ABAD se nachází ve městě Ávila (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 755 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

VUT Tomás Luis de Victoria

8,9

VUT Tomás Luis de Victoria

Ubytování (Apartmán) VUT Tomás Luis de Victoria. Featuring a balcony with city views, Apartamento Tomas Luis de Victoria is a holiday home, situated in Avila. Ubytování VUT Tomás Luis de Victoria se nachází ve městě Ávila (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 078 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Parador de Ávila

8,8

Parador de Ávila

Ubytování (Hotel) Parador de Ávila. Tento krásně zrekonstruovaný palác ze 16. století, obklopený v hezkou zahradou, stojí v historické čtvrti malebného města. Ubytování Parador de Ávila se nachází ve městě Ávila (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 230 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

El Encanto Hotel & Cafetería

8,8

El Encanto Hotel & Cafetería

Ubytování (Hotel) El Encanto Hotel & Cafetería. Set in the centre of Avila, just 100 metres from Avila Cathedral, the modern El Encanto Hotel & Gastro Espacio offers an on-site bar. Ubytování El Encanto Hotel & Cafetería se nachází ve městě Ávila (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 35 326 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

LA GALERÍA

8,8

LA GALERÍA

Ubytování (Apartmán) LA GALERÍA. Situated in Avila, 100 metres from Ávila Cathedral, 500 metres from Convent of Saint Teresa and less than 1 km from Castilla y Leon Tourism Office, LA... Ubytování LA GALERÍA se nachází ve městě Ávila (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 361 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Exe Reina Isabel

8,8

Hotel Exe Reina Isabel

Ubytování (Hotel) Hotel Exe Reina Isabel. The hotel is situated in the centre of Avila, 100 metres from the train station and 400 metres from the walled historical quarter with all its attractions. Ubytování Hotel Exe Reina Isabel se nachází ve městě Ávila (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 230 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Las Cancelas

8,8

Hotel Las Cancelas

Ubytování (Hotel) Hotel Las Cancelas. The Las Cancelas Hotel is a peaceful, beautiful and ancient inn dating from the 15th century. Ubytování Hotel Las Cancelas se nachází ve městě Ávila (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 544 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

VuT Martina

8,8

VuT Martina

Ubytování (Prázdninový dům) VuT Martina. VuT Martina has a patio and is set in Avila, within just 500 metres of La Encarnación Monastery and 600 metres of Incarnation Park. Ubytování VuT Martina se nachází ve městě Ávila (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 417 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Puerta de la Santa

8,7

Hotel Puerta de la Santa

Ubytování (Hotel) Hotel Puerta de la Santa. This hotel lies 20 metres from the Puerta de la Santa, a historic entrance into Ávila. Ubytování Hotel Puerta de la Santa se nachází ve městě Ávila (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 178 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

El Mirador

8,7

El Mirador

Ubytování (Prázdninový dům) El Mirador. El Mirador, a property with a garden and a terrace, is set in Avila, 1.2 km from National Police Academy. Ubytování El Mirador se nachází ve městě Ávila (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 682 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Las Moradas

8,7

Hotel Las Moradas

Ubytování (Hotel) Hotel Las Moradas. Hotel Las Moradas se nachází v srdci města Ávila ve středověkém centru s kouzelnými úzkými uličkami, katedrálou a náměstím Plaza de Santa Teresa. Ubytování Hotel Las Moradas se nachází ve městě Ávila (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 439 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Trujillano

8,7

Casa Trujillano

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Trujillano. Featuring pool views, Casa Trujillano offers accommodation with a patio and a coffee machine, around less than 1 km from The Polytechnic School of Avila. Ubytování Casa Trujillano se nachází ve městě Ávila (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 813 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel II Castillas Ávila

8,7

Hotel II Castillas Ávila

Ubytování (Hotel) Hotel II Castillas Ávila. Moderní 4hvězdičkový hotel otevřený v roce 2006, nabízející prostorné luxusní ubytování, veškerý moderní komfort a vybavení i výbornou dopravní dostupnost. Ubytování Hotel II Castillas Ávila se nachází ve městě Ávila (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 178 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v městech regionu Avila

Ubytování v městech regionu Avila

Ubytování v regionu Avila - Španělsko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 832 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Avila.

Region Avila může být skvělým místem pro strávení dovolené.