Hledat

Ubytování

Stromboli

Na ostrově Stromboli (Itálie) máme celkem 70 hotelů a ubytování.

Pro ostrov Stromboli doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Stromboli (69), Piscità (1). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech na ostrově Stromboli

Nejlepší ubytování v hotelech na ostrově Stromboli

Terrazze Fronte Mare e Vulcano

9,8

Terrazze Fronte Mare e Vulcano

UbytováníTerrazze Fronte Mare e Vulcano. Terrazze Fronte Mare e Vulcano se nachází na ostrově Stromboli, 15 minut chůze od přístavu, a nabízí výhled na moře a 2 panoramatické terasy. Ubytování Terrazze Fronte Mare e Vulcano se nachází ve městě Stromboli (Itálie - Stromboli).

Casa 34 Dicembre

9,6

Casa 34 Dicembre

Ubytování (Prázdninový dům) Casa 34 Dicembre. Casa 34 Dicembre se nachází ve městě Stromboli ve čtvrti Piscità a nabízí terasu. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Casa 34 Dicembre se nachází ve městě Stromboli (Itálie - Stromboli).

Agriturismo SoleMare

9,6

Agriturismo SoleMare

UbytováníAgriturismo SoleMare. Agriturismo SoleMare se nachází na atraktivním místě ve Stromboli, nedaleko pláží Ficogrande, Piscita a Punta Lena. Ubytování Agriturismo SoleMare se nachází ve městě Stromboli (Itálie - Stromboli).

Il Gabbiano Relais in Stromboli

9,5

Il Gabbiano Relais in Stromboli

Ubytování (Aparthotel) Il Gabbiano Relais in Stromboli. Hotel Il Gabbiano Relais se nachází ve Stromboli, 5 minut chůze od pláže, a nabízí venkovní bazén s hydromasážními tryskami, prostornou zahradu a ubytování... Ubytování Il Gabbiano Relais in Stromboli se nachází ve městě Stromboli (Itálie - Stromboli).

La Rosamarina

9,5

La Rosamarina

UbytováníLa Rosamarina. La Rosamarina se nachází ve Stromboli, kousek pěšky od nejbližší pláže. Nabízí ubytování s různými zařízeními, jako je sdílený lounge, zahrada a terasa. Ubytování La Rosamarina se nachází ve městě Stromboli (Itálie - Stromboli).

Casa Augusta

9,4

Casa Augusta

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Augusta. Casa Augusta se nachází ve Stromboli, 350 metrů od pláže Ficogrande a 600 metrů od pláže Punta Lena. Ubytování Casa Augusta se nachází ve městě Stromboli (Itálie - Stromboli).

Casa Due Lune

9,4

Casa Due Lune

UbytováníCasa Due Lune. Casa Due Lune se nachází přibližně 500 metrů od pláže Piscita a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Casa Due Lune se nachází ve městě Stromboli (Itálie - Stromboli).

La Casa di Nonna Ida

9,4

La Casa di Nonna Ida

Ubytování (Apartmány) La Casa di Nonna Ida. La Casa di Nonna Ida se nachází ve Stromboli, nedaleko pláží Ficogrande, Punta Lena a Spiaggia Scari, a nabízí zahradu. K dispozici je také terasa. Ubytování La Casa di Nonna Ida se nachází ve městě Stromboli (Itálie - Stromboli).

Casa Cristian Stromboli

9,3

Casa Cristian Stromboli

UbytováníCasa Cristian Stromboli. Casa Cristian Stromboli se nachází ve městě Stromboli, 70 metrů od pláže Punta Lena, 100 metrů od pláže Spiaggia Scari a 300 metrů od pláže Ficogrande. Ubytování Casa Cristian Stromboli se nachází ve městě Stromboli (Itálie - Stromboli).

Casa Martha

9,2

Casa Martha

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Martha. Casa Martha se nachází ve Stromboli, 400 metrů od pláže Ficogrande a 600 metrů od pláže Piscita. Nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování Casa Martha se nachází ve městě Stromboli (Itálie - Stromboli).

Casa Nonna Maria

9

Casa Nonna Maria

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Nonna Maria. Casa Nonna Maria se nachází ve Stromboli, v blízkosti pláže Ficogrande a 500 metrů od pláže Punta Lena. Nabízí terasu s výhledem do zahrady, zahradu a... Ubytování Casa Nonna Maria se nachází ve městě Stromboli (Itálie - Stromboli).

Aquilone Residence

9

Aquilone Residence

UbytováníAquilone Residence. Aquilone Residence se nachází ve Stromboli, 500 metrů od pláže Ficogrande a pláže Punta Lena, a nabízí výhled na hory a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Aquilone Residence se nachází ve městě Stromboli (Itálie - Stromboli).

Ca Marina

9

Ca Marina

Ubytování (Prázdninový dům) Ca Marina. Ca Marina se nachází jen pár kroků od pláže Piscita a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem do zahrady. Nabízí terasu. Ubytování Ca Marina se nachází ve městě Stromboli (Itálie - Stromboli).

La Locanda del Barbablù

9

La Locanda del Barbablù

UbytováníLa Locanda del Barbablù. La Locanda del Barbablù nabízí ubytování ve Stromboli. Všechny pokoje mají terasu s výhledem do zahrady. Ubytování La Locanda del Barbablù se nachází ve městě Stromboli (Itálie - Stromboli).

Via Marina

9

Via Marina

UbytováníVia Marina. Via Marina se nachází přímo na nábřeží ve Stromboli a nabízí klimatizované ubytování se soukromým vchodem a zařízenou terasou. K dispozici je také patio. Ubytování Via Marina se nachází ve městě Stromboli (Itálie - Stromboli).

Case Vacanza Gia.no

8,9

Case Vacanza Gia.no

UbytováníCase Vacanza Gia.no. Case Vacanza Gia.no se nachází 300 metrů od pláže Punta Lena a nabízí ubytování s terasou. Ubytování Case Vacanza Gia.no se nachází ve městě Stromboli (Itálie - Stromboli).

casa u turcu

8,9

casa u turcu

Ubytování (Apartmán) casa u turcu. Casa u turcu se nachází ve městě Stromboli a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování casa u turcu se nachází ve městě Stromboli (Itálie - Stromboli).

Apartment Mareblu exclusive holiday

8,9

Apartment Mareblu exclusive holiday

Ubytování (Prázdninový dům) Apartment Mareblu exclusive holiday. Apartment Mareblu Exclusive holiday je klimatizovaný samostatně stojící prázdninový dům se zahradou, zařízenou sluneční terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartment Mareblu exclusive holiday se nachází ve městě Stromboli (Itálie - Stromboli).

Stromboliparadise Ficogrande

8,9

Stromboliparadise Ficogrande

Ubytování (Apartmány) Stromboliparadise Ficogrande. Stromboliparadise Ficogrande se nachází 100 metrů od pláže Ficogrande a nabízí ubytování s terasou, restaurací a grilem. Ubytování Stromboliparadise Ficogrande se nachází ve městě Stromboli (Itálie - Stromboli).

La Sirenetta Park Hotel

8,9

La Sirenetta Park Hotel

Ubytování (Hotel) La Sirenetta Park Hotel. La Sirenetta Park Hotel se nachází pouhých 100 metrů od pobřeží a nádherných pláží a nabízí pokoje s vlastní koupelnou, bazén, prostornou zahradu a... Ubytování La Sirenetta Park Hotel se nachází ve městě Stromboli (Itálie - Stromboli).

Pensione La Nassa

8,9

Pensione La Nassa

UbytováníPensione La Nassa. Pensione La Nassa se nachází ve Stromboli, kousek pěšky od pobřeží a pláží a 45 km od Lipari, a nabízí bezplatné Wi-Fi, terasu, zahradu a neplacené... Ubytování Pensione La Nassa se nachází ve městě Stromboli (Itálie - Stromboli).

Stromboli Vacanze

8,8

Stromboli Vacanze

UbytováníStromboli Vacanze. Stromboli Vacanze se nachází 500 metrů od pláže Ficogrande a nabízí zahradu a klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Stromboli Vacanze se nachází ve městě Stromboli (Itálie - Stromboli).

La Lampara

8,8

La Lampara

UbytováníLa Lampara. La Lampara se nachází ve Stromboli, 500 metrů od pláže Ficogrande a pláže Punta Lena. Nabízí restauraci, výhled na hory a bezplatné Wi-Fi. Ubytování La Lampara se nachází ve městě Stromboli (Itálie - Stromboli).

Ca Balena piccola e grande

8,8

Ca Balena piccola e grande

UbytováníCa Balena piccola e grande. Ca Balena piccola e grande se nachází ve Stromboli, nedaleko pláží Ficogrande, Punta Lena a Spiaggia Scari, a nabízí terasu. Ubytování Ca Balena piccola e grande se nachází ve městě Stromboli (Itálie - Stromboli).

Villa Ginestra sulla spiaggia di Stromboli

8,8

Villa Ginestra sulla spiaggia di Stromboli

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Ginestra sulla spiaggia di Stromboli. Tento klimatizovaný prázdninový dům se nachází přímo na pláži na ostrově Stromboli a má zařízenou terasu s výhledem na moře. Ubytování Villa Ginestra sulla spiaggia di Stromboli se nachází ve městě (Itálie - Stromboli).

Casa Lorenzo

8,8

Casa Lorenzo

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Lorenzo. Casa Lorenzo se nachází ve Stromboli, jen pár kroků od Spiaggia Scari a 650 metrů od pláže Punta Lena. Ubytování Casa Lorenzo se nachází ve městě Stromboli (Itálie - Stromboli).

Casa Galletta

8,7

Casa Galletta

UbytováníCasa Galletta. Casa Galletta se nachází ve městě Stromboli, 400 metrů od pláže Piscita, a nabízí ubytování se zahradou, bezplatným Wi-Fi, sdílenou kuchyní a společným... Ubytování Casa Galletta se nachází ve městě Stromboli (Itálie - Stromboli).

Appartamenti Alba&Tramonto

8,7

Appartamenti Alba&Tramonto

UbytováníAppartamenti Alba&Tramonto. Appartamenti Alba&Tramonto se nachází ve Stromboli, 300 metrů od Spiaggia Scari, a nabízí terasu a ubytování s kuchyní. Ubytování Appartamenti Alba&Tramonto se nachází ve městě Stromboli (Itálie - Stromboli).

La casa del Geologo

8,6

La casa del Geologo

UbytováníLa casa del Geologo. La casa del Geologo se nachází 400 metrů od Spiaggia Scari a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Ubytování La casa del Geologo se nachází ve městě Stromboli (Itálie - Stromboli).

Casa Carlotta

8,6

Casa Carlotta

UbytováníCasa Carlotta. Casa Carlotta se nachází 400 metrů od pláže Punta Lena a nabízí zahradu a klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Casa Carlotta se nachází ve městě Stromboli (Itálie - Stromboli).

Stromboli Suite Apartment

8,5

Stromboli Suite Apartment

Ubytování (Hotel) Stromboli Suite Apartment. Stromboli Suite Apartment se nachází v obci Stromboli, 100 metrů od pláže Spiaggia Scari, a nabízí různé zařízení, jako je bar a terasa. Ubytování Stromboli Suite Apartment se nachází ve městě Stromboli (Itálie - Stromboli).

Hotel Villaggio Stromboli - isola di Stromboli

8,5

Hotel Villaggio Stromboli - isola di Stromboli

Ubytování (Hotel) Hotel Villaggio Stromboli - isola di Stromboli. Hotel Villaggio se nachází na ostrově Stromboli, jen několik kroků od pláže a 400 metrů od centra města, a nabízí klimatizované pokoje i restauraci s... Ubytování Hotel Villaggio Stromboli - isola di Stromboli se nachází ve městě Stromboli (Itálie - Stromboli).

Strombolicchio

8,5

Strombolicchio

UbytováníStrombolicchio. Strombolicchio se nachází ve Stromboli. Apartmány mají kuchyň s jídelním koutem a vlastní koupelnu se sprchou a toaletními potřebami zdarma. Ubytování Strombolicchio se nachází ve městě Stromboli (Itálie - Stromboli).

Hotel Ossidiana Stromboli

8,5

Hotel Ossidiana Stromboli

Ubytování (Hotel) Hotel Ossidiana Stromboli. Hotel Ossidiana Stromboli se nachází u pláže se sopečným pískem, poblíž rybářské vesnice Scari, pouhých 150 metrů od přístavu. Ubytování Hotel Ossidiana Stromboli se nachází ve městě Stromboli (Itálie - Stromboli).

Ingrid House

8,5

Ingrid House

UbytováníIngrid House. Ingrid House se nachází ve městě Stromboli, 100 metrů od Spiaggia Scari, necelý 1 km od pláže Punta Lena a 11 minut chůze od pláže Ficogrande. Ubytování Ingrid House se nachází ve městě Stromboli (Itálie - Stromboli).

Za Genia

8,4

Za Genia

Ubytování (Apartmány) Za Genia. Za Genia nabízí ubytování ve Stromboli, 50 metrů od Stromboli a 2 km od Isola Stromboli. Ubytování Za Genia se nachází ve městě (Itálie - Stromboli).

Schicciolina

8,3

Schicciolina

Ubytování (Prázdninový dům) Schicciolina. Schicciolina se nachází ve Stromboli a nabízí ubytování s terasou. Tento prázdninový dům má zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Schicciolina se nachází ve městě (Itálie - Stromboli).

Pedra Residence

8,2

Pedra Residence

UbytováníPedra Residence. Pedra Residence se nachází 200 metrů od sopečně písečné pláže Fico Grande a nabízí ubytování v Liparském stylu s bezplatnou posilovnou. Ubytování Pedra Residence se nachází ve městě Stromboli (Itálie - Stromboli).

Hotel La Sciara

8,2

Hotel La Sciara

UbytováníHotel La Sciara. Facing the beachfront, Hotel La Sciara offers 4-star accommodation in Stromboli and has a seasonal outdoor swimming pool, garden and shared lounge. Ubytování Hotel La Sciara se nachází ve městě Stromboli (Itálie - Stromboli).

B&B Il Giardino Segreto

8,2

B&B Il Giardino Segreto

Ubytování (Penzion) B&B Il Giardino Segreto. B&B Il Giardino Segreto se nachází v oblasti San Vincenzo, pouhých 10 minut chůze od pláže Ficogrande, a nabízí terasu a velkou zahradu. Ubytování B&B Il Giardino Segreto se nachází ve městě Stromboli (Itálie - Stromboli).

Stromboliparadise Piscita

8,2

Stromboliparadise Piscita

UbytováníStromboliparadise Piscita. Stromboliparadise Piscita se nachází v Stromboli, nedaleko pláží Piscita, Ficogrande a Punta Lena, a nabízí zahradu. Ubytování Stromboliparadise Piscita se nachází ve městě Stromboli (Itálie - Stromboli).

Le Case del Capitano

8,1

Le Case del Capitano

Ubytování (Prázdninové domy) Le Case del Capitano. Le Case del Capitano se nachází ve městě Stromboli, v blízkosti pláží Spiaggia Scari, Punta Lena a Ficogrande, a nabízí bezplatné Wi-Fi, bezplatné půjčení... Ubytování Le Case del Capitano se nachází ve městě Stromboli (Itálie - Stromboli).

Casa agrumeto

8,1

Casa agrumeto

UbytováníCasa agrumeto. Casa agrumeto se nachází 200 metrů od Spiaggia Scari a nabízí ubytování se zahradou, grilem a úschovnou zavazadel. Ubytování Casa agrumeto se nachází ve městě (Itálie - Stromboli).

Stromboli Trekking Accommodation

8

Stromboli Trekking Accommodation

Ubytování (Hotel) Stromboli Trekking Accommodation. Stromboli Trekking Accommodation se nachází ve městě Stromboli, 200 metrů od Spiaggia Scari. Ubytování Stromboli Trekking Accommodation se nachází ve městě Stromboli (Itálie - Stromboli).

Stromboli Family Apartment for 6

8

Stromboli Family Apartment for 6

Ubytování (Hotel) Stromboli Family Apartment for 6. Stromboli Family Apartment for 6 se nachází ve Stromboli, 200 metrů od Spiaggia Scari, a nabízí terasu a výhled na hory. Ubytování Stromboli Family Apartment for 6 se nachází ve městě Stromboli (Itálie - Stromboli).

Il Vulcano a Piedi

7,9

Il Vulcano a Piedi

Ubytování (Penzion) Il Vulcano a Piedi. Il Vulcano a Piedi se nachází ve Stromboli, 80 metrů od Spiaggia Scari, a nabízí zahradu, terasu a výhled na hory. Ubytování Il Vulcano a Piedi se nachází ve městě Stromboli (Itálie - Stromboli).

Casa Ada

7,9

Casa Ada

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Ada. Casa Ada se nachází ve Stromboli, 400 metrů od pláže Piscita a 700 metrů od pláže Ficogrande. Ubytování Casa Ada se nachází ve městě Stromboli (Itálie - Stromboli).

Da Luciano

7,8

Da Luciano

Ubytování (Penzion) Da Luciano. Da Luciano se nachází ve Stromboli, 300 metrů od Spiaggia Scari, a nabízí klimatizované ubytování a bar. Ubytování Da Luciano se nachází ve městě Stromboli (Itálie - Stromboli).

Casa Schicciola

7,7

Casa Schicciola

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Schicciola. Casa Schicciola se nachází asi 100 metrů od Spiaggia Scari a nabízí ubytování s terasou, patiem a výhledem do zahrady. Ubytování Casa Schicciola se nachází ve městě Stromboli (Itálie - Stromboli).

Villa Petrusa

7,4

Villa Petrusa

Ubytování (Hotel) Villa Petrusa. Villa Petrusa se nachází na sopečném ostrově Stromboli. Jedná se o intimní hotel obklopený zahradami lemovanými stromy. Ubytování Villa Petrusa se nachází ve městě (Itálie - Stromboli).

Casa n3

7,1

Casa n3

UbytováníCasa n3. Casa n3 se nachází ve Stromboli, 300 metrů od Spiaggia Scari, 500 metrů od pláže Punta Lena a 600 metrů od pláže Ficogrande, a nabízí terasu. Ubytování Casa n3 se nachází ve městě Stromboli (Itálie - Stromboli).

Ubytování v městech na ostrově Stromboli

Ubytování v městech na ostrově Stromboli

Ubytování na ostrově Stromboli - Itálie

Momentálně pro vás evidujeme celkem 70 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování na ostrově Stromboli.

Pro ostrov Stromboli doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Stromboli (69), Piscità (1). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Ostrov Stromboli může být skvělým místem pro strávení dovolené.