Hledat

Ubytování

Lastovo

Na ostrově Lastovo (Chorvatsko) máme celkem 154 hotelů a ubytování.

Pro ostrov Lastovo doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Lastovo (126), Ubli (17), Sveti Jurje (11), Otok Lastovo (0), Skrivena Luka (0), Kručica (0). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech na ostrově Lastovo

Nejlepší ubytování v hotelech na ostrově Lastovo

Holiday Home Andrea

10

Holiday Home Andrea

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Andrea. Apartment Andrea offers accommodation in Lastovo, 33 km from Korčula. Ubytování Holiday Home Andrea se nachází ve městě Lastovo (Chorvatsko - Lastovo).

Apartment Cacini Dvori

10

Apartment Cacini Dvori

Ubytování (Apartmán) Apartment Cacini Dvori. Apartment Cacini Dvori is set in Lastovo and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. With garden views, this accommodation offers a patio. Ubytování Apartment Cacini Dvori se nachází ve městě Lastovo (Chorvatsko - Lastovo).

House Antica

9,9

House Antica

Ubytování (Prázdninový dům) House Antica. House Antice je prázdninový dům situovaný v Lastovu. Nabízí zahradu, terasu a gril. K vybavení patří i satelitní TV s plochou obrazovkou. Ubytování House Antica se nachází ve městě Lastovo (Chorvatsko - Lastovo). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 058 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Zaklopatica

9,9

Apartment Zaklopatica

Ubytování (Apartmány) Apartment Zaklopatica. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Apartment Zaklopatica is located in Lastovo. Ubytování Apartment Zaklopatica se nachází ve městě (Chorvatsko - Lastovo). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 518 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments by the sea Pasadur (Lastovo) - 8391

9,8

Apartments by the sea Pasadur (Lastovo) - 8391

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Pasadur (Lastovo) - 8391. Apartments by the sea Pasadur (Lastovo) - 8391 se nachází u pláže v městečku Lastovo. Ve všech apartmánech a studiích je satelitní TV a koupelna. Ubytování Apartments by the sea Pasadur (Lastovo) - 8391 se nachází ve městě Lastovo (Chorvatsko - Lastovo).

Apartmani Lešić Zaklopatica

9,8

Apartmani Lešić Zaklopatica

Ubytování (Apartmány) Apartmani Lešić Zaklopatica. Apartmani Lešić Zaklopatica features sea views, free WiFi and free private parking, located in Lastovo. Ubytování Apartmani Lešić Zaklopatica se nachází ve městě Lastovo (Chorvatsko - Lastovo). V následujících dnech se ceny pohybují od 894 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Sangaleti

9,8

Apartment Sangaleti

Ubytování (Apartmán) Apartment Sangaleti. Apartmán Sangaleti se nachází v Lastovu, 29 km od Korčuly, a nabízí zahradu a gril. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Sangaleti se nachází ve městě Lastovo (Chorvatsko - Lastovo).

Apartmani Iva Lastovo

9,7

Apartmani Iva Lastovo

Ubytování (Apartmány) Apartmani Iva Lastovo. Set in Sveti Jurje, Apartmani Iva Lastovo offers accommodation with a balcony. Ubytování Apartmani Iva Lastovo se nachází ve městě Sveti Jurje (Chorvatsko - Lastovo).

Apartman Zaklopatica

9,7

Apartman Zaklopatica

Ubytování (Apartmán) Apartman Zaklopatica. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Apartman Zaklopatica is set in Lastovo. Ubytování Apartman Zaklopatica se nachází ve městě Lastovo (Chorvatsko - Lastovo). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 277 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Augusta Pasadur

9,7

Villa Augusta Pasadur

Ubytování (Apartmány) Villa Augusta Pasadur. Villa Augusta Pasadur, obklopena středomořskou vegetací, se nachází 1 km od Pasaduru. Ubytování Villa Augusta Pasadur se nachází ve městě Lastovo (Chorvatsko - Lastovo). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 267 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Kurelja

9,7

Apartments Kurelja

Ubytování (Penzion) Apartments Kurelja. Facing the beachfront in Lastovo, Apartments Kurelja features free bikes and a garden. Ubytování Apartments Kurelja se nachází ve městě Lastovo (Chorvatsko - Lastovo). V následujících dnech se ceny pohybují od 638 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Luza

9,6

Apartments Luza

Ubytování (Apartmány) Apartments Luza. Located in Lastovo in the Lastovo Island region, Apartments Luza provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartments Luza se nachází ve městě Lastovo (Chorvatsko - Lastovo). V následujících dnech se ceny pohybují od 816 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments by the sea Pasadur (Lastovo) - 8351

9,6

Apartments by the sea Pasadur (Lastovo) - 8351

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Pasadur (Lastovo) - 8351. Situated in Ubli, 2.7 km from Ubli Lastovo Ferry Port, Apartments by the sea Pasadur (Lastovo) - 8351 features accommodation with free WiFi and free... Ubytování Apartments by the sea Pasadur (Lastovo) - 8351 se nachází ve městě Ubli (Chorvatsko - Lastovo). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Livia

9,6

Apartments Livia

Ubytování (Apartmány) Apartments Livia. Apartmány Livia se nacházejí na ostrově Lastovo, 1 km od Pasaduru. Na místě je neplacené parkoviště. Ubytování Apartments Livia se nachází ve městě Lastovo (Chorvatsko - Lastovo).

Apartments Silvana

9,5

Apartments Silvana

Ubytování (Apartmány) Apartments Silvana. Apartmány Silvana se nachází v obci Skrivena Luka, 180 metrů od pláže. Nabízí apartmány s balkonem, satelitní LCD TV a výhledem na moře. Ubytování Apartments Silvana se nachází ve městě Lastovo (Chorvatsko - Lastovo). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Ladesta

9,5

Apartments Ladesta

Ubytování (Apartmány) Apartments Ladesta. Apartmány Ladesta se nachází na ostrově Lastovo. Apartmány jsou klimatizované a mají parkety, vlastní koupelnu, obývací pokoj, TV s plochou obrazovkou,... Ubytování Apartments Ladesta se nachází ve městě Lastovo (Chorvatsko - Lastovo).

Apartment Pasadur Lastovo

9,5

Apartment Pasadur Lastovo

Ubytování (Apartmány) Apartment Pasadur Lastovo. Apartment Pasadur Lastovo se nachází na ostrově Lastovo. Nabízí klimatizované ubytování s Wi-Fi zdarma a terasu. Ubytování Apartment Pasadur Lastovo se nachází ve městě Sveti Jurje (Chorvatsko - Lastovo).

Apartments Hropić

9,4

Apartments Hropić

Ubytování (Apartmány) Apartments Hropić. Apartments Hropić stojí u soukromé pláže na klidném a mírně izolované místě v Zaklopatica Bay, 3 km od města Lastovo. Nabízí ubytování s kuchyní. Ubytování Apartments Hropić se nachází ve městě Lastovo (Chorvatsko - Lastovo). V následujících dnech se ceny pohybují od 893 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Ubli 8354a

9,3

Studio Ubli 8354a

Ubytování (Apartmán) Studio Ubli 8354a. Located in Ubli and only 600 metres from Ubli Lastovo Ferry Port, Studio Ubli 8354a features accommodation with sea views, free WiFi and free private... Ubytování Studio Ubli 8354a se nachází ve městě Ubli (Chorvatsko - Lastovo).

Apartments Ana

9,3

Apartments Ana

Ubytování (Apartmány) Apartments Ana. Apartments Ana se nachází přímo u oblázkové pláže v Lastovu a nabízí Wi-Fi zdarma. Na místě je k dispozici také restaurace s výběrem à la carte. Ubytování Apartments Ana se nachází ve městě Lastovo (Chorvatsko - Lastovo).

Apartment Petar

9,1

Apartment Petar

Ubytování (Apartmán) Apartment Petar. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Apartment Petar is set in Lastovo. Ubytování Apartment Petar se nachází ve městě Lastovo (Chorvatsko - Lastovo). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 403 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Accommodation Triton

9,1

Accommodation Triton

Ubytování (Penzion) Accommodation Triton. Ubytování Triton se nachází v malebné rybářské vesnici Zaklopatica na ostrově Lastovo a nabízí klimatizované pokoje a apartmány a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Accommodation Triton se nachází ve městě Lastovo (Chorvatsko - Lastovo). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 089 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Marija

9,1

Apartments Marija

Ubytování (Apartmány) Apartments Marija. Apartments Marija se nachází v městečku Lastovo a nabízí ubytování se zahradním grilem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments Marija se nachází ve městě Lastovo (Chorvatsko - Lastovo).

Guesthouse Augusta Insula

8,9

Guesthouse Augusta Insula

Ubytování (Penzion) Guesthouse Augusta Insula. Penzion Augusta Insula se nachází na ostrově Lastovo a má restauraci, bar, sezónní venkovní bazén, sdílený lounge, soukromý úsek pláže, zahradu a terasu. Ubytování Guesthouse Augusta Insula se nachází ve městě Lastovo (Chorvatsko - Lastovo).

Guesthouse Santor

8,9

Guesthouse Santor

Ubytování (Penzion) Guesthouse Santor. Guesthouse Santor se nachází přímo u pláže v Lastovu a nabízí bezplatnou kyvadlovou dopravu, restauraci, terasu a ubytování s balkonem s výhledem na moře a... Ubytování Guesthouse Santor se nachází ve městě Lastovo (Chorvatsko - Lastovo).

Apartmani Kate

8,9

Apartmani Kate

Ubytování (Apartmány) Apartmani Kate. With sea views, Apartmani Kate is situated in Lastovo and has free WiFi. Ubytování Apartmani Kate se nachází ve městě Lastovo (Chorvatsko - Lastovo).

Apartments Leo Katić

8,8

Apartments Leo Katić

Ubytování (Apartmány) Apartments Leo Katić. Apartmány Leo Katić se nachází v zálivu Zaklopatica na ostrově Lastovo a nabízí terasu a soukromý úsek pláže. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartments Leo Katić se nachází ve městě Lastovo (Chorvatsko - Lastovo). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 116 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments and Rooms Barbara

8,8

Apartments and Rooms Barbara

Ubytování (Penzion) Apartments and Rooms Barbara. Apartments and Rooms Barbara se nachází v obci Lastovo a nabízí klimatizované pokoje s Wi-Fi zdarma a terasou s výhledem na moře. Ubytování Apartments and Rooms Barbara se nachází ve městě Lastovo (Chorvatsko - Lastovo). V následujících dnech se ceny pohybují od 999 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Velo Lago

8,8

Apartments Velo Lago

Ubytování (Apartmány) Apartments Velo Lago. Apartments Velo Lago je typická bílá dalmatská vila, která se nachází přímo u moře na odlehlém ostrově Lastovo. Ubytování Apartments Velo Lago se nachází ve městě Lastovo (Chorvatsko - Lastovo).

Apartments Slavica

8,7

Apartments Slavica

Ubytování (Apartmány) Apartments Slavica. Located in Ubli in the Lastovo Island region, Apartments Slavica provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartments Slavica se nachází ve městě Ubli (Chorvatsko - Lastovo).

Apartmani Mila

8,7

Apartmani Mila

Ubytování (Apartmán) Apartmani Mila. Apartmani Mila se nachází v Ubli, jen pár kroků od přístaviště trajektů Ubli Lastovo, a nabízí ubytování s klimatizací. Ubytování Apartmani Mila se nachází ve městě Ubli (Chorvatsko - Lastovo). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 761 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments and rooms by the sea Lucica (Lastovo) - 990

8,6

Apartments and rooms by the sea Lucica (Lastovo) - 990

Ubytování (Penzion) Apartments and rooms by the sea Lucica (Lastovo) - 990. Apartments and rooms by the sea Lucica (Lastovo) - 990 is a 2-star property situated in Lastovo. Ubytování Apartments and rooms by the sea Lucica (Lastovo) - 990 se nachází ve městě Lastovo (Chorvatsko - Lastovo).

Apartments Malo Lago

8,5

Apartments Malo Lago

Ubytování (Apartmány) Apartments Malo Lago. Villa Malo Lago se nachází na ostrově Lastovo, v jeho poklidné turistické části zvané Pasadur ležící 13 km od největšího města Lastova, je obklopená... Ubytování Apartments Malo Lago se nachází ve městě Lastovo (Chorvatsko - Lastovo). V následujících dnech se ceny pohybují od 536 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments IVAN

8,4

Apartments IVAN

Ubytování (Apartmány) Apartments IVAN. Apartmány IVAN se nachází na ostrově Lastovo, 30 km od Korčuly, a nabízí ubytování s balkonem. Ubytování Apartments IVAN se nachází ve městě Lastovo (Chorvatsko - Lastovo). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 951 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rooms Brezak

8,4

Rooms Brezak

Ubytování (Penzion) Rooms Brezak. Located in Lastovo, Rooms Brezak provides 3 accommodation with private balconies. Featuring family rooms, this property also provides guests with a... Ubytování Rooms Brezak se nachází ve městě Lastovo (Chorvatsko - Lastovo).

Apartments Luka

7,9

Apartments Luka

Ubytování (Apartmány) Apartments Luka. Apartments Luka jsou studia a apartmány s TV a Wi-Fi zdarma situované v Ubli. Ubytování Apartments Luka se nachází ve městě Ubli (Chorvatsko - Lastovo).

Apartments by the sea Zaklopatica (Lastovo) - 993

7,6

Apartments by the sea Zaklopatica (Lastovo) - 993

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Zaklopatica (Lastovo) - 993. Studio Zaklopatica 993a se nachází na ostrově Lastovo a nabízí Wi-Fi zdarma ve všech prostorách a možnost ubytování s domácími mazlíčky. Ubytování Apartments by the sea Zaklopatica (Lastovo) - 993 se nachází ve městě Lastovo (Chorvatsko - Lastovo). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 207 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Marina

7,5

Apartment Marina

Ubytování (Apartmány) Apartment Marina. Apartmán Marina se nachází v obci Lastovo a nabízí bezplatné Wi-Fi a ubytování s výhledem na moře. Ubytování Apartment Marina se nachází ve městě Lastovo (Chorvatsko - Lastovo). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 477 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Twin Room Lucica 990c

Twin Room Lucica 990c

Ubytování (Penzion) Twin Room Lucica 990c. Twin Room Lucica 990c provides accommodation in Lastovo. The property offers free private parking and free WiFi. Ubytování Twin Room Lucica 990c se nachází ve městě Lastovo (Chorvatsko - Lastovo).

Studio Pasadur 8351a

Studio Pasadur 8351a

Ubytování (Apartmán) Studio Pasadur 8351a. Boasting sea views, Studio Pasadur 8351a is situated in Ubli, around 2.7 km from Ubli Lastovo Ferry Port. Ubytování Studio Pasadur 8351a se nachází ve městě Ubli (Chorvatsko - Lastovo). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments with WiFi Lastovo - 8343

Apartments with WiFi Lastovo - 8343

Ubytování (Penzion) Apartments with WiFi Lastovo - 8343. Apartments with WiFi Lastovo - 8343 is located in Lastovo. The 4-star guest house has air-conditioned rooms with a private bathroom and free WiFi. Ubytování Apartments with WiFi Lastovo - 8343 se nachází ve městě Lastovo (Chorvatsko - Lastovo).

Tre sorelle

Tre sorelle

Ubytování (Apartmán) Tre sorelle. Situated in Lastovo in the Lastovo Island region, Tre sorelle has a balcony and garden views. Ubytování Tre sorelle se nachází ve městě Lastovo (Chorvatsko - Lastovo).

Studio Zaklopatica 8357c

Studio Zaklopatica 8357c

Ubytování (Apartmán) Studio Zaklopatica 8357c. Studio Zaklopatica 8357c is situated in Lastovo. This beachfront property offers access to free WiFi and free private parking. Ubytování Studio Zaklopatica 8357c se nachází ve městě Lastovo (Chorvatsko - Lastovo).

Studio Zaklopatica 8393c

Studio Zaklopatica 8393c

Ubytování (Apartmán) Studio Zaklopatica 8393c. Studio Zaklopatica 8393c is situated in Lastovo. This beachfront property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. Ubytování Studio Zaklopatica 8393c se nachází ve městě Lastovo (Chorvatsko - Lastovo).

Studio Zaklopatica 8340b

Studio Zaklopatica 8340b

Ubytování (Penzion) Studio Zaklopatica 8340b. Studio Zaklopatica 8340b provides beachfront accommodation in Lastovo. This property provides both free WiFi and private parking free of charge. Ubytování Studio Zaklopatica 8340b se nachází ve městě Lastovo (Chorvatsko - Lastovo).

Studio Zaklopatica 8339d

Studio Zaklopatica 8339d

Ubytování (Apartmán) Studio Zaklopatica 8339d. Studio Zaklopatica 8339d is set in Lastovo. This property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. Ubytování Studio Zaklopatica 8339d se nachází ve městě Lastovo (Chorvatsko - Lastovo).

Apartment Pasadur 8337b

Apartment Pasadur 8337b

Ubytování (Apartmán) Apartment Pasadur 8337b. Apartment Pasadur 8337b is situated in Sveti Jurje. The apartment features 1 bedroom, 1 bathroom, a TV with satellite channels, a dining area, a fully... Ubytování Apartment Pasadur 8337b se nachází ve městě Ubli (Chorvatsko - Lastovo). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 504 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Pasadur 8337f

Apartment Pasadur 8337f

Ubytování (Apartmán) Apartment Pasadur 8337f. Apartment Pasadur 8337f is set in Ubli. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytování Apartment Pasadur 8337f se nachází ve městě Ubli (Chorvatsko - Lastovo). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 122 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Pasadur 8337g

Apartment Pasadur 8337g

Ubytování (Apartmán) Apartment Pasadur 8337g. Apartment Pasadur 8337g is set in Sveti Jurje. The apartment is fitted with 1 bedroom, 1 bathroom, a TV with satellite channels, a dining area, a fully... Ubytování Apartment Pasadur 8337g se nachází ve městě Ubli (Chorvatsko - Lastovo). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 122 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Pasadur 8386a

Apartment Pasadur 8386a

Ubytování (Apartmán) Apartment Pasadur 8386a. Apartment Pasadur 8386a is located in Lastovo. This beachfront property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. Ubytování Apartment Pasadur 8386a se nachází ve městě Lastovo (Chorvatsko - Lastovo).

Apartments by the sea Skrivena Luka (Lastovo) - 8352

Apartments by the sea Skrivena Luka (Lastovo) - 8352

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Skrivena Luka (Lastovo) - 8352. Situated in Lastovo, this air-conditioned apartment features a patio with sea views. The unit is 32 km from Korčula. Ubytování Apartments by the sea Skrivena Luka (Lastovo) - 8352 se nachází ve městě Lastovo (Chorvatsko - Lastovo).

Ubytování na ostrově Lastovo - Chorvatsko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 154 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování na ostrově Lastovo.

Pro ostrov Lastovo doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Lastovo (126), Ubli (17), Sveti Jurje (11), Otok Lastovo (0), Skrivena Luka (0), Kručica (0). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Na ostrově Lastovo máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Holiday Home Andrea (10*), Apartment Cacini Dvori (10*), House Antica (9,9*), Apartment Zaklopatica (9,9*), Apartments by the sea Pasadur (Lastovo) - 8391 (9,8*), Apartmani Lešić Zaklopatica (9,8*), Apartment Sangaleti (9,8*), Apartmani Iva Lastovo (9,7*), Apartman Zaklopatica (9,7*), Villa Augusta Pasadur (9,7*), Apartments Kurelja (9,7*), Apartments Luza (9,6*), Apartments by the sea Pasadur (Lastovo) - 8351 (9,6*), Apartments Livia (9,6*), Apartments Silvana (9,5*), Apartments Ladesta (9,5*), Apartment Pasadur Lastovo (9,5*), Apartments Hropić (9,4*), Studio Ubli 8354a (9,3*), Apartments Ana (9,3*), Apartment Petar (9,1*), Accommodation Triton (9,1*), Apartments Marija (9,1*), Guesthouse Augusta Insula (8,9*), Guesthouse Santor (8,9*), Apartmani Kate (8,9*), Apartments Leo Katić (8,8*), Apartments and Rooms Barbara (8,8*), Apartments Velo Lago (8,8*), Apartments Slavica (8,7*), Apartments and rooms by the sea Lucica (Lastovo) - 990 (8,6*), Apartments Malo Lago (8,5*), Apartments IVAN (8,4*), Rooms Brezak (8,4*), Apartments Luka (7,9*), Apartments by the sea Zaklopatica (Lastovo) - 993 (7,6*), Apartment Marina (7,5*), Twin Room Lucica 990c (0*), Studio Pasadur 8351a (0*), Apartments with WiFi Lastovo - 8343 (0*), Tre sorelle (0*), Studio Zaklopatica 8357c (0*), Studio Zaklopatica 8393c (0*), Studio Zaklopatica 8340b (0*), Studio Zaklopatica 8339d (0*), Apartment Pasadur 8337b (0*), Apartment Pasadur 8337f (0*), Apartment Pasadur 8337g (0*), Apartment Pasadur 8386a (0*), Apartments by the sea Skrivena Luka (Lastovo) - 8352 (0*), Apartments by the sea Zaklopatica (Lastovo) - 8342 (0*).

Ostrov Lastovo může být skvělým místem pro strávení dovolené.