Hledat

Ubytování

Lastovo

Na ostrově Lastovo (Chorvatsko) máme celkem 154 hotelů a ubytování.

Pro ostrov Lastovo doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Lastovo (126), Ubli (17), Sveti Jurje (11), Otok Lastovo (0), Skrivena Luka (0), Kručica (0). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech na ostrově Lastovo

Nejlepší ubytování v hotelech na ostrově Lastovo

House Antica

9,9

House Antica

Ubytování (Prázdninový dům) House Antica. House Antice je prázdninový dům situovaný v Lastovu. Nabízí zahradu, terasu a gril. K vybavení patří i satelitní TV s plochou obrazovkou. Ubytování House Antica se nachází ve městě Lastovo (Chorvatsko - Lastovo).

Apartment Zaklopatica

9,9

Apartment Zaklopatica

Ubytování (Apartmány) Apartment Zaklopatica. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Apartment Zaklopatica is located in Lastovo. Ubytování Apartment Zaklopatica se nachází ve městě (Chorvatsko - Lastovo).

Apartmani Lešić Zaklopatica

9,8

Apartmani Lešić Zaklopatica

Ubytování (Apartmány) Apartmani Lešić Zaklopatica. Apartmani Lešić Zaklopatica features sea views, free WiFi and free private parking, located in Lastovo. Ubytování Apartmani Lešić Zaklopatica se nachází ve městě Lastovo (Chorvatsko - Lastovo).

Apartman Zaklopatica

9,7

Apartman Zaklopatica

Ubytování (Apartmán) Apartman Zaklopatica. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Apartman Zaklopatica is set in Lastovo. Ubytování Apartman Zaklopatica se nachází ve městě Lastovo (Chorvatsko - Lastovo).

Villa Augusta Pasadur

9,7

Villa Augusta Pasadur

Ubytování (Apartmány) Villa Augusta Pasadur. Villa Augusta Pasadur, obklopena středomořskou vegetací, se nachází 1 km od Pasaduru. Ubytování Villa Augusta Pasadur se nachází ve městě Lastovo (Chorvatsko - Lastovo).

Apartments Kurelja

9,7

Apartments Kurelja

Ubytování (Penzion) Apartments Kurelja. Facing the beachfront in Lastovo, Apartments Kurelja features free bikes and a garden. Ubytování Apartments Kurelja se nachází ve městě Lastovo (Chorvatsko - Lastovo).

Apartments Luza

9,6

Apartments Luza

Ubytování (Apartmány) Apartments Luza. Located in Lastovo in the Lastovo Island region, Apartments Luza provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartments Luza se nachází ve městě Lastovo (Chorvatsko - Lastovo).

Apartments by the sea Pasadur (Lastovo) - 8351

9,6

Apartments by the sea Pasadur (Lastovo) - 8351

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Pasadur (Lastovo) - 8351. Situated in Ubli, 2.7 km from Ubli Lastovo Ferry Port, Apartments by the sea Pasadur (Lastovo) - 8351 features accommodation with free WiFi and free... Ubytování Apartments by the sea Pasadur (Lastovo) - 8351 se nachází ve městě Ubli (Chorvatsko - Lastovo).

Apartments Silvana

9,5

Apartments Silvana

Ubytování (Apartmány) Apartments Silvana. Apartmány Silvana se nachází v obci Skrivena Luka, 180 metrů od pláže. Nabízí apartmány s balkonem, satelitní LCD TV a výhledem na moře. Ubytování Apartments Silvana se nachází ve městě Lastovo (Chorvatsko - Lastovo).

Apartments Hropić

9,4

Apartments Hropić

Ubytování (Apartmány) Apartments Hropić. Apartments Hropić stojí u soukromé pláže na klidném a mírně izolované místě v Zaklopatica Bay, 3 km od města Lastovo. Nabízí ubytování s kuchyní. Ubytování Apartments Hropić se nachází ve městě Lastovo (Chorvatsko - Lastovo).

Apartment Petar

9,1

Apartment Petar

Ubytování (Apartmán) Apartment Petar. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Apartment Petar is set in Lastovo. Ubytování Apartment Petar se nachází ve městě Lastovo (Chorvatsko - Lastovo).

Accommodation Triton

9,1

Accommodation Triton

Ubytování (Penzion) Accommodation Triton. Ubytování Triton se nachází v malebné rybářské vesnici Zaklopatica na ostrově Lastovo a nabízí klimatizované pokoje a apartmány a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Accommodation Triton se nachází ve městě Lastovo (Chorvatsko - Lastovo).

Apartments Leo Katić

8,8

Apartments Leo Katić

Ubytování (Apartmány) Apartments Leo Katić. Apartmány Leo Katić se nachází v zálivu Zaklopatica na ostrově Lastovo a nabízí terasu a soukromý úsek pláže. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartments Leo Katić se nachází ve městě Lastovo (Chorvatsko - Lastovo).

Apartments and Rooms Barbara

8,8

Apartments and Rooms Barbara

Ubytování (Penzion) Apartments and Rooms Barbara. Apartments and Rooms Barbara se nachází v obci Lastovo a nabízí klimatizované pokoje s Wi-Fi zdarma a terasou s výhledem na moře. Ubytování Apartments and Rooms Barbara se nachází ve městě Lastovo (Chorvatsko - Lastovo).

Apartmani Mila

8,7

Apartmani Mila

Ubytování (Apartmán) Apartmani Mila. Apartmani Mila se nachází v Ubli, jen pár kroků od přístaviště trajektů Ubli Lastovo, a nabízí ubytování s klimatizací. Ubytování Apartmani Mila se nachází ve městě Ubli (Chorvatsko - Lastovo).

Apartments Malo Lago

8,5

Apartments Malo Lago

Ubytování (Apartmány) Apartments Malo Lago. Villa Malo Lago se nachází na ostrově Lastovo, v jeho poklidné turistické části zvané Pasadur ležící 13 km od největšího města Lastova, je obklopená... Ubytování Apartments Malo Lago se nachází ve městě Lastovo (Chorvatsko - Lastovo).

Apartments IVAN

8,4

Apartments IVAN

Ubytování (Apartmány) Apartments IVAN. Apartmány IVAN se nachází na ostrově Lastovo, 30 km od Korčuly, a nabízí ubytování s balkonem. Ubytování Apartments IVAN se nachází ve městě Lastovo (Chorvatsko - Lastovo).

Apartments by the sea Zaklopatica (Lastovo) - 993

7,6

Apartments by the sea Zaklopatica (Lastovo) - 993

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Zaklopatica (Lastovo) - 993. Studio Zaklopatica 993a se nachází na ostrově Lastovo a nabízí Wi-Fi zdarma ve všech prostorách a možnost ubytování s domácími mazlíčky. Ubytování Apartments by the sea Zaklopatica (Lastovo) - 993 se nachází ve městě Lastovo (Chorvatsko - Lastovo).

Apartment Marina

7,5

Apartment Marina

Ubytování (Apartmány) Apartment Marina. Apartmán Marina se nachází v obci Lastovo a nabízí bezplatné Wi-Fi a ubytování s výhledem na moře. Ubytování Apartment Marina se nachází ve městě Lastovo (Chorvatsko - Lastovo).

APARTMAN KARLA

APARTMAN KARLA

Ubytování (Apartmán) APARTMAN KARLA. APARTMAN KARLA se nachází v Lastově a nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování APARTMAN KARLA se nachází ve městě Lastovo (Chorvatsko - Lastovo).

Triple Room Lastovo 13678a

Triple Room Lastovo 13678a

Ubytování (Penzion) Triple Room Lastovo 13678a. Set in Lastovo, Triple Room Lastovo 13678a offers 3-star accommodation with private terraces. Ubytování Triple Room Lastovo 13678a se nachází ve městě Lastovo (Chorvatsko - Lastovo).

Skrivena Luka Villa Sleeps 8 Pool Air Con WiFi

Skrivena Luka Villa Sleeps 8 Pool Air Con WiFi

Ubytování (Vila) Skrivena Luka Villa Sleeps 8 Pool Air Con WiFi. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, Skrivena Luka Villa Sleeps 8 Pool Air Con WiFi is situated in Skrivena Luka. Ubytování Skrivena Luka Villa Sleeps 8 Pool Air Con WiFi se nachází ve městě Skrivena Luka (Chorvatsko - Lastovo).

Apartments with a parking space Lastovo - 13678

Apartments with a parking space Lastovo - 13678

Ubytování (Penzion) Apartments with a parking space Lastovo - 13678. Studio Lastovo 13678a is situated in Lastovo, 29 km from Korčula. Every room at this guest house is air conditioned and comes with a TV. Ubytování Apartments with a parking space Lastovo - 13678 se nachází ve městě Lastovo (Chorvatsko - Lastovo).

Apartment Zaklopatica 994d

Apartment Zaklopatica 994d

Ubytování (Apartmán) Apartment Zaklopatica 994d. Apartment Zaklopatica 994d is set in Lastovo. This beachfront property offers access to free WiFi and free private parking. Ubytování Apartment Zaklopatica 994d se nachází ve městě Lastovo (Chorvatsko - Lastovo).

Ubytování na ostrově Lastovo - Chorvatsko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 154 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování na ostrově Lastovo.

Pro ostrov Lastovo doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Lastovo (126), Ubli (17), Sveti Jurje (11), Otok Lastovo (0), Skrivena Luka (0), Kručica (0). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Na ostrově Lastovo máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Holiday Home Andrea (10*), Apartment Cacini Dvori (10*), House Antica (9,9*), Apartment Zaklopatica (9,9*), Apartments by the sea Pasadur (Lastovo) - 8391 (9,8*), Apartmani Lešić Zaklopatica (9,8*), Apartment Sangaleti (9,8*), Apartmani Iva Lastovo (9,7*), Apartman Zaklopatica (9,7*), Villa Augusta Pasadur (9,7*), Apartments Kurelja (9,7*), Apartments Luza (9,6*), Apartments by the sea Pasadur (Lastovo) - 8351 (9,6*), Apartments Livia (9,6*), Apartments Silvana (9,5*), Apartments Ladesta (9,5*), Apartment Pasadur Lastovo (9,5*), Apartments Hropić (9,4*), Studio Ubli 8354a (9,3*), Apartments Ana (9,3*), Apartment Petar (9,1*), Accommodation Triton (9,1*), Apartments Marija (9,1*), Guesthouse Augusta Insula (8,9*), Guesthouse Santor (8,9*), Apartmani Kate (8,9*), Apartments Leo Katić (8,8*), Apartments and Rooms Barbara (8,8*), Apartments Velo Lago (8,8*), Apartments Slavica (8,7*), Apartments and rooms by the sea Lucica (Lastovo) - 990 (8,6*), Apartments Malo Lago (8,5*), Apartments IVAN (8,4*), Rooms Brezak (8,4*), Apartments Luka (7,9*), Apartments by the sea Zaklopatica (Lastovo) - 993 (7,6*), Apartment Marina (7,5*), Twin Room Lucica 990c (0*), Studio Pasadur 8351a (0*), Apartments with WiFi Lastovo - 8343 (0*), Tre sorelle (0*), Studio Zaklopatica 8357c (0*), Studio Zaklopatica 8393c (0*), Studio Zaklopatica 8340b (0*), Studio Zaklopatica 8339d (0*), Apartment Pasadur 8337b (0*), Apartment Pasadur 8337f (0*), Apartment Pasadur 8337g (0*), Apartment Pasadur 8386a (0*), Apartments by the sea Skrivena Luka (Lastovo) - 8352 (0*), Apartments by the sea Zaklopatica (Lastovo) - 8342 (0*).

Ostrov Lastovo může být skvělým místem pro strávení dovolené.