Hledat

Ubytování

Wellness penzion Marta Penzion

Kuklík 3, Kuklík, 592 03, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Penzion) Wellness penzion Marta. Wellness penzion Marta se nachází v Kuklíku a nabízí restauraci, bar, zahradu a terasu. Nabízí rodinné pokoje a dětské hřiště. Ubytování Wellness penzion Marta se nachází ve městě Kuklík (Česko - Vysočina).

Popis ubytování Wellness penzion Marta

Wellness penzion Marta se nachází v Kuklíku a nabízí restauraci, bar, zahradu a terasu. Nabízí rodinné pokoje a dětské hřiště. Na letiště Pardubice je to 51 km. Wellness penzion Marta poskytuje pokoje s posezením. Všechny pokoje v penzionu mají šatní skříň, TV s plochou obrazovkou, vlastní koupelnu, ložní prádlo a ručníky. Penzion stojí 46 km od Jihlavy a 15 km od Žďáru nad Sázavou. Hosté Wellness penzionu Marta se mohou v Kuklíku a okolí věnovat různým aktivitám včetně lyžování a cyklistiky. Každé ráno se podává kontinentální snídaně. Některé pokoje mají balkon s výhledem do zahrady.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Bar

Jiná ubytování ve městě Kuklík

Wellness hotel Marta

9

Wellness hotel Marta

Ubytování (Hotel) Wellness hotel Marta. Wellness hotel Marta se nachází v obci Sněžné a nabízí zahradu i bar. Tento 3hvězdičkový hotel má zdarma dostupné Wi-Fi i lyžárnu. Ubytování Wellness hotel Marta se nachází ve městě Kuklík (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Wellness hotel Marta má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Wellness hotel Marta momentálně evidujeme 43 recenzí.

Wellness penzion Na Kuklíku

8,5

Wellness penzion Na Kuklíku

Ubytování (Penzion) Wellness penzion Na Kuklíku. Wellness penzion Na Kuklíku nabízí ubytování v Kuklíku. Nabízí zahradu a terasu. Výhled směřuje do zahrady. Ubytování Wellness penzion Na Kuklíku se nachází ve městě Kuklík (Česko - Vysočina).

Chaloupka u Bílého potoka

Chaloupka u Bílého potoka

Ubytování (Prázdninový dům) Chaloupka u Bílého potoka. Chaloupka U Bílého potoka se nachází v obci Kuklík, 7 km od Podlesí. Ubytování Chaloupka u Bílého potoka se nachází ve městě Kuklík (Česko - Vysočina).