Hledat

Ubytování

Weingut & Ferienwohnungen Lenhard Apartmány

16 Göttling, 8403 Lang, Rakousko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Weingut & Ferienwohnungen Lenhard. Weingut & Ferienwohnungen Lenhard se nachází v Langerbergu ve Štýrsku a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Weingut & Ferienwohnungen Lenhard se nachází ve městě Langenwang (Rakousko - Štýrsko).

Popis ubytování Weingut & Ferienwohnungen Lenhard

Na letiště Graz je to 17 km. K vybavení patří myčka nádobí, lednice, sporák a kávovar. Klimatizované apartmány mají dlážděnou podlahu, vlastní koupelnu, TV s plochou obrazovkou, bezplatné Wi-Fi, šatní skříň, obývací pokoj, vybavenou kuchyň, terasu a výhled do zahrady. Weingut & Ferienwohnungen Lenhard stojí 25 km od Štýrského Hradce a 35 km od Mariboru. Na místě je dětské hřiště. Weingut & Ferienwohnungen Lenhard se nachází v Langerbergu ve Štýrsku a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Na místě je zahrada s grilem a v okolí se můžete věnovat pěší turistice a cyklistice.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Bar

Jiná ubytování ve městě Langenwang

Heselehof Waldchalets

9,5

Heselehof Waldchalets

UbytováníHeselehof Waldchalets. Heselehof Waldchalets se nachází v Langenwangu, 32 km od Raxu. Nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Heselehof Waldchalets se nachází ve městě Langenwang (Rakousko - Štýrsko).

Schloss Krottenhof

9,1

Schloss Krottenhof

Ubytování (Apartmány) Schloss Krottenhof. Apartmány Schloss Krottenhof se nacházejí v městyse Langenwang, 35 km od města Bruck an der Mur, a nabízejí restauraci a zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Schloss Krottenhof se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Apartment Karin, Eigener Eingang, 3 Schlafzimmer, Doppelcarport

8,8

Apartment Karin, Eigener Eingang, 3 Schlafzimmer, Doppelcarport

Ubytování (Apartmán) Apartment Karin, Eigener Eingang, 3 Schlafzimmer, Doppelcarport. Apartmán Karin, Eigener Eingang, 3 Schlafzimmer, Doppelcarport se nachází v Langenwangu. 18 km od Semmeringu. Ubytování Apartment Karin, Eigener Eingang, 3 Schlafzimmer, Doppelcarport se nachází ve městě Langenwang (Rakousko - Štýrsko).

Gästedorf Waldheimat

8,8

Gästedorf Waldheimat

Ubytování (Prázdninový areál) Gästedorf Waldheimat. Gästedorf Waldheimat v obci Langenwang se skládá z 12 bungalovů na trávě mezi stromy. Všechny mají vlastní sociální zařízení a topení. Ubytování Gästedorf Waldheimat se nachází ve městě Festwiese 2 (Rakousko - Štýrsko).

Hotel-Restaurant-Café Krainer

8,6

Hotel-Restaurant-Café Krainer

Ubytování (Hotel) Hotel-Restaurant-Café Krainer. Tento 4hvězdičkový hotel se nachází v městečku Langenwang v údolí řeky Mürz, pouhých 13 km od lyžařského areálu Semmering. Ubytování Hotel-Restaurant-Café Krainer se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Wiesenquartier

Wiesenquartier

Ubytování (Chata) Wiesenquartier. Wiesenquartier se nachází v Langenwangu a nabízí zázemí pro vodní sporty a terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Wiesenquartier se nachází ve městě Langenwang (Rakousko - Štýrsko).

Ferienhaus am Langaberg

Ferienhaus am Langaberg

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus am Langaberg. The accommodation is 26 km from Graz. Opening onto a terrace, the holiday home consists of 3 bedrooms and a fully equipped kitchen. Ubytování Ferienhaus am Langaberg se nachází ve městě Langenwang (Rakousko - Štýrsko).