Hledat

Ubytování

Wachau-Living Apartmány

39 Dürnstein, 3601 Dürnstein, Rakousko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Wachau-Living. Wachau-Living Dürnstein is situated in Dürnstein. The accommodation has free WiFi. The apartment consists of 1 bathroom and a living room. Ubytování Wachau-Living se nachází ve městě Dürnstein (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 506 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Wachau-Living

The accommodation has free WiFi. The nearest airport is Vienna International Airport, 83 km from the accommodation. Wachau-Living Dürnstein is situated in Dürnstein. The apartment consists of 1 bathroom and a living room. The apartment offers a terrace. Dürnstein Castle is 300 metres from Wachau-Living Dürnstein.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma
 • Domácí zvířata povolena

Vybavení ubytování Wachau-Living

 • Terasa
 • Domácí zvířata jsou povolena za případný poplatek.
 • Pěší turistika Mimo ubytování
 • Jízda na kanoích Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Tenisový kurt Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Dovoz potravin Dodatečný poplatek
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není možná).
 • Parkování na ulici
 • Pronájem kol (za poplatek)
 • Expresní přihlášení/odhlášení
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Dürnstein

Bioweingut Schmidl

9,6

Bioweingut Schmidl

Ubytování (Farma) Bioweingut Schmidl. Bioweingut Schmidl se nachází 600 metrů od hradu Dürnstein a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Bioweingut Schmidl se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 263 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Schönthal

9,5

Villa Schönthal

Ubytování (Vila) Villa Schönthal. Villa Schönthal je samostatně stojící vila s bezplatným Wi-Fi v městečku Dürnstein v údolí Wachau, pouhých 10 minut jízdy od Kremsu a 28 km od Melku. Ubytování Villa Schönthal se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 374 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bioweingut Schmidl

9,5

Bioweingut Schmidl

Ubytování (Prázdninový dům) Bioweingut Schmidl. Bioweingut Schmidl se nachází v Dürnsteinu, 400 metrů od hradu Dürnstein, a nabízí zázemí pro grilování, zahradu, bezplatné Wi-Fi a terasu. Ubytování Bioweingut Schmidl se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 875 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Weingut Bäuerl

9,4

Weingut Bäuerl

Ubytování (Apartmány) Weingut Bäuerl. Weingut Bäuerl se nachází v Dürnsteinu, 2,2 km od hradu. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, zahradou a terasou. Ubytování Weingut Bäuerl se nachází ve městě Dürnstein (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 099 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Winzerhof - Gästehaus Stöger

9,4

Winzerhof - Gästehaus Stöger

Ubytování (Penzion) Winzerhof - Gästehaus Stöger. Winzerhof - Gästehaus Stöger se nachází v Dürnsteinu v údolí Wachau, jen pár kroků od Dunaje. Nabízí zahradu a úschovnu a půjčovnu kol. Ubytování Winzerhof - Gästehaus Stöger se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 375 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Altes Rathaus

9,1

Pension Altes Rathaus

Ubytování (Penzion) Pension Altes Rathaus. Pension Altes Rathaus se nachází v Dürnsteinu, 300 metrů od hradu Dürnstein. Ubytování Pension Altes Rathaus se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 744 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Schloss Dürnstein

9,1

Hotel Schloss Dürnstein

Ubytování (Hotel) Hotel Schloss Dürnstein. Hotel Schloss Dürnstein má jedinečnou polohu na skále, vysoko nad Dunajem a v srdci údolí Wachau zapsaného na Seznamu světového dědictví UNESCO. Ubytování Hotel Schloss Dürnstein se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 138 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästezimmer Schmelz

9

Gästezimmer Schmelz

Ubytování (Privát) Gästezimmer Schmelz. Situated 1.8 km from Dürnstein Castle and offering a garden, Gästezimmer Schmelz features accommodation in Dürnstein. Free WiFi is offered. Ubytování Gästezimmer Schmelz se nachází ve městě Unterloiben 87 (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 653 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Heritage Dürnstein

8,9

Heritage Dürnstein

Ubytování (Apartmány) Heritage Dürnstein. Heritage Dürnstein jsou moderní apartmány s možností vlastního stravování situované ve starém vinařském domě v centru města Dürnsteinu, které leží v údolí... Ubytování Heritage Dürnstein se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 095 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Richard Löwenherz

8,9

Hotel Richard Löwenherz

Ubytování (Hotel) Hotel Richard Löwenherz. Tento okouzlující tradiční Hotel Richard Löwenherz se nachází na jedinečném místě v Dürnsteinu přímo na břehu Dunaje a je ideální volbou pro ty, kteří... Ubytování Hotel Richard Löwenherz se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy).

Gartenhotel & Weingut Pfeffel Dürnstein

8,6

Gartenhotel & Weingut Pfeffel Dürnstein

Ubytování (Hotel) Gartenhotel & Weingut Pfeffel Dürnstein. Tento rodinný 4hvězdičkový hotel je zasazen mezi vinice v kraji Wachau, asi 900 metrů západně od historického města Dürnstein. Ubytování Gartenhotel & Weingut Pfeffel Dürnstein se nachází ve městě Zur Himmelsstiege 122 (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 883 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Weingut-Pension Stockingerhof

8,4

Weingut-Pension Stockingerhof

Ubytování (Penzion) Weingut-Pension Stockingerhof. Weingut-Pension Stockingerhof se nachází ve městě Dürnstein, necelý 1 km od hradu Dürnstein. Ubytování Weingut-Pension Stockingerhof se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 811 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Smile Apartments Dürnstein

Smile Apartments Dürnstein

Ubytování (Apartmány) Smile Apartments Dürnstein. Smile Apartments Dürnstein has well-equipped accommodation featuring free WiFi in Dürnstein, 300 metres from Dürnstein Castle. Ubytování Smile Apartments Dürnstein se nachází ve městě Dürnstein (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 433 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästezimmer Rolea

Gästezimmer Rolea

Ubytování (Privát) Gästezimmer Rolea. Situated in Dürnstein, within 400 metres of Dürnstein Castle, Gästezimmer Rolea offers accommodation with free WiFi and air conditioning. Ubytování Gästezimmer Rolea se nachází ve městě Dürnstein 115 (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 539 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)