Hledat

Ubytování

Villa Sol del Mar III Vila

Obala Ohmučevića bb, 20232 Slano, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Vila) Villa Sol del Mar III. Villa Sol del Mar III se nachází ve městě Slano, 350 metrů od pláže Grgurići a 500 metrů od pláže Koceljevići. Nabízí venkovní bazén a klimatizaci. Ubytování Villa Sol del Mar III se nachází ve městě Slano (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Popis ubytování Villa Sol del Mar III

Ubytování zajišťuje placenou dopravu na letiště. 40 km od dubrovnického letiště. Villa Sol del Mar III se nachází ve městě Slano, 350 metrů od pláže Grgurići a 500 metrů od pláže Koceljevići. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Na místě je terasa a v okolí se lze věnovat cyklistice. Nabízí venkovní bazén a klimatizaci. Villa Sol del Mar III stojí 600 metrů od pláže Karmelska. Vila má 5 ložnic, 5 koupelen, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a terasu s výhledem na bazén.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • 1 bazén
  • Parkování zdarma
  • Wi- Fi zdarma
  • Pláž
  • Rodinné pokoje

Jiná ubytování ve městě Slano

Marina Slano apartment

9,6

Marina Slano apartment

Ubytování (Apartmán) Marina Slano apartment. Marina Slano apartment is situated in Slano and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Marina Slano apartment se nachází ve městě Slano (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Holiday Home Magazin

9,5

Holiday Home Magazin

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Magazin. Situated in Slano in the Dubrovnik-Neretva County region, Holiday Home Magazin has a terrace and sea views. Ubytování Holiday Home Magazin se nachází ve městě Slano (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

St. Peter Villas

9,1

St. Peter Villas

Ubytování (Prázdninové domy) St. Peter Villas. Tyto nové, klimatizované vily ve středomořském stylu s balkonem a zahradou se nacházejí v malebné zátoce Banje, jen pár metrů od křišťálově čistého moře. Ubytování St. Peter Villas se nachází ve městě Slano (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Villa Marina

9,1

Villa Marina

Ubytování (Apartmány) Villa Marina. Villa Marina is quietly set just 150 meters from the centre of Slano. Ubytování Villa Marina se nachází ve městě Slano (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Guest House Pavkovic

8,9

Guest House Pavkovic

Ubytování (Penzion) Guest House Pavkovic. Tento intimní penzion leží v zálivu Slano, pouhých 150 metrů od moře a 30 km severně od Dubrovníku. Ubytování Guest House Pavkovic se nachází ve městě Slano (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Villa on the Sea Rock

8,8

Villa on the Sea Rock

Ubytování (Apartmány) Villa on the Sea Rock. Villa on the Sea Rock se nachází v obci Slano, 44 km od obce Mlini, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa on the Sea Rock se nachází ve městě Slano (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments Villa Eva

8,5

Apartments Villa Eva

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Eva. Apartmánová vila Eva se nachází v obci Slano. Na místě je dostupné bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Apartments Villa Eva se nachází ve městě Slano (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartmani Andric

8,4

Apartmani Andric

Ubytování (Apartmány) Apartmani Andric. Located in Slano in the Dubrovnik-Neretva County region, with Grgurići Beach and Karmelska Beach nearby, Apartmani Andric provides accommodation with free... Ubytování Apartmani Andric se nachází ve městě Slano (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).