Hledat

Ubytování

Popis ubytování VILLA MILENKA - Apartmani Gorana

Apartmani Gorana se nachází v Tučepi, 14 km od Baška Vody. K dispozici je doprava na letiště za příplatek. K dispozici je gril a terasa. Apartmani Gorana jsou vzdálené 6 km od Makarské a 18 km od Brely. Apartmány mají kuchyň s mikrovlnnou troubou a toustovačem, satelitní TV s plochou obrazovkou, žehličku a žehlicí prkno, psací stůl, posezení s pohovkou a plně vybavenou vlastní koupelnu s vanou nebo sprchou a toaletními potřebami zdarma. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. V okolí se lze věnovat pěší turistice. Letiště Split leží 102 km od apartmánů.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Pláž
 • Wi- Fi zdarma
 • Rodinné pokoje
 • Letištní transfer

Vybavení ubytování VILLA MILENKA - Apartmani Gorana

 • Pláž
 • Gril
 • Terasa
 • Zahrada
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Potápění Dodatečný poplatek
 • Pěší turistika
 • Rybaření Dodatečný poplatek
 • Tenisový kurt Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Letištní transfer (za poplatek)
 • Klimatizace
 • Rodinné pokoje

Jiná ubytování ve městě Tučepi

Apartman Kamena 67 A

10

Apartman Kamena 67 A

Ubytování (Apartmán) Apartman Kamena 67 A. Apartman Kamena 67 se nachází v Tučepi, 100 metrů od pláže Kraj-Kamena a 250 metrů od pláže Dracevac. K dispozici je také klimatizace. Ubytování Apartman Kamena 67 A se nachází ve městě Tučepi (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Vanja II

10

Vanja II

Ubytování (Apartmány) Vanja II. Located in Tučepi in the Split-Dalmatia County region, Vanja II provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Vanja II se nachází ve městě Tučepi (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Smiljka II

10

Apartments Smiljka II

Ubytování (Apartmány) Apartments Smiljka II. Located in Tučepi, 14 km from Baška Voda, Apartments Smiljka II provides a garden and free WiFi. Ubytování Apartments Smiljka II se nachází ve městě Tučepi (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Smiljka

9,9

Apartments Smiljka

Ubytování (Apartmány) Apartments Smiljka. Apartmány Smiljka se nachází v Tučepi a nabízí ubytování s balkonem a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Smiljka se nachází ve městě Tučepi (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments 18 & AP Ivana

9,8

Apartments 18 & AP Ivana

Ubytování (Apartmány) Apartments 18 & AP Ivana. Villa 18 & AP Ivana se nachází v Tučepi, pouhých 15 km od Bašky Vody. Nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments 18 & AP Ivana se nachází ve městě Tučepi (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Nevenka i Josko

9,8

Apartments Nevenka i Josko

Ubytování (Apartmány) Apartments Nevenka i Josko. Apartmány Nevenka i Joško se nacházejí v městečku Tučepi, 4,2 km od města Makarska, a nabízejí terasu i zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartments Nevenka i Josko se nachází ve městě Tučepi (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Ratac

9,8

Apartments Ratac

Ubytování (Apartmány) Apartments Ratac. Apartments Ratac se nachází přímo u oblázkové pláže a na přímořské promenádě, 80 metrů od centra města Tučepi. Ubytování Apartments Ratac se nachází ve městě Tučepi (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Villa Katarina

9,8

Apartments Villa Katarina

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Katarina. Villa Katarina se nachází na klidném místě, 400 metrů od pláže a 500 metrů od centra letoviska Tučepi. Ubytování Apartments Villa Katarina se nachází ve městě Tučepi (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Veseljko

9,7

Veseljko

Ubytování (Apartmán) Veseljko. Veseljko nabízí ubytování s výhledem do zahrady v Tučepi, 200 metrů od pláže Kraj-Kamena a 600 metrů od pláže Dracevac. Ubytování Veseljko se nachází ve městě Tučepi (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Viola

9,7

Apartments Viola

Ubytování (Apartmány) Apartments Viola. Apartmány Viola se nachází v Tučepi, 14 km od Bašky Vody, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Viola se nachází ve městě Tučepi (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Nada

9,6

Apartment Nada

Ubytování (Apartmány) Apartment Nada. Apartmán Nada se nachází v Tučepi a nabízí zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Nada se nachází ve městě Tučepi (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Ivandić

9,6

Apartments Ivandić

Ubytování (Apartmány) Apartments Ivandić. Apartmány Ivandić se nachází jen několik kroků od oblázkové pláže v letovisku Tučepi a nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi a zařízeným... Ubytování Apartments Ivandić se nachází ve městě Tučepi (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Moso

9,5

Apartments Moso

Ubytování (Apartmány) Apartments Moso. Apartmány Moso se nachází v obci Tučepi, 15 km od Bašky Vody, a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Moso se nachází ve městě Tučepi (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

House Dida Mate - cozy house in nature

9,5

House Dida Mate - cozy house in nature

Ubytování (Prázdninový dům) House Dida Mate - cozy house in nature. House Dida Mate se nachází v obci Tučepi, 15 km od obce Baška Voda. Nabízí Wi-Fi zdarma, klimatizované ubytování, zahradu, terasu a zázemí pro grilování. Ubytování House Dida Mate - cozy house in nature se nachází ve městě Tučepi (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartmani Villa Athina

9,5

Apartmani Villa Athina

Ubytování (Apartmány) Apartmani Villa Athina. Apartmani Villa Athina se nachází v městečku Tučepi, 5 km od Makarské a 16 km od Brely. Nabízí zahradu, venkovní bazén, klimatizaci a vířivku. Ubytování Apartmani Villa Athina se nachází ve městě Tučepi (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Villa Jadranka

9,5

Villa Jadranka

Ubytování (Penzion) Villa Jadranka. Villa Jadranka leží 50 metrů od centra Tučepi a nabízí útulné apartmány s Wi-Fi a soukromým parkovištěm zdarma. Ubytování Villa Jadranka se nachází ve městě Tučepi (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Nada Holiday home

9,5

Nada Holiday home

Ubytování (Prázdninový dům) Nada Holiday home. Nada Holiday home se nachází v Tučepi, 8 km od Makarské, a nabízí klimatizované ubytování s terasou a výhledem na moře. Ubytování Nada Holiday home se nachází ve městě Tučepi (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Central Beach Apartments

9,5

Central Beach Apartments

Ubytování (Apartmány) Central Beach Apartments. Central Beach Apartments se nachází v obci Tučepi ve Splitsko-dalmatské župě a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Central Beach Apartments se nachází ve městě Tučepi (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Private rooms Ana

9,5

Private rooms Ana

Ubytování (Bed and breakfast) Private rooms Ana. Private rooms Ana se nachází v Tučepi, jen pár kroků od pláže Lučica, a nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Private rooms Ana se nachází ve městě Tučepi (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).