Hledat

Ubytování

Villa David Apartmány

49 Branimirova Obala, 21327 Podgora, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Villa David. Villa David is situated in Podgora. Free WiFi is provided. Međugorje is 49 km from the apartment. Ubytování Villa David se nachází ve městě Podgora (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 202 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Villa David

Villa David is situated in Podgora. Međugorje is 49 km from the apartment. The nearest airport is Split Airport, 71 km from the property. Free WiFi is provided.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkoviště
 • Wi- Fi zdarma
 • Pláž

Vybavení ubytování Villa David

 • Pláž
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Živá hudba / představení Mimo ubytování
 • Prohlídka nebo přednáška o místní kultuře
 • Pěší prohlídky
 • Aquapark Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Šnorchlování Mimo ubytování
 • Potápění Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Cyklistika Mimo ubytování
 • Pěší turistika Mimo ubytování
 • Jízda na kanoích Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Windsurfing Mimo ubytování
 • Rybaření Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Tenisový kurt Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Veřejné parkování je možné za 10 EUR na den na přilehlém místě (rezervace není nutná).
 • Parkování na ulici
 • Recepce 24 hodin denně
 • Hasicí přístroje
 • Kamerový systém ve společných prostorách
 • Klimatizace
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Zvuková izolace
 • Nekuřácké pokoje
 • Lékárnička k dispozici
 • Dezinfekce rukou v ubytovací jednotce i v hlavních prostorách
 • Běžně používané předměty jako jídelní lístky, magazíny, papíry nebo pera odstraněny z dosahu
 • Zaměstnanci dodržují všechna bezpečnostní opatření nařízená místními úřady
 • Zapečetění ubytovacích jednotek po úklidu
 • Dezinfekce ubytovacích jednotek před příjezdem nových hostů
 • Praní povlečení, ručníků a ostatního prádla v souladu s pokyny místních úřadů
 • Čistící prostředky účinné proti koronaviru
 • Desinfekce veškerých talířů, příborů, sklenic a dalšího nádobí

Jiná ubytování ve městě Podgora

Apartment Luka

10

Apartment Luka

Ubytování (Apartmán) Apartment Luka. Featuring a restaurant, a garden, and barbecue facilities, Apartment Luka provides accommodation in Podgora with free WiFi and sea views. Ubytování Apartment Luka se nachází ve městě Podgora (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 459 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Galah Apartments

10

Galah Apartments

Ubytování (Apartmán) Galah Apartments. Apartmány Galah se nachází na pláži v Podgoře, 19 km od Bašky Vody. Nabízí Wi-Fi zdarma a klimatizaci. Ubytování Galah Apartments se nachází ve městě Podgora (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 465 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sun Paradise

10

Sun Paradise

Ubytování (Apartmán) Sun Paradise. Sun Paradise se nachází v Podgoře, 20 km od Bašky Vody. Nabízí ubytování s patiem, bezplatným Wi-Fi a výhledem do zahrady. Ubytování Sun Paradise se nachází ve městě Podgora (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Ribar

10

Apartment Ribar

Ubytování (Apartmán) Apartment Ribar. Situated in Podgora, Apartment Ribar features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartment Ribar se nachází ve městě Podgora (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 719 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Pero

10

Apartments Pero

Ubytování (Apartmán) Apartments Pero. Apartments Pero se nachází v Podgoře a nabízí klimatizované ubytování s terasou, bezplatným Wi-Fi a soukromým balkonem. Ubytování Apartments Pero se nachází ve městě Podgora (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Marilka

9,9

Apartments Marilka

Ubytování (Apartmány) Apartments Marilka. Apartments Marilka se nachází v obci Podgora ve Splitsko-dalmatské župě a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments Marilka se nachází ve městě Podgora (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 667 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Ivandić Podgora

9,9

Apartman Ivandić Podgora

Ubytování (Apartmán) Apartman Ivandić Podgora. Located in Podgora, 250 metres from Podgora Beach and 250 metres from Pliševac Beach, Apartman Ivandić Podgora provides accommodation with free WiFi, air... Ubytování Apartman Ivandić Podgora se nachází ve městě Podgora (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 770 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Željka

9,9

Apartman Željka

Ubytování (Apartmán) Apartman Željka. Apartman Željka nabízí ubytování v obci Podgora s bezplatným Wi-Fi a výhledem na moře. Může se také pochlubit bezplatnými koly a terasou. Ubytování Apartman Željka se nachází ve městě Podgora (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Mala Cele

9,9

Mala Cele

Ubytování (Apartmán) Mala Cele. Apartmán Mala Cele se nachází v městečku Podgora a nabízí gril, zahradu, terasu, zdarma dostupné Wi-Fi a výhled na moře. Ubytování Mala Cele se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Sonja Podgora

9,9

Apartments Sonja Podgora

Ubytování (Apartmány) Apartments Sonja Podgora. Tříhvězdičkové ubytování Apartments Sonja Podgora se nachází v Podgoře a nabízí zahradu, gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Sonja Podgora se nachází ve městě Podgora (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Nikolina

9,9

Apartments Nikolina

Ubytování (Apartmány) Apartments Nikolina. Apartments Nikolina se nachází v letovisku Podgora, 19 km od Bašky Vody. Nabízí zázemí pro grilování a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Nikolina se nachází ve městě Podgora (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Porat Vela Podgora

9,9

Apartments Porat Vela Podgora

Ubytování (Apartmány) Apartments Porat Vela Podgora. Apartmány Porat Vela Podgora se nacházejí ve městě Podgora a nabízejí zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Porat Vela Podgora se nachází ve městě Podgora (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Glusac

9,9

Apartments Glusac

Ubytování (Apartmány) Apartments Glusac. Apartments Glusac s výhledem na starý přístav se nachází v centrum města Podgora a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení a bezplatné veřejné parkoviště jen pár... Ubytování Apartments Glusac se nachází ve městě Podgora (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Boutique Waterfront Apartments

9,9

Boutique Waterfront Apartments

Ubytování (Apartmány) Boutique Waterfront Apartments. Boutique Waterfront Apartments se nachází v Podgoře, 200 metrů od pláže Pliševac a 400 metrů od pláže Podgora. Ubytování Boutique Waterfront Apartments se nachází ve městě Podgora (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Jenny

9,9

Apartment Jenny

Ubytování (Apartmán) Apartment Jenny. Apartment Jenny nabízí restauraci, zahradu a gril v obci Podgora s bezplatným Wi-Fi a výhledem do zahrady. Ubytování Apartment Jenny se nachází ve městě Podgora (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartmani Denis Vela

9,8

Apartmani Denis Vela

Ubytování (Apartmány) Apartmani Denis Vela. Apartmány Denis Vela se nacházejí v letovisku Podgora, 19 km od městečka Baška Voda, a nabízejí zahradu a zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Denis Vela se nachází ve městě Podgora (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Ela Apartments

9,8

Ela Apartments

Ubytování (Apartmány) Ela Apartments. Ela Apartments se nachází v Podgoře, 18 km od Bašky Vody. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ela Apartments se nachází ve městě Podgora (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

apartmani mihaljević

9,8

apartmani mihaljević

Ubytování (Apartmány) apartmani mihaljević. Apartmani mihaljević se nachází v letovisku Podgora a nabízí klimatizaci a možnost využívat zahradu s grilem. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Ubytování apartmani mihaljević se nachází ve městě Podgora (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Villa Mala Podgora

9,8

Villa Mala Podgora

Ubytování (Vila) Villa Mala Podgora. Villa Mala Podgora se nachází 1 km od centra Podgory a pláže. Nabízí zahradu s výhledem na moře a ostrovy a venkovní bazén. Ubytování Villa Mala Podgora se nachází ve městě Podgora (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartmani Daniela Podgora

9,8

Apartmani Daniela Podgora

Ubytování (Apartmány) Apartmani Daniela Podgora. Apartmani Daniela Podgora se nachází v obci Podgora, 18 km od letoviska Baška Voda. Nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Daniela Podgora se nachází ve městě Podgora (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Old stone house Mario

9,8

Old stone house Mario

Ubytování (Prázdninový dům) Old stone house Mario. Old stone house Mario is located in Podgora and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Old stone house Mario se nachází ve městě Podgora (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Josko Apartman

9,8

Josko Apartman

Ubytování (Apartmány) Josko Apartman. Josko Apartman se nachází v Podgoře, 19 km od města Baška Voda. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Apartmán má terasu a zázemí pro grilování. Ubytování Josko Apartman se nachází ve městě Podgora (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 467 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments File Five

9,8

Apartments File Five

Ubytování (Apartmány) Apartments File Five. Apartments File Five nabízí ubytování s výhledem na moře a grilem v Podgoře, kousek od pláží Sutikla, Cagalj a Podgora. Ubytování Apartments File Five se nachází ve městě Podgora (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Amore Apartment

9,8

Amore Apartment

Ubytování (Apartmán) Amore Apartment. Set in Podgora in the Split-Dalmatia County region, Amore Apartment has a terrace. Ubytování Amore Apartment se nachází ve městě Podgora (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Vila Divna

9,8

Vila Divna

Ubytování (Vila) Vila Divna. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a patio, Vila Divna is situated in Podgora. Ubytování Vila Divna se nachází ve městě Podgora (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Holiday Home Diana

9,8

Holiday Home Diana

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Diana. Holiday Home Diana se nachází v obci Podgora a nabízí zahradu, zázemí pro griování, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na bazén. Ubytování Holiday Home Diana se nachází ve městě Podgora (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartmani Jolanda

9,8

Apartmani Jolanda

Ubytování (Aparthotel) Apartmani Jolanda. Apartmani Jolanda se nachází v Podgoře, 19 km od obce Baška Voda. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Jolanda se nachází ve městě Podgora (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Zorko

9,8

Apartments Zorko

Ubytování (Apartmány) Apartments Zorko. Apartmány Zorko se nachází v Podgoru, 19 km od Bašky Vody, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Zorko se nachází ve městě Podgora (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Villa Kate

9,8

Villa Kate

Ubytování (Vila) Villa Kate. Villa Kate is situated in Podgora and offers a restaurant, free bikes and a seasonal outdoor swimming pool. Ubytování Villa Kate se nachází ve městě Podgora (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Studio with magic view

9,8

Studio with magic view

Ubytování (Apartmán) Studio with magic view. Studio with magic view se nachází v obci Podgora ve Splitsko-dalmatském kraji. Ubytování Studio with magic view se nachází ve městě Podgora (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartman Tatjana

9,7

Apartman Tatjana

Ubytování (Apartmán) Apartman Tatjana. Apartmán Tatjana se nachází na pláži v obci Podgora a nabízí bezplatné Wi-Fi, klimatizaci a terasu. Ubytování Apartman Tatjana se nachází ve městě Podgora (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Nola

9,7

Apartment Nola

Ubytování (Apartmány) Apartment Nola. Apartment Nola se nachází ve městě Podgora, 19 km od Bašky Vody. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Nola se nachází ve městě Podgora (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartmani Dijana

9,7

Apartmani Dijana

Ubytování (Apartmány) Apartmani Dijana. Apartmani Dijana se nachází v obci Podgora ve Splitsko-dalmatské župě a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmani Dijana se nachází ve městě Podgora (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Villa Joy

9,7

Apartments Villa Joy

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Joy. Apartmány Villa Joy se nachází v Podgoře, 19 km od městečka Baška Voda. Nabízí zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Villa Joy se nachází ve městě Podgora (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Denise

9,7

Apartments Denise

Ubytování (Apartmány) Apartments Denise. Apartments Denise se nachází v Podgoře a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Denise se nachází ve městě Podgora (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Podgora City Center

9,7

Podgora City Center

Ubytování (Apartmán) Podgora City Center. Podgora City Center je klimatizovaný apartmán s balkonem a výhledem do zahrady situovaný v Podgoře ve Splitsko-dalmatské župě, 18 km od Bašky Vody. Ubytování Podgora City Center se nachází ve městě Podgora (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Kate

9,7

Apartment Kate

Ubytování (Apartmány) Apartment Kate. Apartmány Kate se nacházejí v letovisku Podgora, 18 km od městečka Baška Voda, a nabízejí restauraci i zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartment Kate se nachází ve městě Podgora (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 326 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Talija Podgora

9,7

Apartments Talija Podgora

Ubytování (Apartmány) Apartments Talija Podgora. Apartmány Tajila Podgora se nacházejí ve městě Podgora, 19 km od letoviska Baška Voda, a nabízejí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Talija Podgora se nachází ve městě Podgora (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Villa Spomenka

9,7

Villa Spomenka

Ubytování (Apartmán) Villa Spomenka. Villa Spomenka se nachází v Podgoře, jen pár kroků od pláže Podgora a 500 metrů od pláže Pliševac. Ubytování Villa Spomenka se nachází ve městě Podgora (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 634 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Waterfront Ivan

9,7

Apartments Waterfront Ivan

Ubytování (Apartmán) Apartments Waterfront Ivan. Apartments Waterfront Ivan se nachází v městečku Podgora a nabízí ubytování s možností vlastního stravování i bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Apartments Waterfront Ivan se nachází ve městě Podgora (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Biser

9,7

Apartments Biser

Ubytování (Apartmány) Apartments Biser. Apartmány Biser se nachází v Podgoře a nabízí bezplatné Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Apartments Biser se nachází ve městě Podgora (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Teo

9,7

Apartments Teo

Ubytování (Apartmány) Apartments Teo. Apartments Teo v městečku Podgora nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments Teo se nachází ve městě Podgora (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Haus Sonja

9,7

Haus Sonja

Ubytování (Apartmány) Haus Sonja. Haus Sonja se nachází v letovisku Podgora, 19 km od Bašky Vody, a nabízí zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Haus Sonja se nachází ve městě Podgora (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Doni

9,7

Apartment Doni

Ubytování (Apartmán) Apartment Doni. Apartmán Doni se nachází u pláže v Podgoře, 19 km od Bašky Vody, a nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartment Doni se nachází ve městě Podgora (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Villa with Sea View

9,7

Villa with Sea View

Ubytování (Vila) Villa with Sea View. Featuring a seasonal outdoor swimming pool, a garden, and barbecue facilities, Villa with Sea View offers accommodation in Podgora with free WiFi and pool... Ubytování Villa with Sea View se nachází ve městě Podgora (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Kastel

9,7

Apartment Kastel

Ubytování (Apartmány) Apartment Kastel. Apartment Kastel se nachází v obci Podgora, 19 km od obce Baška Voda. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Kastel se nachází ve městě Podgora (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Panorama

9,6

Apartments Panorama

Ubytování (Apartmány) Apartments Panorama. Apartmány Panorama se nachází v Podgoře, 19 km od Bašky Vody. Nabízí zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Panorama se nachází ve městě Podgora (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Holiday Home Porat

9,6

Holiday Home Porat

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Porat. Prázdninový dům Porat se nachází u pláže v Podgoře, 10 km od Makarské. Nabízí Wi-Fi zdarma a výhled na moře. Ubytování Holiday Home Porat se nachází ve městě Podgora (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Simic

9,6

Apartments Simic

Ubytování (Apartmán) Apartments Simic. Apartmány Simic se nachází v Podgoře, 19 km od Bašky Vody, a nabízí ubytování s balkonem, bezplatným Wi-Fi a klimatizací. Ubytování Apartments Simic se nachází ve městě Podgora (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments by the sea Podgora (Makarska) - 12326

9,6

Apartments by the sea Podgora (Makarska) - 12326

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Podgora (Makarska) - 12326. Tento klimatizovaný apartmán se nachází v městečku Podgora, 49 km od Medžugorje. Má balkon a výhled na moře. Ubytování Apartments by the sea Podgora (Makarska) - 12326 se nachází ve městě Podgora (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Gaston

9,6

Apartment Gaston

Ubytování (Apartmány) Apartment Gaston. Apartmány Gaston se nacházejí v letovisku Podgora a nabízejí výhled na moře, restauraci, zahradu a gril. Ubytování Apartment Gaston se nachází ve městě Podgora (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).