Hledat

Ubytování

Villa Balizerka Prázdninový dům

Bali?erka 87, 52212 Štinjan, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Balizerka. Villa Balizerka is situated in Štinjan. The air-conditioned accommodation is 4.2 km from Pula. Ubytování Villa Balizerka se nachází ve městě Štinjan (Chorvatsko - Istrie).

Popis ubytování Villa Balizerka

The nearest airport is Pula Airport, 8 km from the accommodation. The holiday home features an outdoor swimming pool. Villa Balizerka is situated in Štinjan. 2 km from Pula. Rovinj is 25 km from Villa Balizerka, while Poreč is 41 km from the property. The air-conditioned accommodation is 4. The holiday home has 5 bedrooms, a TV with satellite channels, an equipped kitchen with a dishwasher and a microwave, a washing machine, and 5 bathrooms with a shower.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Bazén
 • Venkovní bazén
 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Villa Balizerka

 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Kávovar
 • Varná deska
 • Trouba
 • Pračka
 • Myčka na nádobí
 • Mikrovlnná trouba
 • Lednička
 • Ručníky
 • Vana
 • Sprcha
 • Povlečení
 • Vlastní koupelna
 • Satelitní programy
 • TV
 • Topení
 • Trezor
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Bazén
 • Venkovní bazén (sezónní)
 • Venkovní bazén
 • Příslušenství na přípravu čaje a kávy
 • Samostatná budova
 • Klimatizace
 • Všechny prostory nekuřácké

Jiná ubytování ve městě Štinjan

Harmony Apartment

9,7

Harmony Apartment

Ubytování (Privát) Harmony Apartment. Harmony Apartment, boasting a garden and a terrace, is set in Štinjan, 1.3 km from Štinjan Beach and 1.5 km from Bi Val Beach. Ubytování Harmony Apartment se nachází ve městě Štinjan (Chorvatsko - Istrie).

Apartment D&L

9,7

Apartment D&L

Ubytování (Apartmán) Apartment D&L. Apartmán D&L se nachází ve Štinjanu, 25 km od Rovinje a 41 km od Poreče, a nabízí neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi připojení na internet ve... Ubytování Apartment D&L se nachází ve městě Štinjan (Chorvatsko - Istrie).

Viola Istra Guest House

9,5

Viola Istra Guest House

Ubytování (Penzion) Viola Istra Guest House. Penzion Viola Istra se nachází v istrijském městečku Štinjan, 5 km od Puly a 200 metrů od pláže, a nabízí ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi, gril a... Ubytování Viola Istra Guest House se nachází ve městě Štinjan (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 376 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Zdravko

9,5

Apartment Zdravko

Ubytování (Apartmány) Apartment Zdravko. Apartment Zdravko se nachází v Štinjani v oblasti Istrie, 25 km od Rovinje a nabízí gril a výhled do zahrady. Do Poreče je to 41 km. Ubytování Apartment Zdravko se nachází ve městě Štinjan (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 479 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Dejana Štinjan

9,5

Apartments Dejana Štinjan

Ubytování (Apartmány) Apartments Dejana Štinjan. Apartments Dejana Štinjan se nachází ve Štinjanu. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Apartments Dejana Štinjan se nachází ve městě Štinjan (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Tea

9,4

Apartment Tea

Ubytování (Apartmány) Apartment Tea. Apartment Tea se nachází v Pule, do 6 km od Pula Arény. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Tea se nachází ve městě Štinjan (Chorvatsko - Istrie).

Apartments Villa YoYo

9,3

Apartments Villa YoYo

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa YoYo. Apartments Villa YoYo se nachází ve Štinjanu, 50 km od Rabacu. Nabízí sezónní venkovní bazén a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Villa YoYo se nachází ve městě Štinjan (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 708 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Štinjan

9,2

Štinjan

Ubytování (Apartmán) Štinjan. Located in Štinjan in the Istria region, the apartment features a balcony and garden views. Ubytování Štinjan se nachází ve městě Štinjan (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 428 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment MS

9,2

Apartment MS

Ubytování (Apartmán) Apartment MS. Tento apartmán se nachází v Pule a má terasu s výhledem do zahrady. Apartmán je vzdálený 3,4 km od amfiteátru v Pule. Ubytování Apartment MS se nachází ve městě Štinjan (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 722 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Žufić

9,1

Apartments Žufić

Ubytování (Apartmány) Apartments Žufić. Apartmány Žufić se nacházejí ve Štinjanu, 16 km od Medulinu. Nabízejí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Žufić se nachází ve městě Štinjan (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 739 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Tatić Štinjan

9

Apartmani Tatić Štinjan

Ubytování (Apartmány) Apartmani Tatić Štinjan. Apartmány Tatić Štinja se nachází v obci Štinjan a nabízí výhled na moře, kuchyni a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Tatić Štinjan se nachází ve městě Štinjan (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 353 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Haus Villa Dorina (PUL162)

8,8

Apartment Haus Villa Dorina (PUL162)

Ubytování (Apartmán) Apartment Haus Villa Dorina (PUL162). Boasting sea views, Apartment Haus Villa Dorina (PUL162) features accommodation with a terrace and a coffee machine, around 1.2 km from Štinjan Beach. Ubytování Apartment Haus Villa Dorina (PUL162) se nachází ve městě Štinjan (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Haus Villa Dorina (PUL163)

8,8

Apartment Haus Villa Dorina (PUL163)

Ubytování (Apartmán) Apartment Haus Villa Dorina (PUL163). Featuring sea views, Apartment Haus Villa Dorina (PUL163) offers accommodation with a terrace and a coffee machine, around 1.2 km from Štinjan Beach. Ubytování Apartment Haus Villa Dorina (PUL163) se nachází ve městě Štinjan (Chorvatsko - Istrie).

Apartments Valbandon 1008

8,8

Apartments Valbandon 1008

Ubytování (Apartmány) Apartments Valbandon 1008. Apartments Valbandon 1008 se nachází 2,9 km od národního parku Brijuni a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Valbandon 1008 se nachází ve městě Štinjan (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 281 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury Appartment Sandra

8,7

Luxury Appartment Sandra

Ubytování (Apartmán) Luxury Appartment Sandra. Luxury Appartment Sandra is located in Štinjan, less than 1 km from Štinjan Beach and a 19-minute walk from Proština Beach, in an area where hiking can be... Ubytování Luxury Appartment Sandra se nachází ve městě Štinjan (Chorvatsko - Istrie).

Apartments Villa Magdalena

8,6

Apartments Villa Magdalena

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Magdalena. Located in Štinjan between Fažana and Pula, Apartments Villa Magdalena offers a terrace with sun loungers and an outdoor pool. Ubytování Apartments Villa Magdalena se nachází ve městě Štinjan (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 053 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Villa Bubi

8,6

Apartments Villa Bubi

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Bubi. Apartments Villa Bubi nabízí klimatizované apartmány se satelitní TV, bezplatným Wi-Fi a parkováním zdarma. Nachází se 400 metrů od pláže na předměstí... Ubytování Apartments Villa Bubi se nachází ve městě Štinjan (Chorvatsko - Istrie).

BEACH HOLIDAY APARTMENTS

8,4

BEACH HOLIDAY APARTMENTS

Ubytování (Apartmány) BEACH HOLIDAY APARTMENTS. BEACH HOLIDAY APARTMENTS se nachází ve městě Štinjan, 50 km od města Rabac, a nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování BEACH HOLIDAY APARTMENTS se nachází ve městě Štinjan (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 112 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Puzar 295

7,8

Apartment Puzar 295

Ubytování (Apartmány) Apartment Puzar 295. Apartment Puzar 295 se nachází ve Štinjanu. Nabízí gril, bezplatné Wi-Fi a kuchyňský kout. Všechny apartmány mají klimatizaci a TV. Ubytování Apartment Puzar 295 se nachází ve městě Štinjan (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Vera

7,8

Apartment Vera

Ubytování (Apartmán) Apartment Vera. Apartmán Vera se nachází v letovisku Štinjan, 16 km od Medulinu. Nabízí ubytování s balkonem, bezplatným Wi-Fi a výhledem do zahrady. Ubytování Apartment Vera se nachází ve městě Štinjan (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 600 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Green 390

6,6

Apartments Green 390

Ubytování (Apartmány) Apartments Green 390. Situated in Štinjan, 50 km from Rabac, Apartments Green 390 features barbecue facilities and free WiFi. Ubytování Apartments Green 390 se nachází ve městě Štinjan (Chorvatsko - Istrie).

Happy Camp Mobile Homes in Brioni Sunny Camping

6,5

Happy Camp Mobile Homes in Brioni Sunny Camping

Ubytování (Prázdninový areál) Happy Camp Mobile Homes in Brioni Sunny Camping. Aqua Camp Mobile Homes stojí v Puntižele. Nabízí výhled na národní park Brijunské ostrovy, soukromou oblázkovou pláž s barem a vodními sporty, plně... Ubytování Happy Camp Mobile Homes in Brioni Sunny Camping se nachází ve městě Štinjan (Chorvatsko - Istrie).

Apartments Cugurovic

6,2

Apartments Cugurovic

Ubytování (Apartmány) Apartments Cugurovic. Apartmány Cugurovic nabízí ubytování v letovisku Štinjan, 25 km od Rovinje. K dispozici je lednice a kávovar. Ubytování zajišťuje ložní prádlo. Ubytování Apartments Cugurovic se nachází ve městě Štinjan (Chorvatsko - Istrie).

Apartments with a parking space Stinjan (Pula) - 2279

Apartments with a parking space Stinjan (Pula) - 2279

Ubytování (Penzion) Apartments with a parking space Stinjan (Pula) - 2279. Situated in Štinjan, Apartments with a parking space Stinjan (Pula) - 2279 provides 3 accommodation with private terraces. Ubytování Apartments with a parking space Stinjan (Pula) - 2279 se nachází ve městě Štinjan (Chorvatsko - Istrie).

Villa Martina

Villa Martina

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Martina. Villa Martina is set in Štinjan and offers a seasonal outdoor swimming pool. Ubytování Villa Martina se nachází ve městě Štinjan (Chorvatsko - Istrie).

Holiday Home Snjezana

Holiday Home Snjezana

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Snjezana. Located in Štinjan in the Istria region, Holiday Home Snjezana has a terrace. Ubytování Holiday Home Snjezana se nachází ve městě Štinjan (Chorvatsko - Istrie).

Apartments Ankica

Apartments Ankica

Ubytování (Apartmány) Apartments Ankica. Set in Štinjan in the Istria region, Apartments Ankica offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartments Ankica se nachází ve městě Štinjan (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 006 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Roberto

Apartment Roberto

Ubytování (Apartmán) Apartment Roberto. Located in Štinjan in the Istria region, Apartment Roberto has a balcony. Ubytování Apartment Roberto se nachází ve městě Štinjan (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 246 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Stinjan, Istria 1

Apartment Stinjan, Istria 1

Ubytování (Apartmány) Apartment Stinjan, Istria 1. Situated in Štinjan in the Istria region, Apartment Stinjan, Istria 1 features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartment Stinjan, Istria 1 se nachází ve městě Štinjan (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Stinjan, Istria 4

Apartment Stinjan, Istria 4

Ubytování (Apartmán) Apartment Stinjan, Istria 4. Apartment Stinjan, Istria 4 is set in Štinjan. The accommodation is 50 km from Rabac, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytování Apartment Stinjan, Istria 4 se nachází ve městě Štinjan (Chorvatsko - Istrie).

Apartments Gluhac

Apartments Gluhac

Ubytování (Apartmány) Apartments Gluhac. Offering accommodation with air conditioning, Apartments Gluhac is set in Štinjan, 25 km from Rovinj. Poreč is 41 km from the property. Ubytování Apartments Gluhac se nachází ve městě Štinjan (Chorvatsko - Istrie).

Apartments Elsa 534

Apartments Elsa 534

Ubytování (Apartmány) Apartments Elsa 534. Located in Štinjan, 50 km from Rabac, Apartments Elsa 534 provides barbecue facilities and free WiFi. Ubytování Apartments Elsa 534 se nachází ve městě Štinjan (Chorvatsko - Istrie).

Four-Bedroom Holiday Home in Stinjan

Four-Bedroom Holiday Home in Stinjan

Ubytování (Prázdninový dům) Four-Bedroom Holiday Home in Stinjan. Boasting accommodation with a private pool, Four-Bedroom Holiday Home in Stinjan is situated in Štinjan. Ubytování Four-Bedroom Holiday Home in Stinjan se nachází ve městě Štinjan (Chorvatsko - Istrie).

Villa Sunrise

Villa Sunrise

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Sunrise. Villa Sunrise offers accommodation in Štinjan, 1.1 km from Štinjan Beach and 1.6 km from Proština Beach. Ubytování Villa Sunrise se nachází ve městě Štinjan (Chorvatsko - Istrie).

Villa Aura

Villa Aura

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Aura. Villa Aura features a terrace and is situated in Štinjan, within just 1.5 km of Štinjan Beach and 2 km of Proština Beach. Ubytování Villa Aura se nachází ve městě Štinjan (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 027 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments in Stinjan/Istrien 38084

Apartments in Stinjan/Istrien 38084

Ubytování (Apartmány) Apartments in Stinjan/Istrien 38084. Located 1.1 km from Lost Beach, Apartments in Stinjan/Istrien 38084 offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartments in Stinjan/Istrien 38084 se nachází ve městě Štinjan (Chorvatsko - Istrie).

Apartment CASA CHIARA

Apartment CASA CHIARA

Ubytování (Apartmán) Apartment CASA CHIARA. Set 1.2 km from Lost Beach, 1.4 km from Štinjan Beach and 2 km from Proština Beach, Apartment CASA CHIARA offers accommodation situated in Štinjan. Ubytování Apartment CASA CHIARA se nachází ve městě Štinjan (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Stinjan 16

Apartment Stinjan 16

Ubytování (Apartmán) Apartment Stinjan 16. Set 1.5 km from Bi Val Beach, 1.5 km from Štinjan Beach and 1.5 km from Lost Beach, Apartment Stinjan 16 offers accommodation situated in Štinjan. Ubytování Apartment Stinjan 16 se nachází ve městě Štinjan (Chorvatsko - Istrie).

Holiday Home Kažun

Holiday Home Kažun

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Kažun. Located in Štinjan, Holiday Home Kažun provides a private pool. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytování Holiday Home Kažun se nachází ve městě Štinjan (Chorvatsko - Istrie).

Apartments Maki

Apartments Maki

Ubytování (Apartmány) Apartments Maki. Located in Štinjan, 49 km from Rabac, Apartments Maki provides a garden and free WiFi. Ubytování Apartments Maki se nachází ve městě Štinjan (Chorvatsko - Istrie).

Holiday home in Stinjan - Istrien 40019

Holiday home in Stinjan - Istrien 40019

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Stinjan - Istrien 40019. Offering free WiFi and free private parking, Holiday home in Stinjan - Istrien 40019 is set in Štinjan, just 400 metres from Lost Beach. Ubytování Holiday home in Stinjan - Istrien 40019 se nachází ve městě Štinjan (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 424 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Stinjan, Istria 2

Apartment Stinjan, Istria 2

Ubytování (Apartmány) Apartment Stinjan, Istria 2. Set in Štinjan, Apartment Stinjan, Istria 2 has accommodation 600 metres from Lost Beach. Ubytování Apartment Stinjan, Istria 2 se nachází ve městě Štinjan (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 516 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Stinjan 11648a

Apartment Stinjan 11648a

Ubytování (Apartmán) Apartment Stinjan 11648a. Located in Štinjan in the Istria region, Apartment Stinjan 11648a has a terrace. Ubytování Apartment Stinjan 11648a se nachází ve městě Štinjan (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Stinjan, Istria 5

Apartment Stinjan, Istria 5

Ubytování (Apartmán) Apartment Stinjan, Istria 5. Apartment Stinjan, Istria 5 is located in Štinjan. The accommodation is 50 km from Rabac, and guests benefit from private parking available on site and... Ubytování Apartment Stinjan, Istria 5 se nachází ve městě Štinjan (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Falu

Apartment Falu

Ubytování (Apartmán) Apartment Falu. Apartment Falu is located in Štinjan and offers free bikes. Ubytování Apartment Falu se nachází ve městě Štinjan (Chorvatsko - Istrie).

Studio in Stinjan/Istrien 34123

Studio in Stinjan/Istrien 34123

Ubytování (Apartmán) Studio in Stinjan/Istrien 34123. Studio in Stinjan/Istrien 34123 is set in Štinjan. The accommodation is 16 km from Medulin, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytování Studio in Stinjan/Istrien 34123 se nachází ve městě Štinjan (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Kozada VI

Apartment Kozada VI

Ubytování (Apartmán) Apartment Kozada VI. Apartmán Kozada VI se nachází ve městě Štinjan, 25 km od Rovinje, a nabízí 3hvězdičkové ubytování s výhledem na moře. Ubytování Apartment Kozada VI se nachází ve městě Štinjan (Chorvatsko - Istrie).

Apartments Emil 596

Apartments Emil 596

Ubytování (Apartmány) Apartments Emil 596. Set in Štinjan, 49 km from Rabac, Apartments Emil 596 offers barbecue facilities and free WiFi. Ubytování Apartments Emil 596 se nachází ve městě Štinjan (Chorvatsko - Istrie).

Villa Adriano

Villa Adriano

Ubytování (Vila) Villa Adriano. Located in Štinjan, Villa Adriano provides accommodation with a private pool. Ubytování Villa Adriano se nachází ve městě Štinjan (Chorvatsko - Istrie).

Villa Elena

Villa Elena

Ubytování (Vila) Villa Elena. Situated in Štinjan, Villa Elena features accommodation with a private pool. Ubytování Villa Elena se nachází ve městě Štinjan (Chorvatsko - Istrie).

Villa Valery

Villa Valery

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Valery. Villa Valery is located in Štinjan. The air-conditioned accommodation is 49 km from Rabac, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytování Villa Valery se nachází ve městě Štinjan (Chorvatsko - Istrie).