Hledat

Ubytování

Villa Adria Apartmány

Pakline 65, 21335 Brist, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Villa Adria. Villa Adria se nachází v Bristu a nabízí bezplatné Wi-Fi a ubytování s kuchyňským koutem, terasou a posezením. Ubytování Villa Adria se nachází ve městě Brist (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Popis ubytování Villa Adria

Villa Adria je vzdálená 39 km od Makarské a 47 km od Bašky Vody. Využívat lze gril. K dispozici je mikrovlnná trouba, toustovač, lednice a rychlovarná konvice. Hosté mohou relaxovat v zahradě. Villa Adria se nachází v Bristu a nabízí bezplatné Wi-Fi a ubytování s kuchyňským koutem, terasou a posezením. Apartmány mají patio, TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu se sprchou a fénem.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Pláž
 • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Villa Adria

 • Prostory vhodné na piknik
 • Venkovní nábytek
 • Pláž
 • Sluneční terasa
 • Gril
 • Terasa
 • Zahrada
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Aquapark Mimo ubytování
 • Potápění Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Pěší turistika Mimo ubytování
 • Jízda na kanoích Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Windsurfing Mimo ubytování
 • Rybaření Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Tenisový kurt Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Parkovací garáž
 • Parkování na ulici
 • Hlídané parkoviště
 • Fax/kopírka
 • Klimatizace
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Zvuková izolace
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Brist

Apartments Sunrise

9,8

Apartments Sunrise

Ubytování (Apartmány) Apartments Sunrise. Situated in Brist, 33 km from Tučepi, Apartments Sunrise features a garden and free WiFi. Ubytování Apartments Sunrise se nachází ve městě Brist (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Villa Zlatko

9,8

Villa Zlatko

Ubytování (Apartmány) Villa Zlatko. Vila Zlatko se nachází na pláži v Bristu a nabízí zahradu, výhled na moře a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa Zlatko se nachází ve městě Brist (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Zvonik

9,7

Apartments Zvonik

Ubytování (Apartmány) Apartments Zvonik. Apartmány Zvonik se nachází ve vesnici Brist, 50 km od Neumu. Nabízí terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Zvonik se nachází ve městě Brist (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Martina Brist

9,7

Apartments Martina Brist

Ubytování (Penzion) Apartments Martina Brist. Apartments Martina Brist se nachází v Bristu u pláže. Nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Martina Brist se nachází ve městě Brist (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartman Sea view

9,7

Apartman Sea view

Ubytování (Penzion) Apartman Sea view. Apartman Sea View nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartman Sea view se nachází ve městě Brist (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Kathi

9,4

Pension Kathi

Ubytování (Penzion) Pension Kathi. Pension Kathi se nachází ve městě Brist a nabízí zahradu a terasu. Ve všech pokojích je vlastní koupelna se satelitní TV s plochou obrazovkou. Ubytování Pension Kathi se nachází ve městě Brist (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 510 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Maric Rooms

9,4

Pension Maric Rooms

Ubytování (Penzion) Pension Maric Rooms. Penzion Marić Rooms se nachází v obci Brist a nabízí zahradu, sdílený lounge, gril i zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Pension Maric Rooms se nachází ve městě Brist (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 637 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Pansion Franka

9,4

Apartments Pansion Franka

Ubytování (Apartmány) Apartments Pansion Franka. Apartmány Pansion Franka se nachází v Bristu, 32 km od města Tučepi. Nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Pansion Franka se nachází ve městě Brist (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Vrisak

9,4

Apartments Vrisak

Ubytování (Apartmány) Apartments Vrisak. Apartments Vrisak se nachází v Bristu, 33 km od Tučepi. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Vrisak se nachází ve městě Brist (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Tina

9,4

Apartments Tina

Ubytování (Apartmány) Apartments Tina. Situated in Brist, 49 km from Neum, Apartments Tina features a garden and free WiFi. Ubytování Apartments Tina se nachází ve městě Brist (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 668 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Anka

9,3

Apartment Anka

Ubytování (Apartmány) Apartment Anka. Apartment Anka se nachází v Bristu, 50 km od Neumu. Nnabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Anka se nachází ve městě Brist (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Alexa

9,3

Apartments Alexa

Ubytování (Apartmány) Apartments Alexa. Apartments Alexa se nachází v Bristu, 49 km od Neumu. Nabízí zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Alexa se nachází ve městě Brist (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 918 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Lukić

9,3

Apartmani Lukić

Ubytování (Apartmány) Apartmani Lukić. Apartmány Lukić se nachází v Bristu, 50 km od Neumu, a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Lukić se nachází ve městě Brist (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

APARTMANI M&M

9,2

APARTMANI M&M

Ubytování (Aparthotel) APARTMANI M&M. Apartmani M&M se nachází v Bristu, 50 km od Neumu, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování APARTMANI M&M se nachází ve městě Brist (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 137 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Ivica Mateljak

9,2

Apartments Ivica Mateljak

Ubytování (Apartmány) Apartments Ivica Mateljak. Apartmány Ivica Mateljak se nachází v Bristu, 33 km od Tučepi, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Ivica Mateljak se nachází ve městě Brist (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Mladenka

9,1

Apartments Mladenka

Ubytování (Apartmány) Apartments Mladenka. Apartmány Mladenka se nachází v Bristu, 33 km od Tučepi. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Mladenka se nachází ve městě Brist (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments VN

8,9

Apartments VN

Ubytování (Apartmány) Apartments VN. Apartments VN se nachází v Bristu a nabízí apartmány s výhledem na moře a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments VN se nachází ve městě Brist (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 663 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Tilda

8,9

Apartments Tilda

Ubytování (Apartmány) Apartments Tilda. Apartments Tilda je situován v malém turistickém městečku Brist, pouhých 60 metrů od oblázkové pláže, a je obklopen zahradou s tradiční dalmatskou zelení. Ubytování Apartments Tilda se nachází ve městě Brist (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Mimoza

8,9

Apartments Mimoza

Ubytování (Apartmány) Apartments Mimoza. Apartmány Mimoza se nacházejí u pláže v obci Brist, 30 km od Međugorje, a poskytují terasu a výhled na moře. Makarská je vzdálená 32 km odtud. Ubytování Apartments Mimoza se nachází ve městě Brist (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Lucija

8,6

Apartment Lucija

Ubytování (Apartmány) Apartment Lucija. Apartmány Lucija se nachází v Bristu, 49 km od Neumu, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Lucija se nachází ve městě Brist (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Nina Brist

8,6

Apartment Nina Brist

Ubytování (Apartmán) Apartment Nina Brist. Apartment Nina Brist se nachází v Bristu ve Splitsko-dalmatské župě, 33 km od Tučepi. Ubytování Apartment Nina Brist se nachází ve městě Brist (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Villa Marta

7,7

Villa Marta

Ubytování (Penzion) Villa Marta. Villa Marta is situated in Brist. There is a barbecue and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Villa Marta se nachází ve městě Brist (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartmani Ankora

7,6

Apartmani Ankora

Ubytování (Apartmány) Apartmani Ankora. Apartmani Ankora se nacházejí ve vesnici Brist, 50 km od města Neum. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Ankora se nachází ve městě Brist (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 790 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Brist 11039b

7

Apartment Brist 11039b

Ubytování (Penzion) Apartment Brist 11039b. Apartment Brist 11039b se nachází v Bristu, 39 km od letoviska Makarska, a nabízí klimatizaci, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Brist 11039b se nachází ve městě Brist (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Brist (641)

Apartment Brist (641)

Ubytování (Apartmán) Apartment Brist (641). Apartmán Brist (641) se nachází v městečku Brist a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi a výhled na moře. K dispozici je také balkon. Ubytování Apartment Brist (641) se nachází ve městě Brist (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Color Apartmani Miošić

Color Apartmani Miošić

Ubytování (Privát) Color Apartmani Miošić. Color Apartmani Miošić se nachází v Bristu a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Color Apartmani Miošić se nachází ve městě Brist (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Vila Pinet

Vila Pinet

Ubytování (Apartmány) Vila Pinet. Vila Pinet se nachází v malé obci Brist, 49 km od města Neum. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Vila Pinet se nachází ve městě Brist (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 479 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments by the sea Brist (Makarska) - 11078

Apartments by the sea Brist (Makarska) - 11078

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Brist (Makarska) - 11078. Apartments by the sea Brist (Makarska) - 11078 is a 3-star property situated in Brist. All rooms boast a kitchen and a private bathroom. Ubytování Apartments by the sea Brist (Makarska) - 11078 se nachází ve městě Brist (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments by the sea Brist (Makarska) - 15465

Apartments by the sea Brist (Makarska) - 15465

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Brist (Makarska) - 15465. Apartmán Brist 15465b se nachází v Bristu. Nabízí Wi-Fi zdarma a posezení. Chaty mají balkon, TV a koupelnu se sprchou. Ubytování Apartments by the sea Brist (Makarska) - 15465 se nachází ve městě Brist (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments and rooms with a swimming pool Brist (Makarska) - 15620

Apartments and rooms with a swimming pool Brist (Makarska) - 15620

Ubytování (Penzion) Apartments and rooms with a swimming pool Brist (Makarska) - 15620. Apartments and rooms with a swimming pool Brist (Makarska) - 15620 provides air-conditioned accommodation in Brist. Ubytování Apartments and rooms with a swimming pool Brist (Makarska) - 15620 se nachází ve městě Brist (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Renata

Apartment Renata

Ubytování (Apartmán) Apartment Renata. Set in Brist in the Split-Dalmatia County region, Apartment Renata features a terrace and sea views. Ubytování Apartment Renata se nachází ve městě Brist (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Mira

Apartments Mira

Ubytování (Apartmány) Apartments Mira. Apartmány Mira se nachází ve vesnici Brist, 32 km od Tučepi, a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Mira se nachází ve městě Brist (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Mio

Apartments Mio

Ubytování (Apartmány) Apartments Mio. Set in Brist, 49 km from Neum, Apartments Mio offers a terrace and free WiFi. Ubytování Apartments Mio se nachází ve městě Brist (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 607 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Kate

Apartments Kate

Ubytování (Apartmány) Apartments Kate. Apartments Kate se nachází v Bristu ve Splitsko-dalmatské župě. Nabízí bezplatné parkování. Ubytování Apartments Kate se nachází ve městě Brist (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 097 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments M&F

Apartments M&F

Ubytování (Apartmány) Apartments M&F. Apartmány M&F se nacházejí v Bristu. Nabízejí Wi-Fi zdarma a ubytování s kuchyní, posezením a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Apartments M&F se nachází ve městě Brist (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 428 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment in Brist with Air condition, WIFI (3772-10)

Apartment in Brist with Air condition, WIFI (3772-10)

Ubytování (Apartmán) Apartment in Brist with Air condition, WIFI (3772-10). Apartment in Brist with Air condition, WIFI (3772-10) is set in Brist. The air-conditioned accommodation is 33 km from Tučepi. Ubytování Apartment in Brist with Air condition, WIFI (3772-10) se nachází ve městě Brist (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 943 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment in Brist with Seaview, Loggia, Air condition, WIFI (3772-2)

Apartment in Brist with Seaview, Loggia, Air condition, WIFI (3772-2)

Ubytování (Apartmán) Apartment in Brist with Seaview, Loggia, Air condition, WIFI (3772-2). Apartment in Brist with Seaview, Loggia, Air condition, WIFI (3772-2) is located in Brist. The air-conditioned accommodation is 33 km from Tučepi. Ubytování Apartment in Brist with Seaview, Loggia, Air condition, WIFI (3772-2) se nachází ve městě Brist (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 110 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Damjan

Apartments Damjan

Ubytování (Apartmány) Apartments Damjan. Apartmán Damjan se nachází v Bristu ve Splitsko-dalmatské župě. Nabízí terasu, plně vybavený kuchyňský kout a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Damjan se nachází ve městě Brist (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Hotel Riva

Hotel Riva

Ubytování (Hotel) Hotel Riva. Located in Brist, Hotel Riva features a restaurant, free bikes, bar, and free WiFi throughout the property. Ubytování Hotel Riva se nachází ve městě Brist (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 432 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Anastasia

Villa Anastasia

Ubytování (Apartmán) Villa Anastasia. Villa Anastasia se nachází v obci Brist, 49 km od města Neum. Apartmán má 1 samostatnou ložnici, 1 koupelnu a obývací pokoj. Ubytování Villa Anastasia se nachází ve městě Brist (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 444 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments by the sea Brist, Makarska - 18096

Apartments by the sea Brist, Makarska - 18096

Ubytování (Apartmány) Apartments by the sea Brist, Makarska - 18096. Apartments by the sea Brist, Makarska - 18096 has sea views, free WiFi and free private parking, situated in Brist, 50 metres from Ravanje Beach. Ubytování Apartments by the sea Brist, Makarska - 18096 se nachází ve městě Brist (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 546 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Stana 3

Apartman Stana 3

Ubytování (Apartmán) Apartman Stana 3. Apartman Stana 3 is located in Brist. The accommodation is 47 km from Mostar. The apartment also provides guests with 1 bathroom. Ubytování Apartman Stana 3 se nachází ve městě Brist (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 800 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Brist 15465a

Apartment Brist 15465a

Ubytování (Apartmán) Apartment Brist 15465a. Apartment Brist 15465a se nachází v obci Brist a nabízí ubytování s balkonem, plně vybavenou kuchyň a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Brist 15465a se nachází ve městě Brist (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Brist 11078b

Apartment Brist 11078b

Ubytování (Apartmán) Apartment Brist 11078b. Tento klimatizovaný apartmán se nachází ve městě Brist, 30 km od Medžugorje a 32 km od Makarské. Ubytování Apartment Brist 11078b se nachází ve městě Brist (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Brist 11078c

Apartment Brist 11078c

Ubytování (Apartmán) Apartment Brist 11078c. Located in Brist in the Split-Dalmatia County region, Apartment Brist 11078c features a balcony and sea views. Ubytování Apartment Brist 11078c se nachází ve městě Brist (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Beach House Buinac

Beach House Buinac

Ubytování (Apartmány) Beach House Buinac. Beach House Buinac se nachází v obci Brist, 33 km od Tučepi. Nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Beach House Buinac se nachází ve městě Brist (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment in Brist with Terrace, Air condition, WIFI (3772-3)

Apartment in Brist with Terrace, Air condition, WIFI (3772-3)

Ubytování (Apartmán) Apartment in Brist with Terrace, Air condition, WIFI (3772-3). Set in Brist, Apartment in Brist with Terrace, Air condition, WIFI (3772-3) offers accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Apartment in Brist with Terrace, Air condition, WIFI (3772-3) se nachází ve městě Brist (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 039 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment in Brist with Balcony, Air condition, WIFI (3772-6)

Apartment in Brist with Balcony, Air condition, WIFI (3772-6)

Ubytování (Apartmán) Apartment in Brist with Balcony, Air condition, WIFI (3772-6). Apartment in Brist with Balcony, Air condition, WIFI (3772-6) is located in Brist. The air-conditioned accommodation is 33 km from Tučepi. Ubytování Apartment in Brist with Balcony, Air condition, WIFI (3772-6) se nachází ve městě Brist (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 753 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment in Brist with Seaview, Terrace, Air condition, WIFI (3772-8)

Apartment in Brist with Seaview, Terrace, Air condition, WIFI (3772-8)

Ubytování (Apartmán) Apartment in Brist with Seaview, Terrace, Air condition, WIFI (3772-8). Apartment in Brist with Seaview, Terrace, Air condition, WIFI (3772-8) is situated in Brist. The air-conditioned accommodation is 33 km from Tučepi. Ubytování Apartment in Brist with Seaview, Terrace, Air condition, WIFI (3772-8) se nachází ve městě Brist (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 084 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Dominko

Apartments Dominko

Ubytování (Apartmány) Apartments Dominko. Apartmány Dominko se nachází v obci Brist a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení. Součástí apartmánů je kuchyňský kout a také posezení s TV. Ubytování Apartments Dominko se nachází ve městě Brist (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Jure

Apartment Jure

Ubytování (Apartmán) Apartment Jure. Apartmán Jure s klimatizací a bezplatným Wi-Fi se nachází v obci Brist. Ubytování Apartment Jure se nachází ve městě Brist (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).