Hledat

Ubytování

Vila Starý mlýn Penzion

Český Dub II, Proseč, 463 43, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Penzion) Vila Starý mlýn. Vila Starý mlýn se nachází v Proseči a nabízí bar, zahradu a terasu. Výhled směřuje do zahrady. Pokoje mají šatní skříň. Ubytování Vila Starý mlýn se nachází ve městě Proseč pod Ještědem (Česko - Liberecký kraj).

Popis ubytování Vila Starý mlýn

Vila Starý mlýn poskytuje pokoje s vlastní koupelnou a ložním prádlem. Výhled směřuje do zahrady. Vila Starý mlýn se nachází v Proseči a nabízí bar, zahradu a terasu. Kurort Oybin je vzdálený 26 km a Szklarska Poręba 40 km. Na letiště Václava Havla Praha je to 82 km. Pokoje mají šatní skříň.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • 1 bazén
  • Bar

Jiná ubytování ve městě Proseč pod Ještědem

Chalupa pod Ještědem

Chalupa pod Ještědem

Ubytování (Apartmán) Chalupa pod Ještědem. Set in Světlá pod Ještědem in the Liberec region, Chalupa pod Ještědem has a balcony and garden views. The accommodation is 43 km from Špindlerův Mlýn. Ubytování Chalupa pod Ještědem se nachází ve městě Proseč pod Ještědem (Česko - Liberecký kraj).

Chalupa pod Ještědem

Chalupa pod Ještědem

Ubytování (Apartmán) Chalupa pod Ještědem. Offering free WiFi and garden views, Chalupa pod Ještědem is an accommodation located in Světlá pod Ještědem. Ubytování Chalupa pod Ještědem se nachází ve městě Proseč pod Ještědem (Česko - Liberecký kraj).

U Mikeše

U Mikeše

Ubytování (Prázdninový dům) U Mikeše. U Mikeše se nachází v Proseči, 49 km od Rokytnice nad Jizerou. Ubytování U Mikeše se nachází ve městě Proseč pod Ještědem (Česko - Liberecký kraj).

Treehouse pod Jestedem

Treehouse pod Jestedem

Ubytování (Chata) Treehouse pod Jestedem. Treehouse Pod Ještědem nabízí ubytování s terasou ve Světlé pod Ještědem, 10 km od sjezdovek Staré Pláně a Pláně. Ubytování Treehouse pod Jestedem se nachází ve městě Proseč pod Ještědem (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Chata Treehouse pod Jestedem nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.