Hledat

Ubytování

Vila Mara Apartmány

86 Put Gradine, 21224 Trogir, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Vila Mara. Vila Mara se nachází v Trogiru, 1,1 km od pláže Sv. Križ a 1,2 km od pláže Pantan. Ubytování Vila Mara se nachází ve městě Mastrinka (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Popis ubytování Vila Mara

V ubytování Vila Mara máte nárok na slevu Genius! Stačí se přihlásit a můžete ušetřit. K dispozici je varná deska a rychlovarná konvice. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a přístupem do zahrady s terasou. Križ a 1,2 km od pláže Pantan. Toto ubytování se nachází 1 minutu chůze od pláže. Apartmán má terasu, výhled na město, posezení, TV s plochou obrazovkou, plně vybavenou kuchyň s mikrovlnnou troubou a lednicí a vlastní koupelnu se sprchou. Na letiště Split jsou to 3 km. Vila Mara stojí 1,3 km od veřejné pláže a 2,1 km od trogirského autobusového nádraží. Vila Mara se nachází v Trogiru, 1,1 km od pláže Sv.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma
  • Wi- Fi zdarma
  • Pláž
  • Rodinné pokoje
  • Nekuřácké pokoje
  • Terasa

Jiná ubytování ve městě Mastrinka

Apartment Matea

10

Apartment Matea

Ubytování (Apartmán) Apartment Matea. Set in Trogir, 3.1 km from The Cathedral of St. Lawrence and 3.2 km from Radovan's Portal, Apartment Matea offers a garden and air conditioning. Ubytování Apartment Matea se nachází ve městě Mastrinka (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Luxury Apartment Hilary

10

Luxury Apartment Hilary

Ubytování (Apartmán) Luxury Apartment Hilary. Luxury Apartment Hilary se nachází v Trogiru a nabízí ubytování s vlastním bazénem, balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování Luxury Apartment Hilary se nachází ve městě Mastrinka (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 981 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ivana

9,9

Apartment Ivana

Ubytování (Apartmán) Apartment Ivana. Set just 3.1 km from The Cathedral of St. Lawrence, Apartment Ivana offers accommodation in Trogir with access to a shared lounge, a garden, as well as a... Ubytování Apartment Ivana se nachází ve městě Mastrinka (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Holiday Home Chill

9,9

Holiday Home Chill

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Chill. Prázdninový dům Chill se nachází u pláže v Trogiru, 2,3 km od katedrály sv. Vavřince i od Radovanova portálu. Ubytování Holiday Home Chill se nachází ve městě Mastrinka (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Ružica

9,8

Apartment Ružica

Ubytování (Apartmán) Apartment Ružica. Apartmán Ružica se nachází v letovisku Mastrinka v Trogiru, 2,9 km od autobusového nádraží Trogir, a nabízí ubytování s grilem. Ubytování Apartment Ružica se nachází ve městě Mastrinka (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartmani Desa

9,8

Apartmani Desa

Ubytování (Apartmán) Apartmani Desa. Boasting sea views, Apartmani Desa features accommodation with a balcony and a kettle, around 2.7 km from Radovan's Portal. Ubytování Apartmani Desa se nachází ve městě Mastrinka (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Ugrina

9,8

Apartment Ugrina

Ubytování (Apartmány) Apartment Ugrina. Apartmány Ugrina jsou apartmány s Wi-Fi zdarma, posezením, TV s plochou obrazovkou a kuchyní situované v Trogiru. Ubytování Apartment Ugrina se nachází ve městě Mastrinka (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartmani Gaby

9,8

Apartmani Gaby

Ubytování (Penzion) Apartmani Gaby. Situated in Trogir, within 1.7 km of Pantan Beach and 2. Ubytování Apartmani Gaby se nachází ve městě Mastrinka (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Z&E

9,8

Apartment Z&E

Ubytování (Apartmán) Apartment Z&E. Just 200 metres from the beach and 2.3 km from the UNESCO-listed historic core of Trogir, Apartment Z&E offers self-catering accommodation featuring air... Ubytování Apartment Z&E se nachází ve městě Mastrinka (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartman Katarina

9,8

Apartman Katarina

Ubytování (Apartmán) Apartman Katarina. Located in Trogir, 3.2 km from The Cathedral of St. Lawrence and 3.3 km from Radovan's Portal, Apartman Katarina offers a garden and air conditioning. Ubytování Apartman Katarina se nachází ve městě Mastrinka (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Mandaric

9,7

Apartments Mandaric

Ubytování (Apartmány) Apartments Mandaric. Situated in Trogir in the Split-Dalmatia County region and The Cathedral of St. Lawrence reachable within 2. Ubytování Apartments Mandaric se nachází ve městě Mastrinka (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Sea Star

9,7

Apartment Sea Star

Ubytování (Apartmán) Apartment Sea Star. Located in Trogir, 1.8 km from Pantan Beach and 2.1 km from Mavarstica Beach, Apartment Sea Star offers a seasonal outdoor swimming pool and air... Ubytování Apartment Sea Star se nachází ve městě Mastrinka (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 958 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ideal family apartment near sea / TROGIR

9,7

Ideal family apartment near sea / TROGIR

Ubytování (Apartmán) Ideal family apartment near sea / TROGIR. Set in Trogir, 2.2 km from Trogir City Hall and 2.3 km from Church of St. Ubytování Ideal family apartment near sea / TROGIR se nachází ve městě Mastrinka (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Barba

9,6

Apartments Barba

Ubytování (Apartmány) Apartments Barba. Located in Trogir in the Split-Dalmatia County region and The Cathedral of St. Lawrence reachable within 2. Ubytování Apartments Barba se nachází ve městě Mastrinka (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 602 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Kristina

9,6

Apartment Kristina

Ubytování (Apartmán) Apartment Kristina. Featuring sea views, Apartment Kristina provides accommodation with a garden and a balcony, around 3.8 km from Radovan's Portal. Ubytování Apartment Kristina se nachází ve městě Mastrinka (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartman Mia

9,6

Apartman Mia

Ubytování (Apartmány) Apartman Mia. Featuring a garden, Apartman Mia is situated in the Mastrinka district of Trogir, 3.3 km from The Cathedral of St. Lawrence and 3. Ubytování Apartman Mia se nachází ve městě Mastrinka (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 771 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Nina

9,6

Apartmani Nina

Ubytování (Apartmány) Apartmani Nina. Apartmani Nina has air-conditioned guest accommodation in Trogir, 3.4 km from The Cathedral of St. Lawrence, 3.4 km from Radovan's Portal and 3. Ubytování Apartmani Nina se nachází ve městě Mastrinka (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Marino

9,6

Apartments Marino

Ubytování (Apartmány) Apartments Marino. Located in Trogir in the Split-Dalmatia County region and The Cathedral of St. Lawrence reachable within 3. Ubytování Apartments Marino se nachází ve městě Mastrinka (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 770 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Vongula

9,6

Apartments Vongula

Ubytování (Apartmány) Apartments Vongula. Situated in Trogir in the Split-Dalmatia County region and Sv. Ubytování Apartments Vongula se nachází ve městě Mastrinka (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Villa Franda

9,5

Villa Franda

Ubytování (Apartmány) Villa Franda. Set in Trogir in the Split-Dalmatia County region, with Sv. Križ Beach and Krčića Beach nearby, Villa Franda offers accommodation with free private... Ubytování Villa Franda se nachází ve městě Mastrinka (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Villa Sun

9,5

Villa Sun

Ubytování (Bed and breakfast) Villa Sun. Located within the Mastrinka district in Trogir, Villa Sun has air conditioning, a terrace, and sea views. Ubytování Villa Sun se nachází ve městě Mastrinka (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 138 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Nikica

9,5

Apartment Nikica

Ubytování (Apartmány) Apartment Nikica. Apartment Nikica se nachází v Trogiru, 3,2 km od katedrály svatého Vavřince. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma a zahradu s grilem. Ubytování Apartment Nikica se nachází ve městě Mastrinka (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 720 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Slavica

9,5

Apartments Slavica

Ubytování (Apartmány) Apartments Slavica. Apartments Slavica se nachází v Trogiru, 2,9 km od katedrály sv. Vavřince a místního autobusového nádraží. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Slavica se nachází ve městě Mastrinka (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 414 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Tina

9,5

Apartment Tina

Ubytování (Apartmán) Apartment Tina. Featuring garden views, Apartment Tina offers accommodation with a terrace and a coffee machine, around 3.5 km from The Cathedral of St. Lawrence. Ubytování Apartment Tina se nachází ve městě Mastrinka (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 893 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments ITD

9,5

Apartments ITD

Ubytování (Apartmány) Apartments ITD. Apartments ITD se nachází v Trogiru, 2,9 km od katedrály svatého Vavřince a autobusového nádraží. Nabízí venkovní gril a výhled na moře. Ubytování Apartments ITD se nachází ve městě Mastrinka (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Andric

9,5

Villa Andric

Ubytování (Apartmány) Villa Andric. Villa Andric se nachází 3,1 km od katedrály svatého Vavřince a 3,2 km od Radovanova portálu. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Villa Andric se nachází ve městě Mastrinka (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

MarineBlue Apartment

9,4

MarineBlue Apartment

Ubytování (Prázdninový dům) MarineBlue Apartment. MarineBlue Apartment se nachází ve městě Trogir, 2,2 km od katedrály svatého Vavřince. Ubytování MarineBlue Apartment se nachází ve městě Mastrinka (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Dora

9,4

Apartments Dora

Ubytování (Apartmány) Apartments Dora. Apartmány Dora se nacházejí v Trogiru, 3,8 km od hradu Kamerlengo a 3,6 km od trogirské tržnice, a nabízejí ubytování se zdarma dostupným Wi-Fi i zahradu s... Ubytování Apartments Dora se nachází ve městě Mastrinka (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Maca Apartments

9,3

Maca Apartments

Ubytování (Apartmány) Maca Apartments. Tyto klimatizované apartmány s prostornými balkony se nachází pouhých 100 metrů od pláže Arbanija. K vybavení patří posilovna a kamenný gril. Ubytování Maca Apartments se nachází ve městě Mastrinka (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Viljac

9,3

Apartments Viljac

Ubytování (Apartmány) Apartments Viljac. Apartments Viljac se nachází v Trogiru, 200 metrů od nejbližší pláže. Nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Viljac se nachází ve městě Mastrinka (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 724 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Irma Trogir

9,3

Irma Trogir

Ubytování (Apartmán) Irma Trogir. Boasting sea views, Irma Trogir offers accommodation with a balcony and a kettle, around 2.7 km from Radovan's Portal. Ubytování Irma Trogir se nachází ve městě Mastrinka (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

La Gioia

9,2

La Gioia

Ubytování (Apartmán) La Gioia. Tento klimatizovaný apartmán se nachází ve čtvrti Mastrinka v Trogiru, 2,6 km od hlavního trogirského nádraží a 2,7 km od katedrály sv. Vavřince. Ubytování La Gioia se nachází ve městě Mastrinka (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Bluesky

9,2

Apartments Bluesky

Ubytování (Apartmány) Apartments Bluesky. Apartments Bluesky se nachází v Trogiru, 2,7 km od katedrály svatého Vavřince a 2,7 km od portálu Radovan, a nabízí klimatizované pokoje s výhledem na moře... Ubytování Apartments Bluesky se nachází ve městě Mastrinka (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Paradise lux

9,2

Paradise lux

Ubytování (Apartmán) Paradise lux. Apartmán Paradise lux se nachází v Trogiru, 2,7 km od katedrály sv. Vavřince. Ubytování Paradise lux se nachází ve městě Mastrinka (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 428 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment IslandSea - high end retreat with breathtaking sea views

9,2

Apartment IslandSea - high end retreat with breathtaking sea views

Ubytování (Apartmán) Apartment IslandSea - high end retreat with breathtaking sea views. Apartment IslandSea - high end Retreat with úchvatný výhled na moře se nachází u pláže v Trogiru, 1,4 km od pláže Pantan a 1,6 km od veřejné pláže. Ubytování Apartment IslandSea - high end retreat with breathtaking sea views se nachází ve městě Mastrinka (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 844 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Paola

9,1

Apartments Paola

Ubytování (Apartmány) Apartments Paola. Apartmány Paola se nachází 2 km od historického centra Trogiru, zapsaného na seznamu UNESCO, a pouhých 170 metrů od pláže. Ubytování Apartments Paola se nachází ve městě Mastrinka (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Slanada

9,1

Apartments Slanada

Ubytování (Apartmány) Apartments Slanada. Apartments Slanada leží 150 metrů od pláže v obci Mastrinka na ostrově Čiovo a může se pochlubit panoramatickým výhledem na záliv Kaštela. Ubytování Apartments Slanada se nachází ve městě Mastrinka (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Palace View

9

Palace View

Ubytování (Apartmány) Palace View. Only 100 metres from the beach, Palace View is quietly set on Čiovo Island, 2.5 km from the UNESCO-protected town of Trogir. Ubytování Palace View se nachází ve městě Mastrinka (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Blue View Apartments

9

Blue View Apartments

Ubytování (Apartmány) Blue View Apartments. Blue View Apartments je dům s klimatizovanými apartmány a studii situovaný na klidném místě na ostrově Čiovo, jen 100 metrů od oblázkové pláže. Ubytování Blue View Apartments se nachází ve městě Mastrinka (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Lovro by the sea ( 10m )

8,9

Apartment Lovro by the sea ( 10m )

Ubytování (Apartmán) Apartment Lovro by the sea ( 10m ). Apartment Maravić by the sea ( 10m ) se nachází v budově z roku 1980 v Mastrince v Trogiru, 2,7 km od katedrály svatého Vavřince i od Radovanova portálu. Ubytování Apartment Lovro by the sea ( 10m ) se nachází ve městě Mastrinka (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartmani Katarina

8,9

Apartmani Katarina

Ubytování (Apartmány) Apartmani Katarina. Apartmani Katarina se nachází v Trogiru ve Splitsko-dalmatské župě, nedaleko pláží Sv. Križ a Krčića. Nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Apartmani Katarina se nachází ve městě Mastrinka (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Vila Mateja

8,9

Vila Mateja

Ubytování (Apartmány) Vila Mateja. Vila Mateja se nachází v Trogiru, 2 km od zdejšího autobusového nádraží, a nabízí ubytování s TV a kuchyňským koutem. Ubytování Vila Mateja se nachází ve městě Mastrinka (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Holiday Gavric

8,8

Apartments Holiday Gavric

Ubytování (Apartmány) Apartments Holiday Gavric. Set 1 km from Sv. Križ Beach, Apartments Holiday Gavric offers a garden, and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartments Holiday Gavric se nachází ve městě Mastrinka (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Culjak

8,8

Apartments Culjak

Ubytování (Apartmány) Apartments Culjak. Apartments Culjak se nacházejí ve městě Mastrinka. Jsou vzdálené pouhých 300 metrů od pláže a 3 km od centra Trogiru. Ubytování Apartments Culjak se nachází ve městě Mastrinka (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 089 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fratelli apartments

8,8

Fratelli apartments

Ubytování (Apartmány) Fratelli apartments. Fratelli apartments features sea views, free WiFi and free private parking, located in Trogir, 3.3 km from The Cathedral of St. Lawrence. Ubytování Fratelli apartments se nachází ve městě Mastrinka (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 262 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Villa Mila Mastrinka

8,7

Apartments Villa Mila Mastrinka

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Mila Mastrinka. Apartments Vila Mila se nachází v Trogiru a nabízí zahradu a gril. Katedrála sv. Vavřince je vzdálená 2,9 km. Ubytování Apartments Villa Mila Mastrinka se nachází ve městě Mastrinka (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Ivica

8,7

Apartments Ivica

Ubytování (Apartmány) Apartments Ivica. Apartments Ivica features air-conditioned guest accommodation in Trogir, 2.1 km from The Cathedral of St. Lawrence, 2.2 km from Radovan's Portal and 2. Ubytování Apartments Ivica se nachází ve městě Mastrinka (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 428 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Villa Bayview

8,4

Apartments Villa Bayview

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Bayview. Tato moderní vila v obci Arbanija skýtá bazény s výhledem na Jaderské moře a zátoku ostrova Čiovo. Pláž je 230 metrů daleko od Villa Bayview. Ubytování Apartments Villa Bayview se nachází ve městě Mastrinka (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 298 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rooms Aladino

8,4

Rooms Aladino

Ubytování (Bed and breakfast) Rooms Aladino. Rooms Aladino se nachází v Trogiru, 3,4 km od katedrály sv. Vavřince, a nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi a zázemí pro grilování. Ubytování Rooms Aladino se nachází ve městě Mastrinka (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 994 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Ante

8,4

Apartman Ante

Ubytování (Apartmán) Apartman Ante. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Apartman Ante is located in Trogir. Ubytování Apartman Ante se nachází ve městě Mastrinka (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Bayview (TGR315)

8

Apartment Bayview (TGR315)

Ubytování (Apartmán) Apartment Bayview (TGR315). Anlage mit Pool (315) se nachází v Trogiru, 3,2 km od katedrály sv. Vavřince. Ubytování má kuchyňský kout se sporákem, topinkovačem, lednicí a kávovarem. Ubytování Apartment Bayview (TGR315) se nachází ve městě Mastrinka (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).