Hledat

Ubytování

Valley-View Apartment in Patergassen with Balcony Apartmán

9564 Patergassen, Rakousko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Valley-View Apartment in Patergassen with Balcony. Valley-View Apartment in Patergassen with Balcony is located in Patergassen. The accommodation is 3.8 km from Bad Kleinkirchheim. Ubytování Valley-View Apartment in Patergassen with Balcony se nachází ve městě Patergassen (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 239 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Valley-View Apartment in Patergassen with Balcony

Villach is 22 km from the apartment, while Klagenfurt is 41 km away. The property includes a living room with a TV. 8 km from Bad Kleinkirchheim. The nearest airport is Klagenfurt Airport, 41 km from the property. The accommodation is 3. The accommodation is equipped with a kitchen. Valley-View Apartment in Patergassen with Balcony is located in Patergassen.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Domácí zvířata povolena
 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Valley-View Apartment in Patergassen with Balcony

 • Zdarma! Veřejné parkování je možné zdarma na přilehlém místě (rezervace není nutná).
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Kávovar
 • Lednička
 • Povlečení
 • Ručníky
 • Sprcha
 • Vlastní koupelna
 • TV
 • Domácí zvířata jsou povolena na požádání, za případný poplatek.

Jiná ubytování ve městě Patergassen

Leebhof

9,7

Leebhof

Ubytování (Farma) Leebhof. Farma Leebhof s 500letou historií leží v nadmořské výšce 1 067 metrů n. m. v korutanském pohoří Nockberge, 1 km od obce Patergassen. Ubytování Leebhof se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 369 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Zedlacher

9,7

Ferienwohnung Zedlacher

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Zedlacher. Familienferienwohnung Zedlacher se nachází v Patergassenu. Můžete se zde věnovat lyžování. Ubytování Ferienwohnung Zedlacher se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 571 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Althoelbling

9,5

Ferienwohnung Althoelbling

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Althoelbling. Tento apartmán se nachází 6 km Bad Kleinkirchheimu. Nabízí terasu, zahradu se zázemím pro grilování, sluneční terasu, výhled na hory a neplacené soukromé... Ubytování Ferienwohnung Althoelbling se nachází ve městě 9 Mitterdorf (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 856 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hof Wieser

9,5

Hof Wieser

Ubytování (Farma) Hof Wieser. Situated in Patergassen in the Carinthia region and Hirschsprunglift reachable within 5 km, Hof Wieser features accommodation with free WiFi, a children's... Ubytování Hof Wieser se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 370 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Kärntnerhaus I

9,5

Apartment Kärntnerhaus I

Ubytování (Apartmány) Apartment Kärntnerhaus I. Apartment Kärntnerhaus I jsou apartmány a restaurace s terasou s panoramatickým výhledem na okolní hory situované v obci Patergassen, pouhých 400 metrů od... Ubytování Apartment Kärntnerhaus I se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 731 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Almdorf Seinerzeit

9,4

Almdorf Seinerzeit

Ubytování (Rezort) Almdorf Seinerzeit. Almdorf Seinerzeit nabízí ubytování v tradičních alpských chatách na krásném místě asi 1400 metrů nad mořem v pohoří Nockberge v Korutanech. Ubytování Almdorf Seinerzeit se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 327 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Matlhof

9,4

Matlhof

Ubytování (Farma) Matlhof. Matlhof se nachází v regionu Nockberge v obci Patergassen a nabízí pobyt na biofarmě s bezplatným Wi-Fi, saunou ze švýcarské borovice, dětským hřištěm a... Ubytování Matlhof se nachází ve městě Patergassen (Rakousko - Korutany).

Ferienwohnung Weißmann

9,4

Ferienwohnung Weißmann

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Weißmann. Apartmán Ferienwohnung Weißmann se nachází v obci Patergassen, 5 km od lyžařského střediska Bad Kleinkirchheim, zázemí pro curling, tenisového kurtu i... Ubytování Ferienwohnung Weißmann se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 498 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Leeb

9,3

Ferienhaus Leeb

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Leeb. Ferienhaus Leeb se nachází v Patergassenu. Nabízí výhled na hory, Wi-Fi zdarma a zázemí pro grilování. Ubytování Ferienhaus Leeb se nachází ve městě Sankt Margarethen 18 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 870 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Payr

9,3

Ferienwohnung Payr

Ubytování (Farma) Ferienwohnung Payr. Ferienwohnung Payr nabízí ubytování v soukromí s možností pobytu s domácími mazlíčky v Patergassenu, 5 km od Bad Kleinkirchheimu. Ubytování Ferienwohnung Payr se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Almhaus Weißmann

9

Almhaus Weißmann

Ubytování (Apartmány) Almhaus Weißmann. Almhaus Weißmann se nachází 4 minuty chůze od jezera Falkertsee, lyžařského vleku, lyžařské oblasti Falkert, sáňkařské dráhy, lyžařské školy a běžeckých... Ubytování Almhaus Weißmann se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 633 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Blommen

8,8

Ferienhaus Blommen

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Blommen. Ferienhaus Blommen se nachází v domě z roku 1991 v Patergassenu, 13 km od vleků Hirschsprunglift a Muldenlift, a nabízí ubytování s kuchyní a bezplatným... Ubytování Ferienhaus Blommen se nachází ve městě Falkertsee 100 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 172 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Quercus Appartements

8,7

Quercus Appartements

Ubytování (Aparthotel) Quercus Appartements. Quercus Appartements se nachází v obci Ebene Reichenau, jen 15 minut jízdy od lyžařských areálů Bad Kleinkirchheim a Turracher Höhe. Ubytování Quercus Appartements se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 924 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Erlebnis - Hütten Falkert

8,6

Erlebnis - Hütten Falkert

Ubytování (Chata) Erlebnis - Hütten Falkert. Featuring mountain views, Erlebnis - Hütten Falkert features accommodation with a patio and a kettle, around 9 km from Hirschsprunglift. Ubytování Erlebnis - Hütten Falkert se nachází ve městě Falkertsee 57 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 812 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Heidi-Hotel Falkertsee - Kinderhotel

8,2

Heidi-Hotel Falkertsee - Kinderhotel

Ubytování (Hotel) Heidi-Hotel Falkertsee - Kinderhotel. Heidi-Hotel Falkertsee je situován v oblasti Falkert-Patergassen v lyžařském regionu národního parku Nockberge. Ubytování Heidi-Hotel Falkertsee - Kinderhotel se nachází ve městě Patergassen (Rakousko - Korutany).

Appartement Golfblick

8,2

Appartement Golfblick

Ubytování (Apartmán) Appartement Golfblick. Appartement Golfblick nabízí ubytování s možností vlastního stravování v Patergassenu. Ubytování Appartement Golfblick se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 526 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Felber Hütt'n

7,9

Felber Hütt'n

Ubytování (Apartmán) Felber Hütt'n. Tato rustikálně zařízená horská chata stojí v nadmořské výšce 1 750 metrů, jen 100 metrů od lanovky v lyžařském areálu Heidi-Alm a 300 metrů od jezera... Ubytování Felber Hütt'n se nachází ve městě Falkertsee 126 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 235 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxus-Penthouse Skyview / Bad Kleinkirchheim

Luxus-Penthouse Skyview / Bad Kleinkirchheim

Ubytování (Apartmán) Luxus-Penthouse Skyview / Bad Kleinkirchheim. Featuring garden views, Luxus-Penthouse Skyview / Bad Kleinkirchheim features accommodation with a patio and a kettle, around 3.3 km from Muldenlift. Ubytování Luxus-Penthouse Skyview / Bad Kleinkirchheim se nachází ve městě Patergassen (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 247 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Almhütte Badstube

Almhütte Badstube

Ubytování (Prázdninový dům) Almhütte Badstube. Set on a mountain, Almhütte Badstube is very quietly located 10 km from Patergassen, situated at 1,700 metres above sea-level in the Biosphärenpark... Ubytování Almhütte Badstube se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 620 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bogi Hütte -Falkert

Bogi Hütte -Falkert

Ubytování (Chata) Bogi Hütte -Falkert. Situated in Patergassen in the Carinthia region, Bogi Hütte -Falkert has a balcony and garden views. Ubytování Bogi Hütte -Falkert se nachází ve městě Patergassen (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 638 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cosy Apartment in Patergassen near Golf Course

Cosy Apartment in Patergassen near Golf Course

Ubytování (Apartmán) Cosy Apartment in Patergassen near Golf Course. Cosy Apartment in Patergassen near Golf Course is set in Patergassen. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Cosy Apartment in Patergassen near Golf Course se nachází ve městě Patergassen (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 564 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Margaret by ISA AGENTUR

Haus Margaret by ISA AGENTUR

Ubytování (Apartmán) Haus Margaret by ISA AGENTUR. Haus Margaret by ISA AGENTUR se nachází v Patergassenu, 5 km od lyžařských vleků Muldenlift a Hirschsprunglift. Ubytování Haus Margaret by ISA AGENTUR se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 426 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Jeanine by ISA AGENTUR

Chalet Jeanine by ISA AGENTUR

Ubytování (Prázdninový dům) Chalet Jeanine by ISA AGENTUR. Jogl&Giny is located in Patergassen, 4 km from the Bad Kleinkirchheim Ski Area, offering free WiFi access, and a mountain-view terrace and balcony. Ubytování Chalet Jeanine by ISA AGENTUR se nachází ve městě Plass 8 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 151 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Golf Bad Kleinkirchheim

Golf Bad Kleinkirchheim

Ubytování (Prázdninový dům) Golf Bad Kleinkirchheim. Situated in Patergassen in the Carinthia region, Golf Bad Kleinkirchheim features a terrace and mountain views. Ubytování Golf Bad Kleinkirchheim se nachází ve městě Patergassen (Rakousko - Korutany).

Heidi-Chalet

Heidi-Chalet

Ubytování (Chata) Heidi-Chalet. Heidi-Chalet se nachází v obci Patergassen, 13 km od lanovky Hirschsprunglift, v oblasti, kde si můžete užít lyžování. Ubytování Heidi-Chalet se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 179 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Almhaus Moser

Almhaus Moser

Ubytování (Prázdninový dům) Almhaus Moser. Almhaus Moser is located in Patergassen and features ski-to-door access and a garden. Ubytování Almhaus Moser se nachází ve městě Patergassen (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 949 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Weissmann

Apartment Weissmann

Ubytování (Apartmán) Apartment Weissmann. Complete with a garden, Apartment Weissmann is situated in Patergassen, 3.3 km from Hirschsprunglift and 3.3 km from Muldenlift. Ubytování Apartment Weissmann se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 987 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Maria

Ferienhaus Maria

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Maria. Set in Patergassen, this holiday home is situated 7 km from Bad Kleinkirchheim. Ubytování Ferienhaus Maria se nachází ve městě Sankt Margarethen 3 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 454 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Jupiter

Chalet Jupiter

Ubytování (Chata) Chalet Jupiter. Chalet Jupiter in Patergassen features accommodation with free WiFi, 4.2 km from Hirschsprunglift and 4.2 km from Muldenlift. Ubytování Chalet Jupiter se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 486 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Secluded Apartment in Patergassen with Balcony

Secluded Apartment in Patergassen with Balcony

Ubytování (Apartmán) Secluded Apartment in Patergassen with Balcony. Secluded Apartment in Patergassen with Balcony is set in Patergassen. This apartment also has free WiFi. The apartment features a TV. Ubytování Secluded Apartment in Patergassen with Balcony se nachází ve městě Patergassen (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 982 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Almhaus Heidi

Almhaus Heidi

Ubytování (Prázdninový dům) Almhaus Heidi. Almhaus Heidi se nachází v Patergassenu a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Na místě najdete neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Almhaus Heidi se nachází ve městě Patergassen (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 356 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Weissmann

Holiday Home Weissmann

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Weissmann. Situated in Mayerling in the Carinthia region, Holiday Home Weissmann has a terrace and mountain views. Private parking is available on site. Ubytování Holiday Home Weissmann se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 111 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kinderhotel Schneekönig

Kinderhotel Schneekönig

Ubytování (Hotel) Kinderhotel Schneekönig. Located in Patergassen, Kinderhotel Schneekönig features a restaurant, bar, terrace, and free WiFi. The hotel has family rooms. Ubytování Kinderhotel Schneekönig se nachází ve městě Patergassen (Rakousko - Korutany).

Chalet Neunhoeffer

Chalet Neunhoeffer

Ubytování (Chata) Chalet Neunhoeffer. Chata Neunhoeffer se nachází v obci Patergassen, 4,2 km od lyžařských vleků Hirschsprunglift a Muldenlift, a nabízí bezplatné Wi-Fi a terasu. Ubytování Chalet Neunhoeffer se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Chalet Venus

Chalet Venus

Ubytování (Chata) Chalet Venus. Offering free WiFi and mountain views, Chalet Venus is an accommodation set in Patergassen. Ubytování Chalet Venus se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 294 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beim Almöhi

Beim Almöhi

Ubytování (Prázdninový dům) Beim Almöhi. Set in Patergassen, Beim Almöhi offers accommodation with a patio and free WiFi. The property features garden views and is 19 km from Turracher Hohe. Ubytování Beim Almöhi se nachází ve městě Patergassen (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 567 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Löwenherz

Haus Löwenherz

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Löwenherz. Boasting garden views, Haus Löwenherz features accommodation with a patio and a kettle, around 4.4 km from Hirschsprunglift. Ubytování Haus Löwenherz se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).