Hledat

Ubytování

Unsere Ferienwohnung Stefan im Riesengebirge! Apartmán

Dolni Lanov 258, Dolní Lánov, 543 41, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Unsere Ferienwohnung Stefan im Riesengebirge!. Unsere Ferienwohnung Stefan im Riesengebirge! is located in Dolní Lánov and offers a garden and a terrace. Ubytování Unsere Ferienwohnung Stefan im Riesengebirge! se nachází ve městě Dolní Lánov (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 062 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Unsere Ferienwohnung Stefan im Riesengebirge!

This apartment comes with 1 bedroom, a kitchen with fridge, a flat-screen TV, a seating area and 1 bathroom with a bath or shower. Karpacz is 21 km from the apartment, while Špindlerův Mlýn is 14 km away. The accommodation is 27 km from Szklarska Poręba, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking available on site. The nearest airport is Pardubice Airport, 65 km from Unsere Ferienwohnung Stefan im. Unsere Ferienwohnung Stefan im Riesengebirge! is located in Dolní Lánov and offers a garden and a terrace.

Vybavení ubytování Unsere Ferienwohnung Stefan im Riesengebirge!

 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není možná).
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Kávovar
 • Varná deska
 • Kuchyňské potřeby
 • Lednička
 • Dětské postýlky a lůžka
 • Vana nebo sprcha
 • Vlastní koupelna
 • Pohovka
 • Posezení
 • TV s plochou obrazovkou
 • Odpadkové koše
 • Rozkládací pohovka
 • Skládací postel
 • Zdarma! Domácí zvířata jsou povolena a ubytována zdarma.
 • Gril
 • Terasa
 • Zahrada
 • Výhled
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Dolní Lánov

Ubytování Farma U sv. Jakuba

9,8

Ubytování Farma U sv. Jakuba

Ubytování (Apartmán) Ubytování Farma U sv. Jakuba. Ubytování Farma U sv. Jakuba se nachází v Dolním Lánově a nabízí soukromý bazén, kuchyň a výhled na hory. Ubytování Ubytování Farma U sv. Jakuba se nachází ve městě Dolní Lánov (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 502 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytování Farma U sv. Jakuba má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Ubytování Farma U sv. Jakuba momentálně evidujeme 57 recenzí.

Apartment V Krkonoších

9,7

Apartment V Krkonoších

Ubytování (Penzion) Apartment V Krkonoších. Apartmán V Krkonoších se nachází v Prostředním Lánově. Nabízí zahradu, terasu, soukromé parkoviště a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment V Krkonoších se nachází ve městě (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 189 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Útulny Apartment V Krkonoších

9,7

Útulny Apartment V Krkonoších

Ubytování (Apartmán) Útulny Apartment V Krkonoších. Útulný apartmán v Krkonoších se nachází v obci Prostřední Lánov. Nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Útulny Apartment V Krkonoších se nachází ve městě (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 159 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Frieda Rossa

Frieda Rossa

Ubytování (Apartmán) Frieda Rossa. Located in Dolní Lánov, Frieda Rossa provides accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 32 km from Rokytnice nad Jizerou. Ubytování Frieda Rossa se nachází ve městě Dolní Lánov (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 380 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Bílý Hořec

Pension Bílý Hořec

Ubytování (Penzion) Pension Bílý Hořec. Pension Bílý Hořec features a restaurant, seasonal outdoor swimming pool, a bar and shared lounge in Horní Lánov. Ubytování Pension Bílý Hořec se nachází ve městě Dolní Lánov (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 843 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Charlott im Riesengebirge

Ferienwohnung Charlott im Riesengebirge

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Charlott im Riesengebirge. Situated in Dolní Lánov in the Hradec Kralove region, Ferienwohnung Charlott im Riesengebirge has a garden. Ubytování Ferienwohnung Charlott im Riesengebirge se nachází ve městě Dolní Lánov (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 327 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Horská chata FERRA

Horská chata FERRA

Ubytování (Prázdninový dům) Horská chata FERRA. Situated in Dolni Dvur, close to Luisino Údolí B, Horská chata FERRA features accommodation with bar, ski equipment hire, a ski pass sales point, a shared... Ubytování Horská chata FERRA se nachází ve městě Dolní Lánov (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 13 107 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Klaus

Ferienwohnung Klaus

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Klaus. Set in Dolní Lánov in the Hradec Kralove region, Ferienwohnung Klaus features a balcony and garden views. Free WiFi is available. Ubytování Ferienwohnung Klaus se nachází ve městě Dolní Lánov (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 893 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Dolni Lanov with a Fireplace 371

Holiday home Dolni Lanov with a Fireplace 371

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Dolni Lanov with a Fireplace 371. Prázdninový dům Dolní Lánov s krbem 371 se nachází v obci Dolní Lánov, pouhých 14 km od Špindlerova Mlýna a 21 km od polského města Karpacz. Ubytování Holiday home Dolni Lanov with a Fireplace 371 se nachází ve městě Dolní Lánov (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 122 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Holiday home Dolni Lanov with a Fireplace 371 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ferienwohnung Fabricio

Ferienwohnung Fabricio

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Fabricio. Situated in Dolní Lánov in the Hradec Kralove region, Ferienwohnung Fabricio features a terrace. Ubytování Ferienwohnung Fabricio se nachází ve městě Dolní Lánov (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 622 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Krkonoše

Apartmán Krkonoše

Ubytování (Apartmán) Apartmán Krkonoše. Apartmán Krkonoše se nachází v Prostředním Lánově, 30 km od Rokytnice nad Jizerou. Ubytování Apartmán Krkonoše se nachází ve městě Dolní Lánov (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 061 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday House Dolni Lanov

Holiday House Dolni Lanov

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday House Dolni Lanov. Holiday House Dolni Lanov is located in Dolní Lánov and offers a garden and a terrace. Ubytování Holiday House Dolni Lanov se nachází ve městě Dolní Lánov (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 479 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Harry im Riesengebirge

Ferienwohnung Harry im Riesengebirge

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Harry im Riesengebirge. Situated in Dolní Lánov in the Hradec Kralove region, Ferienwohnung Harry im Riesengebirge has a garden. Ubytování Ferienwohnung Harry im Riesengebirge se nachází ve městě Dolní Lánov (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 796 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)