Hledat

Ubytování

Ubytovanie na Václavského Apartmán

Václavského 360/12, 068 01 Medzilaborce, Slovensko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Ubytovanie na Václavského. Ubytovanie na Václava se nachází v Medzilaborcích v Prešovském kraji a nabízí zahradu. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Ubytovanie na Václavského se nachází ve městě Medzilaborce (Slovensko - Prešovský kraj).

Popis ubytování Ubytovanie na Václavského

Apartmán je vzdálený 42 km od Soliny a 40 km od Polańczyka. Na mezinárodní letiště Košice je to 83 km. Ubytovanie na Václava se nachází v Medzilaborcích v Prešovském kraji a nabízí zahradu. Nechybí ani ložní prádlo a ručníky. Apartmán má 1 ložnici, TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň s myčkou nádobí a mikrovlnnou troubou, pračku a 1 koupelnu se sprchou. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Jiná ubytování ve městě Medzilaborce

Ubytovanie u Vlada

9,2

Ubytovanie u Vlada

Ubytování (Apartmán) Ubytovanie u Vlada. Ubytovanie u Vlada se nachází v Medzilaborcích v Prešovském kraji a nabízí zahradu. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ubytovanie u Vlada se nachází ve městě Medzilaborce (Slovensko - Prešovský kraj).

Eurohotel Laborec

Eurohotel Laborec

Ubytování (Hotel) Eurohotel Laborec. Eurohotel Laborec is located in Medzilaborce. Featuring a 24-hour front desk, this property also provides guests with a restaurant. Ubytování Eurohotel Laborec se nachází ve městě Medzilaborce (Slovensko - Prešovský kraj).

Medzilaborce-Izba/Pokoj

Medzilaborce-Izba/Pokoj

Ubytování (Privát) Medzilaborce-Izba/Pokoj. Medzilaborce-Izba/Pokoj se nachází ve městě Medzilaborce. Ubytování Medzilaborce-Izba/Pokoj se nachází ve městě Medzilaborce (Slovensko - Prešovský kraj). Pro Privát Medzilaborce-Izba/Pokoj nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.