Hledat

Ubytování

U Ladi Privát

Bulhary 53, Bulhary, 691 89, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Privát) U Ladi. Penzion U Ladi se nachází ve vesnici Bulhary a nabízí Wi-Fi zdarma ve všech prostorách. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování U Ladi se nachází ve městě Bulhary (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování U Ladi má celkové hodnocení 9,9. Pro Privát U Ladi momentálně evidujeme 6 recenzí.

Popis ubytování U Ladi

Na místě je k dispozici sdílená kuchyně. V okolí se lze věnovat cyklistice, rybaření, pěší turistice a dalším aktivitám. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Každý pokoj má vlastní koupelnu i toaletu. Penzion U Ladi je vzdálený 42 km od Brna a 8 km od Mikulova. Na letiště Brno-Tuřany je to 36 km. Penzion U Ladi se nachází ve vesnici Bulhary a nabízí Wi-Fi zdarma ve všech prostorách.

Vybavení ubytování U Ladi

 • Prostory vhodné na piknik
 • Venkovní nábytek
 • Sluneční terasa
 • Gril
 • Terasa
 • Společná kuchyně
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Cyklistika Mimo ubytování
 • Pěší turistika Mimo ubytování
 • Knihovna
 • Pronájem kol (za poplatek)
 • Rybaření Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Láhev vody
 • Víno/šampaňské Dodatečný poplatek
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Společenská místnost
 • Individuální přihlášení/ odhlášení
 • Turistické informace
 • Stolní hry/ puzzle
 • Prostor pro kuřáky
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Bulhary

Apartmany u Polanských

9,8

Apartmany u Polanských

Ubytování (Apartmány) Apartmany u Polanských. Apartmány u Polanských se nachází v Bulharech, 43 km od Brna, a nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmany u Polanských se nachází ve městě Bulhary (Česko - Jihomoravský kraj).

Ubytování Bulhary

9,6

Ubytování Bulhary

Ubytování (Apartmány) Ubytování Bulhary. Ubytování Bulhary se nachází v obci Bulhary, 29 km od Laa an der Thaya. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ubytování Bulhary se nachází ve městě Bulhary (Česko - Jihomoravský kraj).

Penzion jako víno

9,5

Penzion jako víno

Ubytování (Penzion) Penzion jako víno. Penzion jako víno se nachází v obci Bulhary a nabízí terasu, zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion jako víno se nachází ve městě Bulhary (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion jako víno má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzion jako víno momentálně evidujeme 39 recenzí.

Penzion u Dyje

9,3

Penzion u Dyje

Ubytování (Penzion) Penzion u Dyje. Penzion u Dyje stojí v Bulharech, jen 20 metrů od řeky Dyje, 6 km od zámku Lednice a 15 km od zámku Valtice. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion u Dyje se nachází ve městě Bulhary (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion u Dyje má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzion u Dyje momentálně evidujeme 38 recenzí.

Penzion Prefila

9,2

Penzion Prefila

Ubytování (Penzion) Penzion Prefila. Penzion Prefila se nachází v Bulharech. Nabízí zahradu, terasu, restauraci, bar a Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion Prefila se nachází ve městě Bulhary (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion Prefila má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion Prefila momentálně evidujeme 78 recenzí.

Apartmány Pulgary

9

Apartmány Pulgary

Ubytování (Apartmány) Apartmány Pulgary. Apartmány Pulgary se nachází v Bulharech, 42 km od Brna, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány Pulgary se nachází ve městě Bulhary (Česko - Jihomoravský kraj).

Penzion Bulhary

8,9

Penzion Bulhary

Ubytování (Penzion) Penzion Bulhary. Penzion Bulhary se nachází v obci Bulhary a nabízí bezplatné vypůjčení jízdních kol, gril, zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion Bulhary se nachází ve městě Bulhary (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion Bulhary má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzion Bulhary momentálně evidujeme 9 recenzí.

Apartmány v soukromí

8,8

Apartmány v soukromí

Ubytování (Apartmán) Apartmány v soukromí. Apartmány v soukromí se nachází v obci Bulhary. Nabízí ubytování se zahradou a bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Apartmány v soukromí se nachází ve městě Bulhary (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Apartmány v soukromí má celkové hodnocení 8,8. Pro Apartmán Apartmány v soukromí momentálně evidujeme 22 recenzí.

Penzion Vlaštovka

8,5

Penzion Vlaštovka

Ubytování (Apartmány) Penzion Vlaštovka. Penzion Vlaštovka se nachází v Bulharech, 42 km od Brna. Nabízí sezónní venkovní bazén a Wi-Fi zdarma. U apartmánu je terasa. Ubytování Penzion Vlaštovka se nachází ve městě Bulhary (Česko - Jihomoravský kraj).

Chalupa v zahradě mezi vinohrady

8,5

Chalupa v zahradě mezi vinohrady

Ubytování (Apartmán) Chalupa v zahradě mezi vinohrady. Chalupa v zahradě mezi vinohrady se nachází v jihomoravské obci Bulhary, 12 km od Mikulova. Nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Chalupa v zahradě mezi vinohrady se nachází ve městě Bulhary (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Chalupa v zahradě mezi vinohrady má celkové hodnocení 8,5. Pro Apartmán Chalupa v zahradě mezi vinohrady momentálně evidujeme 18 recenzí.

Penzion Na Rozcestí

8,3

Penzion Na Rozcestí

Ubytování (Penzion) Penzion Na Rozcestí. Penzion Na Rozcestí se nachází v Bulharech, 5 km od zámku Lednice, který je zapsaný na seznamu světového dědictví UNESCO. Wi-Fi je k dispozici zdarma. Ubytování Penzion Na Rozcestí se nachází ve městě Bulhary (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion Na Rozcestí má celkové hodnocení 8,3. Pro Penzion Penzion Na Rozcestí momentálně evidujeme 262 recenzí.

Ubytovani "U lišáka FOXE"

7,4

Ubytovani "U lišáka FOXE"

Ubytování (Prázdninový dům) Ubytovani "U lišáka FOXE". Ubytovani "U lišáka FOXE" nabízí ubytování mezi vinohrady v obci Bulhary. K dispozici je vinný sklípek, kde si můžete koupit víno. Ubytování Ubytovani "U lišáka FOXE" se nachází ve městě Bulhary (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Ubytovani "U lišáka FOXE" má celkové hodnocení 7,4. Pro Prázdninový dům Ubytovani "U lišáka FOXE" momentálně evidujeme 19 recenzí.

Ubytování u Křížů

Ubytování u Křížů

Ubytování (Prázdninový dům) Ubytování u Křížů. Ubytování u Křížů se nachází v obci Bulhary a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Na místě je patio. Ubytování Ubytování u Křížů se nachází ve městě Bulhary (Česká republika - Jihomoravský kraj). Pro Prázdninový dům Ubytování u Křížů nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Domeček u kostela

Domeček u kostela

Ubytování (Prázdninový dům) Domeček u kostela. Prázdninový dům Domeček u kostela se nachází v obci Bulhary a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Domeček u kostela se nachází ve městě Bulhary (Česká republika - Jihomoravský kraj). Pro Prázdninový dům Domeček u kostela nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Domeček Nad Sklepy

Domeček Nad Sklepy

Ubytování (Prázdninový dům) Domeček Nad Sklepy. Domeček Nad Sklepy se nachází v obci Bulhary. Nabízí terasu a Wi-Fi zdarma. V okolí se lze věnovat cyklistice. Ubytování Domeček Nad Sklepy se nachází ve městě Bulhary (Česká republika - Jihomoravský kraj). Pro Prázdninový dům Domeček Nad Sklepy nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování BOBULE Bulhary

Ubytování BOBULE Bulhary

Ubytování (Apartmán) Ubytování BOBULE Bulhary. Apartmán Ubytování BOBULE Bulhary se nachází v obci Bulhary a nabízí balkon a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ubytování BOBULE Bulhary se nachází ve městě Bulhary (Česko - Jihomoravský kraj).