Hledat

Ubytování

Two-Bedroom Holiday Home in Smrika Prázdninový dům

51263 Šmrika, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Two-Bedroom Holiday Home in Smrika. Located in Šmrika, Two-Bedroom Holiday Home in Smrika provides accommodation with a private pool, private parking and free WiFi. Ubytování Two-Bedroom Holiday Home in Smrika se nachází ve městě Šmrika (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 11 202 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Two-Bedroom Holiday Home in Smrika

Guests may go for a swim in the outdoor pool. Opatija is 34 km from Two-Bedroom Holiday Home in Smrika. The holiday home features a satellite TV and a living room. Rijeka Airport is 11 km from the property. The kitchen comes with a dishwasher, a microwave and a fridge, as well as coffee machine. Located in Šmrika, Two-Bedroom Holiday Home in Smrika provides accommodation with a private pool, private parking and free WiFi. The holiday home offers a barbecue.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Bazén

Vybavení ubytování Two-Bedroom Holiday Home in Smrika

 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není možná).
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Kávovar
 • Varná deska
 • Myčka na nádobí
 • Mikrovlnná trouba
 • Lednička
 • Sprcha
 • Toaleta
 • Satelitní programy
 • TV
 • Domácí zvířata jsou povolena za případný poplatek.
 • Venkovní nábytek
 • Gril
 • Soukromý bazén
 • Bazén
 • Venkovní bazén
 • Klimatizace
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení

Jiná ubytování ve městě Šmrika

Apartments Katarina

9,7

Apartments Katarina

Ubytování (Apartmány) Apartments Katarina. Apartmány Katarina se nachází v obci Šmrika a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradu s terasou. Ubytování Apartments Katarina se nachází ve městě Šmrika (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Apartman Franka

9,7

Apartman Franka

Ubytování (Apartmán) Apartman Franka. Apartman Franka is set in Šmrika and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Apartman Franka se nachází ve městě Šmrika (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Nada

9,7

Nada

Ubytování (Apartmán) Nada. Nada se nachází v obci Šmrice, 48 km od Grafenau. Nabízí zahradu, terasu, Wi-Fi zdarma a výhled na moře a do zahrady. Ubytování Nada se nachází ve městě Šmrika (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Vila Martina - Bellevue

9,6

Vila Martina - Bellevue

Ubytování (Vila) Vila Martina - Bellevue. Čtyřhvězdičková Vila Martina - Bellevue se nachází ve Šmrice v Primorsko-goranské župě, 34 km od Opatije. Ubytování Vila Martina - Bellevue se nachází ve městě Šmrika (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Apartments Diana

9,6

Apartments Diana

Ubytování (Apartmány) Apartments Diana. Apartments Diana nabízí od června 2018 ubytování s bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a kuchyní v obci Šmrika. Ubytování Apartments Diana se nachází ve městě Šmrika (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Villa Suzi Donkey farm with seaview

9,5

Villa Suzi Donkey farm with seaview

Ubytování (Apartmány) Villa Suzi Donkey farm with seaview. Villa Suzi nabízí možnost ubytování s domácími zvířaty ve vesnici Šmrika, 25 km od Opatije. K dispozici je přírodní venkovní bazén. Ubytování Villa Suzi Donkey farm with seaview se nachází ve městě Šmrika (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Apartman Dora

9,3

Apartman Dora

Ubytování (Apartmán) Apartman Dora. Set in Šmrika, 2.6 km from Voz Beach and 2.9 km from Jadranovo Beach, Apartman Dora offers a garden and air conditioning. Ubytování Apartman Dora se nachází ve městě Šmrika (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 634 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments with a parking space Smrika (Kraljevica) - 15709

9,3

Apartments with a parking space Smrika (Kraljevica) - 15709

Ubytování (Penzion) Apartments with a parking space Smrika (Kraljevica) - 15709. Apartments with a parking space Smrika (Kraljevica) - 15709 is offering accommodation in Šmrika. Ubytování Apartments with a parking space Smrika (Kraljevica) - 15709 se nachází ve městě Šmrika (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Apartment Neja

9,2

Apartment Neja

Ubytování (Apartmán) Apartment Neja. Apartment Neja is located in Šmrika and offers a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytování Apartment Neja se nachází ve městě Šmrika (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Apartment Anić

9,1

Apartment Anić

Ubytování (Apartmán) Apartment Anić. Apartmán Anić se nachází v obci Šmrika, 2,9 km od pláže Voz, a nabízí zahradu, gril, klimatizaci, Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Anić se nachází ve městě Šmrika (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 225 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Dida moj

9

Apartments Dida moj

Ubytování (Penzion) Apartments Dida moj. Apartmány Šmrika jsou situované ve stejnojmenné obci a mají společnou zahradu s letní kuchyní a grilem, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Dida moj se nachází ve městě Šmrika (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 837 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Matea

8,9

Apartments Matea

Ubytování (Apartmán) Apartments Matea. Apartments Matea is set in Šmrika and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Apartments Matea se nachází ve městě Šmrika (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Studio Apartments MT

8,9

Studio Apartments MT

Ubytování (Apartmány) Studio Apartments MT. Studio Apartmány MT se nachází ve městě Šmrika, 48 km od Bašky. Nabízí gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Studio Apartments MT se nachází ve městě Šmrika (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 841 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Claudia

7

Apartments Claudia

Ubytování (Penzion) Apartments Claudia. Apartmány Claudia se nachází v letovisku Šmrika a nabízí 3hvězdičkové ubytování se zahradou, terasou, společnou kuchyní, sdíleným lounge a bezplatným... Ubytování Apartments Claudia se nachází ve městě Šmrika (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 159 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday house with a swimming pool Smrika (Kraljevica) - 16050

Holiday house with a swimming pool Smrika (Kraljevica) - 16050

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday house with a swimming pool Smrika (Kraljevica) - 16050. Set in Šmrika, Holiday house with a swimming pool Smrika (Kraljevica) - 16050 offers accommodation with a private pool, a balcony and sea views. Ubytování Holiday house with a swimming pool Smrika (Kraljevica) - 16050 se nachází ve městě Šmrika (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Apartment Smrika with Sea View IX

Apartment Smrika with Sea View IX

Ubytování (Prázdninový dům) Apartment Smrika with Sea View IX. Boasting accommodation with a private pool, Apartment Smrika with Sea View IX is situated in Šmrika. Ubytování Apartment Smrika with Sea View IX se nachází ve městě Šmrika (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Awesome home in Smrika w/ Jacuzzi and 3 Bedrooms

Awesome home in Smrika w/ Jacuzzi and 3 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Awesome home in Smrika w/ Jacuzzi and 3 Bedrooms. Awesome home in Smrika w/ Jacuzzi and 3 Bedrooms is located in Šmrika and offers barbecue facilities. Ubytování Awesome home in Smrika w/ Jacuzzi and 3 Bedrooms se nachází ve městě Šmrika (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

One-Bedroom Apartment in Smrika

One-Bedroom Apartment in Smrika

Ubytování (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Smrika. One-Bedroom Apartment in Smrika is located in Šmrika and offers barbecue facilities. Ubytování One-Bedroom Apartment in Smrika se nachází ve městě Šmrika (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

One-Bedroom Apartment in Smrika

One-Bedroom Apartment in Smrika

Ubytování (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Smrika. One-Bedroom Apartment in Smrika is located in Šmrika and offers barbecue facilities. Ubytování One-Bedroom Apartment in Smrika se nachází ve městě Šmrika (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Awesome home in Smrika w/ Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms

Awesome home in Smrika w/ Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Awesome home in Smrika w/ Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms. Awesome home in Smrika w/ Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms is situated in Šmrika. Ubytování Awesome home in Smrika w/ Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms se nachází ve městě Šmrika (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 12 700 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sunny Holiday home Aqua with private pool

Sunny Holiday home Aqua with private pool

Ubytování (Penzion) Sunny Holiday home Aqua with private pool. Sunny Holiday home Aqua with private pool in Šmrika features a garden and a terrace. Ubytování Sunny Holiday home Aqua with private pool se nachází ve městě Šmrika (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 897 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Nona

Apartment Nona

Ubytování (Apartmán) Apartment Nona. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Apartment Nona features accommodation in Šmrika with free WiFi and garden views. Ubytování Apartment Nona se nachází ve městě Šmrika (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Apartments with a parking space Smrika (Kraljevica) - 12670

Apartments with a parking space Smrika (Kraljevica) - 12670

Ubytování (Penzion) Apartments with a parking space Smrika (Kraljevica) - 12670. Located 25 km from Opatija, Apartment Smrika 12670a offers accommodation in Šmrika. Guests benefit from patio. Ubytování Apartments with a parking space Smrika (Kraljevica) - 12670 se nachází ve městě Šmrika (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Apartments with a parking space Smrika (Kraljevica) - 5338

Apartments with a parking space Smrika (Kraljevica) - 5338

Ubytování (Penzion) Apartments with a parking space Smrika (Kraljevica) - 5338. Apartmán Šmrika 5338a se nachází v obci Šmrika, 25 km od Opatije a 15 km od Rijeky, a může se pochlubit výhledem na moře. Ubytování Apartments with a parking space Smrika (Kraljevica) - 5338 se nachází ve městě Šmrika (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Four-Bedroom Holiday Home in Smrika

Four-Bedroom Holiday Home in Smrika

Ubytování (Prázdninový dům) Four-Bedroom Holiday Home in Smrika. Situated in Šmrika, Four-Bedroom Holiday Home in Smrika provides accommodation with a private pool. Ubytování Four-Bedroom Holiday Home in Smrika se nachází ve městě Šmrika (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Three-Bedroom Apartment in Smrika

Three-Bedroom Apartment in Smrika

Ubytování (Apartmán) Three-Bedroom Apartment in Smrika. Three-Bedroom Apartment in Smrika is set in Šmrika and offers barbecue facilities. Ubytování Three-Bedroom Apartment in Smrika se nachází ve městě Šmrika (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Three-Bedroom Holiday Home in Smrika

Three-Bedroom Holiday Home in Smrika

Ubytování (Prázdninový dům) Three-Bedroom Holiday Home in Smrika. Three-Bedroom Holiday Home in Smrika is located in Šmrika and offers barbecue facilities. Ubytování Three-Bedroom Holiday Home in Smrika se nachází ve městě Šmrika (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Stunning apartment in Smrika w/ WiFi and 2 Bedrooms

Stunning apartment in Smrika w/ WiFi and 2 Bedrooms

Ubytování (Apartmán) Stunning apartment in Smrika w/ WiFi and 2 Bedrooms. Stunning apartment in Smrika w/ WiFi and 2 Bedrooms is set in Šmrika and offers barbecue facilities. Ubytování Stunning apartment in Smrika w/ WiFi and 2 Bedrooms se nachází ve městě Šmrika (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Two-Bedroom Holiday Home in Smrika

Two-Bedroom Holiday Home in Smrika

Ubytování (Prázdninový dům) Two-Bedroom Holiday Home in Smrika. Set in Šmrika, Two-Bedroom Holiday Home in Smrika offers a private pool. Ubytování Two-Bedroom Holiday Home in Smrika se nachází ve městě Šmrika (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

One-Bedroom Apartment in Smrika

One-Bedroom Apartment in Smrika

Ubytování (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Smrika. One-Bedroom Apartment in Smrika is located in Šmrika. Ubytování One-Bedroom Apartment in Smrika se nachází ve městě Šmrika (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

One-Bedroom Apartment in Smrika

One-Bedroom Apartment in Smrika

Ubytování (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Smrika. One-Bedroom Apartment in Smrika is located in Šmrika. Ubytování One-Bedroom Apartment in Smrika se nachází ve městě Šmrika (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

One-Bedroom Apartment in Smrika

One-Bedroom Apartment in Smrika

Ubytování (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Smrika. Situated in Šmrika in the Primorsko-Goranska županija region, One-Bedroom Apartment in Smrika is a 3-star property boasting free WiFi. Ubytování One-Bedroom Apartment in Smrika se nachází ve městě Šmrika (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Holiday Home Smrika - 04

Holiday Home Smrika - 04

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Smrika - 04. Holiday Home Smrika - 04 is located in Šmrika and offers barbecue facilities. Ubytování Holiday Home Smrika - 04 se nachází ve městě Šmrika (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Kata

Kata

Ubytování (Apartmán) Kata. Kata is set in Šmrika and offers a terrace. Guests may enjoy free WiFi. Opatija is 25 km from the apartment, while Rijeka is 15 km from the property. Ubytování Kata se nachází ve městě Šmrika (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 582 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nice home in Smrika w/ Outdoor swimming pool, Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms

Nice home in Smrika w/ Outdoor swimming pool, Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Nice home in Smrika w/ Outdoor swimming pool, Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms. Featuring an outdoor pool and sea views, Nice home in Smrika w/ Outdoor swimming pool, Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms is located in Šmrika. Ubytování Nice home in Smrika w/ Outdoor swimming pool, Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms se nachází ve městě Šmrika (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 12 700 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Amazing apartment in Smrika w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 1 Bedrooms

Amazing apartment in Smrika w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 1 Bedrooms

Ubytování (Apartmán) Amazing apartment in Smrika w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 1 Bedrooms. Amazing apartment in Smrika w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 1 Bedrooms is set in Šmrika. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytování Amazing apartment in Smrika w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 1 Bedrooms se nachází ve městě Šmrika (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 860 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments with a parking space Smrika (Kraljevica) - 5508

Apartments with a parking space Smrika (Kraljevica) - 5508

Ubytování (Penzion) Apartments with a parking space Smrika (Kraljevica) - 5508. Situated in Šmrika, Apartments with a parking space Smrika (Kraljevica) - 5508 offers 3 accommodation with private balconies. Ubytování Apartments with a parking space Smrika (Kraljevica) - 5508 se nachází ve městě Šmrika (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Three-Bedroom Holiday Home in Smrika

Three-Bedroom Holiday Home in Smrika

Ubytování (Prázdninový dům) Three-Bedroom Holiday Home in Smrika. Situated in Šmrika in the Primorsko-Goranska županija region, Three-Bedroom Holiday Home in Smrika is a 3-star property boasting free WiFi. Ubytování Three-Bedroom Holiday Home in Smrika se nachází ve městě Šmrika (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Three-Bedroom Holiday Home in Smrika

Three-Bedroom Holiday Home in Smrika

Ubytování (Prázdninový dům) Three-Bedroom Holiday Home in Smrika. Located in Šmrika, Three-Bedroom Holiday Home in Smrika features accommodation with a private pool. Ubytování Three-Bedroom Holiday Home in Smrika se nachází ve městě Šmrika (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Villa Infinity

Villa Infinity

Ubytování (Vila) Villa Infinity. Villa Infinity is situated in Šmrika and offers a bar and a terrace. Ubytování Villa Infinity se nachází ve městě Šmrika (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 481 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Paris

Villa Paris

Ubytování (Apartmán) Villa Paris. Set in Šmrika in the Primorsko-Goranska županija region, Villa Paris has a garden. The air-conditioned accommodation is 49 km from Baška. Ubytování Villa Paris se nachází ve městě Šmrika (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 883 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Smrika Villa Sleeps 8 with Pool Air Con and WiFi

Smrika Villa Sleeps 8 with Pool Air Con and WiFi

Ubytování (Vila) Smrika Villa Sleeps 8 with Pool Air Con and WiFi. Offering an outdoor swimming pool and pool view, Smrika Villa Sleeps 8 with Pool Air Con and WiFi is located in Šmrika, 2.7 km from Tunera Beach and 2. Ubytování Smrika Villa Sleeps 8 with Pool Air Con and WiFi se nachází ve městě Šmrika (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 065 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

One-Bedroom Holiday Home in Smrika

One-Bedroom Holiday Home in Smrika

Ubytování (Prázdninový dům) One-Bedroom Holiday Home in Smrika. One-Bedroom Holiday Home in Smrika is located in Šmrika and offers barbecue facilities. Ubytování One-Bedroom Holiday Home in Smrika se nachází ve městě Šmrika (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

One-Bedroom Apartment in Smrika

One-Bedroom Apartment in Smrika

Ubytování (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Smrika. One-Bedroom Apartment in Smrika is situated in Šmrika. Ubytování One-Bedroom Apartment in Smrika se nachází ve městě Šmrika (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

One-Bedroom Apartment in Smrika

One-Bedroom Apartment in Smrika

Ubytování (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Smrika. One-Bedroom Apartment in Smrika is located in Šmrika and offers barbecue facilities. Ubytování One-Bedroom Apartment in Smrika se nachází ve městě Šmrika (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

One-Bedroom Apartment in Smrika

One-Bedroom Apartment in Smrika

Ubytování (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Smrika. One-Bedroom Apartment in Smrika se nachází v obci Šmrika, 25 km od Opatije, 15 km od Rijeky a 40 km od města Rabac. Ubytování One-Bedroom Apartment in Smrika se nachází ve městě Šmrika (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Holiday Home Aqua

Holiday Home Aqua

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Aqua. Boasting accommodation with a private pool, pool view and a patio, Holiday Home Aqua is situated in Šmrika. Ubytování Holiday Home Aqua se nachází ve městě Šmrika (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 186 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Smrika

Two-Bedroom Apartment in Smrika

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Smrika. Two-Bedroom Apartment in Smrika is situated in Šmrika and offers barbecue facilities. Ubytování Two-Bedroom Apartment in Smrika se nachází ve městě Šmrika (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Apartments with a parking space Smrika (Kraljevica) - 14812

Apartments with a parking space Smrika (Kraljevica) - 14812

Ubytování (Penzion) Apartments with a parking space Smrika (Kraljevica) - 14812. Set in Šmrika, Apartments with a parking space Smrika (Kraljevica) - 14812 offers 3 accommodation with private terraces. Ubytování Apartments with a parking space Smrika (Kraljevica) - 14812 se nachází ve městě Šmrika (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Apartments with a parking space Smrika (Kraljevica) - 2365

Apartments with a parking space Smrika (Kraljevica) - 2365

Ubytování (Penzion) Apartments with a parking space Smrika (Kraljevica) - 2365. Set in Šmrika, Apartments with a parking space Smrika (Kraljevica) - 2365 features 3 accommodation with private terraces. Ubytování Apartments with a parking space Smrika (Kraljevica) - 2365 se nachází ve městě Šmrika (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Awesome apartment in Smrika w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 2 Bedrooms

Awesome apartment in Smrika w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 2 Bedrooms

Ubytování (Apartmán) Awesome apartment in Smrika w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 2 Bedrooms. Awesome apartment in Smrika w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 2 Bedrooms is situated in Šmrika. Ubytování Awesome apartment in Smrika w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 2 Bedrooms se nachází ve městě Šmrika (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 467 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)