Hledat

Ubytování

Villa Dumboka Vila

5e Burićeva ulica, 51263 Šmrika, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Vila) Villa Dumboka. Villa Dumboka se nachází v obci Šmrika a nabízí klimatizované ubytování se soukromým bazénem, výhledem na bazén a terasou. 2 km od pláže Jadranovo. Ubytování Villa Dumboka se nachází ve městě Šmrika (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Popis ubytování Villa Dumboka

Na letiště Rijeka jsou to 4 km. Vila s bezplatným Wi-Fi, satelitní TV, pračkou a kuchyní s lednicí a sporákem. Villa Dumboka se nachází v obci Šmrika a nabízí klimatizované ubytování se soukromým bazénem, výhledem na bazén a terasou. 2 km od pláže Jadranovo. Pláž Tunera a pláž Voz jsou vzdálené 2,6 km. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • 1 bazén

Jiná ubytování ve městě Šmrika

Apartman Dora

9,3

Apartman Dora

Ubytování (Apartmán) Apartman Dora. Set in Šmrika, 2.6 km from Voz Beach and 2.9 km from Jadranovo Beach, Apartman Dora offers a garden and air conditioning. Ubytování Apartman Dora se nachází ve městě Šmrika (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Apartment Anić

9,1

Apartment Anić

Ubytování (Apartmán) Apartment Anić. Apartmán Anić se nachází v obci Šmrika, 2,9 km od pláže Voz, a nabízí zahradu, gril, klimatizaci, Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Anić se nachází ve městě Šmrika (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Apartments Dida moj

9

Apartments Dida moj

Ubytování (Penzion) Apartments Dida moj. Apartmány Šmrika jsou situované ve stejnojmenné obci a mají společnou zahradu s letní kuchyní a grilem, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Dida moj se nachází ve městě Šmrika (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Studio Apartments MT

8,9

Studio Apartments MT

Ubytování (Apartmány) Studio Apartments MT. Studio Apartmány MT se nachází ve městě Šmrika, 48 km od Bašky. Nabízí gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Studio Apartments MT se nachází ve městě Šmrika (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Apartments Claudia

7

Apartments Claudia

Ubytování (Penzion) Apartments Claudia. Apartmány Claudia se nachází v letovisku Šmrika a nabízí 3hvězdičkové ubytování se zahradou, terasou, společnou kuchyní, sdíleným lounge a bezplatným... Ubytování Apartments Claudia se nachází ve městě Šmrika (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Villa Margo

Villa Margo

Ubytování (Vila) Villa Margo. Villa Margo se nachází v obci Šmrika a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Tato vila má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Margo se nachází ve městě Šmrika (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Villa Nina

Villa Nina

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Nina. Villa Nina se nachází asi 2,1 km od pláže Jadranovo a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na bazén. Ubytování Villa Nina se nachází ve městě Šmrika (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Sunny Holiday home Aqua with private pool

Sunny Holiday home Aqua with private pool

Ubytování (Penzion) Sunny Holiday home Aqua with private pool. Sunny Holiday home Aqua with private pool in Šmrika features a garden and a terrace. Ubytování Sunny Holiday home Aqua with private pool se nachází ve městě Šmrika (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Beautiful home in Smrika with Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms

Beautiful home in Smrika with Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Beautiful home in Smrika with Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms. Beautiful home in Smrika se nachází v obci Šmrika a nabízí ubytování s venkovním bazénem, Wi-Fi a 3 ložnicemi, soukromým bazénem, balkonem a výhledem na... Ubytování Beautiful home in Smrika with Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms se nachází ve městě Šmrika (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Awesome home in Smrika w/ Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms

Awesome home in Smrika w/ Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Awesome home in Smrika w/ Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms. Awesome home in Smrika w/ Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms is situated in Šmrika. Ubytování Awesome home in Smrika w/ Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms se nachází ve městě Šmrika (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

House7E

House7E

Ubytování (Vila) House7E. House7E se nachází v obci Šmrika a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu a terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování House7E se nachází ve městě Šmrika (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Nice home in Smrika w/ Outdoor swimming pool, Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms

Nice home in Smrika w/ Outdoor swimming pool, Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Nice home in Smrika w/ Outdoor swimming pool, Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms. Featuring an outdoor pool and sea views, Nice home in Smrika w/ Outdoor swimming pool, Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms is located in Šmrika. Ubytování Nice home in Smrika w/ Outdoor swimming pool, Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms se nachází ve městě Šmrika (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Amazing apartment in Smrika w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 1 Bedrooms

Amazing apartment in Smrika w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 1 Bedrooms

Ubytování (Apartmán) Amazing apartment in Smrika w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 1 Bedrooms. Amazing apartment in Smrika w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 1 Bedrooms is set in Šmrika. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytování Amazing apartment in Smrika w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 1 Bedrooms se nachází ve městě Šmrika (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Kata

Kata

Ubytování (Apartmán) Kata. Kata is set in Šmrika and offers a terrace. Guests may enjoy free WiFi. Opatija is 25 km from the apartment, while Rijeka is 15 km from the property. Ubytování Kata se nachází ve městě Šmrika (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Smrika Villa Sleeps 8 with Pool Air Con and WiFi

Smrika Villa Sleeps 8 with Pool Air Con and WiFi

Ubytování (Vila) Smrika Villa Sleeps 8 with Pool Air Con and WiFi. Offering an outdoor swimming pool and pool view, Smrika Villa Sleeps 8 with Pool Air Con and WiFi is located in Šmrika, 2.7 km from Tunera Beach and 2. Ubytování Smrika Villa Sleeps 8 with Pool Air Con and WiFi se nachází ve městě Šmrika (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Villa Paris

Villa Paris

Ubytování (Apartmán) Villa Paris. Set in Šmrika in the Primorsko-Goranska županija region, Villa Paris has a garden. The air-conditioned accommodation is 49 km from Baška. Ubytování Villa Paris se nachází ve městě Šmrika (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Villa Nina

Villa Nina

Ubytování (Vila) Villa Nina. Villa Nina se nachází asi 2,1 km od pláže Jadranovo a nabízí výhled do zahrady, sezónní venkovní bazén, bar a terasu. Ubytování Villa Nina se nachází ve městě Šmrika (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Villa Juniperus

Villa Juniperus

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Juniperus. Nachází se ve Šmrice v Villa Juniperus má balkon. 2,9 km od pláže Voz. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Villa Juniperus se nachází ve městě Šmrika (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Villa Visum

Villa Visum

Ubytování (Vila) Villa Visum. Villa Visum se nachází v obci Šmrika a nabízí balkon s výhledem do zahrady a na moře, venkovní bazén, fitness centrum a wellness centrum. Ubytování Villa Visum se nachází ve městě Šmrika (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Apartmani Dojmi

Apartmani Dojmi

Ubytování (Apartmán) Apartmani Dojmi. Apartmani Dojmi se nachází v obci Šmrika, 2,6 km od pláže Voz a 2,7 km od pláže Tunera. Nabízí venkovní bazén a klimatizaci. Ubytování Apartmani Dojmi se nachází ve městě Šmrika (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).