Hledat

Ubytování

The Krizmanic Family B&B - Plitvice Lakes Penzion

Rastovača 15, 53231 Rastovača, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Penzion) The Krizmanic Family B&B - Plitvice Lakes. Tento rodinný penzion se nachází na hranici národního parku Plitvická jezera, pouhých 400 metrů od vchodu do parku poblíž velkého vodopádu a restaurace... Ubytování The Krizmanic Family B&B - Plitvice Lakes se nachází ve městě Rastovača (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 601 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování The Krizmanic Family B&B - Plitvice Lakes

Vzhledem k tomu, že Krizmanic Family B&B je od národního parku vzdálený jen 5 min chůze, hosté ušetří při návštěvě parku na parkovném. Každé ráno se podává snídaně formou bohatého bufetu. Tento rodinný penzion se nachází na hranici národního parku Plitvická jezera, pouhých 400 metrů od vchodu do parku poblíž velkého vodopádu a restaurace Lička Kuca. Všechny pokoje prošly nedávno rekonstrukcí. Některé z nich mají také klimatizaci (nebo ventilátor) a čajovou kuchyňku. Mohou se tak pochlubit vlastní koupelnou, satelitní TV a minibarem.

Vybavení ubytování The Krizmanic Family B&B - Plitvice Lakes

 • Venkovní nábytek
 • Terasa
 • Zahrada
 • Lyžárna
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Jízda na koni Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Pěší turistika
 • Dětské hřiště
 • Lyžování Mimo ubytování
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Kyvadlová doprava
 • Společenská místnost
 • Letištní transfer (za poplatek)
 • Kyvadlová doprava (za příplatek)
 • Individuální přihlášení/odhlášení
 • Úschova zavazadel
 • Svatební apartmá
 • Venkovní dětské hřiště
 • Hasicí přístroje
 • Požární alarmy
 • Bezpečnostní alarm
 • Klimatizace
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Rastovača

Apartments Sven

9,7

Apartments Sven

Ubytování (Apartmány) Apartments Sven. Situated in Rastovača in the Lika-Senj County region, with Plitvice Lakes National Park - Entrance 1 nearby, Apartments Sven features accommodation with... Ubytování Apartments Sven se nachází ve městě Rastovača (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Guest House Ljubo & Ana

9,6

Guest House Ljubo & Ana

Ubytování (Penzion) Guest House Ljubo & Ana. Guest House Ljubo & Ana je penzion situovaný v klidné, zelení porostlé lokalitě v Rastovači, asi 1 km od vchodu 1 do Národního parku Plitvická jezera. Ubytování Guest House Ljubo & Ana se nachází ve městě Rastovača (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 021 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House Biba & Leona

9,6

House Biba & Leona

Ubytování (Bed and breakfast) House Biba & Leona. House Biba & Leona se nachází na klidném a malebném místě uprostřed národního parku Plitvice. Stojí 800 metrů od velkého vodopádu a má velkou zahradu. Ubytování House Biba & Leona se nachází ve městě Rastovača (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 660 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pansion Danica

9,2

Pansion Danica

Ubytování (Penzion) Pansion Danica. Pansion Danica se nachází v Rastovači, v národním parku Plitvická jezera. Budova je klimatizovaná a má zahradu, zařízenou terasu a gril. Ubytování Pansion Danica se nachází ve městě Rastovača (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 045 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Mlađen

9,2

Apartment Mlađen

Ubytování (Apartmán) Apartment Mlađen. Tento apartmán se nachází ve městě Rastovača, 1,4 km od vstupu č. 1 do národního parku Plitvická jezera. Ubytování Apartment Mlađen se nachází ve městě Rastovača (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartments Matijevic

9,1

Apartments Matijevic

Ubytování (Apartmány) Apartments Matijevic. Apartmány Apartments Matijevic se nacházejí 100 metrů od hlavní silnice v obci Grabovac u obce Rakovica, 6 km od národního parku Plitvická jezera, a... Ubytování Apartments Matijevic se nachází ve městě Rastovača (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 302 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Perić

8,7

Apartment Perić

Ubytování (Apartmán) Apartment Perić. Apartment Perić is a self-catering accommodation located in Plitvička Jezera, 800 metres from the national park. Free WiFi access is available. Ubytování Apartment Perić se nachází ve městě Rastovača (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

House Nada

8,7

House Nada

Ubytování (Penzion) House Nada. House Nada se nachází ve vesnici Rastovača uvnitř národního parku Plitvická jezera a nabízí organizované prohlídky jezer a vodopádů. Ubytování House Nada se nachází ve městě Rastovača (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 010 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guest House Ljubica

8,6

Guest House Ljubica

Ubytování (Penzion) Guest House Ljubica. Guest House Ljubica se nachází zhruba 500 metrů od slavných vodopádů Plitvická jezera. Ubytování Guest House Ljubica se nachází ve městě Rastovača (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

House Jure

8,6

House Jure

Ubytování (Penzion) House Jure. House Jure se nachází ve městě Rastovača, 700 metrů od vstupu do národního parku Plitvická jezera, který je na seznamu chráněných památek UNESCO. Ubytování House Jure se nachází ve městě Rastovača (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Guest House Spoljaric Sasa

8,5

Guest House Spoljaric Sasa

Ubytování (Penzion) Guest House Spoljaric Sasa. Guest House se nachází v obci Rastovača, uprostřed národního parku Plitvická jezera, nedaleko vstupu do parku. K dispozici je bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Guest House Spoljaric Sasa se nachází ve městě Rastovača (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

House Luketić

8,5

House Luketić

Ubytování (Penzion) House Luketić. Enjoying a quiet location in the Village of Rastovača, House Luketić is about 1.5 km from the entrance to the UNESCO-listed Plitvice Lakes National Park. Ubytování House Luketić se nachází ve městě Rastovača (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

House Milka

8,4

House Milka

Ubytování (Penzion) House Milka. Just 1 kilometer from the entrance to the UNESCO-listed Plitvice Lakes National Park, House Milka is set in Rastovača. Ubytování House Milka se nachází ve městě Rastovača (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Guest House Marijan

8,1

Guest House Marijan

Ubytování (Penzion) Guest House Marijan. Guest House Marijan se nachází pouhých 10 minut chůze od vchodu do areálu národního parku Plitvická jezera zapsaného na seznamu UNESCO a nabízí pokoje s... Ubytování Guest House Marijan se nachází ve městě Rastovača (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 123 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pansion Krizmanic

8

Pansion Krizmanic

Ubytování (Penzion) Pansion Krizmanic. House Krizmanic se nachází 800 metrů od vchodu do národního parku Plitvická jezera a nabízí pohodlné ubytování s klimatizací, satelitní TV a terasami,... Ubytování Pansion Krizmanic se nachází ve městě Rastovača (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

House Ivan

7,5

House Ivan

Ubytování (Penzion) House Ivan. House Ivan se nachází uprostřed svěží přírody v národním parku Plitvická jezera, pouhých 100 metrů od známých Plitvických vodopádů, a nabízí prostornou... Ubytování House Ivan se nachází ve městě Rastovača (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 021 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Salvia

Villa Salvia

Ubytování (Vila) Villa Salvia. Located in Zagvozd, Villa Salvia provides accommodation with a private pool, a patio and pool views. Ubytování Villa Salvia se nachází ve městě Rastovača (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 073 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Three-Bedroom Apartment in Rastovac

Three-Bedroom Apartment in Rastovac

Ubytování (Prázdninový dům) Three-Bedroom Apartment in Rastovac. Boasting accommodation with a private pool, Three-Bedroom Apartment in Rastovac is situated in Zagvozd. Ubytování Three-Bedroom Apartment in Rastovac se nachází ve městě Rastovača (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).