Hledat

Ubytování

Szombathely Hunyadi János út Hostel

9700 Szombathely, Hunyadi János út 56., Maďarsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Hostel) Szombathely Hunyadi János út. Szombathely Hunyadi János út is situated in Szombathely, 1 km from Savaria Museum and 1.9 km from Cathedral of Szombathely. Ubytování Szombathely Hunyadi János út se nachází ve městě Szombathely (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 531 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Szombathely Hunyadi János út

The nearest airport is Hévíz–Balaton Airport, 88 km from the accommodation. At the hostel, the rooms include a desk and a flat-screen TV. 9 km from Cathedral of Szombathely. At Szombathely Hunyadi János út, rooms include a seating area. Szombathely Hunyadi János út is situated in Szombathely, 1 km from Savaria Museum and 1. Among the facilities at this property are a shared kitchen and a shared lounge, along with free WiFi throughout the property.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma
 • Nekuřácké pokoje

Vybavení ubytování Szombathely Hunyadi János út

 • Společná kuchyně
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Šipky
 • Herna
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Veřejné parkování je možné zdarma na přilehlém místě (rezervace není nutná).
 • Parkování na ulici
 • Společenská místnost
 • Prostor pro kuřáky
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Szombathely

Sziszi Apartman

9,9

Sziszi Apartman

Ubytování (Apartmán) Sziszi Apartman. Offering free WiFi and city views, Sziszi Apartman is an accommodation set in Szombathely, just 500 metres from Savaria Museum and 600 metres from... Ubytování Sziszi Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 449 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

M-Apartment

9,7

M-Apartment

Ubytování (Apartmán) M-Apartment. Set 150 metres from the Cathedral of Szombathely and the Bishop's Palace, M-Apartment offers accommodation with views of the city. Ubytování M-Apartment se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 269 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Artis Boutique Hotel

9,6

Artis Boutique Hotel

Ubytování (Hotel) Artis Boutique Hotel. Artis Boutique Hotel se nachází ve městě Szombathely, 200 metrů od místní katedrály. Ubytování Artis Boutique Hotel se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 065 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Orsi House

9,5

Orsi House

Ubytování (Apartmán) Orsi House. Set in Szombathely, 2.2 km from Savaria Museum, Orsi House offers accommodation with a terrace, free WiFi and a 24-hour front desk. Ubytování Orsi House se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 993 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Borostyánkő Vendégház

9,4

Borostyánkő Vendégház

Ubytování (Prázdninový dům) Borostyánkő Vendégház. Featuring garden views, Borostyánkő Vendégház features accommodation with a patio and a kettle, around 1.2 km from Savaria Museum. Ubytování Borostyánkő Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 271 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Liszt Apartman

9,4

Liszt Apartman

Ubytování (Apartmán) Liszt Apartman. Located in Szombathely, Liszt Apartman provides accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Liszt Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 099 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rita apartman

9,4

Rita apartman

Ubytování (Apartmány) Rita apartman. Set in Szombathely in the Vas region, with Cathedral of Szombathely and Savaria Museum nearby, Rita apartman offers accommodation with free private... Ubytování Rita apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 063 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ART HoMe

9,3

ART HoMe

Ubytování (Apartmán) ART HoMe. Located in Szombathely, 800 metres from Savaria Museum and less than 1 km from Cathedral of Szombathely, ART HoMe provides air-conditioned accommodation... Ubytování ART HoMe se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 218 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nádasdy Apartment

9,1

Nádasdy Apartment

Ubytování (Privát) Nádasdy Apartment. Apartmán Nádasdy se nachází v obci Szombathely, 500 metrů od muzea Savaria a 1,8 km od katedrály. Na místě je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytování Nádasdy Apartment se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 377 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kispipa Panzió

8,9

Kispipa Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Kispipa Panzió. Set in Szombathely in the Vas region, with Savaria Museum nearby, Kispipa Panzió offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Kispipa Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 799 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Forum Hotel

8,9

Forum Hotel

Ubytování (Hotel) Forum Hotel. Forum Hotel se nachází vedle historického hlavního náměstí ve městě Szombathely v budově z 19. století, 11 minut chůze od místní katedrály. Ubytování Forum Hotel se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 557 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bólyai Apartmanlakás

8,8

Bólyai Apartmanlakás

Ubytování (Apartmán) Bólyai Apartmanlakás. Bólyai Apartmanlakás is located in Szombathely, 1.4 km from Cathedral of Szombathely and 2. Ubytování Bólyai Apartmanlakás se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 212 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Il Gallo Nero - Fekete Kakas Étterem és Panzió

8,8

Il Gallo Nero - Fekete Kakas Étterem és Panzió

Ubytování (Penzion) Il Gallo Nero - Fekete Kakas Étterem és Panzió. Nově zrekonstruovaný penzion Il Gallo Nero Trattoria e Pensione se nachází v klidné oblasti Szombathely, pouhé 2 minuty chůze od starého města, a nabízí... Ubytování Il Gallo Nero - Fekete Kakas Étterem és Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 608 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haramia Csapszék és Fogadó

8,7

Haramia Csapszék és Fogadó

Ubytování (Penzion) Haramia Csapszék és Fogadó. Haramia Csapszék és Fogadó offers a garden and free WiFi, located 750 metres from the Thermal Spa and swimming pool of Szombathely. Ubytování Haramia Csapszék és Fogadó se nachází ve městě Szombathely (Maďarsko - Vas).

Vinci Apartman Szombathely

8,6

Vinci Apartman Szombathely

Ubytování (Apartmány) Vinci Apartman Szombathely. Vinci Apartman Szombathely jsou apartmány s Wi-Fi zdarma situované ve Szombathely ve Vašské župě, nedaleko místní katedrály a muzea Savaria. Ubytování Vinci Apartman Szombathely se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 485 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szatmárház

8,6

Szatmárház

Ubytování (Apartmány) Szatmárház. Szatmárház se nachází ve městě Szombathely, 2 km od muzea Savaria a 3,2 km od katedrály. Wi-Fi je zde k dispozici zdarma. Ubytování Szatmárház se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 649 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Garda Hotel

8,5

Garda Hotel

Ubytování (Hotel) Garda Hotel. Garda Hotel se nachází na klidném místě uprostřed zeleně u malého jezera, 1 km od centra města Szombathely a 4 minuty chůze od termálních lázní a krytého... Ubytování Garda Hotel se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 194 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

1st Floor Apartman

8,5

1st Floor Apartman

Ubytování (Apartmán) 1st Floor Apartman. 1st Floor Apartman se nachází ve městě Szombathely a nabízí ubytvání s možností vlastního stravevání a Wi-Fi zdarma. Ubytování 1st Floor Apartman se nachází ve městě Szombathely (Maďarsko - Vas).

Károly Róbert Apartman

8,5

Károly Róbert Apartman

Ubytování (Apartmán) Károly Róbert Apartman. Boasting a spa bath, Károly Róbert Apartman is situated in Szombathely. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytování Károly Róbert Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 248 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gerendas Panzió

8,4

Gerendas Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Gerendas Panzió. The 3-star Gerendás hotel is situated in quiet surroundings, only 5 minutes from the town centre and offers nicely furnished rooms. Ubytování Gerendas Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 807 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mátyás Szállás

8,4

Mátyás Szállás

Ubytování (Penzion) Mátyás Szállás. Mátyás Szállás nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi ve městě Szombathely, 700 metrů od místní katedrály. Ubytování Mátyás Szállás se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 771 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Martineum Felnőttképző Akadémia

8,4

Martineum Felnőttképző Akadémia

Ubytování (Hostel) Martineum Felnőttképző Akadémia. Martineum Felnőttképző Akadémia se nachází na okraji města Szombathely, 1 500 metrů od termálních lázní Tófürdő. Ubytování Martineum Felnőttképző Akadémia se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 783 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Józsi Bácsi Szállodája

8,2

Józsi Bácsi Szállodája

Ubytování (Hotel) Józsi Bácsi Szállodája. Offering an à la carte restaurant and air-conditioned rooms, Józsi Bácsi Szállodája is located 2 km outside Szombathely, 5 km from the centre and 6 km from... Ubytování Józsi Bácsi Szállodája se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 284 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Park Hotel Pelikan

8,1

Park Hotel Pelikan

Ubytování (Hotel) Park Hotel Pelikan. Park Hotel Pelikán se nachází v samém srdci města Szombathely a nabízí pohodlné moderně zařízené pokoje, konferenční prostory s nejnovějším vybavením i... Ubytování Park Hotel Pelikan se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 811 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

P4W Hotel Residence Szombathely

7,9

P4W Hotel Residence Szombathely

Ubytování (Hotel) P4W Hotel Residence Szombathely. P4W Hotel Residence Szombathely se nachází 400 metrů od centra města Szombathely a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování P4W Hotel Residence Szombathely se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 932 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ciao Amico Panzió

7,8

Ciao Amico Panzió

Ubytování (Penzion) Ciao Amico Panzió. Ciao Amico Panzió se nachází v Szombathely, 10 km od hranic s Rakouskem. Nabízí klimatizované pokoje, saunu, restauraci, bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ciao Amico Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 171 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Acceptus Domus

7,8

Acceptus Domus

Ubytování (Apartmán) Acceptus Domus. Acceptus Domus is an apartment with balcony, flat-screen TV and free WiFi access, located 500 metres from the centre of Szombathely. Ubytování Acceptus Domus se nachází ve městě Szombathely (Maďarsko - Vas).

Vadász Étterem és Hotel

7,5

Vadász Étterem és Hotel

Ubytování (Hotel) Vadász Étterem és Hotel. Vadász Étterem és Hotel se nachází na okraji města Szombathely, hned vedle Arboreta s velkým parkem. Ubytování Vadász Étterem és Hotel se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 053 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szövő Szálló

7,4

Szövő Szálló

Ubytování (Hostel) Szövő Szálló. Szövő Szálló se nachází ve městě Szombathely, pouhé 2 km od muzea Savaria a 3,4 km od katedrály. Ubytování Szövő Szálló se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 663 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lady Margit's Room

6,8

Lady Margit's Room

Ubytování (Privát) Lady Margit's Room. Within 2.3 km of Cathedral of Szombathely and 2.7 km of Savaria Museum, Lady Margit's Room provides free WiFi and a garden. Ubytování Lady Margit's Room se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 498 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Claudius

6,7

Hotel Claudius

Ubytování (Hotel) Hotel Claudius. Hotel Claudius se nachází na jedinečném místě vedle městského jezera, bazénu a lázní, jen kousek od historického centra Szombathely. Ubytování Hotel Claudius se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 037 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szelestey utcai apartman (Szombathely)

Szelestey utcai apartman (Szombathely)

Ubytování (Apartmán) Szelestey utcai apartman (Szombathely). Set in Szombathely, 700 metres from Savaria Museum and less than 1 km from Cathedral of Szombathely, Szelestey utcai apartman (Szombathely) offers... Ubytování Szelestey utcai apartman (Szombathely) se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 392 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury Home Apartment

Luxury Home Apartment

Ubytování (Apartmán) Luxury Home Apartment. Featuring a terrace, Luxury Home Apartment offers accommodation in Szombathely, 4.2 km from Cathedral of Szombathely and 5 km from Savaria Museum. Ubytování Luxury Home Apartment se nachází ve městě Szombathely (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 378 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Wagner

Hotel Wagner

Ubytování (Hotel) Hotel Wagner. Set in Szombathely, less than 1 km from Savaria Museum, Hotel Wagner offers accommodation with a restaurant, free private parking and a garden. Ubytování Hotel Wagner se nachází ve městě Szombathely (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 431 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Olívia Apartman

Olívia Apartman

Ubytování (Apartmán) Olívia Apartman. Featuring city views, Olívia Apartman provides accommodation with a balcony and a kettle, around 500 metres from Savaria Museum. Ubytování Olívia Apartman se nachází ve městě Szombathely (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 050 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pepita Apartman

Pepita Apartman

Ubytování (Apartmán) Pepita Apartman. Offering free WiFi and city views, Pepita Apartman is an accommodation set in Szombathely, just 400 metres from Savaria Museum and 600 metres from... Ubytování Pepita Apartman se nachází ve městě Szombathely (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 111 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sólyom Apartman

Sólyom Apartman

Ubytování (Penzion) Sólyom Apartman. Boasting a garden, Sólyom Apartman is situated in Szombathely in the Vas region, 1 km from Savaria Museum and 1.7 km from Cathedral of Szombathely. Ubytování Sólyom Apartman se nachází ve městě Szombathely (Maďarsko - Vas).

Savaria Center Apartman

Savaria Center Apartman

Ubytování (Apartmán) Savaria Center Apartman. Boasting garden views, Savaria Center Apartman features accommodation with a balcony and a kettle, around 500 metres from Cathedral of Szombathely. Ubytování Savaria Center Apartman se nachází ve městě Szombathely (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 327 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

RT Home Vendégház

RT Home Vendégház

Ubytování (Penzion) RT Home Vendégház. With free Wi-Fi and free secured parking, RT Home Vendégház is located a 2-minute drive from the centre of Szombathely. Ubytování RT Home Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 110 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Belvárosi Apartman

Belvárosi Apartman

Ubytování (Apartmán) Belvárosi Apartman. Set in Szombathely, 200 metres from Savaria Museum and 1. Ubytování Belvárosi Apartman se nachází ve městě Szombathely (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 979 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Arena Apartment

Arena Apartment

Ubytování (Apartmán) Arena Apartment. Located in Szombathely, 1.5 km from Savaria Museum and 1.8 km from Cathedral of Szombathely, Arena Apartment offers free WiFi. Ubytování Arena Apartment se nachází ve městě Szombathely (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 317 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sólyom Magánszállás

Sólyom Magánszállás

Ubytování (Prázdninový dům) Sólyom Magánszállás. Located in Szombathely, 1.3 km from Savaria Museum and 1.8 km from Cathedral of Szombathely, Sólyom Magánszállás offers free WiFi. Ubytování Sólyom Magánszállás se nachází ve městě Szombathely (Maďarsko - Vas).

Eleven Apartman

Eleven Apartman

Ubytování (Apartmán) Eleven Apartman. Eleven Apartman offers accommodation in Szombathely, 100 metres from Savaria Museum and 600 metres from Cathedral of Szombathely. Ubytování Eleven Apartman se nachází ve městě Szombathely (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 163 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sólyom Szálló

Sólyom Szálló

Ubytování (Apartmán) Sólyom Szálló. Sólyom Szálló is an accommodation set in Szombathely, less than 1 km from Savaria Museum and a 20-minute walk from Cathedral of Szombathely. Ubytování Sólyom Szálló se nachází ve městě Szombathely (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 627 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Green Dot Home

Green Dot Home

Ubytování (Privát) Green Dot Home. Located in Szombathely with Savaria Museum nearby, Green Dot Home offers accommodation with free WiFi. Ubytování Green Dot Home se nachází ve městě Szombathely (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 195 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kikelet Apartman

Kikelet Apartman

Ubytování (Apartmán) Kikelet Apartman. Complete with a garden and a terrace, Kikelet Apartman is located in Szombathely, 5 km from Savaria Museum and 5 km from Cathedral of Szombathely. Ubytování Kikelet Apartman se nachází ve městě Szombathely (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 600 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)