Hledat

Ubytování

Studio Zivogosce - Mala Duba 2603b Apartmán

21329 Igrane, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Studio Zivogosce - Mala Duba 2603b. Studio Živogošce - Mala Duba 2603b se nachází v Igrane ve Spitsko-dalmátské župě a nabízí 3hvězdičkové ubytování s Wi-Fi zdarma a kuchyní. Ubytování Studio Zivogosce - Mala Duba 2603b se nachází ve městě Igrane (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Popis ubytování Studio Zivogosce - Mala Duba 2603b

Apartmán má TV a koupelnu s vanou. Ubytování leží 18 km od Makarské a 41 km od Medžugorje. Letiště Split je 81 km daleko. Studio Živogošce - Mala Duba 2603b se nachází v Igrane ve Spitsko-dalmátské župě a nabízí 3hvězdičkové ubytování s Wi-Fi zdarma a kuchyní.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Studio Zivogosce - Mala Duba 2603b

 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace nutná).
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Varná deska
 • Kuchyňské potřeby
 • Lednička
 • Vana
 • Vlastní koupelna
 • TV
 • Soukromý vchod
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Celá jednotka se nachází v přízemí
 • Pláž
 • Apartmán v budově

Jiná ubytování ve městě Igrane

House Dobrila

9,9

House Dobrila

Ubytování (Prázdninový dům) House Dobrila. House Dobrila is located in Igrane. The air-conditioned accommodation is 27 km from Baška Voda, and guests benefit from complimentary WiFi and private... Ubytování House Dobrila se nachází ve městě Igrane (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Toni Two

9,9

Apartments Toni Two

Ubytování (Apartmány) Apartments Toni Two. Apartments Toni Two nabízí ubytování s možností vlastního stravování v obci Igrane. Apartmány mají plně vybavený kuchyňský kout a balkon s výhledem na... Ubytování Apartments Toni Two se nachází ve městě Igrane (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments by the sea Igrane (Makarska) - 17292

9,8

Apartments by the sea Igrane (Makarska) - 17292

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Igrane (Makarska) - 17292. Set in Igrane, Apartments by the sea Igrane (Makarska) - 17292 features 3 accommodation with private terraces. Ubytování Apartments by the sea Igrane (Makarska) - 17292 se nachází ve městě Igrane (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Ferdo

9,8

Apartments Ferdo

Ubytování (Apartmány) Apartments Ferdo. Apartments Ferdo se nachází v Živogošće. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma, posezení a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Apartments Ferdo se nachází ve městě Igrane (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Zvonimir

9,8

Apartment Zvonimir

Ubytování (Apartmán) Apartment Zvonimir. Tento prázdninový dům se nachází v Igrane, 44 km od Međugorje a 14 km od Makarské. Nabízí výhled na moře. Ubytování Apartment Zvonimir se nachází ve městě Igrane (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Holiday Home Mona

9,8

Holiday Home Mona

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Mona. Holiday Home Mona se nachází ve městě Igrane a nabízí balkon s výhledem na moře, terasu a klimatizaci. V tomto prázdninovém domě je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Holiday Home Mona se nachází ve městě Igrane (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 033 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House Vedrana

9,7

House Vedrana

Ubytování (Prázdninový dům) House Vedrana. House Vedrana se nachází ve městě Igrane. Ubytování má výhled na moře a stojí 18 km od Makarské. Ubytování House Vedrana se nachází ve městě Igrane (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartmani Nina & Mili

9,6

Apartmani Nina & Mili

Ubytování (Apartmány) Apartmani Nina & Mili. Apartmány Nina & Mili nabízejí ubytování se zázemím pro grilování a bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Apartmani Nina & Mili se nachází ve městě Igrane (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Vedrana

9,5

Apartments Vedrana

Ubytování (Apartmány) Apartments Vedrana. Apartmány Vedrana se nachází v obci Igrane a nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Vedrana se nachází ve městě Igrane (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartmani Srecko

9,5

Apartmani Srecko

Ubytování (Apartmány) Apartmani Srecko. Apartmani srecko se nachází v Igrane a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování stojí 43 km od Medžugorje a 15 km od Makarské. Ubytování Apartmani Srecko se nachází ve městě Igrane (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 658 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Igrane

9,5

Apartman Igrane

Ubytování (Apartmán) Apartman Igrane. Apartmán Igrane se nachází u pláže ve městě Igrane a nabízí terasu. Ubytování Apartman Igrane se nachází ve městě Igrane (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Igrane Getaway

9,5

Igrane Getaway

Ubytování (Apartmán) Igrane Getaway. Igrane Getaway se nachází v Igrane ve Splitsko-dalmátské župě a nabízí terasu, výhled na moře, restauraci a Wi-Fi zdarma. Ubytování Igrane Getaway se nachází ve městě Igrane (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Stonehouse Katarina

9,5

Stonehouse Katarina

Ubytování (Prázdninový dům) Stonehouse Katarina. Stonehouse Katarina se nachází v Igrane, jen pár kroků od centrální pláže, 300 metrů od pláže Djevičanska a 1,8 km od pláže Beach Shadow Sky. Ubytování Stonehouse Katarina se nachází ve městě Igrane (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 450 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Nadia

9,2

Apartments Nadia

Ubytování (Apartmány) Apartments Nadia. Apartments Nadia se nachází v Igrane. Nabízí ubytování se zahradou. Apartmány mají klimatizaci, koupelnu a kuchyňský kout s lednicí a varnou deskou. Ubytování Apartments Nadia se nachází ve městě Igrane (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 612 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments by the sea Igrane (Makarska) - 311

9,1

Apartments by the sea Igrane (Makarska) - 311

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Igrane (Makarska) - 311. Apartments by the sea Igrane (Makarska) - 311 se nachází v Igrane a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments by the sea Igrane (Makarska) - 311 se nachází ve městě Igrane (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Bicakcic

9,1

Apartments Bicakcic

Ubytování (Apartmány) Apartments Bicakcic. Apartmány Bicakcic se nacházejí v Igrane, 33 km od Bašky Vody. K dispozici je terasa a lze tu bezplatně využívat Wi-Fi. Ubytování Apartments Bicakcic se nachází ve městě Igrane (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

TUI BLUE Adriatic Beach

9,1

TUI BLUE Adriatic Beach

Ubytování (Hotel) TUI BLUE Adriatic Beach. Tui Blue Adriatic Beach se nachází na oblázkové pláži v Živogošće v blízkosti Igrane. Ubytování TUI BLUE Adriatic Beach se nachází ve městě Igrane (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 801 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Mesec

9,1

Apartments Mesec

Ubytování (Apartmány) Apartments Mesec. Apartmány Mesec se nachází v Igrane, 27 km od Bašky Vody, a nabízí zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. K dispozici je sluneční terasa. Ubytování Apartments Mesec se nachází ve městě Igrane (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 067 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Knežić

8,8

Apartments Knežić

Ubytování (Apartmány) Apartments Knežić. Apartmány Knežić se nachází ve městě Igrane, 27 km od obce Baška Voda. Nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Apartmány jsou vybavené klimatizací a satelitní TV. Ubytování Apartments Knežić se nachází ve městě Igrane (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments with a parking space Igrane (Makarska) - 6796

8,7

Apartments with a parking space Igrane (Makarska) - 6796

Ubytování (Penzion) Apartments with a parking space Igrane (Makarska) - 6796. Apartmány s parkovacím místěm Igrane (Makarska) - 6796 se nachází ve vesnici Igrane. Nabízí 3hvězdičkové ubytování se soukromou terasou. Ubytování Apartments with a parking space Igrane (Makarska) - 6796 se nachází ve městě Igrane (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Villa Igrane

8,6

Villa Igrane

Ubytování (Apartmány) Villa Igrane. Villa Igrane je barokní budova z 18. století situovaná v Igrane, pouhých 50 metrů od pláže. Ubytování Villa Igrane se nachází ve městě Igrane (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartman Pasko

8,5

Apartman Pasko

Ubytování (Apartmán) Apartman Pasko. Apartman Pasko se nachází v Igrane, 20 metrů od nejbližší pláže. Hosté se zde mohou ubytovat také s domácími mazlíčky. Hosté mohou využívat terasu. Ubytování Apartman Pasko se nachází ve městě Igrane (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Igrane

8,4

Apartments Igrane

Ubytování (Apartmány) Apartments Igrane. Apartmány Igrane jsou situované na několika místech v historickém centru Igrane, malého přístavního městečka na Makarské riviéře. Ubytování Apartments Igrane se nachází ve městě Igrane (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 826 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments with a parking space Igrane (Makarska) - 13535

8,4

Apartments with a parking space Igrane (Makarska) - 13535

Ubytování (Penzion) Apartments with a parking space Igrane (Makarska) - 13535. Studio Igrane 13535a nabízí ubytování v Igrane. Pokoje jsou vybavené TV a některé mají i pohodlné posezení. Standardem je vlastní koupelna. Ubytování Apartments with a parking space Igrane (Makarska) - 13535 se nachází ve městě Igrane (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Manuela

8

Apartments Manuela

Ubytování (Penzion) Apartments Manuela. Apartments Manuela se nachází v Igrane a nabízí ubytování s výhledem na moře. Wi-Fi připojení v celém objektu je zdarma. Ubytování Apartments Manuela se nachází ve městě Igrane (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Sonja

8

Apartments Sonja

Ubytování (Apartmány) Apartments Sonja. Apartments Sonja se nachází ve městě Igrane a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV. K vybavení patří varná deska, lednice a rychlovarná konvice. Ubytování Apartments Sonja se nachází ve městě Igrane (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Studio Igrane 5266c

7,8

Studio Igrane 5266c

Ubytování (Apartmán) Studio Igrane 5266c. Studio Igrane 5266c se nachází v Igrane, 15 km od Makarské, 26 km od obce Brela a 43 km od Medžugorje. Ubytování Studio Igrane 5266c se nachází ve městě Igrane (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments by the sea Zivogosce - Mala Duba (Makarska) - 2603

7,7

Apartments by the sea Zivogosce - Mala Duba (Makarska) - 2603

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Zivogosce - Mala Duba (Makarska) - 2603. Apartments by the sea Zivogosce - Mala Duba (Makarska) - 2603 je 3hvězdičkový penzion situovaný v letovisku Živogošće. Ubytování Apartments by the sea Zivogosce - Mala Duba (Makarska) - 2603 se nachází ve městě Igrane (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments with a parking space Igrane (Makarska) - 2650

7,7

Apartments with a parking space Igrane (Makarska) - 2650

Ubytování (Penzion) Apartments with a parking space Igrane (Makarska) - 2650. Apartmán Igrane 2650a se nachází v Igrane. Nabízí balkon, Wi-Fi zdarma a výhled na moře. Ubytování Apartments with a parking space Igrane (Makarska) - 2650 se nachází ve městě Igrane (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Triple Room Zivogosce - Blato 521e

Triple Room Zivogosce - Blato 521e

Ubytování (Penzion) Triple Room Zivogosce - Blato 521e. Triple Room Zivogosce - Blato 521e offers accommodation in Igrane. The 3-star guest house has air-conditioned rooms with a private bathroom and free WiFi. Ubytování Triple Room Zivogosce - Blato 521e se nachází ve městě Igrane (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Triple Room Zivogosce - Porat 2733b

Triple Room Zivogosce - Porat 2733b

Ubytování (Penzion) Triple Room Zivogosce - Porat 2733b. Triple Room Zivogosce - Porat 2733b is a 3-star property situated in Živogošće. This 3-star guest house offers a shared kitchen. Ubytování Triple Room Zivogosce - Porat 2733b se nachází ve městě Igrane (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Triple Room Zivogosce - Blato 521d

Triple Room Zivogosce - Blato 521d

Ubytování (Penzion) Triple Room Zivogosce - Blato 521d. Triple Room Zivogosce - Blato 521d se nachází v obci Igrane, 40 km od Medžugorje a 19 km od Makarské a nabízí bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Triple Room Zivogosce - Blato 521d se nachází ve městě Igrane (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Studio Zivogosce - Blato 6679a

Studio Zivogosce - Blato 6679a

Ubytování (Apartmán) Studio Zivogosce - Blato 6679a. Situated in Igrane in the Split-Dalmatia County region, Studio Zivogosce - Blato 6679a has a terrace and sea views. Ubytování Studio Zivogosce - Blato 6679a se nachází ve městě Igrane (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Studio Zivogosce - Porat 1055b

Studio Zivogosce - Porat 1055b

Ubytování (Apartmán) Studio Zivogosce - Porat 1055b. Situated in Igrane in the Split-Dalmatia County region, Studio Zivogosce - Porat 1055b has a balcony and sea views. Ubytování Studio Zivogosce - Porat 1055b se nachází ve městě Igrane (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Tolj

Apartments Tolj

Ubytování (Apartmány) Apartments Tolj. Apartmány Tolj se nacházejí v obci Igrane a nabízejí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Apartments Tolj se nachází ve městě Igrane (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments by the sea Zivogosce - Blato (Makarska) - 6679

Apartments by the sea Zivogosce - Blato (Makarska) - 6679

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Zivogosce - Blato (Makarska) - 6679. Located in Igrane, Apartments by the sea Zivogosce - Blato (Makarska) - 6679 features 3 accommodation with private terraces. Ubytování Apartments by the sea Zivogosce - Blato (Makarska) - 6679 se nachází ve městě Igrane (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments by the sea Igrane (Makarska) - 310

Apartments by the sea Igrane (Makarska) - 310

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Igrane (Makarska) - 310. Located in Igrane, Apartments by the sea Igrane (Makarska) - 310 offers 3 accommodation with private terraces. Ubytování Apartments by the sea Igrane (Makarska) - 310 se nachází ve městě Igrane (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 699 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments by the sea Igrane (Makarska) - 5266

Apartments by the sea Igrane (Makarska) - 5266

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Igrane (Makarska) - 5266. Apartments by the sea Igrane (Makarska) - 5266 se nachází v Igrane ve Splitsko-dalmatské župě a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments by the sea Igrane (Makarska) - 5266 se nachází ve městě Igrane (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments by the sea Igrane (Makarska) - 17311

Apartments by the sea Igrane (Makarska) - 17311

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Igrane (Makarska) - 17311. Apartments by the sea Igrane (Makarska) - 17311 offers air-conditioned accommodation in Igrane. Ubytování Apartments by the sea Igrane (Makarska) - 17311 se nachází ve městě Igrane (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments and rooms with parking space Zivogosce - Blato (Makarska) - 6698

Apartments and rooms with parking space Zivogosce - Blato (Makarska) - 6698

Ubytování (Penzion) Apartments and rooms with parking space Zivogosce - Blato (Makarska) - 6698. Set in Igrane, Apartments and rooms with parking space Zivogosce - Blato (Makarska) - 6698 provides 3 accommodation with private balconies. Ubytování Apartments and rooms with parking space Zivogosce - Blato (Makarska) - 6698 se nachází ve městě Igrane (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Zivogosce - Porat 13853a

Apartment Zivogosce - Porat 13853a

Ubytování (Apartmán) Apartment Zivogosce - Porat 13853a. Located in Igrane, this air-conditioned apartment features a balcony. The unit is 42 km from Međugorje. The kitchen is fitted with an oven and a fridge. Ubytování Apartment Zivogosce - Porat 13853a se nachází ve městě Igrane (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Zivogosce - Porat 2733d

Apartment Zivogosce - Porat 2733d

Ubytování (Apartmán) Apartment Zivogosce - Porat 2733d. Offering free WiFi and sea views, Apartment Zivogosce - Porat 2733d is an accommodation set in Živogošće. Ubytování Apartment Zivogosce - Porat 2733d se nachází ve městě Igrane (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 194 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Zivogosce - Mala Duba 6837b

Apartment Zivogosce - Mala Duba 6837b

Ubytování (Apartmán) Apartment Zivogosce - Mala Duba 6837b. Situated in Živogošće in the Split-Dalmatia County region, Apartment Zivogosce - Mala Duba 6837b features a terrace. Ubytování Apartment Zivogosce - Mala Duba 6837b se nachází ve městě Igrane (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Zivogosce - Blato 16083c

Apartment Zivogosce - Blato 16083c

Ubytování (Apartmány) Apartment Zivogosce - Blato 16083c. Situated in Igrane in the Split-Dalmatia County region, Apartment Zivogosce - Blato 16083c features a terrace and sea views. Ubytování Apartment Zivogosce - Blato 16083c se nachází ve městě Igrane (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Zivogosce - Blato 6698d

Apartment Zivogosce - Blato 6698d

Ubytování (Apartmán) Apartment Zivogosce - Blato 6698d. Set in Igrane in the Split-Dalmatia County region, Apartment Zivogosce - Blato 6698d has a terrace. Ubytování Apartment Zivogosce - Blato 6698d se nachází ve městě Igrane (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Zivogosce - Porat 6899c

Apartment Zivogosce - Porat 6899c

Ubytování (Apartmán) Apartment Zivogosce - Porat 6899c. Apartment Zivogosce - Porat 6899c is set in Igrane. The accommodation is 30 km from Baška Voda, and guests benefit from complimentary WiFi and private... Ubytování Apartment Zivogosce - Porat 6899c se nachází ve městě Igrane (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments and rooms by the sea Zivogosce - Blato (Makarska) - 521

Apartments and rooms by the sea Zivogosce - Blato (Makarska) - 521

Ubytování (Penzion) Apartments and rooms by the sea Zivogosce - Blato (Makarska) - 521. Located in Igrane, Apartments and rooms by the sea Zivogosce - Blato (Makarska) - 521 provides 3-star accommodation with private balconies. Ubytování Apartments and rooms by the sea Zivogosce - Blato (Makarska) - 521 se nachází ve městě Igrane (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Snježzana

Apartments Snježzana

Ubytování (Apartmán) Apartments Snježzana. Apartments Snjezana se nachází v Igrane. Nabízí terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Snježzana se nachází ve městě Igrane (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Igrane 311c

Apartment Igrane 311c

Ubytování (Apartmán) Apartment Igrane 311c. Apartmán Igrane 311c se nachází v Igrane, 15 km od Makarské, 26 km od Brely a 43 km od Medžugorje. K dispozici je zde neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Igrane 311c se nachází ve městě Igrane (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Igrane 5266a

Apartment Igrane 5266a

Ubytování (Apartmán) Apartment Igrane 5266a. Apartmán Igrane 5266a se nachází v obci Igrane, 43 km od Međugorje a 15 km od Makarské. Nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky. Ubytování Apartment Igrane 5266a se nachází ve městě Igrane (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Igrane 13535b

Apartment Igrane 13535b

Ubytování (Apartmán) Apartment Igrane 13535b. Apartment Igrane 13535b se nachází v Igrane, 15 km od Makarské a 44 km od Medžugorje a nabízí výhled na moře. Ubytování Apartment Igrane 13535b se nachází ve městě Igrane (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).