Hledat

Ubytování

Studio Zivogosce - Mala Duba 2603a Apartmán

21329 Igrane, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Studio Zivogosce - Mala Duba 2603a. Studio Zivogosce - Mala Duba 2603a se nachází ve městě Igrane, 41 km od Medžugorje. Do Makarské je to 18 km. Ubytování Studio Zivogosce - Mala Duba 2603a se nachází ve městě Igrane (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Popis ubytování Studio Zivogosce - Mala Duba 2603a

Studio Zivogosce - Mala Duba 2603a se nachází ve městě Igrane, 41 km od Medžugorje. K dispozici je posezení a kuchyň s lednicí a varnou deskou. Studio Zivogosce - Mala Duba 2603a je vzdálené 29 km od města Brela a 27 km od města Baška Voda. Na letiště ve Splitu je to 81 km. Do Makarské je to 18 km. Na místě lze využívat neplacené soukromé parkoviště. Nechybí ani vlastní koupelna se sprchou. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Studio Zivogosce - Mala Duba 2603a

 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace nutná).
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Jídelní stůl
 • Varná deska
 • Kuchyňské potřeby
 • Lednička
 • Sprcha
 • Vlastní koupelna
 • Jídelna
 • Posezení
 • Soukromý vchod
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Celá jednotka se nachází v přízemí
 • Pláž
 • Apartmán v budově

Jiná ubytování ve městě Igrane

House Dobrila

9,9

House Dobrila

Ubytování (Prázdninový dům) House Dobrila. House Dobrila is located in Igrane. The air-conditioned accommodation is 27 km from Baška Voda, and guests benefit from complimentary WiFi and private... Ubytování House Dobrila se nachází ve městě Igrane (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Toni Two

9,9

Apartments Toni Two

Ubytování (Apartmány) Apartments Toni Two. Apartments Toni Two nabízí ubytování s možností vlastního stravování v obci Igrane. Apartmány mají plně vybavený kuchyňský kout a balkon s výhledem na... Ubytování Apartments Toni Two se nachází ve městě Igrane (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments by the sea Igrane (Makarska) - 17292

9,8

Apartments by the sea Igrane (Makarska) - 17292

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Igrane (Makarska) - 17292. Set in Igrane, Apartments by the sea Igrane (Makarska) - 17292 features 3 accommodation with private terraces. Ubytování Apartments by the sea Igrane (Makarska) - 17292 se nachází ve městě Igrane (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Ferdo

9,8

Apartments Ferdo

Ubytování (Apartmány) Apartments Ferdo. Apartments Ferdo se nachází v Živogošće. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma, posezení a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Apartments Ferdo se nachází ve městě Igrane (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Zvonimir

9,8

Apartment Zvonimir

Ubytování (Apartmán) Apartment Zvonimir. Tento prázdninový dům se nachází v Igrane, 44 km od Međugorje a 14 km od Makarské. Nabízí výhled na moře. Ubytování Apartment Zvonimir se nachází ve městě Igrane (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Holiday Home Mona

9,8

Holiday Home Mona

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Mona. Holiday Home Mona se nachází ve městě Igrane a nabízí balkon s výhledem na moře, terasu a klimatizaci. V tomto prázdninovém domě je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Holiday Home Mona se nachází ve městě Igrane (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 033 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House Vedrana

9,7

House Vedrana

Ubytování (Prázdninový dům) House Vedrana. House Vedrana se nachází ve městě Igrane. Ubytování má výhled na moře a stojí 18 km od Makarské. Ubytování House Vedrana se nachází ve městě Igrane (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartmani Nina & Mili

9,6

Apartmani Nina & Mili

Ubytování (Apartmány) Apartmani Nina & Mili. Apartmány Nina & Mili nabízejí ubytování se zázemím pro grilování a bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Apartmani Nina & Mili se nachází ve městě Igrane (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Vedrana

9,5

Apartments Vedrana

Ubytování (Apartmány) Apartments Vedrana. Apartmány Vedrana se nachází v obci Igrane a nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Vedrana se nachází ve městě Igrane (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartmani Srecko

9,5

Apartmani Srecko

Ubytování (Apartmány) Apartmani Srecko. Apartmani srecko se nachází v Igrane a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování stojí 43 km od Medžugorje a 15 km od Makarské. Ubytování Apartmani Srecko se nachází ve městě Igrane (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 658 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Igrane

9,5

Apartman Igrane

Ubytování (Apartmán) Apartman Igrane. Apartmán Igrane se nachází u pláže ve městě Igrane a nabízí terasu. Ubytování Apartman Igrane se nachází ve městě Igrane (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Igrane Getaway

9,5

Igrane Getaway

Ubytování (Apartmán) Igrane Getaway. Igrane Getaway se nachází v Igrane ve Splitsko-dalmátské župě a nabízí terasu, výhled na moře, restauraci a Wi-Fi zdarma. Ubytování Igrane Getaway se nachází ve městě Igrane (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Stonehouse Katarina

9,5

Stonehouse Katarina

Ubytování (Prázdninový dům) Stonehouse Katarina. Stonehouse Katarina se nachází v Igrane, jen pár kroků od centrální pláže, 300 metrů od pláže Djevičanska a 1,8 km od pláže Beach Shadow Sky. Ubytování Stonehouse Katarina se nachází ve městě Igrane (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 450 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Nadia

9,2

Apartments Nadia

Ubytování (Apartmány) Apartments Nadia. Apartments Nadia se nachází v Igrane. Nabízí ubytování se zahradou. Apartmány mají klimatizaci, koupelnu a kuchyňský kout s lednicí a varnou deskou. Ubytování Apartments Nadia se nachází ve městě Igrane (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 612 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments by the sea Igrane (Makarska) - 311

9,1

Apartments by the sea Igrane (Makarska) - 311

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Igrane (Makarska) - 311. Apartments by the sea Igrane (Makarska) - 311 se nachází v Igrane a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments by the sea Igrane (Makarska) - 311 se nachází ve městě Igrane (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Bicakcic

9,1

Apartments Bicakcic

Ubytování (Apartmány) Apartments Bicakcic. Apartmány Bicakcic se nacházejí v Igrane, 33 km od Bašky Vody. K dispozici je terasa a lze tu bezplatně využívat Wi-Fi. Ubytování Apartments Bicakcic se nachází ve městě Igrane (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

TUI BLUE Adriatic Beach

9,1

TUI BLUE Adriatic Beach

Ubytování (Hotel) TUI BLUE Adriatic Beach. Tui Blue Adriatic Beach se nachází na oblázkové pláži v Živogošće v blízkosti Igrane. Ubytování TUI BLUE Adriatic Beach se nachází ve městě Igrane (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 801 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Mesec

9,1

Apartments Mesec

Ubytování (Apartmány) Apartments Mesec. Apartmány Mesec se nachází v Igrane, 27 km od Bašky Vody, a nabízí zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. K dispozici je sluneční terasa. Ubytování Apartments Mesec se nachází ve městě Igrane (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 067 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Knežić

8,8

Apartments Knežić

Ubytování (Apartmány) Apartments Knežić. Apartmány Knežić se nachází ve městě Igrane, 27 km od obce Baška Voda. Nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Apartmány jsou vybavené klimatizací a satelitní TV. Ubytování Apartments Knežić se nachází ve městě Igrane (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments with a parking space Igrane (Makarska) - 6796

8,7

Apartments with a parking space Igrane (Makarska) - 6796

Ubytování (Penzion) Apartments with a parking space Igrane (Makarska) - 6796. Apartmány s parkovacím místěm Igrane (Makarska) - 6796 se nachází ve vesnici Igrane. Nabízí 3hvězdičkové ubytování se soukromou terasou. Ubytování Apartments with a parking space Igrane (Makarska) - 6796 se nachází ve městě Igrane (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Villa Igrane

8,6

Villa Igrane

Ubytování (Apartmány) Villa Igrane. Villa Igrane je barokní budova z 18. století situovaná v Igrane, pouhých 50 metrů od pláže. Ubytování Villa Igrane se nachází ve městě Igrane (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartman Pasko

8,5

Apartman Pasko

Ubytování (Apartmán) Apartman Pasko. Apartman Pasko se nachází v Igrane, 20 metrů od nejbližší pláže. Hosté se zde mohou ubytovat také s domácími mazlíčky. Hosté mohou využívat terasu. Ubytování Apartman Pasko se nachází ve městě Igrane (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Igrane

8,4

Apartments Igrane

Ubytování (Apartmány) Apartments Igrane. Apartmány Igrane jsou situované na několika místech v historickém centru Igrane, malého přístavního městečka na Makarské riviéře. Ubytování Apartments Igrane se nachází ve městě Igrane (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 826 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments with a parking space Igrane (Makarska) - 13535

8,4

Apartments with a parking space Igrane (Makarska) - 13535

Ubytování (Penzion) Apartments with a parking space Igrane (Makarska) - 13535. Studio Igrane 13535a nabízí ubytování v Igrane. Pokoje jsou vybavené TV a některé mají i pohodlné posezení. Standardem je vlastní koupelna. Ubytování Apartments with a parking space Igrane (Makarska) - 13535 se nachází ve městě Igrane (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Manuela

8

Apartments Manuela

Ubytování (Penzion) Apartments Manuela. Apartments Manuela se nachází v Igrane a nabízí ubytování s výhledem na moře. Wi-Fi připojení v celém objektu je zdarma. Ubytování Apartments Manuela se nachází ve městě Igrane (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Sonja

8

Apartments Sonja

Ubytování (Apartmány) Apartments Sonja. Apartments Sonja se nachází ve městě Igrane a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV. K vybavení patří varná deska, lednice a rychlovarná konvice. Ubytování Apartments Sonja se nachází ve městě Igrane (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Studio Igrane 5266c

7,8

Studio Igrane 5266c

Ubytování (Apartmán) Studio Igrane 5266c. Studio Igrane 5266c se nachází v Igrane, 15 km od Makarské, 26 km od obce Brela a 43 km od Medžugorje. Ubytování Studio Igrane 5266c se nachází ve městě Igrane (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments by the sea Zivogosce - Mala Duba (Makarska) - 2603

7,7

Apartments by the sea Zivogosce - Mala Duba (Makarska) - 2603

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Zivogosce - Mala Duba (Makarska) - 2603. Apartments by the sea Zivogosce - Mala Duba (Makarska) - 2603 je 3hvězdičkový penzion situovaný v letovisku Živogošće. Ubytování Apartments by the sea Zivogosce - Mala Duba (Makarska) - 2603 se nachází ve městě Igrane (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments with a parking space Igrane (Makarska) - 2650

7,7

Apartments with a parking space Igrane (Makarska) - 2650

Ubytování (Penzion) Apartments with a parking space Igrane (Makarska) - 2650. Apartmán Igrane 2650a se nachází v Igrane. Nabízí balkon, Wi-Fi zdarma a výhled na moře. Ubytování Apartments with a parking space Igrane (Makarska) - 2650 se nachází ve městě Igrane (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Triple Room Zivogosce - Blato 521e

Triple Room Zivogosce - Blato 521e

Ubytování (Penzion) Triple Room Zivogosce - Blato 521e. Triple Room Zivogosce - Blato 521e offers accommodation in Igrane. The 3-star guest house has air-conditioned rooms with a private bathroom and free WiFi. Ubytování Triple Room Zivogosce - Blato 521e se nachází ve městě Igrane (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Triple Room Zivogosce - Porat 2733b

Triple Room Zivogosce - Porat 2733b

Ubytování (Penzion) Triple Room Zivogosce - Porat 2733b. Triple Room Zivogosce - Porat 2733b is a 3-star property situated in Živogošće. This 3-star guest house offers a shared kitchen. Ubytování Triple Room Zivogosce - Porat 2733b se nachází ve městě Igrane (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Triple Room Zivogosce - Blato 521d

Triple Room Zivogosce - Blato 521d

Ubytování (Penzion) Triple Room Zivogosce - Blato 521d. Triple Room Zivogosce - Blato 521d se nachází v obci Igrane, 40 km od Medžugorje a 19 km od Makarské a nabízí bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Triple Room Zivogosce - Blato 521d se nachází ve městě Igrane (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Studio Zivogosce - Blato 6679a

Studio Zivogosce - Blato 6679a

Ubytování (Apartmán) Studio Zivogosce - Blato 6679a. Situated in Igrane in the Split-Dalmatia County region, Studio Zivogosce - Blato 6679a has a terrace and sea views. Ubytování Studio Zivogosce - Blato 6679a se nachází ve městě Igrane (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Studio Zivogosce - Porat 1055b

Studio Zivogosce - Porat 1055b

Ubytování (Apartmán) Studio Zivogosce - Porat 1055b. Situated in Igrane in the Split-Dalmatia County region, Studio Zivogosce - Porat 1055b has a balcony and sea views. Ubytování Studio Zivogosce - Porat 1055b se nachází ve městě Igrane (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Tolj

Apartments Tolj

Ubytování (Apartmány) Apartments Tolj. Apartmány Tolj se nacházejí v obci Igrane a nabízejí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Apartments Tolj se nachází ve městě Igrane (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments by the sea Zivogosce - Blato (Makarska) - 6679

Apartments by the sea Zivogosce - Blato (Makarska) - 6679

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Zivogosce - Blato (Makarska) - 6679. Located in Igrane, Apartments by the sea Zivogosce - Blato (Makarska) - 6679 features 3 accommodation with private terraces. Ubytování Apartments by the sea Zivogosce - Blato (Makarska) - 6679 se nachází ve městě Igrane (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments by the sea Igrane (Makarska) - 310

Apartments by the sea Igrane (Makarska) - 310

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Igrane (Makarska) - 310. Located in Igrane, Apartments by the sea Igrane (Makarska) - 310 offers 3 accommodation with private terraces. Ubytování Apartments by the sea Igrane (Makarska) - 310 se nachází ve městě Igrane (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 699 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments by the sea Igrane (Makarska) - 5266

Apartments by the sea Igrane (Makarska) - 5266

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Igrane (Makarska) - 5266. Apartments by the sea Igrane (Makarska) - 5266 se nachází v Igrane ve Splitsko-dalmatské župě a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments by the sea Igrane (Makarska) - 5266 se nachází ve městě Igrane (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments by the sea Igrane (Makarska) - 17311

Apartments by the sea Igrane (Makarska) - 17311

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Igrane (Makarska) - 17311. Apartments by the sea Igrane (Makarska) - 17311 offers air-conditioned accommodation in Igrane. Ubytování Apartments by the sea Igrane (Makarska) - 17311 se nachází ve městě Igrane (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments and rooms with parking space Zivogosce - Blato (Makarska) - 6698

Apartments and rooms with parking space Zivogosce - Blato (Makarska) - 6698

Ubytování (Penzion) Apartments and rooms with parking space Zivogosce - Blato (Makarska) - 6698. Set in Igrane, Apartments and rooms with parking space Zivogosce - Blato (Makarska) - 6698 provides 3 accommodation with private balconies. Ubytování Apartments and rooms with parking space Zivogosce - Blato (Makarska) - 6698 se nachází ve městě Igrane (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Zivogosce - Porat 13853a

Apartment Zivogosce - Porat 13853a

Ubytování (Apartmán) Apartment Zivogosce - Porat 13853a. Located in Igrane, this air-conditioned apartment features a balcony. The unit is 42 km from Međugorje. The kitchen is fitted with an oven and a fridge. Ubytování Apartment Zivogosce - Porat 13853a se nachází ve městě Igrane (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Zivogosce - Porat 2733d

Apartment Zivogosce - Porat 2733d

Ubytování (Apartmán) Apartment Zivogosce - Porat 2733d. Offering free WiFi and sea views, Apartment Zivogosce - Porat 2733d is an accommodation set in Živogošće. Ubytování Apartment Zivogosce - Porat 2733d se nachází ve městě Igrane (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 194 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Zivogosce - Mala Duba 6837b

Apartment Zivogosce - Mala Duba 6837b

Ubytování (Apartmán) Apartment Zivogosce - Mala Duba 6837b. Situated in Živogošće in the Split-Dalmatia County region, Apartment Zivogosce - Mala Duba 6837b features a terrace. Ubytování Apartment Zivogosce - Mala Duba 6837b se nachází ve městě Igrane (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Zivogosce - Blato 16083c

Apartment Zivogosce - Blato 16083c

Ubytování (Apartmány) Apartment Zivogosce - Blato 16083c. Situated in Igrane in the Split-Dalmatia County region, Apartment Zivogosce - Blato 16083c features a terrace and sea views. Ubytování Apartment Zivogosce - Blato 16083c se nachází ve městě Igrane (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Zivogosce - Blato 6698d

Apartment Zivogosce - Blato 6698d

Ubytování (Apartmán) Apartment Zivogosce - Blato 6698d. Set in Igrane in the Split-Dalmatia County region, Apartment Zivogosce - Blato 6698d has a terrace. Ubytování Apartment Zivogosce - Blato 6698d se nachází ve městě Igrane (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Zivogosce - Porat 6899c

Apartment Zivogosce - Porat 6899c

Ubytování (Apartmán) Apartment Zivogosce - Porat 6899c. Apartment Zivogosce - Porat 6899c is set in Igrane. The accommodation is 30 km from Baška Voda, and guests benefit from complimentary WiFi and private... Ubytování Apartment Zivogosce - Porat 6899c se nachází ve městě Igrane (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments and rooms by the sea Zivogosce - Blato (Makarska) - 521

Apartments and rooms by the sea Zivogosce - Blato (Makarska) - 521

Ubytování (Penzion) Apartments and rooms by the sea Zivogosce - Blato (Makarska) - 521. Located in Igrane, Apartments and rooms by the sea Zivogosce - Blato (Makarska) - 521 provides 3-star accommodation with private balconies. Ubytování Apartments and rooms by the sea Zivogosce - Blato (Makarska) - 521 se nachází ve městě Igrane (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Snježzana

Apartments Snježzana

Ubytování (Apartmán) Apartments Snježzana. Apartments Snjezana se nachází v Igrane. Nabízí terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Snježzana se nachází ve městě Igrane (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Igrane 311c

Apartment Igrane 311c

Ubytování (Apartmán) Apartment Igrane 311c. Apartmán Igrane 311c se nachází v Igrane, 15 km od Makarské, 26 km od Brely a 43 km od Medžugorje. K dispozici je zde neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Igrane 311c se nachází ve městě Igrane (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Igrane 5266a

Apartment Igrane 5266a

Ubytování (Apartmán) Apartment Igrane 5266a. Apartmán Igrane 5266a se nachází v obci Igrane, 43 km od Međugorje a 15 km od Makarské. Nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky. Ubytování Apartment Igrane 5266a se nachází ve městě Igrane (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Igrane 13535b

Apartment Igrane 13535b

Ubytování (Apartmán) Apartment Igrane 13535b. Apartment Igrane 13535b se nachází v Igrane, 15 km od Makarské a 44 km od Medžugorje a nabízí výhled na moře. Ubytování Apartment Igrane 13535b se nachází ve městě Igrane (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).