Hledat

Ubytování

Popis ubytování Studio H1

Ubytování je vzdálené 44 km od Třeboně a 45 km od Tábora. Studio H1 podává denně kontinentální snídani. Studio H1 se nachází v Počátkách a nabízí restauraci. Všechny pokoje jsou vybavené šatní skříní. Všechny apartmány mají vlastní koupelnu, fén a ložní prádlo.

Jiná ubytování ve městě Počátky

Penzion Oloffson

9,4

Penzion Oloffson

Ubytování (Penzion) Penzion Oloffson. Penzion Oloffson v Počátcích nabízí zahradu se zázemím pro grilování. V pokojích je kuchyňský kout a koupelna. Ubytování Penzion Oloffson se nachází ve městě Počátky (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Penzion Oloffson má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion Oloffson momentálně evidujeme 71 recenzí.

PENZION Počátky

8,9

PENZION Počátky

Ubytování (Penzion) PENZION Počátky. PENZION Počátky se nachází v budově z roku 1938 ve městě Počátky. Nabízí terasu a pokoje s Wi-Fi zdarma. Ubytování PENZION Počátky se nachází ve městě Počátky (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování PENZION Počátky má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion PENZION Počátky momentálně evidujeme 38 recenzí.

Resort Svata Katerina

8,6

Resort Svata Katerina

Ubytování (Hotel) Resort Svata Katerina. Resort Svatá Kateřina se nachází klidné lokalitě obklopené lesem, kde není povolen vjezd autem, 3 km od Počátek. Ubytování Resort Svata Katerina se nachází ve městě Počátky (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Resort Svata Katerina má celkové hodnocení 8,6. Pro Hotel Resort Svata Katerina momentálně evidujeme 140 recenzí.

Letohrádek sv. Vojtěch

8,5

Letohrádek sv. Vojtěch

Ubytování (Hotel) Letohrádek sv. Vojtěch. Letohrádek sv. Vojtěch se nachází v obci Počátky a nabízí wellness centrum, masáže a saunu. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování Letohrádek sv. Vojtěch se nachází ve městě Počátky (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Letohrádek sv. Vojtěch má celkové hodnocení 8,5. Pro Hotel Letohrádek sv. Vojtěch momentálně evidujeme 168 recenzí.

Ubytování Počátky

Ubytování Počátky

Ubytování (Apartmán) Ubytování Počátky. Ubytování Počátky se nachází v Počátkách na Vysočině a nabízí balkon. 44 km od Třeboně. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ubytování Počátky se nachází ve městě Počátky (Česko - Vysočina).

Penzion U Karásků

Penzion U Karásků

Ubytování (Penzion) Penzion U Karásků. Located in Počátky, Penzion U Karásků features a garden and a terrace. Free WiFi is included. Ubytování Penzion U Karásků se nachází ve městě Počátky (Česko - Vysočina).

Park Volmanec

Park Volmanec

Ubytování (Prázdninové domy) Park Volmanec. Park Volmanec se nachází v Počátkách a nabízí zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Prázdninový dům stojí 28 km od Jihlavy a 45 km od Tábora. Ubytování Park Volmanec se nachází ve městě Počátky (Česko - Vysočina).

Holiday home in Polesí

Holiday home in Polesí

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Polesí. Holiday home in Polesí se nachází v Počátcích, 43 km od Jihlavy. Prázdninový dům má kuchyňský kout s myčkou nádobí, sporákem a kávovarem. Ubytování Holiday home in Polesí se nachází ve městě Počátky (Česká republika - Kraj Vysočina). Pro Prázdninový dům Holiday home in Polesí nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.