Hledat

Ubytování

Sphinx Luxor Apartment Apartmán

Luxor Bridge, East bank, 85111 Luxor, Egypt - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Sphinx Luxor Apartment. Sphinx Luxor Apartment se nachází v Luxoru, 8 km od muzea Luxor a 8 km od Colossi of Memnon, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, venkovním... Ubytování Sphinx Luxor Apartment se nachází ve městě Luxor (Egypt - Luxor Governorate ). V následujících dnech se ceny pohybují od 775 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Sphinx Luxor Apartment

K dispozici je také terasa. Ubytování zajišťuje placenou dopravu na letiště. Sphinx Luxor Apartment se nachází v Luxoru, 8 km od muzea Luxor a 8 km od Colossi of Memnon, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, venkovním bazénem a zahradou. Apartmán má 2 ložnice, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, satelitní TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a balkon s výhledem na bazén. Na mezinárodní letiště Luxor je to 10 km. Nachází se 8 km od chrámu Medinet Habu a poskytuje pokojovou službu. Apartmán Sphinx Luxor je vzdálený 9 km od města Deir el-Medina a údolí Queens.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • 1 bazén
  • Wi- Fi zdarma
  • Letištní transfer
  • Rodinné pokoje
  • Parkování zdarma

Jiná ubytování ve městě Luxor

Sara guesthouse Luxor

10

Sara guesthouse Luxor

Ubytování (Penzion) Sara guesthouse Luxor. Featuring a shared lounge, garden and views of garden, Sara guesthouse Luxor is set in Luxor, 2.6 km from Colossi of Memnon. Ubytování Sara guesthouse Luxor se nachází ve městě Luxor (Egypt - Luxor Governorate ). V následujících dnech se ceny pohybují od 572 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Djorff Palace

10

Djorff Palace

Ubytování (Hotel) Djorff Palace. Djorff Palace has a restaurant, outdoor swimming pool, a bar and garden in Luxor. Ubytování Djorff Palace se nachází ve městě Luxor (Egypt - Luxor Governorate ). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 256 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Amon Apartments

10

Amon Apartments

Ubytování (Privát) Amon Apartments. Amon Apartments, a property with a garden and a terrace, is situated in Luxor, 2.2 km from Colossi of Memnon, 4.1 km from Medinet Habu Temple, as well as... Ubytování Amon Apartments se nachází ve městě Luxor (Egypt - Luxor Governorate ). V následujících dnech se ceny pohybují od 391 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Bahri Luxor Apartment

9,9

Villa Bahri Luxor Apartment

Ubytování (Apartmány) Villa Bahri Luxor Apartment. Villa Bahri is situated on the rural West bank of Luxor on the edge of Gizera, a traditional Egyptian Village. Ubytování Villa Bahri Luxor Apartment se nachází ve městě Luxor (Egypt - Luxor Governorate ). V následujících dnech se ceny pohybují od 465 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tasneem Palace

9,9

Tasneem Palace

Ubytování (Apartmány) Tasneem Palace. Tasneem Palace se nachází 1,5 km od muzea Luxor a nabízí bar, zahradu a klimatizované pokoje s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Tasneem Palace se nachází ve městě Luxor (Egypt - Luxor Governorate ). V následujících dnech se ceny pohybují od 458 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Peace & Freedom Guesthouse & Restaurant

9,8

Peace & Freedom Guesthouse & Restaurant

Ubytování (Penzion) Peace & Freedom Guesthouse & Restaurant. Peace & Freedom Guesthouse & Restaurant se nachází v Luxoru a nabízí restauraci, sdílený lounge, zahradu a zázemí pro vodní sporty. Ubytování Peace & Freedom Guesthouse & Restaurant se nachází ve městě Luxor (Egypt - Luxor Governorate ). V následujících dnech se ceny pohybují od 154 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Sunrise

9,8

Villa Sunrise

Ubytování (Apartmány) Villa Sunrise. Located 2.7 km from Colossi of Memnon, Villa Sunrise provides accommodation with a restaurant, a terrace and a 24-hour front desk for your convenience. Ubytování Villa Sunrise se nachází ve městě Luxor (Egypt - Luxor Governorate ). V následujících dnech se ceny pohybují od 442 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nile Panorama

9,8

Nile Panorama

Ubytování (Apartmány) Nile Panorama. With garden views, Nile Panorama is situated in Luxor and has a restaurant, a 24-hour front desk, bar, garden, year-round outdoor pool and sun terrace. Ubytování Nile Panorama se nachází ve městě Luxor (Egypt - Luxor Governorate ). V následujících dnech se ceny pohybují od 636 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Noby Guest House

9,8

Noby Guest House

Ubytování (Apartmány) Noby Guest House. Noby Guest House se nachází v Luxoru, 3,3 km od muzea Colossi of Memnon a 3,5 km od muzea Luxor, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a přístupem do... Ubytování Noby Guest House se nachází ve městě Luxor (Egypt - Luxor Governorate ). V následujících dnech se ceny pohybují od 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Marhaba Guest House

9,7

Marhaba Guest House

Ubytování (Apartmán) Marhaba Guest House. Set in Luxor, 3 km from Colossi of Memnon, Marhaba Guest House offers accommodation with a garden, free WiFi and a 24-hour front desk. Ubytování Marhaba Guest House se nachází ve městě Luxor (Egypt - Luxor Governorate ). V následujících dnech se ceny pohybují od 590 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Modos place

9,7

Modos place

Ubytování (Bed and breakfast) Modos place. Located 1.8 km from Medinet Habu Temple, Modos place provides accommodation with a restaurant, a garden and room service for your convenience. Ubytování Modos place se nachází ve městě Luxor (Egypt - Luxor Governorate ). V následujících dnech se ceny pohybují od 509 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Valley Of The Kings House

9,7

Valley Of The Kings House

Ubytování (Apartmán) Valley Of The Kings House. Valley Of The Kings House se nachází v Luxoru, necelý 1 km od čtvrti Colossi of Memnon a 2 km od muzea Luxor. Nabízí bar a klimatizaci. Ubytování Valley Of The Kings House se nachází ve městě Luxor (Egypt - Luxor Governorate ). V následujících dnech se ceny pohybují od 363 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Royal Apartments Luxor

9,7

Royal Apartments Luxor

Ubytování (Apartmány) Royal Apartments Luxor. Set in Luxor, 2.3 km from Colossi of Memnon and 4.2 km from Medinet Habu Temple, Royal Apartments Luxor offers accommodation with free WiFi, air... Ubytování Royal Apartments Luxor se nachází ve městě Luxor (Egypt - Luxor Governorate ). V následujících dnech se ceny pohybují od 417 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

New Memnon Hotel

9,7

New Memnon Hotel

Ubytování (Hotel) New Memnon Hotel. This air-conditioned hotel is in the Theban Necropolis, a UNESCO World Heritage Site. Ubytování New Memnon Hotel se nachází ve městě Luxor (Egypt - Luxor Governorate ). V následujících dnech se ceny pohybují od 598 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Kaslan Apartments

9,7

Villa Kaslan Apartments

Ubytování (Apartmány) Villa Kaslan Apartments. Situated 2.1 km from Colossi of Memnon, Villa Kaslan Apartments offers accommodation with a restaurant, a garden and room service for your convenience. Ubytování Villa Kaslan Apartments se nachází ve městě Luxor (Egypt - Luxor Governorate ). V následujících dnech se ceny pohybují od 664 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nile Residence

9,7

Nile Residence

Ubytování (Apartmán) Nile Residence. Nile Residence is a self-catering accommodation located in Luxor. Free Wi-Fi access is available. Ubytování Nile Residence se nachází ve městě Luxor (Egypt - Luxor Governorate ). V následujících dnech se ceny pohybují od 684 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Angel Eyes House

9,7

Angel Eyes House

Ubytování (Apartmány) Angel Eyes House. Located 3.5 km from Colossi of Memnon, Angel Eyes House offers a garden, a terrace and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Angel Eyes House se nachází ve městě Luxor (Egypt - Luxor Governorate ). V následujících dnech se ceny pohybují od 553 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mina Residence in Thebes

9,7

Mina Residence in Thebes

Ubytování (Apartmány) Mina Residence in Thebes. Mina Residence se nachází v Thebes, 300 metrů od Colossi of Memnon, a nabízí restauraci, terasu a ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Mina Residence in Thebes se nachází ve městě Luxor (Egypt - Luxor Governorate ). V následujících dnech se ceny pohybují od 603 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Shahhat House

9,6

Shahhat House

Ubytování (Vila) Shahhat House. Situated in Luxor, 60 metres from Medinet Habu Temple and 1. Ubytování Shahhat House se nachází ve městě Luxor (Egypt - Luxor Governorate ). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 238 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Diletta Luxor

9,6

Villa Diletta Luxor

Ubytování (Vily) Villa Diletta Luxor. Villa Diletta se na západním břehu Luxoru, 30 metrů od Nilu a 300 metrů od mnoha restaurací. Ubytování Villa Diletta Luxor se nachází ve městě Luxor (Egypt - Luxor Governorate ). V následujících dnech se ceny pohybují od 366 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kemet Hotel and Apartment

9,6

Kemet Hotel and Apartment

Ubytování (Apartmán) Kemet Hotel and Apartment. Kemet Hotel and Apartment se nachází v Luxoru a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, sdíleným salonkem a přístupem do zahrady s venkovním... Ubytování Kemet Hotel and Apartment se nachází ve městě Luxor (Egypt - Luxor Governorate ). V následujících dnech se ceny pohybují od 669 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Elhag Nile View

9,6

Villa Elhag Nile View

Ubytování (Apartmány) Villa Elhag Nile View. Featuring a garden and a terrace, Villa Elhag Nile View offers accommodation in Westbank with access to free WiFi and Nile views. Ubytování Villa Elhag Nile View se nachází ve městě Luxor (Egypt - Luxor Governorate ). V následujících dnech se ceny pohybují od 885 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Scorpion House Luxor

9,6

Scorpion House Luxor

Ubytování (Penzion) Scorpion House Luxor. Overlooking the Valley of the Kings, Scorpion House Luxor features accommodations with a Nubian décor. It offers free Wi-Fi in some rooms and a sun... Ubytování Scorpion House Luxor se nachází ve městě Luxor (Egypt - Luxor Governorate ). V následujících dnech se ceny pohybují od 976 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Golden Palace Garden, west bank

9,5

Golden Palace Garden, west bank

Ubytování (Prázdninový dům) Golden Palace Garden, west bank. Golden Palace Garden, west bank se nachází v Luxoru, 2,2 km od Colossi of Memnon, a nabízí restauraci, bezplatné Wi-Fi, nepřetržitě otevřenou recepci a... Ubytování Golden Palace Garden, west bank se nachází ve městě Luxor (Egypt - Luxor Governorate ).

Nile Youth Hostel

9,5

Nile Youth Hostel

Ubytování (Hostel) Nile Youth Hostel. Situated in Luxor, 1.8 km from Luxor Museum, Nile Youth Hostel features accommodation with a shared lounge, free private parking and a garden. Ubytování Nile Youth Hostel se nachází ve městě Luxor (Egypt - Luxor Governorate ). V následujících dnech se ceny pohybují od 153 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nefertarie Guest House

9,5

Nefertarie Guest House

Ubytování (Apartmány) Nefertarie Guest House. Nefertarie Guest House se nachází v západní části Luxoru, 1,6 km od muzea Luxor a 2,3 km od Colossi of Memnon. Ubytování Nefertarie Guest House se nachází ve městě Luxor (Egypt - Luxor Governorate ). V následujících dnech se ceny pohybují od 436 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Savoy Palace Apartments

9,5

Savoy Palace Apartments

Ubytování (Apartmány) Savoy Palace Apartments. Set 3 km from Colossi of Memnon, Savoy Palace Apartments offers a garden, a terrace and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Savoy Palace Apartments se nachází ve městě Luxor (Egypt - Luxor Governorate ). V následujících dnech se ceny pohybují od 420 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Irie BnB

9,5

Irie BnB

Ubytování (Bed and breakfast) Irie BnB. Situated along the West Bank in the Al Baeirat Village, Irie BnB features free high-speed Internet and spacious rooms. Ubytování Irie BnB se nachází ve městě Luxor (Egypt - Luxor Governorate ). V následujících dnech se ceny pohybují od 379 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

El mudir cest Hous

9,5

El mudir cest Hous

Ubytování (Apartmán) El mudir cest Hous. Set in Luxor, less than 1 km from Colossi of Memnon, El mudir cest Hous offers accommodation with a bar, free WiFi, a 24-hour front desk, and a shared... Ubytování El mudir cest Hous se nachází ve městě Luxor (Egypt - Luxor Governorate ). V následujících dnech se ceny pohybují od 382 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxor Plaza House

9,5

Luxor Plaza House

Ubytování (Apartmán) Luxor Plaza House. Set in Luxor, 3.1 km from Colossi of Memnon, Luxor Plaza House offers accommodation with a shared lounge, free WiFi, a shared kitchen, and room service. Ubytování Luxor Plaza House se nachází ve městě Luxor (Egypt - Luxor Governorate ). V následujících dnech se ceny pohybují od 553 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nile Jewel Suites Luxor egypt

9,4

Nile Jewel Suites Luxor egypt

Ubytování (Apartmány) Nile Jewel Suites Luxor egypt. Situated 2.6 km from Colossi of Memnon, Nile Jewel Suites Luxor egypt features accommodation with a restaurant, a garden and a 24-hour front desk for your... Ubytování Nile Jewel Suites Luxor egypt se nachází ve městě Luxor (Egypt - Luxor Governorate ).

El Haggar Home

9,4

El Haggar Home

Ubytování (Vila) El Haggar Home. Situated in Luxor, 1.2 km from Medinet Habu Temple, El Haggar Home features accommodation with a restaurant, free WiFi, a 24-hour front desk, and a shared... Ubytování El Haggar Home se nachází ve městě Luxor (Egypt - Luxor Governorate ).

Pharaonic Rose

9,4

Pharaonic Rose

Ubytování (Hotel) Pharaonic Rose. Pharaonic Rose se nachází v Luxoru, 300 metrů od chrámu Medinet Habu, a nabízí klimatizované pokoje a zahradu. Ubytování Pharaonic Rose se nachází ve městě Luxor (Egypt - Luxor Governorate ). V následujících dnech se ceny pohybují od 509 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Memnoun house

9,4

Memnoun house

Ubytování (Chata) Memnoun house. With river views, Memnoun house is set in Luxor and has a restaurant, a 24-hour front desk, bar, garden, barbecue and terrace. Ubytování Memnoun house se nachází ve městě Luxor (Egypt - Luxor Governorate ). V následujících dnech se ceny pohybují od 255 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

IN LUXOR Nile Apartments

9,4

IN LUXOR Nile Apartments

Ubytování (Apartmány) IN LUXOR Nile Apartments. Offering garden views, IN LUXOR Nile Apartments in Luxor offers accommodation, a restaurant, a shared lounge, a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování IN LUXOR Nile Apartments se nachází ve městě Luxor (Egypt - Luxor Governorate ). V následujících dnech se ceny pohybují od 796 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxor Bella Vista Apartments and Hotel

9,4

Luxor Bella Vista Apartments and Hotel

Ubytování (Apartmány) Luxor Bella Vista Apartments and Hotel. Featuring city views and a shared lounge, Luxor Bella Vista Apartments and Hotel is situated in the West bank district of Luxor, 1. Ubytování Luxor Bella Vista Apartments and Hotel se nachází ve městě Luxor (Egypt - Luxor Governorate ). V následujících dnech se ceny pohybují od 432 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Historia The Boutique Hotel Nile Cruise -Every Monday from Luxor for 04 & 07 Nights - Every Friday From Aswan for 03 & 07 Nights

9,4

Historia The Boutique Hotel Nile Cruise -Every Monday from Luxor for 04 & 07 Nights - Every Friday From Aswan for 03 & 07 Nights

Ubytování (Ubytování na lodi) Historia The Boutique Hotel Nile Cruise -Every Monday from Luxor for 04 & 07 Nights - Every Friday From Aswan for 03 & 07 Nights. Historia The Boutique Hotel Nile Cruise s výhledem na řeku - každé pondělí z Luxoru na 4. a 7. Ubytování Historia The Boutique Hotel Nile Cruise -Every Monday from Luxor for 04 & 07 Nights - Every Friday From Aswan for 03 & 07 Nights se nachází ve městě Luxor (Egypt - Luxor Governorate ). V následujících dnech se ceny pohybují od 11 119 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxor Old Nile Hotel

9,4

Luxor Old Nile Hotel

Ubytování (Hotel) Luxor Old Nile Hotel. Luxor Old Nile Hotel se nachází v Luxoru a nabízí restauraci, bar, zahradu a soukromou pláž. Ubytování Luxor Old Nile Hotel se nachází ve městě Luxor (Egypt - Luxor Governorate ). V následujících dnech se ceny pohybují od 291 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Les Appartements de la Concorde

9,4

Les Appartements de la Concorde

Ubytování (Apartmány) Les Appartements de la Concorde. Les Appartements de la Concorde is a self-catering accommodation located in Luxor. The property is 600 metres from Colossi of Memnon and 1. Ubytování Les Appartements de la Concorde se nachází ve městě Luxor (Egypt - Luxor Governorate ). V následujících dnech se ceny pohybují od 717 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxor VIP Apartments

9,3

Luxor VIP Apartments

Ubytování (Apartmány) Luxor VIP Apartments. Situated in Luxor, 3 km from Colossi of Memnon and 5 km from Medinet Habu Temple, Luxor VIP Apartments features accommodation with free WiFi, air... Ubytování Luxor VIP Apartments se nachází ve městě Luxor (Egypt - Luxor Governorate ). V následujících dnech se ceny pohybují od 568 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Adam and Eve House

9,3

Adam and Eve House

Ubytování (Apartmány) Adam and Eve House. Adam and Eve House se nachází 3,1 km od Colossi of Memnon a nabízí zahradu, terasu a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Adam and Eve House se nachází ve městě Luxor (Egypt - Luxor Governorate ). V následujících dnech se ceny pohybují od 289 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Moon Valley Apartments

9,3

Moon Valley Apartments

Ubytování (Apartmány) Moon Valley Apartments. Featuring an outdoor pool, Moon Valley Apartments in Luxor provides accommodation with free WiFi and free private parking for guests who drive. Ubytování Moon Valley Apartments se nachází ve městě Luxor (Egypt - Luxor Governorate ). V následujících dnech se ceny pohybují od 553 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kenzy Palace Luxor

9,3

Kenzy Palace Luxor

Ubytování (Apartmán) Kenzy Palace Luxor. Located within the West bank district in Luxor, Kenzy Palace Luxor has air conditioning, a balcony, and river views. Ubytování Kenzy Palace Luxor se nachází ve městě Luxor (Egypt - Luxor Governorate ).

White Villa

9,3

White Villa

Ubytování (Apartmán) White Villa. Boasting a restaurant, a bar, a shared lounge and a garden, White Villa is set in the West bank district of Luxor, only 2.8 km from Colossi of Memnon. Ubytování White Villa se nachází ve městě Luxor (Egypt - Luxor Governorate ). V následujících dnech se ceny pohybují od 488 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nile Compound

9,3

Nile Compound

Ubytování (Penzion) Nile Compound. Located in Luxor, Nile Compound offers Nubian style accommodations. It offers free Wi-Fi in public areas and Luxor Temple is 2.2 km away. Ubytování Nile Compound se nachází ve městě Luxor (Egypt - Luxor Governorate ). V následujících dnech se ceny pohybují od 733 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Steigenberger Legacy Nile Cruise - Every Monday 07 & 04 Nights from Luxor - Every Friday 03 Nights from Aswan

9,3

Steigenberger Legacy Nile Cruise - Every Monday 07 & 04 Nights from Luxor - Every Friday 03 Nights from Aswan

Ubytování (Výletní loď) Steigenberger Legacy Nile Cruise - Every Monday 07 & 04 Nights from Luxor - Every Friday 03 Nights from Aswan. The Steigenberger Legacy Cruise offers combines the luxuries of cruising and enjoying hotel services. It includes a restaurant and a 24-hour room service. Ubytování Steigenberger Legacy Nile Cruise - Every Monday 07 & 04 Nights from Luxor - Every Friday 03 Nights from Aswan se nachází ve městě Luxor (Egypt - Luxor Governorate ).

M/Y Alexander The Great Nile Cruise - 4 Nights Every Monday From Luxor - 3 Nights Every Friday from Aswan

9,3

M/Y Alexander The Great Nile Cruise - 4 Nights Every Monday From Luxor - 3 Nights Every Friday from Aswan

Ubytování (Výletní loď) M/Y Alexander The Great Nile Cruise - 4 Nights Every Monday From Luxor - 3 Nights Every Friday from Aswan. Offering an outdoor pool and views of the mountain, M/Y Alexander The Great Nile Cruise - 4 Nights Every Monday From Luxor - 3 Nights Every Friday from... Ubytování M/Y Alexander The Great Nile Cruise - 4 Nights Every Monday From Luxor - 3 Nights Every Friday from Aswan se nachází ve městě Luxor (Egypt - Luxor Governorate ). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 739 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sunflower Guest House Luxor West Bank

9,2

Sunflower Guest House Luxor West Bank

Ubytování (Hotel) Sunflower Guest House Luxor West Bank. Situated in Luxor, 2.3 km from Colossi of Memnon, Sunflower Guest House Luxor West Bank features accommodation with a restaurant, free private parking, a... Ubytování Sunflower Guest House Luxor West Bank se nachází ve městě Luxor (Egypt - Luxor Governorate ). V následujících dnech se ceny pohybují od 177 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxor Guest House

9,2

Luxor Guest House

Ubytování (Apartmány) Luxor Guest House. Luxor Guest House se nachází v Luxoru, 3,1 km od soch Memnonovy kolosy, a nabízí restauraci, výhled na hory a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Luxor Guest House se nachází ve městě Luxor (Egypt - Luxor Governorate ). V následujících dnech se ceny pohybují od 601 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxor Palace

9,2

Luxor Palace

Ubytování (Apartmány) Luxor Palace. Luxor Palace se nachází 3 km od Memnonových kolosů a nabízí venkovní bazén, společný lounge a klimatizované apartmány s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Luxor Palace se nachází ve městě Luxor (Egypt - Luxor Governorate ). V následujících dnech se ceny pohybují od 398 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Dream

9,2

Villa Dream

Ubytování (Prázdninové domy) Villa Dream. With lake views, Villa Dream is located in Luxor and has a restaurant, a 24-hour front desk, snack bar, garden and terrace. Ubytování Villa Dream se nachází ve městě Luxor (Egypt - Luxor Governorate ). V následujících dnech se ceny pohybují od 332 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)