Hledat

Ubytování

Spa Apartments Theresia Apartmány

Křižíkova 125/5, Dubí, 417 01, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Spa Apartments Theresia. Spa Apartments Theresia se nachází v Dubí, 33 km od Pirny, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Spa Apartments Theresia se nachází ve městě Dubí (Česko - Ústecký kraj).

Popis ubytování Spa Apartments Theresia

Všechny apartmány mají kuchyň s myčkou nádobí a mikrovlnnou troubou, satelitní TV s plochou obrazovkou, žehličku, žehlicí prkno, psací stůl a posezení s pohovkou. Na letiště Václava Havla Praha je to 73 km. Spa Apartments Theresia se nachází v Dubí, 33 km od Pirny, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování zajišťuje bezplatnou dopravu na letiště. Ve vlastní koupelně najdete vanu, fén a bezplatné toaletní potřeby. Spa Apartments Theresia stojí 41 km od Drážďan a 36 km od Bad Schandau. Apartmán má gril a terasu.

Jiná ubytování ve městě Dubí

Restaurace U Marty

9

Restaurace U Marty

Ubytování (Penzion) Restaurace U Marty. Restaurace U Marty se nachází v Dubí a nabízí 4hvězdičkové ubytování, přímý přístup na sjezdovku, zázemí pro grilování, zahradu, bezplatné Wi-Fi a dopravu... Ubytování Restaurace U Marty se nachází ve městě Dubí (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Restaurace U Marty má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Restaurace U Marty momentálně evidujeme 15 recenzí.

Hotel a restaurace Pomezí

8

Hotel a restaurace Pomezí

Ubytování (Hotel) Hotel a restaurace Pomezí. Hotel a restaurace Pomezí se nachází v Dubí. Nabízí restauraci, bar, terasu a soukromé parkoviště. Ubytování Hotel a restaurace Pomezí se nachází ve městě Dubí (Česko - Ústecký kraj).

Hotel Pomezí

7,4

Hotel Pomezí

Ubytování (Hotel) Hotel Pomezí. Set in the Krušné Mountains, Hotel Pomezí is right next to the cross-country ski trail and cycling tracks and 500 metres from Golf Club Teplice. Ubytování Hotel Pomezí se nachází ve městě Dubí (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Hotel Pomezí má celkové hodnocení 7,4. Pro Hotel Hotel Pomezí momentálně evidujeme 58 recenzí.

Penzion Dubík

7,3

Penzion Dubík

Ubytování (Penzion) Penzion Dubík. Penzion Dubík se nachází v Dubí. Nabízí bezplatné Wi-Fi a dopravu na letiště. Některé pokoje mají kuchyň se sporákem a mikrovlnnou troubou. Ubytování Penzion Dubík se nachází ve městě Dubí (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Penzion Dubík má celkové hodnocení 7,3. Pro Penzion Penzion Dubík momentálně evidujeme 6 recenzí.