Hledat

Ubytování

Serenity appartment Apartmán

Θάσου, Makryámmos, 64010, Řecko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Serenity appartment. Serenity appartment se nachází v Makryámmosu a nabízí vířivku. K dispozici je také balkon. Ubytování Serenity appartment se nachází ve městě Makryámmos (Řecko - Thasos).

Popis ubytování Serenity appartment

K dispozici je také balkon. Serenity appartment se nachází v Makryámmosu a nabízí vířivku. Tento klimatizovaný apartmán má 3 ložnice, TV s plochou obrazovkou a kuchyň s lednicí a sporákem. Nechybí ani ložní prádlo a ručníky. Pláž Skala Kalirachi je vzdálená 2,7 km.

Jiná ubytování ve městě Makryámmos

villa Santa Marina

10

villa Santa Marina

Ubytování (Vila) villa Santa Marina. Located in Makryámmos, 1.3 km from Papias Beach and 1. Ubytování villa Santa Marina se nachází ve městě Makryámmos (Řecko - Thasos).

K-Residence

7,7

K-Residence

Ubytování (Vila) K-Residence. K-Residence is situated in Makryámmos and offers a garden and a terrace. Ubytování K-Residence se nachází ve městě Makryámmos (Řecko - Thasos).

San to Spiti sas -like your home

San to Spiti sas -like your home

Ubytování (Apartmány) San to Spiti sas -like your home. Set in Makryámmos in the Thasos region, San to Spiti sas -like your home offers accommodation with free private parking. Ubytování San to Spiti sas -like your home se nachází ve městě Makryámmos (Řecko - Thasos).

Crystal Studios

Crystal Studios

Ubytování (Aparthotel) Crystal Studios. Situated in Makryámmos in the Thasos region, Crystal Studios provides accommodation with free WiFi. Ubytování Crystal Studios se nachází ve městě Makryámmos (Řecko - Thasos).

Plaisir Rooms

Plaisir Rooms

Ubytování (Aparthotel) Plaisir Rooms. Plaisir Rooms se nachází v Makryámmosu, jen pár kroků od pláže Limenaria a 1,1 km od pláže Trypiti. Ubytování Plaisir Rooms se nachází ve městě Makryámmos (Řecko - Thasos).