Hledat

Ubytování

Sebastian's - Family Sea View Apartments Apartmán

Agios Gordios, Agios Gordios, 49084, Řecko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Sebastian's - Family Sea View Apartments. Sebastian's - Family Sea View Apartments se nachází v Agios Gordios, 300 metrů od pláže Agios Gordios a 1,3 km od pláže Pentati. Ubytování Sebastian's - Family Sea View Apartments se nachází ve městě Agios Gordios (Řecko - Korfu).

Popis ubytování Sebastian's - Family Sea View Apartments

Na mezinárodní letiště Korfu je to 9 km. Sebastian's - Family Sea View má také terasu. V okolí se můžete věnovat pěší turistice, šnorchlování a rybaření. V ubytování Sebastian's - Family Sea View Apartments máte nárok na slevu Genius! Stačí se přihlásit a můžete ušetřit. Sebastian's - Family Sea View Apartments se nachází v Agios Gordios, 300 metrů od pláže Agios Gordios a 1,3 km od pláže Pentati. Apartmán má 2 ložnice, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, satelitní TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a balkon s výhledem na moře. Pláž Badebucht je vzdálená 1,3 km. Toto ubytování se nachází 4 minuty chůze od pláže. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, restaurací a barem. Každé ráno se podává kontinentální nebo à la carte snídaně.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Wi- Fi zdarma
  • Parkování zdarma
  • Rodinné pokoje
  • Bar

Jiná ubytování ve městě Agios Gordios

Feakia apartment 1

9,8

Feakia apartment 1

Ubytování (Venkovský dům) Feakia apartment 1. Set in Agios Gordios, 200 metres from Agios Gordios Beach and 1. Ubytování Feakia apartment 1 se nachází ve městě Agios Gordios (Řecko - Korfu).

Feakia apartment 2

9,7

Feakia apartment 2

Ubytování (Venkovský dům) Feakia apartment 2. Situated in Agios Gordios, within 200 metres of Agios Gordios Beach and 1. Ubytování Feakia apartment 2 se nachází ve městě Agios Gordios (Řecko - Korfu).

Poseidon Apartments

9,4

Poseidon Apartments

Ubytování (Aparthotel) Poseidon Apartments. Poseidon Apartments se nachází 150 metrů od pláže Agios Gordios a nabízí sezónní venkovní bazén, bar a klimatizované pokoje s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Poseidon Apartments se nachází ve městě Agios Gordios (Řecko - Korfu).

Tsanta house

9,4

Tsanta house

Ubytování (Prázdninový dům) Tsanta house. Prázdninový dům Tsanta se nachází ve městě Agios Gordios, 40 metrů od místní pláže. Nabízí klimatizaci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Tsanta house se nachází ve městě Agios Gordios (Řecko - Korfu).

Katerina's apartments

9,3

Katerina's apartments

Ubytování (Apartmán) Katerina's apartments. Located in Agios Gordios, 100 metres from Agios Gordios Beach and 1. Ubytování Katerina's apartments se nachází ve městě Agios Gordios (Řecko - Korfu).

Agios Gordios Stevens

9,3

Agios Gordios Stevens

Ubytování (Apartmány) Agios Gordios Stevens. Featuring free WiFi and air conditioning, Agios Gordios Stevens is situated in Agios Gordios, 200 metres from Agios Gordios Beach. Ubytování Agios Gordios Stevens se nachází ve městě Agios Gordios (Řecko - Korfu).

Apartments Mary

9,3

Apartments Mary

Ubytování (Apartmány) Apartments Mary. Apartments Mary stojí v zahradě, 100 metrů od písečné pláže Agios Gordios. Ubytování Apartments Mary se nachází ve městě Agios Gordios (Řecko - Korfu).

Vicky's Apartments

8,8

Vicky's Apartments

Ubytování (Apartmány) Vicky's Apartments. Vicky's Apartments are located in the hillside area of Agios Gordios, just 400 metres from the sandy beach. Ubytování Vicky's Apartments se nachází ve městě Agios Gordios (Řecko - Korfu).

Villa Sophia Apartments by CorfuEscapes

8,8

Villa Sophia Apartments by CorfuEscapes

Ubytování (Apartmány) Villa Sophia Apartments by CorfuEscapes. Villa Sophia Apartments by CorfuEscapes se nachází v Agios Gordios, 1,2 km od pláže Fieroulas. Ubytování Villa Sophia Apartments by CorfuEscapes se nachází ve městě Agios Gordios (Řecko - Korfu).