Hledat

Ubytování

Rýchorská bouda Penzion

Rýchory, Žacléř, 542 26, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Penzion) Rýchorská bouda. Rýchorská bouda se nachází v Žacléři a nabízí bar, sdílený lounge, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Penzion nabízí rodinné pokoje. Ubytování Rýchorská bouda se nachází ve městě Žacléř (Česko - Královéhradecký kraj).

Popis ubytování Rýchorská bouda

Rýchorská bouda se nachází v Žacléři a nabízí bar, sdílený lounge, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Na letiště Pardubice je to 72 km. Penzion nabízí rodinné pokoje. V Žacléři a okolí se můžete věnovat pěší turistice, lyžování a dalším aktivitám. Každé ráno se v penzionu podává snídaně formou bufetu. Ubytování je vzdálené 14 km od města Karpacz a 30 km od města Szklarska Poręba.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Domácí zvířata povolena
  • Bar

Jiná ubytování ve městě Žacléř

Penzion Monty

9,5

Penzion Monty

Ubytování (Apartmán) Penzion Monty. Penzion Monty se nachází v Žacléři, 2,4 km od vleků Dopík a Pomík a nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma, posezením, TV s plochou obrazovkou a kuchyní. Ubytování Penzion Monty se nachází ve městě Žacléř (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Penzion Monty má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Penzion Monty momentálně evidujeme 8 recenzí.

Apartmán Na Svahu, Krkonoše

9,3

Apartmán Na Svahu, Krkonoše

Ubytování (Apartmán) Apartmán Na Svahu, Krkonoše. Apartmán Na Svahu, Krkonoše s terasou se nachází v Žacléři, 17 km od Karpacze. Tento apartmán má plně vybavený kuchyňský kout a obývací pokoj. Ubytování Apartmán Na Svahu, Krkonoše se nachází ve městě Žacléř (Česko - Královéhradecký kraj).

Penzion Sport Žacléř

9,2

Penzion Sport Žacléř

Ubytování (Penzion – hostinec) Penzion Sport Žacléř. Penzion Sport Žacléř se nachází v Žacléři a nabízí pokoje a apartmány, recepci otevřenou 24 hodin a restauraci. Wi-Fi je k dispozici zdarma. Ubytování Penzion Sport Žacléř se nachází ve městě Žacléř (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Penzion Sport Žacléř má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion – hostinec Penzion Sport Žacléř momentálně evidujeme 239 recenzí.

Apartman Zacler v Krkonosich

9,1

Apartman Zacler v Krkonosich

Ubytování (Apartmán) Apartman Zacler v Krkonosich. Apartmán Žacléř v Krkonoších se nachází v Žacléři, 17 km od města Karpacz. Nabízí gril a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartman Zacler v Krkonosich se nachází ve městě Žacléř (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartman Zacler v Krkonosich má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Apartman Zacler v Krkonosich momentálně evidujeme 12 recenzí.

Rekreační Domek Žacléř

9

Rekreační Domek Žacléř

Ubytování (Prázdninový dům) Rekreační Domek Žacléř. Rekreační Domek Žacléř je prázdninový dům situovaný v obci Žacléř. Hosté zde mohou využívat bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Rekreační Domek Žacléř se nachází ve městě Žacléř (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Rekreační Domek Žacléř má celkové hodnocení 9. Pro Prázdninový dům Rekreační Domek Žacléř momentálně evidujeme 7 recenzí.

Horská chata Ozon

8,9

Horská chata Ozon

Ubytování (Chata) Horská chata Ozon. Horská chata Ozon stojí uprostřed Krkonošského národního parku a lyžařských areálů, které leží v okruhu 2 km. Ubytování Horská chata Ozon se nachází ve městě Žacléř (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Horská chata Ozon má celkové hodnocení 8,9. Pro Chata Horská chata Ozon momentálně evidujeme 19 recenzí.

Ubytování Eva

8,9

Ubytování Eva

Ubytování (Apartmán) Ubytování Eva. Ubytování Eva se nachází v Žacléři, 18 km od města Karpacz, a nabízí výhled na hory a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Ubytování Eva se nachází ve městě Žacléř (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Ubytování Eva má celkové hodnocení 8,9. Pro Apartmán Ubytování Eva momentálně evidujeme 36 recenzí.

Pension Žacléřský Medvěd

8,6

Pension Žacléřský Medvěd

Ubytování (Penzion) Pension Žacléřský Medvěd. Pension Žacléřský Medvěd se nachází v městečku Žacléř, 3 km od česko-polské hranice a 4 minuty jízdy autem od lyžařského vleku. Ubytování Pension Žacléřský Medvěd se nachází ve městě Žacléř (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Pension Žacléřský Medvěd má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Pension Žacléřský Medvěd momentálně evidujeme 257 recenzí.

Pension & restaurace Zelený Mlýn

8,5

Pension & restaurace Zelený Mlýn

Ubytování (Penzion) Pension & restaurace Zelený Mlýn. Penzion obklopený Krkonošemi nabízí ubytování v Žacléři, 100 metrů od ski areálu Prkenný Důl. Ubytování Pension & restaurace Zelený Mlýn se nachází ve městě Žacléř (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Pension & restaurace Zelený Mlýn má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion Pension & restaurace Zelený Mlýn momentálně evidujeme 92 recenzí.

Bret CZ

8,1

Bret CZ

Ubytování (Prázdninový areál) Bret CZ. Set in Žacléř in the Hradec Kralove Region, 19 km from Karpacz, Bret CZ features an outdoor pool and ski-to-door access. Ubytování Bret CZ se nachází ve městě Žacléř (Česko - Královéhradecký kraj).

Wellness Pension Iveta

7,9

Wellness Pension Iveta

Ubytování (Penzion) Wellness Pension Iveta. Wellness Penzion Iveta se nachází v centru obce Žacléř, 20 metrů od běžkařské tratě a 0,9 km od lyžařského střediska Prkenný Důl. Ubytování Wellness Pension Iveta se nachází ve městě Žacléř (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Wellness Pension Iveta má celkové hodnocení 7,9. Pro Penzion Wellness Pension Iveta momentálně evidujeme 62 recenzí.

Chalupa Baba-jaga

7,6

Chalupa Baba-jaga

Ubytování (Chata) Chalupa Baba-jaga. Chalupa Baba-jaga se nachází v obci Žacléř, v blízkosti lyžařských vleků Dopík, Pomík a Bobík. Nabízí sezónní venkovní bazén. Ubytování Chalupa Baba-jaga se nachází ve městě Žacléř (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Chalupa Baba-jaga má celkové hodnocení 7,6. Pro Chata Chalupa Baba-jaga momentálně evidujeme 11 recenzí.

Apartmán v Žacléři Krkonoše

Apartmán v Žacléři Krkonoše

Ubytování (Apartmán) Apartmán v Žacléři Krkonoše. Apartmán v Žacléři is located in Žacléř. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Apartmán v Žacléři Krkonoše se nachází ve městě Žacléř (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartmán Žacléř 160 / 11

Apartmán Žacléř 160 / 11

Ubytování (Apartmán) Apartmán Žacléř 160 / 11. Apartmán Žacléř 160 / 11 se nachází v Žacléři. Tento apartmán má plně vybavenou kuchyni. Apartmán má 3 ložnice a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Apartmán Žacléř 160 / 11 se nachází ve městě Žacléř (Česko - Královéhradecký kraj).

Holiday House Žacléř

Holiday House Žacléř

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday House Žacléř. Boasting a garden, an outdoor pool and mountain views, Holiday House Žacléř is situated in Žacléř. Ubytování Holiday House Žacléř se nachází ve městě Žacléř (Česko - Královéhradecký kraj).

Cozy Apartment Lucie

Cozy Apartment Lucie

Ubytování (Apartmán) Cozy Apartment Lucie. Located in Žacléř in the Hradec Kralove region, Cozy Apartment Lucie has a balcony and garden views. Ubytování Cozy Apartment Lucie se nachází ve městě Žacléř (Česko - Královéhradecký kraj).

Two-Bedroom Apartment in Zacler

Two-Bedroom Apartment in Zacler

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Zacler. Two-Bedroom Apartment in Zacler is set in Žacléř, 1.8 km from Dopík, 1.8 km from Pomík, and 2.1 km from Bobík. Ubytování Two-Bedroom Apartment in Zacler se nachází ve městě Žacléř (Česká republika - Královéhradecký kraj). Pro Apartmán Two-Bedroom Apartment in Zacler nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chalupa u Bedýnků

Chalupa u Bedýnků

Ubytování (Chata) Chalupa u Bedýnků. Located in Žacléř in the Hradec Kralove region, Chalupa u Bedýnků features a terrace. This chalet also has free WiFi. Ubytování Chalupa u Bedýnků se nachází ve městě Žacléř (Česko - Královéhradecký kraj).

Holiday home Krenov

Holiday home Krenov

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Krenov. Holiday home Křenov nabízí ubytování v obci Žacléř. Hosté zde mohou využít plně vybavenou kuchyň. Na místě je TV a 2 ložnice. K dispozici je sauna. Ubytování Holiday home Krenov se nachází ve městě Žacléř (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartmán 17 Žacler

Apartmán 17 Žacler

Ubytování (Penzion) Apartmán 17 Žacler. Apartmán 17 Žacléř se nachází v Žacléři, pouhých 1,1 km od lyžařského vleku Dopík a 1,2 km od lyžařského vleku Pomík. Ubytování Apartmán 17 Žacler se nachází ve městě Žacléř (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartmán Monty

Apartmán Monty

Ubytování (Apartmán) Apartmán Monty. Located in Žacléř in the Hradec Kralove region, Apartmán Monty has a garden. The accommodation features free WiFi. The apartment also includes 1 bathroom. Ubytování Apartmán Monty se nachází ve městě Žacléř (Česko - Královéhradecký kraj).

Villa Dagmar

Villa Dagmar

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Dagmar. Located in Žacléř in the Hradec Kralove region, Villa Dagmar features a garden. This property offers access to free WiFi. Ubytování Villa Dagmar se nachází ve městě Žacléř (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartmán ''Dovolená Žacléř''

Apartmán ''Dovolená Žacléř''

Ubytování (Apartmán) Apartmán ''Dovolená Žacléř''. Apartmán "Dovolená Žacléř" se nachází v Žacléři. 37 km od Zagórze Śląskie. Ubytování Apartmán ''Dovolená Žacléř'' se nachází ve městě Žacléř (Česko - Královéhradecký kraj).

Relax Ambiance

Relax Ambiance

Ubytování (Chata) Relax Ambiance. Relax Ambiance se nachází v Žacléři a nabízí soukromý bazén a výhled do zahrady. K zázemí patří terasa. Ubytování Relax Ambiance se nachází ve městě Žacléř (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartmán Žacléř

Apartmán Žacléř

Ubytování (Apartmán) Apartmán Žacléř. Featuring accommodation with a terrace, Apartmán Žacléř is set in Žacléř. The apartment features garden views and is 17 km from Karpacz. Ubytování Apartmán Žacléř se nachází ve městě Žacléř (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartmán Žacléř

Apartmán Žacléř

Ubytování (Privát) Apartmán Žacléř. Apartmán Žacléř se nachází v Žacléři v Královéhradeckém kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Apartmán Žacléř se nachází ve městě Žacléř (Česko - Královéhradecký kraj).