Hledat

Ubytování

Řikovice Prázdninový dům Prázdninový dům

Řikovice Řikovice 57, Morašice, 570 01, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Řikovice Prázdninový dům. Řikovice Prázdninový dům se nachází v Morašicích a nabízí vířivku. Ubytování Řikovice Prázdninový dům se nachází ve městě Morašice (Česko - Pardubický kraj).

Popis ubytování Řikovice Prázdninový dům

Tento prázdninový dům má vlastní bazén, zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Řikovice Prázdninový dům stojí 50 km od Pardubic a 4 km od Litomyšle. Prázdninový dům má 3 ložnice, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a terasu s výhledem na bazén. Řikovice Prázdninový dům se nachází v Morašicích a nabízí vířivku. K dispozici je také venkovní bazén, dětské hřiště a sdílený lounge. Na letiště Pardubice je to 56 km.

Jiná ubytování ve městě Morašice

Penzion Bačalský mlýn

9,3

Penzion Bačalský mlýn

Ubytování (Penzion) Penzion Bačalský mlýn. Penzion Bačalský mlýn se nachází v Morašicích a nabízí zázemí pro grilování, zahradu, restauraci, pokojovou službu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Bačalský mlýn se nachází ve městě Morašice (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Penzion Bačalský mlýn má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzion Bačalský mlýn momentálně evidujeme 51 recenzí.

Nově zrekonstruovaná chaloupka u Litomyšle

Nově zrekonstruovaná chaloupka u Litomyšle

Ubytování (Prázdninový dům) Nově zrekonstruovaná chaloupka u Litomyšle. Nově zrekonstruovaná chaloupka u Litomyšle se nachází v Morašicích v Pardubickém kraji a patří k ní terasa. Ubytování Nově zrekonstruovaná chaloupka u Litomyšle se nachází ve městě Morašice (Česko - Pardubický kraj).