Hledat

Ubytování

Raphael Skiathos Living-Olga Prázdninový dům

Μωραϊτου 45, Skiathos, 37002, Řecko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Raphael Skiathos Living-Olga. Raphael Skiathos Living-Olga se nachází přibližně 350 metrů od pláže Skiathos Plakes a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na... Ubytování Raphael Skiathos Living-Olga se nachází ve městě Skiathos (Řecko - Skiathos).

Popis ubytování Raphael Skiathos Living-Olga

V ubytování Raphael Skiathos Living-Olga máte nárok na slevu Genius! Stačí se přihlásit a můžete ušetřit. Raphael Skiathos Living-Olga se nachází přibližně 350 metrů od pláže Skiathos Plakes a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na moře. Toto ubytování se nachází 3 minuty chůze od pláže. Tento klimatizovaný prázdninový dům má samostatnou ložnici, posezení a koupelnu s župany a přezůvkami. Mezi zajímavosti v okolí Raphael Skiathos Living-Olga patří pláž Megali Ammos, pláž Vassilias a dům Papadiamantis. Apartmán má kuchyň s lednicí, sporákem a varnou deskou, bidet, fén a toaletní potřeby zdarma. Na letiště Skiathos jsou to 2 km. Má terasu, výhled na město a bezplatné Wi-Fi. Každé ráno se podává kontinentální snídaně.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Wi- Fi zdarma
  • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Skiathos

Pansion Katerina

10

Pansion Katerina

Ubytování (Hodinový hotel) Pansion Katerina. Pansion Katerina se nachází ve městě Skiathos, 650 metrů od pláže Megali Ammos. Ubytování Pansion Katerina se nachází ve městě Skiathos (Řecko - Skiathos).

Raphael Skiathos Living-Venetia

10

Raphael Skiathos Living-Venetia

Ubytování (Prázdninový dům) Raphael Skiathos Living-Venetia. Raphael Skiathos Living-Venetia se nachází přibližně 350 metrů od pláže Skiathos Plakes a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na... Ubytování Raphael Skiathos Living-Venetia se nachází ve městě Skiathos (Řecko - Skiathos).

Anna and Jimmy's

9,9

Anna and Jimmy's

Ubytování (Apartmány) Anna and Jimmy's. Anna and Jimmy's se nachází ve městě Skiathos v regionu Skiathos, nedaleko pláží Megali Ammos a Skiathos Plakes. Ubytování Anna and Jimmy's se nachází ve městě Skiathos (Řecko - Skiathos).

Casa Rozana - Skiathos

9,9

Casa Rozana - Skiathos

Ubytování (Apartmán) Casa Rozana - Skiathos. Casa Rozana - Skiathos se nachází ve městě Skiathos, 750 metrů od pláže Megas Gialos, necelý 1 km od pláže Glyfoneri a 10 minut chůze od hradu Skiathos, a... Ubytování Casa Rozana - Skiathos se nachází ve městě Skiathos (Řecko - Skiathos).

Cape View

9,9

Cape View

Ubytování (Apartmán) Cape View. Located in Skiathos Town, 500 metres from Skiathos Plakes Beach, Cape View provides accommodation with a shared lounge, free WiFi, a 24-hour front desk,... Ubytování Cape View se nachází ve městě Skiathos (Řecko - Skiathos).

VABEL Guest House

9,8

VABEL Guest House

Ubytování (Penzion) VABEL Guest House. Boasting a garden, VABEL Guest House is situated in Skiathos Town in the Skiathos region, 7 km from Lalaria Beach. Ubytování VABEL Guest House se nachází ve městě Skiathos (Řecko - Skiathos).

Villa Vasili

9,7

Villa Vasili

Ubytování (Apartmán) Villa Vasili. Villa Vasili se nachází ve městě Skiathos, 500 metrů od pláže Skiathos Plakes a 750 metrů od pláže Megali Ammos. Ubytování Villa Vasili se nachází ve městě Skiathos (Řecko - Skiathos).

Hidden garden Deluxe

9,7

Hidden garden Deluxe

Ubytování (Apartmány) Hidden garden Deluxe. Boasting a patio with garden views, and a garden and a terrace, Hidden garden Deluxe can be found in Skiathos Town, close to Papadiamantis' House and just... Ubytování Hidden garden Deluxe se nachází ve městě Skiathos (Řecko - Skiathos).

Mariza's Guest House

9,7

Mariza's Guest House

Ubytování (Apartmány) Mariza's Guest House. Set in Skiathos Town in the Skiathos region and Megali Ammos Beach reachable within less than 1 km, Mariza's Guest House offers accommodation with free... Ubytování Mariza's Guest House se nachází ve městě Skiathos (Řecko - Skiathos).

Villas Zoe

9,6

Villas Zoe

Ubytování (Vily) Villas Zoe. Featuring free WiFi and barbeque, Villas Zoe offers accommodation on a hilltop 900 m from Skiathos town. Lalaria Beach is 3.5 km from the property. Ubytování Villas Zoe se nachází ve městě Skiathos (Řecko - Skiathos).

Hotel Kastro

9,6

Hotel Kastro

Ubytování (Hotel) Hotel Kastro. Centrally located, Hotel Kastro is 250 metres from Skiathos Port and a few steps away from taverns and mini markets. Ubytování Hotel Kastro se nachází ve městě Skiathos (Řecko - Skiathos).

ANGIO Villas LUX

9,6

ANGIO Villas LUX

Ubytování (Vila) ANGIO Villas LUX. Angio is a villa with an outdoor jetted pool, situated on a hill-top, 2 km of Skiathos Town. The villa is 2.9 km from Lalaria Beach. Ubytování ANGIO Villas LUX se nachází ve městě Skiathos (Řecko - Skiathos).