Hledat

Ubytování

Predivan novouređeni apartman u blizini mora Apartmán

38 Indije, 52100 Banjole, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Predivan novouređeni apartman u blizini mora. Predivan novouređeni apartman u blizini mora se nachází v Banjole, 1,1 km od pláže Banjole a 1,5 km od pláže Pješčana Uvala, a nabízí ubytování s terasou. Ubytování Predivan novouređeni apartman u blizini mora se nachází ve městě Banjole (Chorvatsko - Istrie).

Popis ubytování Predivan novouređeni apartman u blizini mora

Predivan novouređeni apartman u blizini mora se nachází v Banjole, 1,1 km od pláže Banjole a 1,5 km od pláže Pješčana Uvala, a nabízí ubytování s terasou. Na letiště Pula je to 10 km. Apartmán má 1 ložnici, TV s plochou obrazovkou a plně vybavenou kuchyň s myčkou nádobí, mikrovlnnou troubou, pračkou, lednicí a sporákem. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma
  • Wi- Fi zdarma

Jiná ubytování ve městě Banjole

Villas Simag

9,9

Villas Simag

Ubytování (Vily) Villas Simag. Villas Simag se nachází v Banjole, 8,5 km od Puly a 65 km od Poreče. Nabízí bazén, Wi-Fi zdarma a neplacené parkování. Ubytování Villas Simag se nachází ve městě Banjole (Chorvatsko - Istrie).

Apartman Maksim

9,8

Apartman Maksim

Ubytování (Apartmán) Apartman Maksim. Apartman Maksim se nachází u pláže v Banjole, 1,4 km od pláže Centinera a 1,9 km od pláže Scuza. Ubytování Apartman Maksim se nachází ve městě Banjole (Chorvatsko - Istrie).

Jabuka

9,7

Jabuka

Ubytování (Apartmán) Jabuka. Jabuka se nachází v Banjole, 450 metrů od pláže Banjole a 1,3 km od pláže Centinera, a nabízí klimatizaci. Ubytování Jabuka se nachází ve městě Banjole (Chorvatsko - Istrie).

House Adamenko

9,7

House Adamenko

Ubytování (Apartmán) House Adamenko. House Adamenko is located in Banjole and offers a garden and a terrace. Ubytování House Adamenko se nachází ve městě Banjole (Chorvatsko - Istrie).

Apartments Lucefinka

9,7

Apartments Lucefinka

Ubytování (Apartmány) Apartments Lucefinka. Apartments Lucefinka se nachází na klidném místě v Banjole, 300 metrů od oblázkové pláže, a nabízí zařízený balkon s výhledem do zahrady, klimatizaci a... Ubytování Apartments Lucefinka se nachází ve městě Banjole (Chorvatsko - Istrie).

Apartments Macuka- new and luxury, near beach

9,6

Apartments Macuka- new and luxury, near beach

Ubytování (Apartmány) Apartments Macuka- new and luxury, near beach. Apartments Macuka- new and luxury, near beach se nachází v Banjole na Istrii, nedaleko pláží Banjole a Scuza. Ubytování Apartments Macuka- new and luxury, near beach se nachází ve městě Banjole (Chorvatsko - Istrie).

DEA Vista

9,6

DEA Vista

Ubytování (Apartmán) DEA Vista. Apartmán DEA Vista se nachází v obci Banjole, 5 km od Puly, 34 km od Rovinje a 50 km od Poreče, a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky,... Ubytování DEA Vista se nachází ve městě Banjole (Chorvatsko - Istrie).

4 Star Apartments “Istrian Sea Sunset”

9,5

4 Star Apartments “Istrian Sea Sunset”

Ubytování (Apartmány) 4 Star Apartments “Istrian Sea Sunset”. 4 Star Apartments “Istrian Sea Sunset” features sea views, free WiFi and free private parking, located in Banjole. Ubytování 4 Star Apartments “Istrian Sea Sunset” se nachází ve městě Banjole (Chorvatsko - Istrie).

Nice, cosy studio apartment with outdoor pool

9,5

Nice, cosy studio apartment with outdoor pool

Ubytování (Apartmán) Nice, cosy studio apartment with outdoor pool. Nice, cosy studio apartment with outdoor pool se nachází v Banjole, 500 metrů od pláže Banjole a 1,6 km od pláže Centinera. Ubytování Nice, cosy studio apartment with outdoor pool se nachází ve městě Banjole (Chorvatsko - Istrie).

Villa Emilia

9,5

Villa Emilia

Ubytování (Apartmány) Villa Emilia. Villa Emilia se nachází v Banjole na Istrii, 300 metrů od pláže Centinera. Ubytování Villa Emilia se nachází ve městě Banjole (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Valentina

9,4

Apartment Valentina

Ubytování (Apartmány) Apartment Valentina. Apartmán Valentina se nachází v obci Banjole, 34 km od města Bale, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Valentina se nachází ve městě Banjole (Chorvatsko - Istrie).

Apartman Anja

9,3

Apartman Anja

Ubytování (Apartmány) Apartman Anja. Apartman Anja se nachází v Banjole na Istrii, nedaleko pláže Banjole a Beach Centinera. Nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Apartman Anja se nachází ve městě Banjole (Chorvatsko - Istrie).

Histria apartment with own private pool near the beach

9,2

Histria apartment with own private pool near the beach

Ubytování (Apartmán) Histria apartment with own private pool near the beach. Histria apartment with own private pool near the beach se nachází na pláži v Banjole. Ubytování Histria apartment with own private pool near the beach se nachází ve městě Banjole (Chorvatsko - Istrie).

Apartments Petra

9,2

Apartments Petra

Ubytování (Apartmány) Apartments Petra. Apartments Petra nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, zázemím pro grilování, zahradou a terasou v obci Banjole. Ubytování Apartments Petra se nachází ve městě Banjole (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Nada

9,2

Apartment Nada

Ubytování (Apartmán) Apartment Nada. Tento klimatizovaný apartmán s balkonem se nachází v pobřežní vesnici Banjole, 34 km od Rovinje, a nabízí Wi-Fi zdarma ve všech prostorách. Ubytování Apartment Nada se nachází ve městě Banjole (Chorvatsko - Istrie).

Holiday home I.D.A.

9,1

Holiday home I.D.A.

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home I.D.A.. Set in Banjole, this holiday home features a garden with a barbecue. The air-conditioned unit comes with free WiFi featured throughout the property. Ubytování Holiday home I.D.A. se nachází ve městě Banjole (Chorvatsko - Istrie).

Apartment As

9,1

Apartment As

Ubytování (Penzion) Apartment As. Apartment As se nachází v obci Banjole, 34 km od Rovinje. Ubytování Apartment As se nachází ve městě Banjole (Chorvatsko - Istrie).