Hledat

Ubytování

Potůčky 67 Apartmán

Potůčky 67, Potŭčky, 362 35, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Potůčky 67. Potůčky 67 se nachází v Potůčkách. 16 km od města Kurort Oberwiesenthal. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. K dispozici je také kuchyň. Ubytování Potůčky 67 se nachází ve městě Potůčky (Česko).

Popis ubytování Potůčky 67

Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Potůčky 67 se nachází v Potůčkách. 16 km od města Kurort Oberwiesenthal. K dispozici je také kuchyň. Apartmán stojí 47 km od Chemnitzu a 25 km od Karlových Varů.

Jiná ubytování ve městě Potůčky

Ubytování Skipot

9,5

Ubytování Skipot

Ubytování (Apartmán) Ubytování Skipot. Ubytování Skipot se nachází v Potůčkách a nabízí zahradu, zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ubytování Skipot se nachází ve městě Potůčky (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Ubytování Skipot má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Ubytování Skipot momentálně evidujeme 47 recenzí.

Apartmány Potůčky

Apartmány Potůčky

Ubytování (Apartmán) Apartmány Potůčky. Featuring accommodation with a terrace, Apartmány Potůčky is located in Potŭčky. Ubytování Apartmány Potůčky se nachází ve městě Potůčky (Česko).

Apartmány Stráň

Apartmány Stráň

Ubytování (Penzion) Apartmány Stráň. Located in Potŭčky, Apartmány Stráň provides a garden and free WiFi. Guests can make use of a terrace. Ubytování Apartmány Stráň se nachází ve městě Potůčky (Česko).

Potůčky 67

Potůčky 67

Ubytování (Apartmán) Potůčky 67. Potůčky 67 se nachází v Potůčkách. 16 km od lázeňského města Oberwiesenthal. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Potůčky 67 se nachází ve městě Potůčky (Česko).