Hledat

Ubytování

Popis ubytování Pisak holiday homes

Pisak holiday homes is situated in Pisak. Popular points of interest near the holiday home include Beach Pašnjak, Beach Borka and Vruja Beach. The nearest airport is Split Airport, 61 km from Pisak holiday homes.

Vybavení ubytování Pisak holiday homes

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
  • Internetové připojení není k dispozici.
  • Parkování není možné.
  • Klimatizace

Jiná ubytování ve městě Pisak

Apartment Rio 3 with sea view, free parking, wifi

10

Apartment Rio 3 with sea view, free parking, wifi

Ubytování (Apartmán) Apartment Rio 3 with sea view, free parking, wifi. Apartment Rio 3 with sea view, free parking, wifi nabízí ubytování s balkonem a rychlovarnou konvicí, asi 1,5 km od pláže Borka. Ubytování Apartment Rio 3 with sea view, free parking, wifi se nachází ve městě Pisak (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Sea view apartment with a huge terrace

9,9

Sea view apartment with a huge terrace

Ubytování (Apartmán) Sea view apartment with a huge terrace. Sea view apartment with a huge terrace se nachází se v Pisaku, v Splitsko-dalmatské župe. Ubytování Sea view apartment with a huge terrace se nachází ve městě Pisak (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

SeaHouse H.A.W.K.

9,9

SeaHouse H.A.W.K.

Ubytování (Apartmány) SeaHouse H.A.W.K.. SeaHouse H.A.W.K. se nachází v Pisaku, 10 km od Brely. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování SeaHouse H.A.W.K. se nachází ve městě Pisak (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Studio apartman GIRO

9,8

Studio apartman GIRO

Ubytování (Apartmán) Studio apartman GIRO. Studio apartman GIRO se nachází ve městě Pisak ve Splitsko-dalmatské-župě a nabízí zahradu. Ubytování Studio apartman GIRO se nachází ve městě Pisak (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Marušić Home

9,5

Marušić Home

Ubytování (Apartmány) Marušić Home. Marušić Home se nachází v Pisaku. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a venkovní bazén. Ubytování Marušić Home se nachází ve městě Pisak (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Villa Vruja

9,5

Villa Vruja

Ubytování (Apartmány) Villa Vruja. Set 1.1 km from Beach Pašnjak, Villa Vruja offers a garden, barbecue facilities and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Villa Vruja se nachází ve městě Pisak (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartman Pissak

9,4

Apartman Pissak

Ubytování (Apartmány) Apartman Pissak. Located in Pisak in the Split-Dalmatia County region, Apartman Pissak provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartman Pissak se nachází ve městě Pisak (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartmani Lugonja***

9,4

Apartmani Lugonja***

Ubytování (Apartmán) Apartmani Lugonja***. Apartmani Lugonja nabízí terasu a bankomat.*** se nachází v Pisaku, 1,6 km od pláže Vruja a 1,8 km od pláže Borka. Ubytování Apartmani Lugonja*** se nachází ve městě Pisak (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Casa Sul Mare

9,3

Apartments Casa Sul Mare

Ubytování (Apartmány) Apartments Casa Sul Mare. Apartments Casa Sul Mare se nachází v Pisaku, 10 km od Brely. Nabízí gril a bezplatné Wi-Fi. Je zde i terasa. K dispozici je také půjčovna aut. Ubytování Apartments Casa Sul Mare se nachází ve městě Pisak (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartmani Silvija

9,3

Apartmani Silvija

Ubytování (Apartmán) Apartmani Silvija. Set in Pisak, Apartmani Silvija offers air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartmani Silvija se nachází ve městě Pisak (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

House Sunce

9

House Sunce

Ubytování (Prázdninový dům) House Sunce. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, House Sunce is located in Pisak. Ubytování House Sunce se nachází ve městě Pisak (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Đurđica

8,9

Apartment Đurđica

Ubytování (Apartmány) Apartment Đurđica. Apartmán Đurđica se nachází ve vesnici Pisak, 10 km od Brely. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Đurđica se nachází ve městě Pisak (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Appartamenti Tanja

8,7

Appartamenti Tanja

Ubytování (Apartmány) Appartamenti Tanja. Appartamenti Tanja se nachází v Pisaku, 10 km od Brely a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Appartamenti Tanja se nachází ve městě Pisak (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Grueger

8,6

Apartments Grueger

Ubytování (Apartmány) Apartments Grueger. Apartmány Grueger se nacházejí v Pisaku, 34 km od Splitu. Nabízejí zahradu a venkovní bazén. Makarská leží 19 km odtud. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Grueger se nachází ve městě Pisak (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Mako

8,5

Apartments Mako

Ubytování (Apartmány) Apartments Mako. Apartments Mako se nacházejí v Pisaku, 11 km od Brely. K zázemí patří zahrada a lze tu zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Apartments Mako se nachází ve městě Pisak (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment in Pisak with sea view, terrace, air conditioning, WiFi 153-32

Apartment in Pisak with sea view, terrace, air conditioning, WiFi 153-32

Ubytování (Apartmán) Apartment in Pisak with sea view, terrace, air conditioning, WiFi 153-32. Apartment in Pisak with sea view, terrace, air conditioning, Wi-Fi 153-32 má terasu a výhled na moře. Hosté mohou využívat plně vybavenou kuchyň. Ubytování Apartment in Pisak with sea view, terrace, air conditioning, WiFi 153-32 se nachází ve městě Pisak (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment in Pisak with sea view, terrace, air conditioning, WiFi 153-29

Apartment in Pisak with sea view, terrace, air conditioning, WiFi 153-29

Ubytování (Apartmán) Apartment in Pisak with sea view, terrace, air conditioning, WiFi 153-29. Apartment in Pisak with sea view, terrace, klimatizace, Wi-Fi 153-29 se nachází v Pisaku, 550 metrů od pláže Pašnjak a 1,6 km od pláže Borka. Ubytování Apartment in Pisak with sea view, terrace, air conditioning, WiFi 153-29 se nachází ve městě Pisak (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).