Hledat

Ubytování

Pension Betty Apartmán

Laudova 906, Tábor, 390 01, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Pension Betty. Penzion Betty se nachází v Táboře, 5 minut chůze od centra, a nabízí venkovní bazén. Toto ubytování s možností vlastního stravování má bezplatné Wi-Fi. Ubytování Pension Betty se nachází ve městě Tábor (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Pension Betty má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Pension Betty momentálně evidujeme 171 recenzí.

Popis ubytování Pension Betty

Penzion Betty má také zahradu a zázemí pro grilování. Toto ubytování s možností vlastního stravování má bezplatné Wi-Fi. Hosté si mohou vychutnat kávu a čaj zdarma. Na letiště Praha je to 82 km. Z apartmánů se otevírá výhled na hory a mají posezení se satelitní TV, plně vybavenou kuchyň a koupelnu se sprchou nebo vanou a toaletními potřebami zdarma. V okolí se můžete věnovat cyklistice, pěší turistice a dalším aktivitám. Za parkování u penzionu se neplatí. Penzion Betty se nachází v Táboře, 5 minut chůze od centra, a nabízí venkovní bazén.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi-Fi zdarma
 • Bazén
 • Domácí zvířata povolena
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Vybavení ubytování Pension Betty

 • Prostory vhodné na piknik
 • Venkovní nábytek
 • Gril
 • Zahrada
 • Zdarma! Domácí zvířata jsou povolena na požádání, a ubytována zdarma.
 • Dočasné umělecké expozice Mimo ubytování
 • Aquapark Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Squash Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Jízda na koni Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Bowling Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Cyklistika Mimo ubytování
 • Pěší turistika Mimo ubytování
 • Rybaření Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Tenisový kurt Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Snídaně do pokoje
 • Fantastická káva!
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Parkování na ulici
 • Bazén
 • Opalovací lehátka nebo plážová křesla
 • Bazénová fólie/zastřešení
 • Ručníky k bazénu/na pláž
 • Venkovní bazén (sezónní)
 • Pronájem aut
 • Pronájem kol (za poplatek)
 • Úschova zavazadel
 • Turistické informace
 • Prostor pro kuřáky
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Tábor

Apartmán No 244

9,8

Apartmán No 244

UbytováníApartmán No 244. Apartmán No 244 se nachází v Táboře, 39 km od hradu Zvíkov, 46 km od zámku Konopiště a 49 km od Orlické přehrady, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmán No 244 se nachází ve městě Tábor (Česko - Jihočeský kraj).

Apartment 179

9,8

Apartment 179

Ubytování (Penzion) Apartment 179. Tento Bed and breakfast nabízí bezplatné Wi-Fi a ubytování v Táboře. Ubytování Apartment 179 se nachází ve městě Tábor (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartment 179 má celkové hodnocení 9,8. Pro Penzion Apartment 179 momentálně evidujeme 48 recenzí.

Apartment Provaznicka

9,8

Apartment Provaznicka

Ubytování (Apartmán) Apartment Provaznicka. Apartmán Provaznická se nachází v Táboře a nabízí společný obývací pokoj a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Provaznicka se nachází ve městě Tábor (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartment Provaznicka má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartment Provaznicka momentálně evidujeme 21 recenzí.

Apartmány Dlouhá

9,8

Apartmány Dlouhá

Ubytování (Apartmán) Apartmány Dlouhá. Apartmány Dlouhá se nachází v Táboře a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Hosté mohou využívat plně vybavenou kuchyň. Ubytování Apartmány Dlouhá se nachází ve městě Tábor (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmány Dlouhá má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmány Dlouhá momentálně evidujeme 28 recenzí.

Historisch centrum Tabor

9,7

Historisch centrum Tabor

UbytováníHistorisch centrum Tabor. Historisch centrum se nachází 46 km od zámku Konopiště, 49 km od Orlické přehrady a 50 km od zámku Jindřichův Hradec. Tabor nabízí ubytování v Táboře. Ubytování Historisch centrum Tabor se nachází ve městě Tábor (Česko - Jihočeský kraj).

byt v blízkosti centra a v klidné zóně

9,7

byt v blízkosti centra a v klidné zóně

Ubytováníbyt v blízkosti centra a v klidné zóně. byt v blízkosti centra a v klidné zóně se nachází v Táboře, 39 km od hradu Zvíkov a 46 km od hradu Konopiště, a nabízí výhled na řeku. Ubytování byt v blízkosti centra a v klidné zóně se nachází ve městě Tábor (Česko - Jihočeský kraj).

Penzion Z&Z

9,7

Penzion Z&Z

Ubytování (Penzion) Penzion Z&Z. Penzion Z&Z se nachází 700 metrů od Žižkova náměstí v Táboře a nabízí zahradu s grilem, Wi-Fi zdarma a bezplatné parkování na místě. Ubytování Penzion Z&Z se nachází ve městě Tábor (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion Z&Z má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Penzion Z&Z momentálně evidujeme 150 recenzí.

Attic Rooms Tábor

9,6

Attic Rooms Tábor

Ubytování (Privát) Attic Rooms Tábor. Attic Rooms Tábor se nachází v Táboře. Nabízí saunu, kuchyňský kout a Wi-Fi zdarma ve všech prostorách. Ubytování Attic Rooms Tábor se nachází ve městě Tábor (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Attic Rooms Tábor má celkové hodnocení 9,6. Pro Privát Attic Rooms Tábor momentálně evidujeme 64 recenzí.

Apartmán s terasou

9,5

Apartmán s terasou

UbytováníApartmán s terasou. Apartmán s terasou se nachází v Táboře v Jihočeském kraji a nabízí terasu. Ubytování je vzdálené 40 km od hradu Zvíkov a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán s terasou se nachází ve městě Tábor (Česko - Jihočeský kraj).

Penzion Kalina

9,5

Penzion Kalina

Ubytování (Penzion) Penzion Kalina. Penzion Kalina se nachází v Táboře, 2 km od historického centra města, a nabízí ubytování vhodné pro osoby cestující se svými domácími mazlíčky, terasu,... Ubytování Penzion Kalina se nachází ve městě Tábor (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion Kalina má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzion Kalina momentálně evidujeme 217 recenzí.

Apartmán TANAS ATLANTIS Tábor

9,5

Apartmán TANAS ATLANTIS Tábor

UbytováníApartmán TANAS ATLANTIS Tábor. Apartmán TANAS ATLANTIS Tábor se nachází v Táboře, 46 km od hradu Konopiště, 50 km od Orlické přehrady a 49 km od zámku Jindřichův Hradec. Ubytování Apartmán TANAS ATLANTIS Tábor se nachází ve městě Tábor (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmán Pája

9,5

Apartmán Pája

UbytováníApartmán Pája. Apartmán Pája se nachází asi 40 km od hradu Zvíkov a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na město. Ubytování Apartmán Pája se nachází ve městě Tábor (Česko - Jihočeský kraj).

Penzion THIR

9,4

Penzion THIR

Ubytování (Penzion) Penzion THIR. Penzion THIR se nachází v Táboře. Nabízí bar, restauraci, turistické informace, úschovu zavazadel, Wi-Fi zdarma a pokoje se satelitní TV s plochou... Ubytování Penzion THIR se nachází ve městě Tábor (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion THIR má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion THIR momentálně evidujeme 443 recenzí.

Růžová 79

9,4

Růžová 79

Ubytování (Apartmán) Růžová 79. Apartmány Růžová 79 se nachází v Táboře. Nabízí ubytování s kuchyní, posezením a bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Růžová 79 se nachází ve městě Tábor (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Růžová 79 má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Růžová 79 momentálně evidujeme 63 recenzí.

Holiday home Turovec

9,3

Holiday home Turovec

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Turovec. Holiday home Turovec se nachází v Táboře. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma, soukromým bazénem, terasou a výhledem na bazén. Ubytování Holiday home Turovec se nachází ve městě Tábor (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Holiday home Turovec má celkové hodnocení 9,3. Pro Prázdninový dům Holiday home Turovec momentálně evidujeme 8 recenzí.

Apartmany Lípa

9,3

Apartmany Lípa

Ubytování (Apartmán) Apartmany Lípa. Apartmany Lípa se nachází v Táboře a nabízí ubytování s posezením a kuchyňským koutem. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmany Lípa se nachází ve městě Tábor (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmany Lípa má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartmany Lípa momentálně evidujeme 65 recenzí.

Penzion243

9,3

Penzion243

Ubytování (Apartmán) Penzion243. Penzion243 se nachází v Táboře v Jihočeském kraji, 49 km od Českých Budějovic. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Penzion243 se nachází ve městě Tábor (Česko - Jihočeský kraj).

Pod Parkany studio with view

9,3

Pod Parkany studio with view

Ubytování (Apartmán) Pod Parkany studio with view. Pod Parkany studio with view se nachází v Táboře v Jihočeském kraji a nabízí terasu a výhled na řeku. Jindřichův Hradec je vzdálený 39 km. Ubytování Pod Parkany studio with view se nachází ve městě Tábor (Česko - Jihočeský kraj).

U Černého kocoura a zeleného stromu

9,2

U Černého kocoura a zeleného stromu

Ubytování (Privát) U Černého kocoura a zeleného stromu. U Černého kocoura a zeleného stromu se nachází v Táboře v Jihočeském kraji a nabízí zahradu a výhled do zahrady. Ubytování U Černého kocoura a zeleného stromu se nachází ve městě Tábor (Česko - Jihočeský kraj).

Pension Tábor

9,2

Pension Tábor

Ubytování (Apartmán) Pension Tábor. Pension Tábor se nachází v budově ze 14. století stojící na historickém Žižkově náměstí v historickém centru Tábora a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Pension Tábor se nachází ve městě Tábor (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Pension Tábor má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Pension Tábor momentálně evidujeme 31 recenzí.

Apartment Pod Kotnovem

9,2

Apartment Pod Kotnovem

Ubytování (Apartmán) Apartment Pod Kotnovem. Apartment Pod Kotnovem se nachází v Táboře a nabízí bezplatné Wi-Fi a ubytování vybavené kuchyňským koutem. Ubytování Apartment Pod Kotnovem se nachází ve městě Tábor (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartment Pod Kotnovem má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Apartment Pod Kotnovem momentálně evidujeme 197 recenzí.

Pension 325

9,2

Pension 325

Ubytování (Bed and breakfast) Pension 325. Pension 325 nabízí ubytování v Táboře, pouhého 1,5 km od Žižkova náměstí, a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Parkování na místě je zdarma. Ubytování Pension 325 se nachází ve městě Tábor (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Pension 325 má celkové hodnocení 9,2. Pro Bed and breakfast Pension 325 momentálně evidujeme 25 recenzí.

Penzion Hradební

9,1

Penzion Hradební

Ubytování (Penzion) Penzion Hradební. Penzion Hradební se nachází v historickém centru Tábora a nabízí střešní terasu s výhledem na hrad Kotnov. Ubytování Penzion Hradební se nachází ve městě Tábor (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion Hradební má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Penzion Hradební momentálně evidujeme 229 recenzí.

Hotel Nautilus

9,1

Hotel Nautilus

Ubytování (Hotel) Hotel Nautilus. Tento historický hotel se nachází na hlavním náměstí krásného středověkého města Tábor, jen hodinu cesty jižně od Prahy, a nabízí řadu služeb a zařízení. Ubytování Hotel Nautilus se nachází ve městě Tábor (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Hotel Nautilus má celkové hodnocení 9,1. Pro Hotel Hotel Nautilus momentálně evidujeme 387 recenzí.

Staroměstský Penzion

9,1

Staroměstský Penzion

Ubytování (Penzion) Staroměstský Penzion. Staroměstský Penzion se nachází v historickém centru Tábora a nabízí stylové ubytovací jednotky s bezplatným Wi-Fi a na požádání také masáže. Ubytování Staroměstský Penzion se nachází ve městě Tábor (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Staroměstský Penzion má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Staroměstský Penzion momentálně evidujeme 366 recenzí.

Jan´s place

9,1

Jan´s place

Ubytování (Apartmán) Jan´s place. Apartmán Jan´s place se nachází v Táboře. Na místě je dostupné bezplatné Wi-Fi připojení. Součástí apartmánu je ložnice, kuchyň a koupelna. Ubytování Jan´s place se nachází ve městě Tábor (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Jan´s place má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Jan´s place momentálně evidujeme 12 recenzí.

Apartmány u Koček

9

Apartmány u Koček

Ubytování (Apartmány) Apartmány u Koček. Apartmány u Koček se nacházejí v Táboře a nabízejí ubytování s bezplatným Wi-Fi a možností vlastního stravování včetně nejrůznějších potravin pro přípravu... Ubytování Apartmány u Koček se nachází ve městě Tábor (Česko - Jihočeský kraj).

Pension Alfa & Whisky Pub

9

Pension Alfa & Whisky Pub

Ubytování (Penzion) Pension Alfa & Whisky Pub. Pension Alfa se nachází v historickém centru Tábora, v budově z 16. století mezi Žižkovým náměstím a hradem Kotnov. Ubytování Pension Alfa & Whisky Pub se nachází ve městě Tábor (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Pension Alfa & Whisky Pub má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Pension Alfa & Whisky Pub momentálně evidujeme 301 recenzí.

Pension 7

9

Pension 7

Ubytování (Penzion) Pension 7. Dvouhvězdičkový penzion 7 se nachází v Táboře. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi připojením, turistické informace, společný lounge a zahradu se zázemím... Ubytování Pension 7 se nachází ve městě Tábor (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Pension 7 má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Pension 7 momentálně evidujeme 79 recenzí.

Pension Na Hradbach

9

Pension Na Hradbach

Ubytování (Penzion) Pension Na Hradbach. Pension Na Hradbách se nachází na klidném a výhodně položeném místě v tiché části historického centra Tábora, na Tržním náměstí a jen pár kroků od hlavního... Ubytování Pension Na Hradbach se nachází ve městě Tábor (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Pension Na Hradbach má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Pension Na Hradbach momentálně evidujeme 102 recenzí.

Penzion Kostnický dům

9

Penzion Kostnický dům

Ubytování (Penzion) Penzion Kostnický dům. Penzion Kostnický dům se nachází v historické barokní budově přímo v centru Tábora, pouhých 50 metrů od Žižkova náměstí. Ubytování Penzion Kostnický dům se nachází ve městě Tábor (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion Kostnický dům má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion Kostnický dům momentálně evidujeme 355 recenzí.

Housův Mlýn

9

Housův Mlýn

Ubytování (Penzion) Housův Mlýn. Hostel Housův Mlýn se nachází pod městskými hradbami v Táboře, zhruba 5 minut pěšky od centra. Ubytování Housův Mlýn se nachází ve městě Tábor (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Housův Mlýn má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Housův Mlýn momentálně evidujeme 56 recenzí.

Hotel Žižkovy lázně

8,9

Hotel Žižkovy lázně

Ubytování (Hotel) Hotel Žižkovy lázně. Hotel Žižkovy lázně se nachází u řeky Lužnice, 10 minut chůze od historického centra Tábora, a nabízí pokoje s vlastní koupelnou, bar, terasu a zahradu s... Ubytování Hotel Žižkovy lázně se nachází ve městě Tábor (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Hotel Žižkovy lázně má celkové hodnocení 8,9. Pro Hotel Hotel Žižkovy lázně momentálně evidujeme 313 recenzí.

Hostel Bernarda Bolzana

8,9

Hostel Bernarda Bolzana

Ubytování (Hostel) Hostel Bernarda Bolzana. Hostel Bernarda Bolzana se nachází v klidné části Tábora. Nabízí Wi-Fi zdarma a plně vybavenou sdílenou kuchyni. Ubytování Hostel Bernarda Bolzana se nachází ve městě Tábor (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Hostel Bernarda Bolzana má celkové hodnocení 8,9. Pro Hostel Hostel Bernarda Bolzana momentálně evidujeme 157 recenzí.

Red Point

8,8

Red Point

Ubytování (Hotel) Red Point. Hotel Red Point se nachází v Táboře a nabízí Wi-Fi zdarma, sdílený lounge a bar. K dispozici je také úschovna zavazadel a směnárna. Ubytování Red Point se nachází ve městě Tábor (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Red Point má celkové hodnocení 8,8. Pro Hotel Red Point momentálně evidujeme 234 recenzí.

Rodinný hostel Stárkův dům

8,8

Rodinný hostel Stárkův dům

Ubytování (Hostel) Rodinný hostel Stárkův dům. Rodinný hostel Stárkův dům nabízí ubytování a společný lounge v Táboře. Hosté tu mohou využívat sdílenou kuchyň nebo si na jídlo zajít do restaurace. Ubytování Rodinný hostel Stárkův dům se nachází ve městě Tábor (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Rodinný hostel Stárkův dům má celkové hodnocení 8,8. Pro Hostel Rodinný hostel Stárkův dům momentálně evidujeme 95 recenzí.

Pension Dasa

8,8

Pension Dasa

Ubytování (Penzion) Pension Dasa. Tento penzion nabízí saunu, masáže a salonek s barem. Nachází se 800 metrů od centra Tábora. Ubytování Pension Dasa se nachází ve městě Tábor (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Pension Dasa má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Pension Dasa momentálně evidujeme 245 recenzí.

Maringotka

8,7

Maringotka

UbytováníMaringotka. Maringotka se nachází v Táboře, 39 km od hradu Zvíkov a 48 km od zámku Konopiště. Nabízí restauraci a výhled na řeku. Hosté mohou relaxovat v zahradě. Ubytování Maringotka se nachází ve městě Tábor (Česko - Jihočeský kraj).

Hostinec a penzion U Rezků

8,7

Hostinec a penzion U Rezků

Ubytování (Penzion) Hostinec a penzion U Rezků. Hostinec a penzion U Rezků se nachází ve městě Jistebnice a nabízí 3hvězdičkové ubytování, zahradu, terasu, společný lounge, turistické informace a... Ubytování Hostinec a penzion U Rezků se nachází ve městě Tábor (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Hostinec a penzion U Rezků má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Hostinec a penzion U Rezků momentálně evidujeme 52 recenzí.

LH Hotel Dvořák Tábor Congress & Wellness

8,7

LH Hotel Dvořák Tábor Congress & Wellness

Ubytování (Hotel) LH Hotel Dvořák Tábor Congress & Wellness. Congress Hotel Dvořák Tábor se nachází v památkově chráněném historickém centru Tábora, nedaleko Žižkova náměstí. Ubytování LH Hotel Dvořák Tábor Congress & Wellness se nachází ve městě Tábor (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování LH Hotel Dvořák Tábor Congress & Wellness má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel LH Hotel Dvořák Tábor Congress & Wellness momentálně evidujeme 332 recenzí.

Penzion a restaurace Modrá růže Tábor

8,7

Penzion a restaurace Modrá růže Tábor

Ubytování (Penzion) Penzion a restaurace Modrá růže Tábor. Penzion a restaurace Modrá růže Tábor se nachází v historickém centru Tábora, jen 50 metrů od Žižkova náměstí. Ubytování Penzion a restaurace Modrá růže Tábor se nachází ve městě Tábor (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion a restaurace Modrá růže Tábor má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Penzion a restaurace Modrá růže Tábor momentálně evidujeme 328 recenzí.

Penzion a Restaurace Pintovka

8,7

Penzion a Restaurace Pintovka

Ubytování (Penzion) Penzion a Restaurace Pintovka. Apartmány Pintovka se nachází v klidné lokalitě u lesa ve městě Tábor, 500 metrů od řeky Lužnice, a poskytují ubytování s možností vlastního stravování,... Ubytování Penzion a Restaurace Pintovka se nachází ve městě Tábor (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion a Restaurace Pintovka má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Penzion a Restaurace Pintovka momentálně evidujeme 72 recenzí.

Grand Tábor

8,7

Grand Tábor

Ubytování (Hotel) Grand Tábor. Grand Tábor se nachází v centru Tábora, mezi historickou a novou částí a hned vedle cyklistické stezky Greenway Praha - Vídeň, 5 minut chůze od... Ubytování Grand Tábor se nachází ve městě Tábor (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Grand Tábor má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Grand Tábor momentálně evidujeme 414 recenzí.

Relax & Active Apartment Tábor

8,7

Relax & Active Apartment Tábor

UbytováníRelax & Active Apartment Tábor. Relax & Active Apartment Tábor se nachází v Táboře, 40 km od hradu Zvíkov a 49 km od hradu Konopiště, a nabízí klimatizaci. Ubytování Relax & Active Apartment Tábor se nachází ve městě Tábor (Česko - Jihočeský kraj).

Privat Šmídová Petra

8,6

Privat Šmídová Petra

UbytováníPrivat Šmídová Petra. Privat Šmídová Petra se nachází v Táboře, 38 km od hradu Zvíkov. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Privat Šmídová Petra se nachází ve městě Tábor (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmán Ella - Tábor -CZ - U stadionu míru 1735

8,6

Apartmán Ella - Tábor -CZ - U stadionu míru 1735

Ubytování (Apartmán) Apartmán Ella - Tábor -CZ - U stadionu míru 1735. Apartmán Ella - Tábor -CZ - U stadionu míru 1735 se nachází v Táboře a nabízí nepřetržitě otevřenou recepci, zahradu, zázemí pro grilování a sdílenou... Ubytování Apartmán Ella - Tábor -CZ - U stadionu míru 1735 se nachází ve městě Tábor (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmán Ella - Tábor -CZ - U stadionu míru 1735 má celkové hodnocení 8,6. Pro Apartmán Apartmán Ella - Tábor -CZ - U stadionu míru 1735 momentálně evidujeme 12 recenzí.

Zimní Stadion Tábor

8,4

Zimní Stadion Tábor

Ubytování (Penzion) Zimní Stadion Tábor. Zimní Stadion Tábor se nachází v Táboře. Wi-Fi je zdarma. Všechny pokoje v Zimním Stadionu Tábor mají šatní skříň a vlastní koupelnu se sprchovým koutem. Ubytování Zimní Stadion Tábor se nachází ve městě Tábor (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Zimní Stadion Tábor má celkové hodnocení 8,4. Pro Penzion Zimní Stadion Tábor momentálně evidujeme 154 recenzí.

Hotel Palcát

8,3

Hotel Palcát

Ubytování (Hotel) Hotel Palcát. Hotel Palcát se nachází v blízkosti historického centra Tábora, u silnice E55 na půl cesty mezi Lincem a Prahou. Nabízí pokoje s Wi-Fi zdarma. Ubytování Hotel Palcát se nachází ve městě Tábor (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Hotel Palcát má celkové hodnocení 8,3. Pro Hotel Hotel Palcát momentálně evidujeme 119 recenzí.

Hotel Relax u Drsů

8,1

Hotel Relax u Drsů

Ubytování (Hotel) Hotel Relax u Drsů. Hotel Relax u Drsů situovaný na kraji Tábora nabízí Wi-Fi zdarma, restauraci servírující české speciality a solnou jeskyni s volným vstupem. Ubytování Hotel Relax u Drsů se nachází ve městě Tábor (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Hotel Relax u Drsů má celkové hodnocení 8,1. Pro Hotel Hotel Relax u Drsů momentálně evidujeme 156 recenzí.

Hotel&wellness Knižecí rybník

8

Hotel&wellness Knižecí rybník

Ubytování (Hotel) Hotel&wellness Knižecí rybník. Hotel&wellness Knížecí rybník se nachází v Táboře a nabízí soukromý úsek pláže a terasu. Na místě je bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Hotel&wellness Knižecí rybník se nachází ve městě Tábor (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Hotel&wellness Knižecí rybník má celkové hodnocení 8. Pro Hotel Hotel&wellness Knižecí rybník momentálně evidujeme 141 recenzí.