Hledat

Ubytování

Palčovka - apartmán U Štěpána a U Dorotky Apartmány

Palčovka - dovolená v Západních Tatrách, 027 32 Huty, Slovensko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Palčovka - apartmán U Štěpána a U Dorotky. Palčovka - apartmán U Štěpána a U Dorotky se nachází v Hutech a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bar, společný lounge, zahradu a terasu. Ubytování Palčovka - apartmán U Štěpána a U Dorotky se nachází ve městě Huty (Slovensko - Žilinský kraj).

Popis ubytování Palčovka - apartmán U Štěpána a U Dorotky

Ubytovací jednotky mají kuchyňský kout s kávovarem a jídelním koutem, obývací pokoj a vlastní koupelnu se sprchou a toaletními potřebami zdarma. Palčovka - apartmán U Štěpána a U Dorotky je vzdálený 31 km od města Zakopane a 43 km od obce Bukowina Tatrzańska. Palčovka - apartmán U Štěpána a U Dorotky se nachází v Hutech a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bar, společný lounge, zahradu a terasu. Na letiště Poprad-Tatry je to 53 km. Na místě je k dispozici dětské hřiště a v okolí se lze věnovat pěší turistice.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Bar

Jiná ubytování ve městě Huty

Palčovka Huty - apartmán U Ondry

9,7

Palčovka Huty - apartmán U Ondry

Ubytování (Apartmán) Palčovka Huty - apartmán U Ondry. Palčovka Huty - apartmán U Ondry se nachází v obci Huty a nabízí bar, sdílený lounge a přímý přístup na sjezdovku. Do města Nowy Targ je to 47 km. Ubytování Palčovka Huty - apartmán U Ondry se nachází ve městě Huty (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata Linda

9,1

Chata Linda

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Linda. Chata Linda v obci Huty nabízí sdílený lounge. Můžete zde relaxovat na zahradě nebo se v okolí prázdninového domu věnovat pěší turistice. Ubytování Chata Linda se nachází ve městě Huty (Slovensko - Žilinský kraj).

Penzion Roháčan

8,9

Penzion Roháčan

Ubytování (Penzion) Penzion Roháčan. Penzion Roháčan se nachází ve městě Zuberec, 5 km od stejnojmenného lyžařského střediska. Ubytování Penzion Roháčan se nachází ve městě Huty (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartments Huty

8,6

Apartments Huty

Ubytování (Apartmány) Apartments Huty. Apartments Huty se nachází v obci Huty. Nabízí Wi-Fi zdarma, bezplatné půjčení jízdních kol, zahradu, masážní vanu a zázemí pro grilování. Ubytování Apartments Huty se nachází ve městě Huty (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Apartments Huty má celkové hodnocení 8,6. Pro Apartmány Apartments Huty momentálně evidujeme 44 recenzí.

Chalupa Hanka

Chalupa Hanka

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Hanka. Chalupa Hanka se nachází v Liptovském Mikuláši, 25 km od aquaparku Tatralandia, a nabízí ubytování s výhledem na hory, balkonem a grilem. Ubytování Chalupa Hanka se nachází ve městě Huty (Slovensko - Žilinský kraj). Pro Prázdninový dům Chalupa Hanka nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chalupa pod Skleným vŕškom

Chalupa pod Skleným vŕškom

Ubytování (Chata) Chalupa pod Skleným vŕškom. Chalupa pod Skleným vŕškom se nachází v obci Huty, 31 km od Liptovského Mikuláše, a nabízí neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Chalupa pod Skleným vŕškom se nachází ve městě Huty (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata Huty

Chata Huty

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Huty. Chata Huty is located in Huty. Liptovský Mikuláš is 32 km from the holiday home. The nearest airport is Poprad-Tatry Airport, 83 km from Chata Huty. Ubytování Chata Huty se nachází ve městě Huty (Slovensko - Žilinský kraj). Pro Prázdninový dům Chata Huty nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Koliba Holica

Koliba Holica

Ubytování (Motel) Koliba Holica. Set in Huty, Koliba Holica offers a restaurant. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Koliba Holica se nachází ve městě Huty (Slovensko - Žilinský kraj).