Hledat

Ubytování

Old Town House Pakoštane Apartmán

Kralja Tvrtka 3, 23211 Pakoštane, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Old Town House Pakoštane. Old Town House Pakoštane offers accommodation in Pakoštane, 300 metres from Punta Beach and 1.3 km from Pine Beach. Ubytování Old Town House Pakoštane se nachází ve městě Pakoštane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Popis ubytování Old Town House Pakoštane

3 km from Pine Beach. It is set 100 metres from Janice Beach and offers free WiFi plus an ATM. The apartment has 2 bedrooms with air conditioning and a fully equipped kitchen with a fridge. Both a bicycle rental service and a car rental service are available at Old Town House Pakoštane. Old Town House Pakoštane offers accommodation in Pakoštane, 300 metres from Punta Beach and 1. The nearest airport is Zadar Airport, 34 km from the accommodation.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma
 • Rodinné pokoje

Vybavení ubytování Old Town House Pakoštane

 • Zdarma! Veřejné parkování je možné zdarma na přilehlém místě (rezervace není nutná).
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Jídelní stůl
 • Čisticí prostředky
 • Varná deska
 • Kuchyňské potřeby
 • Pračka
 • Lednička
 • Skříň nebo šatna
 • Ručníky
 • Bidet
 • Toaletní potřeby zdarma
 • Toaletní papír
 • Povlečení
 • Sušák na prádlo
 • Topení
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Vyšší patra jsou dostupná pouze po schodech
 • Pronájem aut
 • Pronájem kol (za poplatek)
 • Výhled na památku
 • Bankomat
 • Rezervace vstupenek
 • Směnárna
 • Noční klub/ DJ
 • Obchod se suvenýry
 • Klimatizace
 • Rodinné pokoje

Jiná ubytování ve městě Pakoštane

Apartman Francesca

10

Apartman Francesca

Ubytování (Apartmán) Apartman Francesca. Apartman Francesca is situated in Pakoštane and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Apartman Francesca se nachází ve městě Pakoštane (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 267 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Domino

9,9

Apartments Domino

Ubytování (Penzion) Apartments Domino. Apartments Domino se nachází v Pakoštane. Tento 4hvězdičkový penzion nabízí ubytování s balkony, Wi-Fi zdarma a koupelnou a zázemí pro grilování. Ubytování Apartments Domino se nachází ve městě Pakoštane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Mobile Home Vita

9,9

Mobile Home Vita

Ubytování (Apartmán) Mobile Home Vita. Mobile Home Vita is located in Drage and offers a garden and a terrace. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytování Mobile Home Vita se nachází ve městě Pakoštane (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 580 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Pax

9,9

Apartmani Pax

Ubytování (Apartmány) Apartmani Pax. Apartmani Pax se nachází v Pakoštane a nabízí gril, bezplatné Wi-Fi a kuchyň. Ubytování Apartmani Pax se nachází ve městě Pakoštane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartmani INO

9,9

Apartmani INO

Ubytování (Apartmány) Apartmani INO. Apartmani INO se nachází v Pakoštane. Nabízí Wi-Fi zdarma a ubytování s kuchyní a terasou. Ubytování Apartmani INO se nachází ve městě Pakoštane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Joso with Pool

9,8

Apartments Joso with Pool

Ubytování (Apartmány) Apartments Joso with Pool. Apartmány Joso se nachází v obci Pakoštane, zhruba 950 metrů od pláže Punta. Ubytování Apartments Joso with Pool se nachází ve městě Pakoštane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Resort House Pauk

9,8

Resort House Pauk

Ubytování (Penzion) Resort House Pauk. Resort House Pauk je penzion situovaný v Pakoštane. Všechny pokoje mají kuchyň, kabelovou TV s plochou obrazovkou a koupelnu. Ubytování Resort House Pauk se nachází ve městě Pakoštane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Pakostane

9,8

Apartments Pakostane

Ubytování (Apartmány) Apartments Pakostane. Apartments Pakoštane se nachází v Pakoštane, 30 km od Vodice. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Pakostane se nachází ve městě Pakoštane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Luka

9,8

Apartments Luka

Ubytování (Apartmány) Apartments Luka. Apartmány Luka se nacházejí v obci Pakoštane, 32 km od Zadaru a 36 km od Šibeniku, a nabízejí klimatizaci, zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé... Ubytování Apartments Luka se nachází ve městě Pakoštane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Villa Dalmatino

9,8

Villa Dalmatino

Ubytování (Apartmány) Villa Dalmatino. Villa Dalmatino se nachází v Pakoštane a nabízí bezplatné Wi-Fi a studia a apartmány s kuchyňským koutem a posezením. Ubytování Villa Dalmatino se nachází ve městě Pakoštane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Travesa

9,8

Travesa

Ubytování (Apartmán) Travesa. Apartmán Travesa se nachází v Pakoštane a nabízí zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Travesa se nachází ve městě Pakoštane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Villa ML

9,8

Villa ML

Ubytování (Apartmány) Villa ML. Villa ML se nachází v Pakoštane, 30 km od města Vodice, a nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa ML se nachází ve městě Pakoštane (Chorvatsko - Zadarská župa).

FK Apartments

9,8

FK Apartments

Ubytování (Apartmán) FK Apartments. FK Apartments se nachází v Pakoštane, 30 km od Vodice. Nabízí ubytování s balkonem, Wi-Fi zdarma a klimatizací. Ubytování FK Apartments se nachází ve městě Pakoštane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Villa Lasti with private swimming pool

9,7

Villa Lasti with private swimming pool

Ubytování (Apartmán) Villa Lasti with private swimming pool. Boasting accommodation with a private pool, pool view and a patio, Villa Lasti with private swimming pool is set in Pakoštane. Ubytování Villa Lasti with private swimming pool se nachází ve městě Pakoštane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Fjaka

9,7

Fjaka

Ubytování (Penzion) Fjaka. Tříhvězdičkový penzion Fjaka se nachází v městečku Pakoštane a nabízí zahradu a mobilní domy se soukromým balkonem, klimatizací, bezplatným Wi-Fi a vlastní... Ubytování Fjaka se nachází ve městě Pakoštane (Chorvatsko - Zadarská župa).

HD Beach House II

9,7

HD Beach House II

Ubytování (Apartmány) HD Beach House II. Apartmány HD Beach House II se nacházejí v Pakoštane v Zadarské župě, 35 km od Zadaru a 33 km od Šibeniku. Ubytování HD Beach House II se nachází ve městě Pakoštane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Mendula

9,7

Mendula

Ubytování (Apartmány) Mendula. Mendula se nachází v Pakoštane. Nabízí výhled do zahrady, zahradu, Wi-Fi zdarma a zázemí pro grilování. Ubytování Mendula se nachází ve městě Pakoštane (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 164 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Hana

9,7

Villa Hana

Ubytování (Apartmány) Villa Hana. Apartmány Villa Hana se nacházejí v obci Pakoštane, 31 km od Zadaru, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Villa Hana se nachází ve městě Pakoštane (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 398 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

BUQEZ ECO RESORT - Beach Villa 12 - Seaview

9,7

BUQEZ ECO RESORT - Beach Villa 12 - Seaview

Ubytování (Vila) BUQEZ ECO RESORT - Beach Villa 12 - Seaview. Located in Drage, Seaview villa No. 12 provides beachfront accommodations with a caffe bar, a garden, a private beach area and free WiFi. Ubytování BUQEZ ECO RESORT - Beach Villa 12 - Seaview se nachází ve městě Pakoštane (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 191 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday House Meri

9,7

Holiday House Meri

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday House Meri. Holiday House Meri se nachází v Pakoštane, 29 km od Vodice. Nabízí zahradu, zázemí pro grilování, terasu, Wi-Fi zdarma, výhled do zahrady a klimatizaci. Ubytování Holiday House Meri se nachází ve městě Pakoštane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Pauk

9,7

Apartments Pauk

Ubytování (Apartmány) Apartments Pauk. Apartmány Pauk se nachází v Pakoštane, 30 km od obce Vodice, a nabízí gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Pauk se nachází ve městě Pakoštane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Retro house Mara

9,7

Retro house Mara

Ubytování (Apartmány) Retro house Mara. Retro house Mara se nachází v Pakoštane, 30 km od Vodice. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Retro house Mara se nachází ve městě Pakoštane (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 238 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mobile House Piky

9,7

Mobile House Piky

Ubytování (Kemp) Mobile House Piky. Kemp Mobile House Piky se nachází v obci Pakoštane, 25 km od městečka Vodice, a nabízí zahradu i zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Mobile House Piky se nachází ve městě Pakoštane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Bakija

9,7

Apartments Bakija

Ubytování (Apartmány) Apartments Bakija. Klimatizované apartmány Bakija se nachází v centru letoviska Pakoštane, pouhých 30 metrů od pláže Janice. Zdarma je zde k dispozici Wi-Fi i parkování. Ubytování Apartments Bakija se nachází ve městě Pakoštane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Camp Bepo

9,7

Camp Bepo

Ubytování (Kemp) Camp Bepo. Kemp Bepo se nachází v obci Pakoštane, 30 km od Vodice. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Camp Bepo se nachází ve městě Pakoštane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Guest house Mediterranea

9,6

Guest house Mediterranea

Ubytování (Penzion) Guest house Mediterranea. Guest house Mediterranea se nachází v Pakoštane. Nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky a bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách. Ubytování Guest house Mediterranea se nachází ve městě Pakoštane (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 748 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Camp Port

9,6

Camp Port

Ubytování (Kemp) Camp Port. Camp Port se nachází v letovisku Pakoštane, 30 km od Vodice, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Camp Port se nachází ve městě Pakoštane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Beachvilla Bona / Haus 16

9,6

Beachvilla Bona / Haus 16

Ubytování (Prázdninový dům) Beachvilla Bona / Haus 16. Beachvilla Bona / Haus 16 se nachází u pláže ve vesnici Drage, pouhých 2,7 km od přírodního parku Vranské jezero. Ubytování Beachvilla Bona / Haus 16 se nachází ve městě Pakoštane (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 718 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Grace

9,6

Apartment Grace

Ubytování (Apartmán) Apartment Grace. Apartmán Grace se nachází v Pakoštane a nabízí ubytování s balkonem, bezplatným Wi-Fi a výhledem do zahrady. Ubytování Apartment Grace se nachází ve městě Pakoštane (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 653 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Bakija

9,6

Holiday Home Bakija

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Bakija. Tento klimatizovaný prázdninový dům s Wi-Fi zdarma, balkonem a terasou se nachází v Pakoštane. Nabízí i vlastní bezplatné parkoviště. Ubytování Holiday Home Bakija se nachází ve městě Pakoštane (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 545 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Stupavsky

9,6

Villa Stupavsky

Ubytování (Apartmány) Villa Stupavsky. Apartmán Villa Stupavsky se nachází v obci Pakoštane a nabízí zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa Stupavsky se nachází ve městě Pakoštane (Chorvatsko - Zadarská župa).

HD Beach House I

9,6

HD Beach House I

Ubytování (Apartmány) HD Beach House I. HD Beach House I se nachází v Pakoštane, 26 km od Vodice. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování HD Beach House I se nachází ve městě Pakoštane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Lavender Mobile Houses

9,6

Lavender Mobile Houses

Ubytování (Prázdninový areál) Lavender Mobile Houses. Prázdninový areál Lavender Mobile Houses se nachází v obci Pakoštane, 30 km od městečka Vodice, a nabízí zahradu a zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Lavender Mobile Houses se nachází ve městě Pakoštane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Auto kamp Cuka

9,5

Auto kamp Cuka

Ubytování (Prázdninový areál) Auto kamp Cuka. Auto kamp Cuka se nachází v Pakoštane, 30 km od Vodice, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Auto kamp Cuka se nachází ve městě Pakoštane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Brekalo

9,5

Apartments Brekalo

Ubytování (Apartmán) Apartments Brekalo. Apartmány Brekalo se nacházejí v Pakoštane, 30 km od Vodice. Ubytování Apartments Brekalo se nachází ve městě Pakoštane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Rasin Mobile Homes

9,5

Rasin Mobile Homes

Ubytování (Prázdninové domy) Rasin Mobile Homes. Prázdninové domy Rasin se nachází v Pakoštane, 29 km od Vodice a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Rasin Mobile Homes se nachází ve městě Pakoštane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Sunrise

9,5

Sunrise

Ubytování (Apartmán) Sunrise. Apartmán Sunrise se nachází v Pakoštane. Nabízí zázemí pro grilování, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Sunrise se nachází ve městě Pakoštane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Janice

9,5

Apartments Janice

Ubytování (Apartmány) Apartments Janice. Apartments Janice se nachází v obci Pakoštane. Nabízí Wi-Fi zdarma, terasu a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Apartments Janice se nachází ve městě Pakoštane (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 780 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Deluxe Stone House

9,5

Deluxe Stone House

Ubytování (Apartmány) Deluxe Stone House. Deluxe Stone House se nachází v Pakoštane, 30 km od Vodice, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Deluxe Stone House se nachází ve městě Pakoštane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Antolkovic

9,5

Apartment Antolkovic

Ubytování (Apartmány) Apartment Antolkovic. Apartmán Antolkovic se nachází ve městě Pakoštane. Nabízí kuchyň a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Antolkovic se nachází ve městě Pakoštane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Ferienwohnungen Elke

9,5

Ferienwohnungen Elke

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Elke. Ferienwohnungen Elke se nachází v Pakoštane, 32 km od Zadaru. Nabízí zahradu a gril. Ubytování Ferienwohnungen Elke se nachází ve městě Pakoštane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Villas Garamm Resort

9,4

Villas Garamm Resort

Ubytování (Hotel) Villas Garamm Resort. Villas Garamm Resort se nachází v Pakoštane, 700 metrů od centra a písečné pláže, a nabízí vyhřívaný venkovní bazén, vířivku a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villas Garamm Resort se nachází ve městě Pakoštane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Relax Camp

9,4

Relax Camp

Ubytování (Kemp) Relax Camp. Kemp Relax se nachází v obci Pakoštane, 1,5 km od centra, a je obklopený středomořskou vegetací. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Relax Camp se nachází ve městě Pakoštane (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 784 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Relax

9,4

Apartman Relax

Ubytování (Apartmán) Apartman Relax. Apartman Relax se nachází v Pakoštane. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Tento apartmán má 2 ložnice a plně vybavenou kuchyň s myčkou nádobí a varnou deskou. Ubytování Apartman Relax se nachází ve městě Pakoštane (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 277 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Villa SanMarino

9,4

Apartments Villa SanMarino

Ubytování (Apartmán) Apartments Villa SanMarino. Tento dům u moře stojí 30 metrů od oblázkové pláže a 2 km od přírodní rezervace Vranské jezero. Hosté s lodí zde mohou zdarma využít kotviště. Ubytování Apartments Villa SanMarino se nachází ve městě Pakoštane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartmani Pocrnić

9,4

Apartmani Pocrnić

Ubytování (Apartmány) Apartmani Pocrnić. Apartmani Pocrnić se nachází v Pakoštane v Zadarské župě, 700 metrů od pláže Pine. Ubytování Apartmani Pocrnić se nachází ve městě Pakoštane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Holiday Apartments Amarilis

9,4

Holiday Apartments Amarilis

Ubytování (Apartmány) Holiday Apartments Amarilis. Holiday Apartments Amarilis se nachází v Pakoštane, 30 km od Vodice. Nabízí Wi-Fi zdarma a sezónní venkovní bazén. Ubytování Holiday Apartments Amarilis se nachází ve městě Pakoštane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartmani Krpeta

9,4

Apartmani Krpeta

Ubytování (Apartmány) Apartmani Krpeta. Apartmány Krpeta se nachází v obci Pakoštane, pouhých 29 km od města Vodice. Nabízí ubytování se zahradou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmani Krpeta se nachází ve městě Pakoštane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Villa Lena

9,4

Villa Lena

Ubytování (Apartmány) Villa Lena. Vila Lena se nachází pouhých 80 metrů od pláže. Nabízí bezplatné Wi-Fi v celém areálu, výhled na moře a apartmány s terasou nebo balkonem. Ubytování Villa Lena se nachází ve městě Pakoštane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Villa Zdenka

9,4

Villa Zdenka

Ubytování (Apartmány) Villa Zdenka. Vila Zdenka se nachází v Pakoštane, 32 km od Zadaru, a nabízí vyhřívaný venkovní bazén, zahradní gril, bezplatné soukromé parkoviště a Wi-Fi zdarma ve... Ubytování Villa Zdenka se nachází ve městě Pakoštane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartmani Maksan

9,4

Apartmani Maksan

Ubytování (Apartmány) Apartmani Maksan. Apartmani Maksan se nachází ve městě Pakoštane, 32 km od Zadaru. Nabízí zahradu a gril. Ubytování Apartmani Maksan se nachází ve městě Pakoštane (Chorvatsko - Zadarská župa).