Hledat

Ubytování

NEW Villa Tholos - 400m from famous Kamari Beach Vila

Kamari, Kamari, 84700, Řecko - Zobrazit mapu

Ubytování (Vila) NEW Villa Tholos - 400m from famous Kamari Beach. NEW Villa Tholos - 400m from famous Kamari Beach se nachází v Kamari, 600 metrů od pláže Kamari, a nabízí terasu, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Vila má... Ubytování NEW Villa Tholos - 400m from famous Kamari Beach se nachází ve městě Emporio Santorini (Řecko - Santorini).

Popis ubytování NEW Villa Tholos - 400m from famous Kamari Beach

Klimatizovaná vila má 2 ložnice, obývací pokoj, plně vybavenou kuchyň s lednicí a rychlovarnou konvicí a 1 koupelnu se sprchou a fénem. Tholos - 400m from, while Black Beach is less than 1 km away. NEW Villa Tholos - 400m from famous Kamari Beach se nachází v Kamari, 600 metrů od pláže Kamari, a nabízí terasu, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Na mezinárodní letiště Santorini jsou to 3 km. Na místě si lze pronajmout auto. Ubytování zajišťuje bezplatnou dopravu na letiště. NEW Villa stojí 2,5 km od pláže Perissa. Toto ubytování se nachází 5 minut chůze od pláže. Vila má balkon.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Wi- Fi zdarma
  • Letištní transfer (zdarma)
  • Parkování zdarma
  • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Emporio Santorini

Dionyssos Cave House

10

Dionyssos Cave House

Ubytování (Vila) Dionyssos Cave House. Dionyssos Cave House se nachází ve městě Oia a nabízí klimatizované ubytování se soukromým bazénem. Ubytování Dionyssos Cave House se nachází ve městě Emporio Santorini (Řecko - Santorini).

Terra Nera Suites

10

Terra Nera Suites

Ubytování (Hotel) Terra Nera Suites. Terra Nera Suites se nachází v Perivolosu, 100 metrů od pláže Perivolos. Nabízí sezónní venkovní bazén, neplacené soukromé parkoviště, bar a terasu. Ubytování Terra Nera Suites se nachází ve městě Emporio Santorini (Řecko - Santorini).

Andora Villas

9,9

Andora Villas

Ubytování (Vila) Andora Villas. Boasting garden views, Andora Villas offers accommodation with a patio and a kettle, around 1.2 km from Naval Museum of Oia. Ubytování Andora Villas se nachází ve městě Emporio Santorini (Řecko - Santorini).

Amer Villa Santorini with outdoor hot tub

9,9

Amer Villa Santorini with outdoor hot tub

Ubytování (Prázdninový dům) Amer Villa Santorini with outdoor hot tub. Amer Villa Santorini se nachází v obci Vóthon a nabízí vířivku a venkovní vířivku. Imerovigli je vzdálené 5 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Amer Villa Santorini with outdoor hot tub se nachází ve městě Emporio Santorini (Řecko - Santorini).

Bianco Diverso Suites

9,9

Bianco Diverso Suites

Ubytování (Vila) Bianco Diverso Suites. Bianco Diverso Suites se nachází v turistické oblasti v Imerovigli, 4,1 km od Skarosu a 2,8 km od pláže Exo Gialos. Ubytování Bianco Diverso Suites se nachází ve městě Emporio Santorini (Řecko - Santorini).

Atoles Retreat

9,9

Atoles Retreat

Ubytování (Aparthotel) Atoles Retreat. Atoles Retreat poskytuje ubytování v 6 individuálně zařízených apartmá, včetně velké vily se 2 ložnicemi, z nichž každá má vlastní nádhernou terasu a... Ubytování Atoles Retreat se nachází ve městě Emporio Santorini (Řecko - Santorini).

BlackStone Luxury Suites

9,9

BlackStone Luxury Suites

Ubytování (Aparthotel) BlackStone Luxury Suites. Set in Emporio Santorini, 1.2 km from Perissa Black Beach, BlackStone Luxury Suites offers privacy, a garden and free WiFi. Ubytování BlackStone Luxury Suites se nachází ve městě Emporio Santorini (Řecko - Santorini).

Spitia Tzitzi

9,8

Spitia Tzitzi

Ubytování (Apartmány) Spitia Tzitzi. Spitia Tzitzi se nachází v Imerovigli, 2,9 km od pláže Exo Gialos a 1 km od Skaros. Nabízí klimatizované ubytování s výhledem na město a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Spitia Tzitzi se nachází ve městě Emporio Santorini (Řecko - Santorini).

Stunning Windmill House

9,8

Stunning Windmill House

Ubytování (Vila) Stunning Windmill House. Featuring a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge, and a garden, Stunning Windmill House offers accommodation in Emporio Santorini with free WiFi... Ubytování Stunning Windmill House se nachází ve městě Emporio Santorini (Řecko - Santorini).

1906 White Cave Studio

9,8

1906 White Cave Studio

Ubytování (Apartmán) 1906 White Cave Studio. Boasting a patio with sea views, and a garden and a terrace, 1906 White Cave Studio can be found in Pirgos, close to Art Space Santorini and 2. Ubytování 1906 White Cave Studio se nachází ve městě Emporio Santorini (Řecko - Santorini).

Villa Celma

9,7

Villa Celma

Ubytování (Vila) Villa Celma. Villa Celma se nachází ve městě Oia, 3,9 km od pláže Cape Columbo, a nabízí ubytování s prostorným venkovním bazénem, bezplatným Wi-Fi, nepřetržitě... Ubytování Villa Celma se nachází ve městě Emporio Santorini (Řecko - Santorini).

Diamond Luxury Suites

9,7

Diamond Luxury Suites

Ubytování (Prázdninové domy) Diamond Luxury Suites. Featuring sea views and an outdoor swimming pool, Diamond Luxury Suites is set in the Oia Caldera district of Oia, 6 km from Cape Columbo Beach and 200... Ubytování Diamond Luxury Suites se nachází ve městě Emporio Santorini (Řecko - Santorini).

Sophia Privilege

9,7

Sophia Privilege

Ubytování (Vila) Sophia Privilege. Sophia Privilege se nachází ve městě Oia a nabízí klimatizované ubytování s vlastním bazénem, výhledem na město a balkonem. Ubytování Sophia Privilege se nachází ve městě Emporio Santorini (Řecko - Santorini).

Theasis Studio

9,7

Theasis Studio

Ubytování (Prázdninový dům) Theasis Studio. Boasting garden views, Theasis Studio offers accommodation with a balcony and a coffee machine, around 6 km from Santorini Port. Ubytování Theasis Studio se nachází ve městě Emporio Santorini (Řecko - Santorini).

Santorini Folia Cave house, 4 pers, view, jacuzzi

9,7

Santorini Folia Cave house, 4 pers, view, jacuzzi

Ubytování (Vila) Santorini Folia Cave house, 4 pers, view, jacuzzi. Santorini Folia Cave house se nachází v Pirgos, 2,7 km od pláže Thermes a méně než 1 km od Art Space Santorini. Ubytování Santorini Folia Cave house, 4 pers, view, jacuzzi se nachází ve městě Emporio Santorini (Řecko - Santorini).

Hara's houses

9,7

Hara's houses

Ubytování (Aparthotel) Hara's houses. Hara's houses se nachází 2,9 km od pláže Exo Gialos a nabízí sezónní venkovní bazén, terasu a klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Hara's houses se nachází ve městě Emporio Santorini (Řecko - Santorini).

Santorini Salt Villas

9,6

Santorini Salt Villas

Ubytování (Vila) Santorini Salt Villas. Boasting sea views, Santorini Salt Villas features accommodation with a terrace and a coffee machine, around 2 km from Exo Gialos Beach. Ubytování Santorini Salt Villas se nachází ve městě Emporio Santorini (Řecko - Santorini).

Echoes Luxury Suites

9,6

Echoes Luxury Suites

Ubytování (Hotel) Echoes Luxury Suites. Echoes Luxury Suites is situated in Oia, 5 km from Cape Columbo Beach and 1.3 km from Naval Museum of Oia. 3. Ubytování Echoes Luxury Suites se nachází ve městě Emporio Santorini (Řecko - Santorini).

MyBozer Twin Villas

9,6

MyBozer Twin Villas

Ubytování (Vily) MyBozer Twin Villas. MyBozer Twin Villas se nachází ve Foinikié, 5 km od Imerovigli, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování MyBozer Twin Villas se nachází ve městě Emporio Santorini (Řecko - Santorini).

Luxurious & spacious Villa* The Luna Suite

9,6

Luxurious & spacious Villa* The Luna Suite

Ubytování (Apartmán) Luxurious & spacious Villa* The Luna Suite. Luxusní a prostorná vila se nachází v letovisku Emporio Santorini, 2,1 km od pláže Perivolos a 2,2 km od pláže Perissa. Ubytování Luxurious & spacious Villa* The Luna Suite se nachází ve městě Emporio Santorini (Řecko - Santorini).

Lilium Homes

9,6

Lilium Homes

Ubytování (Apartmány) Lilium Homes. Lilium Homes se nachází 2,5 km od pláže Exo Gialos a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu a klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Lilium Homes se nachází ve městě Emporio Santorini (Řecko - Santorini).

Dolce Suites

9,6

Dolce Suites

Ubytování (Apartmány) Dolce Suites. Dolce Suites se nachází v centru Kamari, 50 metrů od pláže Kamari a 2,5 km od pláže Perissa. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a posezením. Ubytování Dolce Suites se nachází ve městě Emporio Santorini (Řecko - Santorini).

Ambeli Sunset Villas

9,6

Ambeli Sunset Villas

Ubytování (Vily) Ambeli Sunset Villas. Ambeli Sunset Villas se nachází v Megalokhori, necelý 1 km od pláže Thermes, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ambeli Sunset Villas se nachází ve městě Emporio Santorini (Řecko - Santorini).

Cave house mARTrona

9,6

Cave house mARTrona

Ubytování (Prázdninový dům) Cave house mARTrona. Located in Foinikiá, Cave house mARTrona offers garden, free WiFi, room service, and a tour desk. The air-conditioned accommodation is 18 km from Kamari. Ubytování Cave house mARTrona se nachází ve městě Emporio Santorini (Řecko - Santorini).

Radisson Blu Zaffron Resort, Santorini

9,5

Radisson Blu Zaffron Resort, Santorini

Ubytování (Hotel) Radisson Blu Zaffron Resort, Santorini. Radisson Blu Zaffron Resort, Santorini se nachází v Kamari a nabízí ubytování pouze pro dospělé, restauraci, fitness centrum a bar. Ubytování Radisson Blu Zaffron Resort, Santorini se nachází ve městě Emporio Santorini (Řecko - Santorini).

Este Luxury Suites

9,5

Este Luxury Suites

Ubytování (Bed and breakfast) Este Luxury Suites. Este Luxury Suites se nachází 1,8 km od pláže Exo Gialos a nabízí ubytování se zahradou, terasou a pokojovou službou. Ubytování Este Luxury Suites se nachází ve městě Emporio Santorini (Řecko - Santorini).

Blue Orchid Cycladic House

9,5

Blue Orchid Cycladic House

Ubytování (Prázdninový dům) Blue Orchid Cycladic House. Situated in Emporio Santorini, 2.1 km from Perivolos Beach and 2. Ubytování Blue Orchid Cycladic House se nachází ve městě Emporio Santorini (Řecko - Santorini).

Stardust Suites

9,5

Stardust Suites

Ubytování (Apartmány) Stardust Suites. Stardust Suites se nachází v centru Kamari, 50 metrů od pláže Kamari a 2,5 km od pláže Perissa. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a posezením. Ubytování Stardust Suites se nachází ve městě Emporio Santorini (Řecko - Santorini).

La Estrella 4 Suites with Sea View & 4 Prive Hot Tub

9,5

La Estrella 4 Suites with Sea View & 4 Prive Hot Tub

Ubytování (Vily) La Estrella 4 Suites with Sea View & 4 Prive Hot Tub. Ubytování se nachází v obci Vourvoulos na ostrově Santorini, nedaleko pláže Exo Gialos. Ubytování La Estrella 4 Suites with Sea View & 4 Prive Hot Tub se nachází ve městě Emporio Santorini (Řecko - Santorini).

Aislin House

9,5

Aislin House

Ubytování (Prázdninový dům) Aislin House. Aislin House se nachází u pláže v Kamari, 1,5 km od pláže Perissa a 2,9 km od pláže Perivolos. Ubytování Aislin House se nachází ve městě Emporio Santorini (Řecko - Santorini).

Adele Villa by Senses Collection

9,5

Adele Villa by Senses Collection

Ubytování (Vila) Adele Villa by Senses Collection. Boasting garden views, Adele Villa by Senses Collection provides accommodation with a patio and a kettle, around 3 km from Kamari Beach. Set 2. Ubytování Adele Villa by Senses Collection se nachází ve městě Emporio Santorini (Řecko - Santorini).

Ethereum Luxury Cave

9,4

Ethereum Luxury Cave

Ubytování (Vila) Ethereum Luxury Cave. Located in Imerovigli, 70 metres from Skaros, Ethereum Luxury Cave provides air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Ethereum Luxury Cave se nachází ve městě Emporio Santorini (Řecko - Santorini).

Bioclimatic Cave House Santorini

9,4

Bioclimatic Cave House Santorini

Ubytování (Prázdninový dům) Bioclimatic Cave House Santorini. Bioclimatic Cave House Santorini se nachází v obci Vóthon na ostrově Santorini a nabízí balkon. 8 km od Imerovigli. Ubytování Bioclimatic Cave House Santorini se nachází ve městě Emporio Santorini (Řecko - Santorini).