Hledat

Ubytování

Narya Luxury Apartment Apartmán

4 Λοχαγού Σπυρίδωνος Βλάικου, Agios Rokkos, 49100, Řecko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Narya Luxury Apartment. Narya Luxury Apartment se nachází v Agios Rokkos a nabízí terasu. V okolí se můžete věnovat pěší turistice, rybaření a dalším aktivitám. Ubytování Narya Luxury Apartment se nachází ve městě Agios Rokkos (Řecko - Korfu).

Popis ubytování Narya Luxury Apartment

Nechybí ani TV s plochou obrazovkou. Na mezinárodní letiště Korfu jsou to 2 km. Narya Luxury Apartment stojí 400 metrů od města Korfu a 19 km od Paleokastritsy. V okolí se můžete věnovat pěší turistice, rybaření a dalším aktivitám. Tento klimatizovaný apartmán má 2 oddělené ložnice, obývací pokoj, plně vybavenou kuchyň a 1 koupelnu. Na místě si lze pronajmout auto. Narya Luxury Apartment se nachází v Agios Rokkos a nabízí terasu.

Jiná ubytování ve městě Agios Rokkos

Ionian Citizen Atelier

10

Ionian Citizen Atelier

Ubytování (Apartmán) Ionian Citizen Atelier. Ionian Citizen Atelier se nachází v Agios Rokkos. 10 km od Glyfady. Tento klimatizovaný apartmán má 1 ložnici, TV s plochou obrazovkou a kuchyň. Ubytování Ionian Citizen Atelier se nachází ve městě Agios Rokkos (Řecko - Korfu).

Elieta Corfu Town Family House 1

9,6

Elieta Corfu Town Family House 1

Ubytování (Prázdninový dům) Elieta Corfu Town Family House 1. Elieta Corfu Town Family House 1 se nachází v Agios Rokkos na ostrově Korfu a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Elieta Corfu Town Family House 1 se nachází ve městě Agios Rokkos (Řecko - Korfu).

Corfu Old Town Phaeacian Hospitality

9,5

Corfu Old Town Phaeacian Hospitality

Ubytování (Apartmán) Corfu Old Town Phaeacian Hospitality. Corfu Old Town Phaeacian Hospitality se nachází v Agios Rokkos a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Corfu Old Town Phaeacian Hospitality se nachází ve městě Agios Rokkos (Řecko - Korfu).

Corfu town center appartment

9,4

Corfu town center appartment

Ubytování (Apartmán) Corfu town center appartment. Corfu town center appartment se nachází v Agios Rokkos a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. 10 km od Glyfady. Ubytování Corfu town center appartment se nachází ve městě Agios Rokkos (Řecko - Korfu).

Down Town Apartment by Corfuescapes

9,3

Down Town Apartment by Corfuescapes

Ubytování (Apartmán) Down Town Apartment by Corfuescapes. Down Town Apartment by Corfuescapes se nachází v Agios Rokkos a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. 800 metrů od města Korfu. Ubytování Down Town Apartment by Corfuescapes se nachází ve městě Agios Rokkos (Řecko - Korfu).

Christos Family Apartments

8,7

Christos Family Apartments

Ubytování (Apartmány) Christos Family Apartments. Christos Family Apartments se nachází v Agios Rokkos, 1,5 km od města Korfu, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Christos Family Apartments se nachází ve městě Agios Rokkos (Řecko - Korfu).

Christos Family Apartments 2

8,6

Christos Family Apartments 2

Ubytování (Apartmány) Christos Family Apartments 2. Christos Family Apartments 2 se nachází v Agios Rokkos, 1,5 km od města Korfu, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Christos Family Apartments 2 se nachází ve městě Agios Rokkos (Řecko - Korfu).

Elieta Corfu Town Family House 2

8

Elieta Corfu Town Family House 2

Ubytování (Prázdninový dům) Elieta Corfu Town Family House 2. Elieta Corfu Town Family House 2 se nachází v Agios Rokkos a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Elieta Corfu Town Family House 2 se nachází ve městě Agios Rokkos (Řecko - Korfu).

Anna's Studio

7,7

Anna's Studio

Ubytování (Apartmány) Anna's Studio. Anna's Studio se nachází v Agios Rokkos na Korfu a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Anna's Studio se nachází ve městě Agios Rokkos (Řecko - Korfu).

SanRocco Comfort Apt in City Center!

SanRocco Comfort Apt in City Center!

Ubytování (Apartmán) SanRocco Comfort Apt in City Center!. Ubytování v soukromí Agios Rokkos se nachází v obci Agios Rokkos, SanRocco Comfort Apt in City Center! Nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování SanRocco Comfort Apt in City Center! se nachází ve městě Agios Rokkos (Řecko - Korfu).

Melina Garitsa Corfu Town

Melina Garitsa Corfu Town

Ubytování (Apartmán) Melina Garitsa Corfu Town. Melina Garitsa Corfu Town se nachází v Agios Rokkos a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. 10 km od Glyfady. Ubytování Melina Garitsa Corfu Town se nachází ve městě Agios Rokkos (Řecko - Korfu).

Explore Corfu Town on Foot - Live Like a Local

Explore Corfu Town on Foot - Live Like a Local

Ubytování (Apartmán) Explore Corfu Town on Foot - Live Like a Local. Explore Corfu Town on Foot - Live Like a Local se nachází v Agios Rokkos a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Explore Corfu Town on Foot - Live Like a Local se nachází ve městě Agios Rokkos (Řecko - Korfu).

Gloria's VIP apartment in Corfu town

Gloria's VIP apartment in Corfu town

Ubytování (Apartmán) Gloria's VIP apartment in Corfu town. Gloria's VIP apartment in Corfu town se nachází v Agios Rokkos na ostrově Korfu a nabízí balkon a výhled na město. Ubytování Gloria's VIP apartment in Corfu town se nachází ve městě Agios Rokkos (Řecko - Korfu).

Διαμέρισμα 10 λεπτά από κέντρο με κλιματισμό

Διαμέρισμα 10 λεπτά από κέντρο με κλιματισμό

Ubytování (Apartmán) Διαμέρισμα 10 λεπτά από κέντρο με κλιματισμό. Set in Agios Rokkos, Διαμέρισμα 10 λεπτά από κέντρο με κλιματισμό features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Διαμέρισμα 10 λεπτά από κέντρο με κλιματισμό se nachází ve městě Agios Rokkos (Řecko - Korfu).

Pagoni's Home

Pagoni's Home

Ubytování (Apartmán) Pagoni's Home. Pagonis House is set in Agios Rokkos and offers a terrace. Guests staying at this apartment have access to free WiFi. Ubytování Pagoni's Home se nachází ve městě Agios Rokkos (Řecko - Korfu).

Porta Reale Suite - by Corfuescapes

Porta Reale Suite - by Corfuescapes

Ubytování (Apartmán) Porta Reale Suite - by Corfuescapes. In the heart of Corfu Town, 600 metres from Museum of Ceramic Art and 700 metres from Serbian Museum, Porta reale Suite (by Corfuescapes) offers free WiFi,... Ubytování Porta Reale Suite - by Corfuescapes se nachází ve městě Agios Rokkos (Řecko - Korfu).

~Μodern House Marie~

~Μodern House Marie~

Ubytování (Apartmán) ~Μodern House Marie~. ~Μodern House Marie~ is situated in Agios Rokkos. The property is 22 km from Paleokastritsa, and complimentary private parking is offered. Ubytování ~Μodern House Marie~ se nachází ve městě Agios Rokkos (Řecko - Korfu).

Villa Rosa Suite by CorfuEscapes

Villa Rosa Suite by CorfuEscapes

Ubytování (Apartmán) Villa Rosa Suite by CorfuEscapes. Villa Rosa Suite by CorfuEscapes se nachází v Agios Rokkos a nabízí ubytování s terasou, bezplatným Wi-Fi, službou čištění oděvů a službou concierge. Ubytování Villa Rosa Suite by CorfuEscapes se nachází ve městě Agios Rokkos (Řecko - Korfu).

agis apartment corfu

agis apartment corfu

Ubytování (Apartmán) agis apartment corfu. Agis loft 1 corfu is situated in Agios Rokkos. Guests have access to free WiFi. The apartment also offers 1 bathroom. The apartment offers a terrace. Ubytování agis apartment corfu se nachází ve městě Agios Rokkos (Řecko - Korfu).

Katerina apartment. Corfu Town

Katerina apartment. Corfu Town

Ubytování (Apartmán) Katerina apartment. Corfu Town. Apartmán Katerina. Corfu Town se nachází v Agios Rokkos. Klimatizované ubytování je vzdálené 600 metrů od města Korfu. Ubytování Katerina apartment. Corfu Town se nachází ve městě Agios Rokkos (Řecko - Korfu).

Loft renovated flat 5' from the old town Corfu

Loft renovated flat 5' from the old town Corfu

Ubytování (Apartmán) Loft renovated flat 5' from the old town Corfu. Loft renovated flat 5' from the old town Corfu is located in Agios Rokkos. The accommodation is 22 km from Paleokastritsa. Ubytování Loft renovated flat 5' from the old town Corfu se nachází ve městě Agios Rokkos (Řecko - Korfu).

Elesya Luxury Apartment

Elesya Luxury Apartment

Ubytování (Apartmán) Elesya Luxury Apartment. Elesya Luxury Apartment se nachází v Agios Rokkos a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. 10 km od Glyfady. Ubytování Elesya Luxury Apartment se nachází ve městě Agios Rokkos (Řecko - Korfu).

The Nest Corfu Town

The Nest Corfu Town

Ubytování (Apartmán) The Nest Corfu Town. The Nest Corfu Town se nachází v Agios Rokkos. Klimatizované ubytování je vzdálené 600 metrů od města Korfu. Ubytování The Nest Corfu Town se nachází ve městě Agios Rokkos (Řecko - Korfu).

The Grey House

The Grey House

Ubytování (Apartmán) The Grey House. The Grey House se nachází v Agios Rokkos a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. 10 km od Glyfady. Ubytování The Grey House se nachází ve městě Agios Rokkos (Řecko - Korfu).

Central & Bright 2BD Apt in Corfu Town near Port

Central & Bright 2BD Apt in Corfu Town near Port

Ubytování (Apartmán) Central & Bright 2BD Apt in Corfu Town near Port. Central & Bright 2BD se nachází v Agios Rokkos na Korfu. Apt in Corfu Town near Port má balkon a výhled na město. 700 metrů od města Korfu. Ubytování Central & Bright 2BD Apt in Corfu Town near Port se nachází ve městě Agios Rokkos (Řecko - Korfu).

“Seniora Maria Corfu Center Apt”

“Seniora Maria Corfu Center Apt”

Ubytování (Apartmán) “Seniora Maria Corfu Center Apt”. Apartmán Seniora Maria Corfu Center Apt se nachází v letovisku Agios Rokkos na ostrově Korfu a nabízí balkon. Ubytování “Seniora Maria Corfu Center Apt” se nachází ve městě Agios Rokkos (Řecko - Korfu).

Magda's holiday home

Magda's holiday home

Ubytování (Prázdninový dům) Magda's holiday home. Magda's holiday home se nachází v Agios Rokkos, 3 km od pláže Alykes Potamou, a nabízí klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Magda's holiday home se nachází ve městě Agios Rokkos (Řecko - Korfu).

Lotus Corfu Deluxe Apartment

Lotus Corfu Deluxe Apartment

Ubytování (Apartmán) Lotus Corfu Deluxe Apartment. Lotus Corfu Deluxe Apartment se nachází v Agios Rokkos a nabízí bar, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Lotus Corfu Deluxe Apartment se nachází ve městě Agios Rokkos (Řecko - Korfu).

Old Town Sofia Apartments

Old Town Sofia Apartments

Ubytování (Apartmány) Old Town Sofia Apartments. Old Town Sofia Apartments se nachází v Agios Rokkos a nabízí výhled na město a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Old Town Sofia Apartments se nachází ve městě Agios Rokkos (Řecko - Korfu).

Family house at Corfu Town

Family house at Corfu Town

Ubytování (Apartmán) Family house at Corfu Town. Family house at Corfu Town se nachází v Agios Rokkos na ostrově Korfu a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Family house at Corfu Town se nachází ve městě Agios Rokkos (Řecko - Korfu).

Ammos Elegant Apartment

Ammos Elegant Apartment

Ubytování (Apartmán) Ammos Elegant Apartment. Ammos Elegant Apartment se nachází v Agios Rokkos. 10 km od Glyfady. Ubytování Ammos Elegant Apartment se nachází ve městě Agios Rokkos (Řecko - Korfu).

Agis home

Agis home

Ubytování (Apartmány) Agis home. Set in Agios Rokkos, Agis home offers accommodation with a balcony and kitchen. All units feature air conditioning and a flat-screen TV. Ubytování Agis home se nachází ve městě Agios Rokkos (Řecko - Korfu).

Old Town Luxury Suites 'Contessa'

Old Town Luxury Suites 'Contessa'

Ubytování (Apartmán) Old Town Luxury Suites 'Contessa'. Old Town Luxury Suites 'Contessa' is located in Agios Rokkos. This apartment features accommodation with free WiFi. The apartment also has 1 bathroom. Ubytování Old Town Luxury Suites 'Contessa' se nachází ve městě Agios Rokkos (Řecko - Korfu).

Agis Residence

Agis Residence

Ubytování (Apartmán) Agis Residence. Agis Residence is located in Agios Rokkos and offers a garden and a terrace. The accommodation is 1.5 km from Corfu Town. Ubytování Agis Residence se nachází ve městě Agios Rokkos (Řecko - Korfu).

Liston Queen

Liston Queen

Ubytování (Apartmán) Liston Queen. Liston Queen is set in Agios Rokkos. The accommodation is 23 km from Paleokastritsa. Ubytování Liston Queen se nachází ve městě Agios Rokkos (Řecko - Korfu).

Yiannis seaside corfu town garitsa appartment

Yiannis seaside corfu town garitsa appartment

Ubytování (Apartmán) Yiannis seaside corfu town garitsa appartment. Featuring a garden and a terrace, Yiannis seaside corfu town garitsa appartment provides accommodation in Agios Rokkos with free WiFi and sea views. Ubytování Yiannis seaside corfu town garitsa appartment se nachází ve městě Agios Rokkos (Řecko - Korfu).

Arcade game house-Luxury studio in the city center

Arcade game house-Luxury studio in the city center

Ubytování (Apartmán) Arcade game house-Luxury studio in the city center. Arcade game house-Luxury studio in the city center se nachází v Agios Rokkos. Klimatizované ubytování je vzdálené 500 metrů od města Korfu. Ubytování Arcade game house-Luxury studio in the city center se nachází ve městě Agios Rokkos (Řecko - Korfu).

Modern studio in Corfu town

Modern studio in Corfu town

Ubytování (Apartmán) Modern studio in Corfu town. Modern studio in Corfu town se nachází v Agios Rokkos a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Modern studio in Corfu town se nachází ve městě Agios Rokkos (Řecko - Korfu).

Casa Tua @ Tennis Corfu Club!

Casa Tua @ Tennis Corfu Club!

Ubytování (Apartmán) Casa Tua @ Tennis Corfu Club!. Casa Tua @ Tennis Club! se nachází v Agios Rokkos na ostrově Korfu a nabízí balkon a výhled na město. Ubytování Casa Tua @ Tennis Corfu Club! se nachází ve městě Agios Rokkos (Řecko - Korfu).

Aria apartment in the heart of Corfu city

Aria apartment in the heart of Corfu city

Ubytování (Apartmán) Aria apartment in the heart of Corfu city. Aria apartment in the heart of Corfu city is situated in Agios Rokkos and offers a terrace. The accommodation features free WiFi. Ubytování Aria apartment in the heart of Corfu city se nachází ve městě Agios Rokkos (Řecko - Korfu).

New Fortress Corfu Apartment

New Fortress Corfu Apartment

Ubytování (Apartmán) New Fortress Corfu Apartment. New Fortress Corfu Apartment is set in Agios Rokkos. Complimentary WiFi is offered. Ubytování New Fortress Corfu Apartment se nachází ve městě Agios Rokkos (Řecko - Korfu).

vintanella suite

vintanella suite

Ubytování (Apartmán) vintanella suite. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, vintanella suite is situated in Agios Rokkos. This apartment offers accommodation with a terrace. Ubytování vintanella suite se nachází ve městě Agios Rokkos (Řecko - Korfu).