Hledat

Ubytování

Mivida luxe New Cairo Vila

Compound Mivida, Parcel 22, Greens 6, Villa 35, 11835 Burg el-Ḥudûd, Egypt - Zobrazit mapu

Ubytování (Vila) Mivida luxe New Cairo. Mivida luxe New Cairo se nachází v Burg el-Ḥudûd a nabízí zahradu a terasu. Ubytování Mivida luxe New Cairo se nachází ve městě Burg el-Ḥudûd (Egypt - Cairo Governorate).

Popis ubytování Mivida luxe New Cairo

Mezinárodní letiště Káhira je vzdálené 17 km. Mivida luxe New Cairo se nachází v Burg el-Ḥudûd a nabízí zahradu a terasu. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 29 km od Káhiry a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Vila má 3 ložnice, 3 koupelny, ložní prádlo, ručníky, kabelovou TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a terasu s výhledem do zahrady. Madinat Al Ashir min Ramadan leží 37 km od vily.

Jiná ubytování ve městě Burg el-Ḥudûd

Brand New 1-bedroom apartment in Lake View Residence - New Cairo

Brand New 1-bedroom apartment in Lake View Residence - New Cairo

Ubytování (Apartmány) Brand New 1-bedroom apartment in Lake View Residence - New Cairo. Brand New 1-bedroom apartment in Lake View Residence - New Cairo se nachází v Burg el-Ḥudûd, 29 km od Káhiry, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Brand New 1-bedroom apartment in Lake View Residence - New Cairo se nachází ve městě Burg el-Ḥudûd (Egypt - Cairo Governorate).

osool

osool

Ubytování (Apartmán) osool. Ubytování osool se nachází v Burg el-Ḥudûd a nabízí soukromý bazén, balkon a výhled do zahrady. 29 km od Káhiry. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování osool se nachází ve městě Burg el-Ḥudûd (Egypt - Cairo Governorate).

Afnan Guest

Afnan Guest

Ubytování (Apartmán) Afnan Guest. Afnan Guest se nachází v Burg el-Ḥudûd v káhirském guvernorátu a nabízí balkon a výhled do zahrady. 27 km od Káhiry. Ubytování Afnan Guest se nachází ve městě Burg el-Ḥudûd (Egypt - Cairo Governorate).

Families Only - Rehab 2 - Two Bedrooms Brand New Apartment

Families Only - Rehab 2 - Two Bedrooms Brand New Apartment

Ubytování (Apartmány) Families Only - Rehab 2 - Two Bedrooms Brand New Apartment. Families Only - Rehab 2 - Two Bedrooms Brand New Apartment se nachází v Burg el-Ḥudûd, 26 km od Káhiry, a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Families Only - Rehab 2 - Two Bedrooms Brand New Apartment se nachází ve městě Burg el-Ḥudûd (Egypt - Cairo Governorate).

بيت ضيافة شباب

بيت ضيافة شباب

Ubytování (Penzion) بيت ضيافة شباب. بيت ضيافة شباب features air-conditioned accommodation in Burg el-Ḥudûd. With a garden, the property also has a terrace. Ubytování بيت ضيافة شباب se nachází ve městě Burg el-Ḥudûd (Egypt - Cairo Governorate).

الهايد بارك التجمع الخامس

الهايد بارك التجمع الخامس

Ubytování (Vila) الهايد بارك التجمع الخامس. Featuring accommodation with a private pool, garden view and a balcony, الهايد بارك التجمع الخامس is located in Burg el-Ḥudûd. Ubytování الهايد بارك التجمع الخامس se nachází ve městě Burg el-Ḥudûd (Egypt - Cairo Governorate).